X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 7 lutego 2021, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoloroweLove wrote:
    Mam brać to przez dwa miesiące a to dopiero 5 dzień 🙈 @ kończy mi się dziś ale dopiero w przyszłym miesiącu mam sie umówić na monitoring czy jest jajeczkowanie🙈 wyniki na tarczycę w normie prolaktyna 307.4 ulU/ml i nie wiem jak to odczytać a do lekarza idę w czwartek odebrać cytologie i z wynikami może któraś z was się na tym zna? :)
    Aromek masz brać czy jaki lek?

  • Werkaa Debiutantka
    Postów: 15 8

    Wysłany: 7 lutego 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy w następnym cyklu nie zamówić właśnie tego zestawu. Może pomoże?

  • KoloroweLove Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 7 lutego 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miovelie 😉

  • KoloroweLove Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 8 lutego 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werkaa wrote:
    Zastanawiam się czy w następnym cyklu nie zamówić właśnie tego zestawu. Może pomoże?
    Ja mogę wypowiedzieć się ale właśnie dopiero za miesiąc 🙈🙈

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 8 lutego 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoloroweLove wrote:
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Staram się z mężem o drugie dziecko niestety teraz się okazało że nie mam owulacji i proszę odpowiedzcie mi czy komuś sama miovelia pomogła? Po za tym dochodzi jeszcze tyłozgiecie macicy już tracę nadzieję 🙈 z góry dziękuję za odpowiedź 😍
    Też mam tyłozgięcie... i po prostu po współżyciu lekarz zalecił mi leżenie na brzuchu. Ale myślę, że to nie ma aż takiego znaczenia żeby się tym przejmować.
    Miovelia pewnie na jedną zadziała na drugą nie. Musiałabyś sobie pobrać trochę i pójść na monitoring. A przyczyna braku owulacji jest znana? Jakieś badania robiłaś? I ile cykli miałaś monitorowane?

  • KoloroweLove Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 8 lutego 2021, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na chwile obecna nie jest znana ja dopiero zaczęłam przygodę ale od kilku miesięcy ani testy owu ani żadnych obiawow owulacji nie mam wszystko nagle zanikło nie wiadomo czemu 🙈🙈 badania tarczycy i prolaktyne ale nie umiem ich sama zinterpretować 🙈 dopiero za miesiąc mam monitoring po tej miovelii🙈😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2021, 12:35

  • KoloroweLove Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 8 lutego 2021, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ta miovelia może przyspieszyć owulacjie jak by wgl miała wystąpić? :)

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 8 lutego 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po monitoringu pecharzyk pękł 😁 teraz czekać czy coś się udało czy nie choć wątpię z lekka gdyż tylko raz mieliśmy okazję na przytulanki 🙄🙄 i to w dzień zastrzyku 😔 także chyba tylko czekać na cud 🤷‍♀️

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 8 lutego 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 23 dc. Czuje się ogólnie dobrze. Nie mam żadnych objawów jak na okres jak w poprzednim miesiącu. Nie bolą ani jajniki ani piersi. Już bym chciała dostać Miesiączke I zacząć Nowy cykl bo raczej z tego nic

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 10 lutego 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    U mnie 23 dc. Czuje się ogólnie dobrze. Nie mam żadnych objawów jak na okres jak w poprzednim miesiącu. Nie bolą ani jajniki ani piersi. Już bym chciała dostać Miesiączke I zacząć Nowy cykl bo raczej z tego nic
    Zawsze najgorszy ten czas miedzy owu a @🙄 mi się bardzo dłuży... a jeszcze jak @ się spóźnia to juz w ogóle masakra. Jakby każdy dzień był na wagę złota. Ja właśnie obdzwaniam lekarzy żeby gdzieś się na monitoring wbić. Bo ten co zawsze do niego chodzę na jakimś urlopie czy zwolnieniu do 22 lutego a ja muszę zrobić monitoring za tydzień 😓 i się zastresowałam teraz. Ciągle coś. Pod górę i pod górę... a muszę zrobić monitoring bo zaczełam brać Lamette i nie wiem kiedy zrobić zastrzyk.😫

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 10 lutego 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Dziewczyny trzymam za Was kciuki. Ja wypadam że starań na jakiś czas. Nie, nie poddaje się. Zmieniłam lekarza. Otóż... przez 2 lata brałam leki które bardziej mi szkodzily niż pomagały. Dostałam skierowanie na badania , muszę szykować 1000 zł na same badania krwi. Następnie konsultacja diabetologiczna, ustawienie lekami i dopiero za 2, 3 miesiące wracam do gry. Teraz jest to niemożliwe żebym zaszła w ciaze, a wręcz jest to zakazane. Wyrzut insuliny blokuje wszystko A taka stymulacja może doprowadzić tylko do nowotworu. Początkowo byłam załamana ale już się podnoszę i w sobotę pierwsze badania .

  • KoloroweLove Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 10 lutego 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam pytanie czy tsh 2.725
    FT 3 - 3. 203
    FT 4 - 14.35
    Atpo - 2.405 są wynikami przy których można się starać czy raczej za wysokie bo niby jest w normie ale już sama nie wiem 🙈

  • KoloroweLove Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 10 lutego 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normy:
    Tsh 0.300 - 4.500

    Ft3 1.21-4.18
    Ft4 8.9-17.12

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 10 lutego 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Hejka. Dziewczyny trzymam za Was kciuki. Ja wypadam że starań na jakiś czas. Nie, nie poddaje się. Zmieniłam lekarza. Otóż... przez 2 lata brałam leki które bardziej mi szkodzily niż pomagały. Dostałam skierowanie na badania , muszę szykować 1000 zł na same badania krwi. Następnie konsultacja diabetologiczna, ustawienie lekami i dopiero za 2, 3 miesiące wracam do gry. Teraz jest to niemożliwe żebym zaszła w ciaze, a wręcz jest to zakazane. Wyrzut insuliny blokuje wszystko A taka stymulacja może doprowadzić tylko do nowotworu. Początkowo byłam załamana ale już się podnoszę i w sobotę pierwsze badania .
    Boże... ja w ogóle nie ogarniam co Ty napisałaś, nie mieści mi się to w głowie... tyle czasu zmarnowane a jeszcze efekt mógłbyć o wiele gorszy 😪
    Dobrze że poszłaś gdzie indziej, mam nadzieje że tym razem trafnie i się uda po tych 3 miesiącach 😊 trzymam kciuki bardzo, bardzo 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2021, 20:40

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 11 lutego 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Hejka. Dziewczyny trzymam za Was kciuki. Ja wypadam że starań na jakiś czas. Nie, nie poddaje się. Zmieniłam lekarza. Otóż... przez 2 lata brałam leki które bardziej mi szkodzily niż pomagały. Dostałam skierowanie na badania , muszę szykować 1000 zł na same badania krwi. Następnie konsultacja diabetologiczna, ustawienie lekami i dopiero za 2, 3 miesiące wracam do gry. Teraz jest to niemożliwe żebym zaszła w ciaze, a wręcz jest to zakazane. Wyrzut insuliny blokuje wszystko A taka stymulacja może doprowadzić tylko do nowotworu. Początkowo byłam załamana ale już się podnoszę i w sobotę pierwsze badania .
    😯😯😯 szok!!! Ale byłam w podobnej sytuacji jak zmieniłam lekarza. Tzn nie że aż nowotwory ale też usłyszałam że na poprzednim zestawie to ciąży nie będzie na pewno, ale osteoporoza. Najgorzej... bo ufasz, że lekarz chce Ci pomóc, a on ładuje tylko leki bez sensu i zero sentymentów i empatii. Trzymam kochana kciuki za Ciebie. Przeszłaś już tak dużo. Obyś wróciła do "gry" jak najszybciej a później jak najszybciej wygrała swoje małe szczęście 😚

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 11 lutego 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie jajniki bolą 😖 i to obydwa. Chociaż prawy bardziej. Ciekawe ile tych pęcherzyków będzie po tej Lamettcie🤔 monitoring udało mi się ogarnąć na następny czwartek. W sumie dzisiaj dopiero 5 dc... głowa mnie też boli. Nie wiem czy od tych tabletek czy tak po prosu... odkąd wrociłam z pracy to leżę🙈

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 11 lutego 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Ale mnie jajniki bolą 😖 i to obydwa. Chociaż prawy bardziej. Ciekawe ile tych pęcherzyków będzie po tej Lamettcie🤔 monitoring udało mi się ogarnąć na następny czwartek. W sumie dzisiaj dopiero 5 dc... głowa mnie też boli. Nie wiem czy od tych tabletek czy tak po prosu... odkąd wrociłam z pracy to leżę🙈
    Ojj Suzi, mnie głowa tez dzis boli... właściwie od poniedziałku się rozkręcało aż dzisiaj nastąpiło apogeum 😢
    Niestety przy tych stymulacjach bolą jajniki a to Twój jedyny skutek uboczny? Ja pamiętam że pierwsza stymulacje przeszlam strasznie... wraz z nocnymi potami i bezsennością, później było lepiej 😉 ale ja lametty nie brałam tylko clo wiec to tez co innego 😉
    Dasz rade z tymi jajnikami aby tylko z dobrym skutkiem 😊 i ta lametta wystarczyła aby były piękne pęcherzyki 🤗

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 12 lutego 2021, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny dzisiaj 27dc zrobiłam z ciekawości 2 testy ciążowe. Na 2 pojawiła się blada kreska. CZY myślicie że mogę iść już na betę czy lepiej poczekać?

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 12 lutego 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam betę Ale niestety się nie udało. Wynik 0,947

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 12 lutego 2021, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Ojj Suzi, mnie głowa tez dzis boli... właściwie od poniedziałku się rozkręcało aż dzisiaj nastąpiło apogeum 😢
    Niestety przy tych stymulacjach bolą jajniki a to Twój jedyny skutek uboczny? Ja pamiętam że pierwsza stymulacje przeszlam strasznie... wraz z nocnymi potami i bezsennością, później było lepiej 😉 ale ja lametty nie brałam tylko clo wiec to tez co innego 😉
    Dasz rade z tymi jajnikami aby tylko z dobrym skutkiem 😊 i ta lametta wystarczyła aby były piękne pęcherzyki 🤗
    Zawsze bolą mnie jajniki przed owu ale teraz to ból dużo silniejszy. Poty i bezsenność mam przed @ i owu nawet bez stymulacji, także przyzwyczajona juz jestem... rzadko przesypiam całą noc bez budzenia sie i odkrywania🙄 niby to wina wysokiego Amh.
    Magda1997 może jeszcze za wczesnie na tą bete. Poczekaj kilka dni... 💚

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ