X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Berenika90 Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvl1a wrote:
    Gdzie można truskawkę zdobyć? Zauważyłam w aptekach problem z dostaniem miovelii czasami, ale jak już jest to tylko pomarańczowa, która jest okropna. Robię zaraz research w takim razie :D

    Ja widziałam w "Apteka pomocna", "Apteka Browary" (nie znam tych aptek, ale mają wysyłkę) oraz na Allegro. Na stronie Miovelli wydaje mi się, że też jest ta nowa wersja, ale nie wiedziałam, żeby pisali o smaku.

    Co ciekawe, tą nową robi się tak: "Zawartość saszetki rozpuścić w 100 ml mleka krowiego lub preferowanego napoju roślinnego, czy wody"
    Poprzednia, z tego co czytałam, była do rozpuszczenia w 150ml wody.

    Jvl1a lubi tę wiadomość

  • Jvl1a Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli w tym cyklu mi się nie uda to spróbuję tą truskawkową zamówić, faktycznie w tych aptekach jest, ale na stronie miovelii tylko pomarańczowa (chyba, że ślepa jestem i gdzieś przeoczyłam :D) :)

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvl1a wrote:
    Jeśli w tym cyklu mi się nie uda to spróbuję tą truskawkową zamówić, faktycznie w tych aptekach jest, ale na stronie miovelii tylko pomarańczowa (chyba, że ślepa jestem i gdzieś przeoczyłam :D) :)

    Pogrzebałam troche w necie i znalazlam truskawkowa :)

    https://erli.pl/suplementy-diety-sprawnosc-seksualna/miovelia-30-saszetek-smak-truskawkowy-30-kapsulek,43101673

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wchodzicie jeszcze tutaj.
    Ja dosyalam dzisiaj po 4 dniach spóźnienia miesiaxzke. W piątek za tydzień jestem umowiona na drożność. Trochę się boję. Czy któraś z was miala robione na polnej w Poznaniu. Co u was?

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Dziewczyny wchodzicie jeszcze tutaj.
    Ja dosyalam dzisiaj po 4 dniach spóźnienia miesiaxzke. W piątek za tydzień jestem umowiona na drożność. Trochę się boję. Czy któraś z was miala robione na polnej w Poznaniu. Co u was?

    Ja mialam robione ale w Toruniu jakies dwa tygodnie temu.
    Ból do wytrzymania, pol godziny przed dostalam w kroplowce lek przeciwbólowy. Sam zabieg trwał z 5 min. Po zabiegu musialam odlezec 2/3 h.
    Na szczęście okazalo sie ze oba drożne wiec w tym cyklu juz działamy ale bez stymulacji bo niestety mam torbiel na jajniku i Moj lekarz sie troche boi.. 🤭

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula0408 wrote:
    Ja mialam robione ale w Toruniu jakies dwa tygodnie temu.
    Ból do wytrzymania, pol godziny przed dostalam w kroplowce lek przeciwbólowy. Sam zabieg trwał z 5 min. Po zabiegu musialam odlezec 2/3 h.
    Na szczęście okazalo sie ze oba drożne wiec w tym cyklu juz działamy ale bez stymulacji bo niestety mam torbiel na jajniku i Moj lekarz sie troche boi.. 🤭
    A to q szpitalu miałaś robione?

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    A to q szpitalu miałaś robione?

    Tak w szpitalu. Rano przyjęli mnie normalnie na oddział i po poludniu do domu.

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula0408 wrote:
    Tak w szpitalu. Rano przyjęli mnie normalnie na oddział i po poludniu do domu.
    Pamiętasz o której mniej więcej miałaś wypis?

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Pamiętasz o której mniej więcej miałaś wypis?

    Przyjęcie o 7:30 a wyszlam jakos przed 16.

  • Jvl1a Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosowałyście może adaptogeny? Ja właśnie zamówiłam Królową i jestem ciekawa. Niby ma bardzo dobre komentarze, ale nie wiem, czy faktycznie coś pomoże...

  • Motylek32 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem nowa i szukam pomocy. A mianowicie staram się o 2 dziecko Już koło 4 lat mam pcos. Po nieudanych stymulacjach hormonalnych zaczęłam brać miovelia i miovelia nac i moje pytanie brzmi kiedy dostawałyscie mniej więcej @ bo to już mój 37dc i nic test negatywny a brzuch boli jak na @ już drugi tydzień

  • Jvl1a Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja normalnie 30-31 dc dostaję @, miovelia nic tu nie zmieniła. Może zrób betę?

  • Motylek32 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz regularne cykle? Ja mam pcos więc z tymi miesiączkami to różnie ale ostatnio ciągle jestem na hormonach albo na suplementach typu ovulomed itd. Do max 33 dc dostawałam okres a teraz zbytnio nie wiem o co chodzi może jakieś torbiele mi się zrobiły ale czy to możliwe żeby po takim suplemencie przestymulować jajniki? Kurcze sama nie wiem co robić

  • Jvl1a Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam pcos, ale akurat mam regularne zawsze. Nie wiem, może warto byś poszła do ginekologa w takim razie?

  • Motylek32 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki mam zamiar ale dopiero w pn mogę iść tylko zastanawia mnie fakt dlaczego po miovelii gdzie tak wszyscy chwalą i polecają nawet ginekolodzy nagle nie mam okresu brałam różne suplementy w swoim życiu nawet przed 1szą ciąża i regulowały mi cykl nagle tak się pochrzaniło :( nie mam już sił na to wszystko. Mam tendencje do nie pękających pęcherzyków ale miovelia miała niby pomóc 😥ehh załamka

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek32 wrote:
    Taki mam zamiar ale dopiero w pn mogę iść tylko zastanawia mnie fakt dlaczego po miovelii gdzie tak wszyscy chwalą i polecają nawet ginekolodzy nagle nie mam okresu brałam różne suplementy w swoim życiu nawet przed 1szą ciąża i regulowały mi cykl nagle tak się pochrzaniło :( nie mam już sił na to wszystko. Mam tendencje do nie pękających pęcherzyków ale miovelia miała niby pomóc 😥ehh załamka

    Moje dwa pierwsze cykle po miovelii tez sie wydłużyły, usłyszałam wtedy od lekarza ze niby to normalne, ze kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Co do skuteczności to nie wiem czy faktycznie dziala czy nie ale biore to bo ma dobry skład witamin.
    Moze akurat pomoze, choć nadzieje z cyklu na cykl maleją a bezsilnością na to wszystko wzrasta..

    Motylek32 lubi tę wiadomość

  • Motylek32 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie wiem co czujesz ja już się staram ponad 4 lata o 2 dziecko. W tym cyklu odpuściłam sobie z liczeniem dni itp nawet nie pamiętam kiedy były starania bo bez wspomagaczy nie mam owulacji a jak już mam to pęcherzyk nie pęka więc nie brałam nic do bani w tym cyklu brałam tylko miovelie i nac żeby przygotować się do następnych,, starań '' chociaż myślałam że nac działa jal clo czy aromek. Na dodatek dziwnie się czuje podbrzusze mnie boli ale nie tak jak przed @ czuje się jak by mi ktoś wsadził kamień w podbrzusze wczoraj bolało mnie chyba wszystko miednica pachwina krzyż i tak kilka godz i cisza. Może mi się 6l jakaś torbiel zrobiła 😞. Głupia ja wczoraj zrobiłam znowu test bo to już 40 dc 2 kreska pojawiła się i zniknęła po niej został tylko jakiś cień 🙄. Zwariować już idzie niedługo to chyba w psychiatryku wyląduje a nie u ginekologa. 😭

  • Jvl1a Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro się pojawiła na chwilę to może jednak coś jest na rzeczy i się udało?
    Ja w sumie dopiero co się pochwaliłam, że mam zawsze regularne, a tu akurat już 2 dzień mi się spóźnia. W tym cyklu w sumie nie wiem, czy nie przegięłam, bo poza miovelią nac wzięłam clo i do tego trochę odpuściłam zwykłą miovelię, bo już nie mogłam na nią patrzeć. Nie wiem, może przez to mi się spóźnia... Test dziś robiłam i wyszedł negatywny.

  • Motylek32 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie z tą miovelią nie wiadomo co i jak może też Ci przesunęła owulacje. Miałaś monitoring? Mnie od wczoraj już nic nie boli tak jakby @sobie mnie odpuściła 🙄. Może powtórz test jak dalej nie będzie @ albo idź na betę bo jestem ciekawa co u Ciebie wyjdzie 😁

  • Jvl1a Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie miovelię biorę już parę ładnych miesięcy i nic takiego się nie działo, żadnych przesunięć, wszystko jak w zegarku. Poczekam kilka dni i zrobię test ponownie, z betą się nie spieszę, bo mój strach przed igłami skutecznie mnie odstrasza przed wszystkim, co niekonieczne do wykonania :D
    Monitoringu nie miałam od czasu jak zaczęłam stosować te wszystkie leki, ginekolog kazała mi po kilku miesiącach przyjść i szczerze to planowałam to zrobić dopiero w następnym cyklu.
    Daj znać jak będziesz po wizycie u ginekologa, bo chyba coś o poniedziałku pisałaś ostatnio.

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ