X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Justyna765 Znajoma
    Postów: 21 62

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallevia wrote:
    Udało się po 1,5 opakowania. Kupiłam zapas myśląc ze to zajmie dłużej :)

    To super 😊 niestety z moimi wynikami może potrwać to dłużej 😌

  • mallevia Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nastawiaj się. Tak samo mówiło mi 3 lekarzy. Wyniki tragiczne :P

  • Justyna765 Znajoma
    Postów: 21 62

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallevia wrote:
    Nie nastawiaj się. Tak samo mówiło mi 3 lekarzy. Wyniki tragiczne :P

    Jeden lekarz antykoncepcja drugi żeby brać właśnie miovelie 😅 ale czy to wystarczy...
    A brałaś coś jeszcze prócz miovelii?

  • mallevia Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 8 kwietnia 2023, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam dostinex raz w tyg 1/4 tablet, ale za dużo dawek nie wzięłam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2023, 19:17

  • Aleks2023 Koleżanka
    Postów: 68 15

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy ktora z Was brala sama miovelie nac 3-5 dzien cyklu? Bez dodatkowej stymulacji clo czy lametta, sama miovelia nac plus ewentualnie zwykla miovelia pro?

    Starania od wrzesnia 23
    1. Lametta + NAC+ Ovitrelle 1 pecherzyk dominujacy 24mm
    2. Lametta + NAC+ Ovitrelle 2 pecherzyki 18mm, 23mm
  • Hazaja Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 lutego, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Czytając to forum po tym jak moja ginekolog zaleciła mi Miovelia PRO i NAC obiecywałam sobie, że jeśli zadziała to wrócę tu i się odezwę (bo wiem jak motywujące i wspierające były dla mnie podobne posty).

    No więc - wracam 💛

    Miovelie PRO zaczęłam brać z początkiem czerwca 2023, po prawie roku starań, problemów hormonalnych (wysoka prolaktyna, niski progesteron) i co wychodziło podczas usg - przy braku owulacji. Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale okres którego wtedy dostałam (po około 2 tyg zażywania) był najboleśniejszym w moim życiu, pół nocy spędziłam pod prysznicem polewając się gorącą wodą 🫣. Wspomnienie okropne, ale… może coś tam już wtedy „ruszyło”.

    W kolejnych dwóch cyklach (czerwiec i lipiec) zażywałam również Miovelia NAC. W lipcowym cyklu pierwszy raz się zdecydowałam na pełny monitoring, gdzie pokazała się piękna owulacja (około 31.07), a 11.08 zobaczyłam pierwszy cień drugiej kreski na teście, który przez kolejne dni tylko ciemniał 🥹

    Jestem teraz w końcówce 33 tygodnia, termin w drugiej połowie kwietnia 2024 🥰

    Mam nadzieję, że komuś doda ten post skrzydeł i nowej motywacji, bo wiem jak ją łaknęłam takich postów i historii wtedy w połowie 2023.

    Trzymam za Was kciuki ✊🏼

‹‹ 123 124 125 126 127
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ