X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 12 lutego 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Zawsze bolą mnie jajniki przed owu ale teraz to ból dużo silniejszy. Poty i bezsenność mam przed @ i owu nawet bez stymulacji, także przyzwyczajona juz jestem... rzadko przesypiam całą noc bez budzenia sie i odkrywania🙄 niby to wina wysokiego Amh.
    Magda1997 może jeszcze za wczesnie na tą bete. Poczekaj kilka dni... 💚
    Tylko nie rozumiem dlaczego testy wyszły A beta nie

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 12 lutego 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Tylko nie rozumiem dlaczego testy wyszły A beta nie
    Faktycznie dziwne🤔 i to jeszcze jakby jeden źle pokazał... ale jak zrobiłaś dwa. Może w labo coś pomylili. Powtórz w poniedziałek na spokojnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2021, 19:05

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 12 lutego 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba nic z tego brzusio boli już jak na @ nawet piersi nie bolą kompletnie nic tylko identyko jak na @ ehhh lipa...

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 13 lutego 2021, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BombiaMk wrote:
    U mnie chyba nic z tego brzusio boli już jak na @ nawet piersi nie bolą kompletnie nic tylko identyko jak na @ ehhh lipa...
    😔 przykro mi... a który dc?

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 13 lutego 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    😔 przykro mi... a który dc?
    20 dc już więc lada dzień @ będzie

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 13 lutego 2021, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BombiaMk wrote:
    20 dc już więc lada dzień @ będzie
    E to jeszcze wszystko jest możliwe 😉

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 13 lutego 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    E to jeszcze wszystko jest możliwe 😉
    Tylko żeby coś można było innego wyczuć a nie tylko ból podbrzusza jak na @ 🤷‍♀️ jakoś mi się kończy nadzieja na wszystko

    Miasa lubi tę wiadomość

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 14 lutego 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BombiaMk wrote:
    Tylko żeby coś można było innego wyczuć a nie tylko ból podbrzusza jak na @ 🤷‍♀️ jakoś mi się kończy nadzieja na wszystko
    Nie raz tak właśnie jest. Mam podobnie. Dzisiaj 29 dc. Zrobiłam test I jest to samo co ostatnio pojawiła si3 druga kreska I to mocniejsza od poprzedniego testu. Nie wi3m czy pozytywny jest może być też dlatego że pojawił się torbiel?

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 14 lutego 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Nie raz tak właśnie jest. Mam podobnie. Dzisiaj 29 dc. Zrobiłam test I jest to samo co ostatnio pojawiła si3 druga kreska I to mocniejsza od poprzedniego testu. Nie wi3m czy pozytywny jest może być też dlatego że pojawił się torbiel?
    Może sprobuj jutro bete jeszcze raz zrobić, może w innym laboratorium?
    Jakoś ostatnio miałaś szybko wynik, u mnie przeważnie wyniki ok. 15 są. Może coś im się pomyliło bo to dziwne jest bardzo ze na teście wychodzi a beta nie.

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 14 lutego 2021, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj przyszła. Od jutra zaczynamy Nowy cykl z Aromkiem. W 9 dc monitoring. Zamówiłam dodatkowo ten żel conceive plus. Zobaczymy co z tego będzie

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 15 lutego 2021, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Dzisiaj przyszła. Od jutra zaczynamy Nowy cykl z Aromkiem. W 9 dc monitoring. Zamówiłam dodatkowo ten żel conceive plus. Zobaczymy co z tego będzie
    Ojj 😪 nie dobrze 😪
    My w szczęśliwym cyklu używaliśmy FertilSafe PLUS ile to dało to nie wiem bo generalnie brałam dużo innych specyfików na pewno nie zaszkodzi 😉 zawsze jakieś urozmaicenie 😊

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 15 lutego 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Ojj 😪 nie dobrze 😪
    My w szczęśliwym cyklu używaliśmy FertilSafe PLUS ile to dało to nie wiem bo generalnie brałam dużo innych specyfików na pewno nie zaszkodzi 😉 zawsze jakieś urozmaicenie 😊
    A na owulacje pęcherzyki co brałaś? 😊

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 15 lutego 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    A na owulacje pęcherzyki co brałaś? 😊
    Ja brałam clo plus zastrzyki z gonal-f 😉

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 16 lutego 2021, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Nie raz tak właśnie jest. Mam podobnie. Dzisiaj 29 dc. Zrobiłam test I jest to samo co ostatnio pojawiła si3 druga kreska I to mocniejsza od poprzedniego testu. Nie wi3m czy pozytywny jest może być też dlatego że pojawił się torbiel?
    I jak tam? Wiadomo coś więcej?

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 16 lutego 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    I jak tam? Wiadomo coś więcej?
    Przyszła w niedzielę. Zaczęłam brać Aromek. W poniedziałek mam monitoring. A co u Ciebie?

    Miasa lubi tę wiadomość

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 16 lutego 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czwartek na monitoring. Ciekawe co tam porosło... jak zaczęłam brać lamette to bolały mnie jajniki dość mocno, a teraz przed owu nieraz je czuję, ale tak delikatnie. Ogolnie idę do lekarza u którego nigdy nie byłam. Pewnie jak zawsze się poryczę na wejściu. Zawsze tak mam jak idę do innego lekarza i muszę opowiadać swoją historię. Emocje biorą górę 🙈

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 18 lutego 2021, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie... jeden pęcherzyk. Od razu wzięłam zastrzyk, bo pęcherzyk 20 mm. Miałam nadzieję na więcej pęcherzyków... 🙄 endometrium idealne. Teraz działamy 💏a później znowu trzeba czekać. 🤷‍♀️ a u Was co tam nowego? Jakieś dobre wieści może w końcu?

    Paula0408 lubi tę wiadomość

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 18 lutego 2021, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Ja juz po wizycie... jeden pęcherzyk. Od razu wzięłam zastrzyk, bo pęcherzyk 20 mm. Miałam nadzieję na więcej pęcherzyków... 🙄 endometrium idealne. Teraz działamy 💏a później znowu trzeba czekać. 🤷‍♀️ a u Was co tam nowego? Jakieś dobre wieści może w końcu?
    Ojj nie ważne że jeden, ważne aby to był ten 😉 trzymam kciuki 💪💪💪

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 18 lutego 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Ja juz po wizycie... jeden pęcherzyk. Od razu wzięłam zastrzyk, bo pęcherzyk 20 mm. Miałam nadzieję na więcej pęcherzyków... 🙄 endometrium idealne. Teraz działamy 💏a później znowu trzeba czekać. 🤷‍♀️ a u Was co tam nowego? Jakieś dobre wieści może w końcu?
    Ważne, że jest jeden. Oby to był szczęśliwy cykl. Trzymam mocno kciuki 😊
    Ja w poniedziałek mam monitoring

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 18 lutego 2021, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostałam skierowanie na badanie drożności..
    I niestety torbiel z ktorą zmagam sie od 3 miesięcy nie chce zniknąć mimo ze stosuje tabletki antykoncepcyjne.. i w tym cyklu nadal 😟

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ