X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 10 marca 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    A co na to lekarz?
    Jeszcze nie byłam z wynikami. Czekam na resztę badań i gonie do diabetologa.

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 10 marca 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na @. Minęło 3 miesiące od okresu kiedy lekarz powiedział że mi pomoże a jak nie da rady to się poddaje a jak już jeden z najlepszych w mieście lekarzy mówi że się poddaje to ja też 🤷‍♀️

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 11 marca 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BombiaMk wrote:
    A ja czekam na @. Minęło 3 miesiące od okresu kiedy lekarz powiedział że mi pomoże a jak nie da rady to się poddaje a jak już jeden z najlepszych w mieście lekarzy mówi że się poddaje to ja też 🤷‍♀️
    Może musisz poszukać w innym mieście? Nie eirm z jakich okolic jesteś... ja jeżdżę do lekaeza do Warszawy, ponad 100 km. Bo u mnie to Ci lekarze to dramat. Jak jest dobrze to są super, ale jak się zaczynają problemy to wychodzi ich niewiedza...
    Ja 4 dc, znowu lametta i czekanie do 11 dc na monitoring. Ciekawe 🤔

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 11 marca 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Może musisz poszukać w innym mieście? Nie eirm z jakich okolic jesteś... ja jeżdżę do lekaeza do Warszawy, ponad 100 km. Bo u mnie to Ci lekarze to dramat. Jak jest dobrze to są super, ale jak się zaczynają problemy to wychodzi ich niewiedza...
    Ja 4 dc, znowu lametta i czekanie do 11 dc na monitoring. Ciekawe 🤔
    Ja już tu mam w okolicy obcykanych kilku... Także lipaaa

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 12 marca 2021, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 27 dc zrobiłam test i oczywiście negatywny

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 12 marca 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    U mnie dzisiaj 27 dc zrobiłam test i oczywiście negatywny
    Ehhhh😞 ale poczekaj jeszcze kilka dni... może za wcześnie.
    U mnie dzień 5... w tym miesiącu żadnych bóli od lametty nie odczuwam. W zeszłym miesiącu rozsadzało mi jajniki, a w tym miesiącu cisza. Ciekawe czy to dobry znak czy raczej nie... ogolnie owu mam zawsze, także nawet nie biorę pod uwagę innej opcji, tylko ciekawe ile pęcherzyków narośnie...🤔

    Magda1997 lubi tę wiadomość

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 12 marca 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Ehhhh😞 ale poczekaj jeszcze kilka dni... może za wcześnie.
    U mnie dzień 5... w tym miesiącu żadnych bóli od lametty nie odczuwam. W zeszłym miesiącu rozsadzało mi jajniki, a w tym miesiącu cisza. Ciekawe czy to dobry znak czy raczej nie... ogolnie owu mam zawsze, także nawet nie biorę pod uwagę innej opcji, tylko ciekawe ile pęcherzyków narośnie...🤔
    A kiedy masz wizytę?
    Czy możecie polecić jakiegoś lekarza z okolic Poznania.?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 14 marca 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    A kiedy masz wizytę?
    Czy możecie polecić jakiegoś lekarza z okolic Poznania.?
    Wizyta w najprawdopodobniej w czwartek.
    Ja z centrum to raczej nie pomogę... poszperaj może na znany lekarz, poczytaj opinie, często też są fora na temat danego lakarza, np o tej mojej prof. z Warszawy jest utworzony temat.

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 14 marca 2021, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 29 dc . Narazie nie przyszła. Choć jajniki od rana bolały. Nie łudzę się ze się udało bo robiłam w piątek bete 27 dc i była ujemna

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 15 marca 2021, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj przyszła. W tym cyklu jakoś dobrze się czuje. Jak na razie bez smutku. Nowy cykl nowe szansze. Czy któraś z was slyszala o technice Bowena właśnie na nieplodnosc

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 15 marca 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Dzisiaj przyszła. W tym cyklu jakoś dobrze się czuje. Jak na razie bez smutku. Nowy cykl nowe szansze. Czy któraś z was slyszala o technice Bowena właśnie na nieplodnosc
    Ehhh😔 ale dobrze że się trzymasz... bo ja w tym miesiącu baaaardzo długo dochodziłam do siebie. Teraz 8 dc także wyczekiwanie na owu.
    Technika Bowena... Pierwszy raz o czymś takim słyszę... ale poczytam.

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 15 marca 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Ehhh😔 ale dobrze że się trzymasz... bo ja w tym miesiącu baaaardzo długo dochodziłam do siebie. Teraz 8 dc także wyczekiwanie na owu.
    Technika Bowena... Pierwszy raz o czymś takim słyszę... ale poczytam.
    Dużo osób poleca niektórym pomogło.
    A olej z wiesiołka w kapsułkach jak bralyscie dziewczyny ile dziennie i od którego dc do którego dc?

  • Lajna Ekspertka
    Postów: 212 98

    Wysłany: 15 marca 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) dzisiaj jestem w 9 dc I moim pierwszym cyklu na fertistim I allines Nac. Niestety od tego cyklu występują u mnie plemienia po miesiączce nie są duże Ale śluz jest w kolorze toffi. Czy któraś z Was tak miała po stosowaniu inoztolu I nac? Czy to normalne czy to mija?

    rfxg3e3ke5dy9hpj.png
  • Lajna Ekspertka
    Postów: 212 98

    Wysłany: 15 marca 2021, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Dużo osób poleca niektórym pomogło.
    A olej z wiesiołka w kapsułkach jak bralyscie dziewczyny ile dziennie i od którego dc do którego dc?
    Ja biorę od 1 dnia cyklu do owulacji. Potem lepiej nie brać bo ponoć może powodować skurcze macicy I utrudniać implantacja. Ja biorę 2 kapsułki dziennie z allines

    rfxg3e3ke5dy9hpj.png
  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 15 marca 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajna wrote:
    Ja biorę od 1 dnia cyklu do owulacji. Potem lepiej nie brać bo ponoć może powodować skurcze macicy I utrudniać implantacja. Ja biorę 2 kapsułki dziennie z allines
    Oo dziękuję a pomogły Tobie w jakiś sposób?

  • Lajna Ekspertka
    Postów: 212 98

    Wysłany: 15 marca 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zwiększyły ilość śluzu plodnego :)

    rfxg3e3ke5dy9hpj.png
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 17 marca 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂🙂🙂 rzadko pisze bo u mnie w sumie nic nowego. Dalej tkwie w zawieszeniu. Z leków biorę tylko Wit. D3 20000, ovarin i kwas foliowy. Nie byłam u lekarza. Dziś 37 dc, @ brak ale nawet nie myślę że mogę być w ciąży więc testu nie robię.

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 18 marca 2021, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Hej dziewczyny 🙂🙂🙂 rzadko pisze bo u mnie w sumie nic nowego. Dalej tkwie w zawieszeniu. Z leków biorę tylko Wit. D3 20000, ovarin i kwas foliowy. Nie byłam u lekarza. Dziś 37 dc, @ brak ale nawet nie myślę że mogę być w ciąży więc testu nie robię.
    Jak dobrze Ciebie słyszeć. A co nowy lekarz mowi? Moze warto zatestowac?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 18 marca 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Hej dziewczyny 🙂🙂🙂 rzadko pisze bo u mnie w sumie nic nowego. Dalej tkwie w zawieszeniu. Z leków biorę tylko Wit. D3 20000, ovarin i kwas foliowy. Nie byłam u lekarza. Dziś 37 dc, @ brak ale nawet nie myślę że mogę być w ciąży więc testu nie robię.
    37 dc... może warto sprawdzić. Zdarzało Ci się już mieć tak długie cykle?
    Ja wczoraj poszłam na monitoring, miałam iść dzisiaj ale plany mi się pomieszały, wiec byłam wczoraj. I pęcherzyk jest... standardowo jeden, mimo że brałam po 2 tabletki lemetty dziennie. I zauważyłam też że większość moich owu jest z prawego jajnika. On jest w ogole sporo wiekszy niż lewy i lekarz powiedział że dlatego też może lepiej reaguje na stymulacje... a u Was jak jest? Macie na przemian czy też któryś dominuje?
    Zastrzyk z ovitrelle też wziełam wczoraj... teraz działamy i znowu to czekanie...🙄

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 18 marca 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    37 dc... może warto sprawdzić. Zdarzało Ci się już mieć tak długie cykle?
    Ja wczoraj poszłam na monitoring, miałam iść dzisiaj ale plany mi się pomieszały, wiec byłam wczoraj. I pęcherzyk jest... standardowo jeden, mimo że brałam po 2 tabletki lemetty dziennie. I zauważyłam też że większość moich owu jest z prawego jajnika. On jest w ogole sporo wiekszy niż lewy i lekarz powiedział że dlatego też może lepiej reaguje na stymulacje... a u Was jak jest? Macie na przemian czy też któryś dominuje?
    Zastrzyk z ovitrelle też wziełam wczoraj... teraz działamy i znowu to czekanie...🙄
    Ważne że jest 1 pęcherzyk. Ja też mam zazwyczaj pęcherzyk w prawym jajniku. Właśnie czekanie jest najgorsze.
    U mnie dopiero 4dc biorę clo 2x1. We wtorek jadę na monitoring a w środę umówiłam się na technikę Bowena zobaczymy co z tego będzie

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ