X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 22 lutego 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Może jeszcze urośnie ten pęcherzyk... co lekarz powiedział? Idziesz jeszcze raz do gina sprawdzić czy pękł? Może dawka za mała?
    Mnie bolą jajniki... zwłaszcza lewy. Dzień po zastrzyku z Ovitrele bolał to myślałam że pękł, bo później przestał, a dzisiaj znowu go czuję i boję się za jakieś torbiele😪 a już w tym miesiacy nie mam wizyty... i nie wiem co teraz... ogólnie jestem na duphastonie do 25 dc. Jestem w kropce. Nie wiem co robić...🤔
    Ja bym się nie nakręcała przede wszystkim. Bete kiedy masz robić?

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 22 lutego 2021, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Miałaś jeden pęcherzyk?
    Tak idę jeszcze w czwartek kazała dzisiaj wziąć jeszcze 2 tabletki aromku
    Endometrium nie jest takie tragiczne, może po tych dwóch tabletkach jeszcze pęcherzyk urośnie, jest nadzieja 😉
    Nie wiem czy aromek i clo to jest coś podobnego, ja np. Brałam w pierwszym cyklu samo clo i w ogóle nie miałam pęcherzyka dominującego dopiero po dodaniu zastrzyków... wiec czasami same tabletki nie wystarczaja 😕 niestety 😔

  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 52 2

    Wysłany: 22 lutego 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    A jesteś pod opieką endokrynologa? AMH i PRL masz na pewno za duże, AMH może świadczyć o policystycznych jajnikach. Przy usg ginekolodzy nic nie mówili?
    Ja generalnie chyba trzymałabym się Pana doktora, chyba ma wieksze pojęcie...
    Tak jestem pod opieką endokrynolog. Kilka miesięcy temu miałam TSH 3.45
    Biorę euthyrox 25 i 50 na zmianę i mam wynik 1.81

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2021, 21:58

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 23 lutego 2021, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Miałaś jeden pęcherzyk?
    Tak idę jeszcze w czwartek kazała dzisiaj wziąć jeszcze 2 tabletki aromku
    Jeden pęcherzyk miałam. Miałam nadzieję na więcej bo bolały oba jajniki. Ale niestety tylko jeden. Dzisiaj juz mnie nic nie boli... 😊 także juz na spokojnie.
    Jak bierzesz ten aromek? Ja mam lemette ale to jest to samo.... i biorę od 3 do 7 dc po jednej tabletce.

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 23 lutego 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od 2 do 6 dc po 2 tabletki.
    W którym dniu cyklu jesteś ? Jaki duży? Bierzesz zastrzyk na pęknięcie?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 24 lutego 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Ja biorę od 2 do 6 dc po 2 tabletki.
    W którym dniu cyklu jesteś ? Jaki duży? Bierzesz zastrzyk na pęknięcie?
    Teraz jestem w 18 dc. Jak byłam w 12 dc to byłam na monitoringu i wtedy pęcherzyk miał 21 mm. I od razu wzięłam zastrzyk. I po 30-34 godzinach przytulanie... wszystko jak w zegarku 🤦‍♀️ na ale co się poradzi... teraz do 25 dc biorę duphaston.

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 24 lutego 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Teraz jestem w 18 dc. Jak byłam w 12 dc to byłam na monitoringu i wtedy pęcherzyk miał 21 mm. I od razu wzięłam zastrzyk. I po 30-34 godzinach przytulanie... wszystko jak w zegarku 🤦‍♀️ na ale co się poradzi... teraz do 25 dc biorę duphaston.
    Oby się w końcu udało. Trzymam mocno kciuki.
    Najgorsze czekanie.
    Jaki zastrzyk bierzesz?

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 25 lutego 2021, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj pęcherzyk ma 19mm. Dzisiaj o 18 zastrzyk. Endomentrium mam 7mm. Czyli takie nie za duże. Ale twierdzi moja Pani Ginekolog że spokojnie że tyle wystarcza.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 25 lutego 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Oby się w końcu udało. Trzymam mocno kciuki.
    Najgorsze czekanie.
    Jaki zastrzyk bierzesz?
    Zastrzyk ovitrele. W którym dniu cyklu jesteś?

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 25 lutego 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Zastrzyk ovitrele. W którym dniu cyklu jesteś?
    Dzisiaj 12 dc

  • Paula86 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 26 lutego 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😄 chcialam sie was doradziac, ale i wdkazac jaki miovelia ma niestety skutek uboczny.
    Czytalam wasze wpisy i jedna osoba napisala ze miovelia ma cukry...niezdrowe...i niestety to prawda. 2 dni przed stosowaniem mioveli robilam badania i krew ok wszytsko idealnie. Ale po miesiecu stosowania miovelii odstaweinu cukru calkowicie i przy diecie niskoweglowodanowej...moja krew zrobila sie zbyt lepka. Wprowadzana codzeinna regularna dawka suplementu to spowodowala. Mam odstawiona od dzis...zobaczymy co dalej...

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 26 lutego 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 13 dc. Robiłam test owulacyjny. Wyszedł pozytywny. Czy któraś z was też robiła? Przy PCO mogą wyjść fałszywe?

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 27 lutego 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula86 wrote:
    Hej 😄 chcialam sie was doradziac, ale i wdkazac jaki miovelia ma niestety skutek uboczny.
    Czytalam wasze wpisy i jedna osoba napisala ze miovelia ma cukry...niezdrowe...i niestety to prawda. 2 dni przed stosowaniem mioveli robilam badania i krew ok wszytsko idealnie. Ale po miesiecu stosowania miovelii odstaweinu cukru calkowicie i przy diecie niskoweglowodanowej...moja krew zrobila sie zbyt lepka. Wprowadzana codzeinna regularna dawka suplementu to spowodowala. Mam odstawiona od dzis...zobaczymy co dalej...


    Hej tak to ja mówiłam o cukrze. U mnie podobnie. Wgl w tym cyklu znowu dupa bo mi @ przyszła. Zrobiłam TSH i mam 2.820 o dziwo lekarz ogólny stwierdził że to za wysoko a gin nawet nie popatrzył na wyniki

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
  • Paula86 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 27 lutego 2021, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BombiaMk wrote:
    Hej tak to ja mówiłam o cukrze. U mnie podobnie. Wgl w tym cyklu znowu dupa bo mi @ przyszła. Zrobiłam TSH i mam 2.820 o dziwo lekarz ogólny stwierdził że to za wysoko a gin nawet nie popatrzył na wyniki
    Hej. Odstawilas miovelie calkowicie? Mialas podobna sytuacje?

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 28 lutego 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula86 wrote:
    Hej. Odstawilas miovelie calkowicie? Mialas podobna sytuacje?
    Odstawiłam. Potem już nie używałam bo mąż zginął w wypadku. Teraz jestem z innym partnerem i stwierdzilismy że się postaramy. Obecnie brałam zastrzyk "pregna" pęcherzyk pękł podobno ale niestety nic ze starań nie wyszło czyli możliwe że mamy tu inny problem u mnie dodatkowo

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 28 lutego 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BombiaMk wrote:
    Odstawiłam. Potem już nie używałam bo mąż zginął w wypadku. Teraz jestem z innym partnerem i stwierdzilismy że się postaramy. Obecnie brałam zastrzyk "pregna" pęcherzyk pękł podobno ale niestety nic ze starań nie wyszło czyli możliwe że mamy tu inny problem u mnie dodatkowo
    Ja mam właśnie taki problem, że owulacja zawsze jest, pecherzyki pękają, męża wyniki super a ciąży brak😞 i nie wiadomo dlaczego... czy komórka się nie zapładnia, czy się nie zagnieżdża... nie wiem. I tak 3,5 roku... ale czekam do lipca i chyba zapiszę się do kliniki leczenia niepłodności i idę w in vitro. Taki jest plan... chyba że moja gin jeszcze coś wymyśli innego...

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 1 marca 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Ja mam właśnie taki problem, że owulacja zawsze jest, pecherzyki pękają, męża wyniki super a ciąży brak😞 i nie wiadomo dlaczego... czy komórka się nie zapładnia, czy się nie zagnieżdża... nie wiem. I tak 3,5 roku... ale czekam do lipca i chyba zapiszę się do kliniki leczenia niepłodności i idę w in vitro. Taki jest plan... chyba że moja gin jeszcze coś wymyśli innego...
    Wczoraj na tvn był program o in vitro, poszukaj pewnie w necie będziesz mogła obejrzeć. I tam była para ktora robila badania genetyczne i wyszły jakieś nieprawidlowosci u faceta ze nie był wstanie zapłodnić komórki jajowej. Nie jestem w stanie tak tego dokładnie opisać ale warto poszukać i obejrzeć bo może szkoda czasu i kasy na Twoje stymulacje.

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 1 marca 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja póki co odpuściłam wszystko. Żadnych leków, przytulanie spontanicznie... będę robić na dniach badania zlecone przez nowa p. Doktor. Tak się wyluzowalam że nawet nie wiedziałam w którym dc jestem. Wczoraj liczyłam i okazało się że już 20 dc. Jednodniowe plamienie, pewnie spadek progesteronu i cisza. Zobaczymy kiedy @ przyjdzie.

  • Kiko Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 1 marca 2021, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miovelie mogę brać sama, czy muszę pod nadzorem lekarza. Byłam na wizycie, stwierdził torbielowate jejniki. Kazał zrobic hormony w 2 dniu cyklu, chyba że się uda zajsc w tym cyklu.

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 1 marca 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiko wrote:
    Dziewczyny czy miovelie mogę brać sama, czy muszę pod nadzorem lekarza. Byłam na wizycie, stwierdził torbielowate jejniki. Kazał zrobic hormony w 2 dniu cyklu, chyba że się uda zajsc w tym cyklu.
    Według mojego lekarza to miovelia to nie jest lek a suplement na bazie cukru więc nie wiem czy trzeba aż pod nadzorem lekarza brać.

    Suzi lubi tę wiadomość

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ