X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 18 marca 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    37 dc... może warto sprawdzić. Zdarzało Ci się już mieć tak długie cykle?
    Ja wczoraj poszłam na monitoring, miałam iść dzisiaj ale plany mi się pomieszały, wiec byłam wczoraj. I pęcherzyk jest... standardowo jeden, mimo że brałam po 2 tabletki lemetty dziennie. I zauważyłam też że większość moich owu jest z prawego jajnika. On jest w ogole sporo wiekszy niż lewy i lekarz powiedział że dlatego też może lepiej reaguje na stymulacje... a u Was jak jest? Macie na przemian czy też któryś dominuje?
    Zastrzyk z ovitrelle też wziełam wczoraj... teraz działamy i znowu to czekanie...🙄
    Miewalam długie cykle dlatego w zaden sposób nie myślę że mogło się udać. Jak do soboty @ nie przyjdzie to może zatestuje.
    Co do owulacji to ka zazwyczaj mam z prawego jajnika.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 20 marca 2021, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Miewalam długie cykle dlatego w zaden sposób nie myślę że mogło się udać. Jak do soboty @ nie przyjdzie to może zatestuje.
    Co do owulacji to ka zazwyczaj mam z prawego jajnika.
    Asia1989 i jak? Bo jestem ciekawa....😊 testujesz czy nadal czekasz?

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 20 marca 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Asia1989 i jak? Bo jestem ciekawa....😊 testujesz czy nadal czekasz?
    Czekam bo już dziś od rana boli mnie brzuch. Czuje się mocno okresowo.
    A tak szczerze to chyba dałam sobie spokój

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 20 marca 2021, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Czekam bo już dziś od rana boli mnie brzuch. Czuje się mocno okresowo.
    A tak szczerze to chyba dałam sobie spokój
    Powiem Ci, że ja to ostatnio straciłam nadzieję.... tak biorę te leki bez wiary i przekonania. Czasem ogarnia mnie strach, co to dalej będzie jak nie będę mieć dzieci... życie totalnie dla mnie bez sensu. Coraz trudniej mi znaleźć jakąś radość, choćby najmniejszą... niewiele rzeczy mnie cieszy.😞

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 21 marca 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z @ cisza. Wczoraj zwijalam się z bólu. 2 krople krwi i tyle. Ostatnia @ była 9.02. 28
    .02 miałam 2- dniowe plamienie i spokój do wczoraj. No a wczoraj też tylko trochę... Nie wiem co myslec

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 21 marca 2021, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    U mnie z @ cisza. Wczoraj zwijalam się z bólu. 2 krople krwi i tyle. Ostatnia @ była 9.02. 28
    .02 miałam 2- dniowe plamienie i spokój do wczoraj. No a wczoraj też tylko trochę... Nie wiem co myslec
    A może zrob naprawdę ten test?

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 21 marca 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    U mnie z @ cisza. Wczoraj zwijalam się z bólu. 2 krople krwi i tyle. Ostatnia @ była 9.02. 28
    .02 miałam 2- dniowe plamienie i spokój do wczoraj. No a wczoraj też tylko trochę... Nie wiem co myslec
    Asia nie czekaj, testuj 😉💪💪

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 22 marca 2021, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 ja podobnie jak dziewczyny tez radzę zatestować... dziwne to wszystko. Albo skonsultuj się z lekarzem. Ale ja trzymam kciuki żeby to było to 💖

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 23 marca 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    U mnie z @ cisza. Wczoraj zwijalam się z bólu. 2 krople krwi i tyle. Ostatnia @ była 9.02. 28
    .02 miałam 2- dniowe plamienie i spokój do wczoraj. No a wczoraj też tylko trochę... Nie wiem co myslec
    Wiadomo coś? Wchodzę kilka razy dziennie sprawdzić czy napisałaś 😁

    Paula0408 lubi tę wiadomość

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 23 marca 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzisiaj na wizycie 9dc. Niestety brak żadnego pecherzyka endometrium tylko 4mm. Dala mi skierowanie w kwietniu na drożność potem dopiero w maju stymulacja clo i fostimon. Mowila ze 3 cykle i ze jak się nie uda to inseminacja

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 23 marca 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Bylam dzisiaj na wizycie 9dc. Niestety brak żadnego pecherzyka endometrium tylko 4mm. Dala mi skierowanie w kwietniu na drożność potem dopiero w maju stymulacja clo i fostimon. Mowila ze 3 cykle i ze jak się nie uda to inseminacja
    Z drożnością nie zwlekaj, bo to ważne badanie... co do inseminacji moja prof mówi że za mała skuteczność i nie ma sensu. No ale co lekarz to opinia.... może akurat u Ciebie są jakieś wskazania. A jakieś badanie pod kątem immunologii Ci zlecała już?
    Asia1989 ja też ciągle zaglądam i czekam na wiadomość od Ciebie... z ogromną nadzieją że przyniesiesz nam dobre wieści 😙😙😙

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 23 marca 2021, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Z drożnością nie zwlekaj, bo to ważne badanie... co do inseminacji moja prof mówi że za mała skuteczność i nie ma sensu. No ale co lekarz to opinia.... może akurat u Ciebie są jakieś wskazania. A jakieś badanie pod kątem immunologii Ci zlecała już?
    Asia1989 ja też ciągle zaglądam i czekam na wiadomość od Ciebie... z ogromną nadzieją że przyniesiesz nam dobre wieści 😙😙😙
    A skąd w ogóle jesteś? Mialas drożność? Ile trwał? Mocno boli? A jaki plan leczenia ma twoj lekarz ?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 24 marca 2021, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    A skąd w ogóle jesteś? Mialas drożność? Ile trwał? Mocno boli? A jaki plan leczenia ma twoj lekarz ?
    Ja jestem z łódzkiego. Drożność robiłam w CZMP. Badanie szybko się robi, ale w szpitalu spędziłam pół dnia, bo to normalnie przyjmują na oddział, zanim ktoś po Ciebie przyjdzie, podadzą jakieś leki, później czeka się na wyniki i wypis. Mnie nie bolało. Dostałam zastrzyk przeciwbólowy i było ok. Choć dziewczyna po mnie wyszła z płaczem😑 dla mnie to trochę panikowała. No ale każdy ma inną wytrzymałość. Teraz leczę sie w warszawie. Mam 3 cykle stymulowane na lamettcie, później dwa przerwy i znowu 3 stymulowane i jak to się nie uda to chyba ivf... ale jeszcze chcę spróbować zapisać sie do immunologa. I zobaczymy co on powie.

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 24 marca 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkoncu nie zatestowalam. @ brak ale uwaga uwaga... walczę z COVID 🤯🤯🤯

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 24 marca 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Ja jestem z łódzkiego. Drożność robiłam w CZMP. Badanie szybko się robi, ale w szpitalu spędziłam pół dnia, bo to normalnie przyjmują na oddział, zanim ktoś po Ciebie przyjdzie, podadzą jakieś leki, później czeka się na wyniki i wypis. Mnie nie bolało. Dostałam zastrzyk przeciwbólowy i było ok. Choć dziewczyna po mnie wyszła z płaczem😑 dla mnie to trochę panikowała. No ale każdy ma inną wytrzymałość. Teraz leczę sie w warszawie. Mam 3 cykle stymulowane na lamettcie, później dwa przerwy i znowu 3 stymulowane i jak to się nie uda to chyba ivf... ale jeszcze chcę spróbować zapisać sie do immunologa. I zobaczymy co on powie.
    A co masz stwierdzone oprócz policystycznych jajników?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 24 marca 2021, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Wkoncu nie zatestowalam. @ brak ale uwaga uwaga... walczę z COVID 🤯🤯🤯
    O nieeee..... 😲😲😲 to może tym bardziej zatestuj.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 24 marca 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    A co masz stwierdzone oprócz policystycznych jajników?
    Jeśli chodzi o PCOS to u mnie poza obeazem policystycznych jajników na usg i wysokim amh brak innych objawów, jestem szczupła (wręcz chuda), owu zawsze jest, miesiączka regularna, a oprócz tego to mutacja pai i mthfr, i podwyższone przeciwciała przeciwplemnikowe i zespół antyfosolipidowy.

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 24 marca 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Jeśli chodzi o PCOS to u mnie poza obeazem policystycznych jajników na usg i wysokim amh brak innych objawów, jestem szczupła (wręcz chuda), owu zawsze jest, miesiączka regularna, a oprócz tego to mutacja pai i mthfr, i podwyższone przeciwciała przeciwplemnikowe i zespół antyfosolipidowy.
    I na to wszystko bierzesz leki? A do immunologa w jakim celu.?

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 24 marca 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Wkoncu nie zatestowalam. @ brak ale uwaga uwaga... walczę z COVID 🤯🤯🤯
    Jakie objawy.? Zle się czujesz ? Moze tym bardziej lepiej teraz zrobić test ciążowy?

  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 52 2

    Wysłany: 24 marca 2021, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Jeśli chodzi o PCOS to u mnie poza obeazem policystycznych jajników na usg i wysokim amh brak innych objawów, jestem szczupła (wręcz chuda), owu zawsze jest, miesiączka regularna, a oprócz tego to mutacja pai i mthfr, i podwyższone przeciwciała przeciwplemnikowe i zespół antyfosolipidowy.
    A jaki masz poziom amh ? Pytam z ciekawości bo sama już nie daje rady.... moje omh to 4,52 urwałam sobie już TSH i prolaktynę mam 25 biorę leki co tydzień po pół tabletki Mam nadzieję że wszystko się unormuje Staramy się o dziecko już 7 cykli i nadal nic od dwóch cykli biorę miovelia i miovelia nac... Nie wiem co dalej robić...

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ