X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Wisienka95 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 maja 2021, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa ale przeczytałam wasze wpisy od 2019 roku także czuje jakbym znała was wszystkie 😁😊😘
    Dawno się nie odzywalyscie, opowiadajcie co u was 😉

  • Wisienka95 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 maja 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dodać, że z mężem staramy się 3 cykl. Niestety wg mojego poprzedniego lekarza moje cykle byly bezowulacyjne. Stwierdził to gdy powiedziałam że mam nieregularne miesiączki. Żadnych badań nie zlecił o dal luteinę od 15dc. Więc nawet jakbym miała owulacje to i tak byłaby wstrzymana przez luteinę 🤦 poszla do innego lekarza od niepłodności. Teraz jestem na etapie brania duphastomu i Estrofemu na poprawę endometrium. Mam zrobić badania z krwi w 3dc a mąż badanie nasienia. A w 7dc mam się z nim spotkać😉 czekam na efekty

  • Malina25 Przyjaciółka
    Postów: 149 27

    Wysłany: 21 maja 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka95 wrote:
    Zapomniałam dodać, że z mężem staramy się 3 cykl. Niestety wg mojego poprzedniego lekarza moje cykle byly bezowulacyjne. Stwierdził to gdy powiedziałam że mam nieregularne miesiączki. Żadnych badań nie zlecił o dal luteinę od 15dc. Więc nawet jakbym miała owulacje to i tak byłaby wstrzymana przez luteinę 🤦 poszla do innego lekarza od niepłodności. Teraz jestem na etapie brania duphastomu i Estrofemu na poprawę endometrium. Mam zrobić badania z krwi w 3dc a mąż badanie nasienia. A w 7dc mam się z nim spotkać😉 czekam na efekty
    Witaj. Co to za lekarz który stwierdza tylko po nieregularnych @ że cykle są bez owulacyjne 🙄 ale dobrze że poszłaś do innego. A robisz testy owu lub mierzysz temperaturę? Który to twój dc?

  • Wisienka95 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 maja 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po jego stwierdzeniu postanowiłam zmienić lekarza, ter cykl spisuje na straty bo przez tą luteinę nie miałam owulacji... Aktualnie 24dc. Robiłam testy owulacyjne, były pozytywne w mniej więcej 19dc. Temperaturę też mierzyłam i wzrastała po owulacji. Także czekam na @ i zaczynamy monitorować. Mój lekarz chce najpierw sprawdzić czy ta owulacja wg występuje.

  • Malina25 Przyjaciółka
    Postów: 149 27

    Wysłany: 21 maja 2021, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka95 wrote:
    Po jego stwierdzeniu postanowiłam zmienić lekarza, ter cykl spisuje na straty bo przez tą luteinę nie miałam owulacji... Aktualnie 24dc. Robiłam testy owulacyjne, były pozytywne w mniej więcej 19dc. Temperaturę też mierzyłam i wzrastała po owulacji. Także czekam na @ i zaczynamy monitorować. Mój lekarz chce najpierw sprawdzić czy ta owulacja wg występuje.
    A od którego dc bierzesz luteinę?

  • Wisienka95 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 maja 2021, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety od 15dc ale to jest pierwszy cykl, więcej takiej głupoty nie zrobię👍 niestety zmylił mnie prawie pozytywny test owulacyjny 🙈

  • Malina25 Przyjaciółka
    Postów: 149 27

    Wysłany: 21 maja 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka95 wrote:
    Niestety od 15dc ale to jest pierwszy cykl, więcej takiej głupoty nie zrobię👍 niestety zmylił mnie prawie pozytywny test owulacyjny 🙈
    Szkoda ze wtedy nie poszłaś na monitoring to by rozwiało wątpliwości co do owu. No to trzymam kciuki za nowy cykl 😊

  • Wisienka95 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 maja 2021, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina25 wrote:
    Szkoda ze wtedy nie poszłaś na monitoring to by rozwiało wątpliwości co do owu. No to trzymam kciuki za nowy cykl 😊


    Byłam u lekarza w 13 dc to stwierdził że nie widzi pęcherzyka dominującego.

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 22 maja 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja 30 marca mialam badanie drożności jajowodów i to co mowia, ze po badaniu jest zwiekszona szansa na zajście w ciąże to akurat w moim przypadku sie sprawdziło :) 17 maja ujrzałam dwie kreski na teście 😁
    Wiec jak któraś zwleka z tym badaniam to czym predzej niech je wykona ! 👍

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 23 maja 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula0408 wrote:
    Hej, ja 30 marca mialam badanie drożności jajowodów i to co mowia, ze po badaniu jest zwiekszona szansa na zajście w ciąże to akurat w moim przypadku sie sprawdziło :) 17 maja ujrzałam dwie kreski na teście 😁
    Wiec jak któraś zwleka z tym badaniam to czym predzej niech je wykona ! 👍
    Super, gratuluję 😊 też słyszałam że po drożności jest dużo większa szansa 😉 więc widocznie coś w tym jest 😊
    Kiedy wybierasz się do lekarza?

    Ja już czekam jak na szpilkach na rozwiązanie, tydzień temu lekarz powiedział że ciąże mamy donoszoną i raczej do terminu do 6.06 nie dotrwamy (rozwarcie na 1,5palca) także czekamy 😉
    Z dnia na dzień coraz ciężej, najgorzej ze nie wiadomo czego się spodziewać 😅 niby wszyscy mówią że tego nie da się przegapić w sensie skurczy itd 😅 ale mimo to jakoś boję się że nie ogarnę 🤷‍♀️

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 23 maja 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Super, gratuluję 😊 też słyszałam że po drożności jest dużo większa szansa 😉 więc widocznie coś w tym jest 😊
    Kiedy wybierasz się do lekarza?

    Ja już czekam jak na szpilkach na rozwiązanie, tydzień temu lekarz powiedział że ciąże mamy donoszoną i raczej do terminu do 6.06 nie dotrwamy (rozwarcie na 1,5palca) także czekamy 😉
    Z dnia na dzień coraz ciężej, najgorzej ze nie wiadomo czego się spodziewać 😅 niby wszyscy mówią że tego nie da się przegapić w sensie skurczy itd 😅 ale mimo to jakoś boję się że nie ogarnę 🤷‍♀️


    We wtorek mam wizyte i pierwsze usg potwierdzające..
    w poniedzielek 17.05 test pozytywny, a we wtorek 18.05 beta wyszla 59,8.

    To tylko sie cieszyć ze wszystko Ok i czekac na szczęśliwe rozwiązanie u Ciebie :) trzymam kciukiii :)

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 23 maja 2021, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Super, gratuluję 😊 też słyszałam że po drożności jest dużo większa szansa 😉 więc widocznie coś w tym jest 😊
    Kiedy wybierasz się do lekarza?

    Ja już czekam jak na szpilkach na rozwiązanie, tydzień temu lekarz powiedział że ciąże mamy donoszoną i raczej do terminu do 6.06 nie dotrwamy (rozwarcie na 1,5palca) także czekamy 😉
    Z dnia na dzień coraz ciężej, najgorzej ze nie wiadomo czego się spodziewać 😅 niby wszyscy mówią że tego nie da się przegapić w sensie skurczy itd 😅 ale mimo to jakoś boję się że nie ogarnę 🤷‍♀️
    Ja cie kręcę ale to zleciało 😊 trzymam kciuki za szczęśliwe i szybkie rozwiązanie 😊

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 23 maja 2021, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula0408 wrote:
    We wtorek mam wizyte i pierwsze usg potwierdzające..
    w poniedzielek 17.05 test pozytywny, a we wtorek 18.05 beta wyszla 59,8.

    To tylko sie cieszyć ze wszystko Ok i czekac na szczęśliwe rozwiązanie u Ciebie :) trzymam kciukiii :)
    Czym bylas stymulowana w szczęśliwym cyklu ? Czyli w 2 cyklu sie udało po hsg?

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 23 maja 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Czym bylas stymulowana w szczęśliwym cyklu ? Czyli w 2 cyklu sie udało po hsg?

    W cyklu w ktorym mialam hsg bylam na tabletkach antykoncepcyjnych.
    Po odstawieniu w tym cyklu udalo sie naturalnie. Podjęłam decyzje z lekarzem ze stymulację mielismy zaczac wlasnie w tym cyklu po miesiączce (ktora nie przyszla😁) i obeszło sie bez stymulacji.
    Jestem nadal na miovelii a do stymulowania mialam brac aromek i zastrzyk ovitrelle.

  • Staraczka21 Ekspertka
    Postów: 210 52

    Wysłany: 26 maja 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam na sprzedaż miovelie. Zuzylam tylko 5 saszetek🙂 jak któraś zainteresowana zapraszam.

    Lucy91 lubi tę wiadomość

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chciałam poinformować że po trudnym porodzie w piątek 28.05. Pojawił się na świecie nasz CUD 😊 miał być czerwcowym chłopakiem a wyszedł majowy 😅 czujemy się bardzo dobrze 😊

    Suzi, GrAnulka lubią tę wiadomość

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Dziewczyny, chciałam poinformować że po trudnym porodzie w piątek 28.05. Pojawił się na świecie nasz CUD 😊 miał być czerwcowym chłopakiem a wyszedł majowy 😅 czujemy się bardzo dobrze 😊
    Gratuluję 👏💪❤❤❤ bardzo się cieszę. Dlaczego trudny?

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Gratuluję 👏💪❤❤❤ bardzo się cieszę. Dlaczego trudny?
    Dłuuugo bardzo, pod koniec już myślałam że nie dam rady...
    Nie będę wchodzić w szczegóły, każdy poród jest inny 😉

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Dziewczyny, chciałam poinformować że po trudnym porodzie w piątek 28.05. Pojawił się na świecie nasz CUD 😊 miał być czerwcowym chłopakiem a wyszedł majowy 😅 czujemy się bardzo dobrze 😊
    Gratulacje z całego serducha❤

    Asia90 lubi tę wiadomość

  • Wisienka95 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko😉 czy MioVelia Nac może pomóc wywołać owulacje? Prawdopodobnie mam cykle bezowulacyjne. Badania fhs 9.60 a AMH 9.5 więc pewnie ich nie ma. Aleeee w tym cyklu zaczynam monitoring, byłam dziś u lekarza tj 7 dc i nic się nie dzieje endo mam 8mm. Biorę MioVelia Nac od 3dc i zastanawiam się czy ona pomoże mi w stymulacji owulacji? Miała któraż z was taki przypadek?

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ