X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Co słychać dziewczyny? Jak u Was? Ja dostałam dodatkową porcję leków... majątek wydam, ale co tam🤷‍♀️ Lametta, ovitrale, duphaston, alanerv, laktoferyna... 🤯
    Mam 8 miesięcy a jak to nie zadziała to albo laparoskopia jajników, albo in vitro... albo zmiana lekarza... ale chyba zdecyduję się na in vitro. 😔 Brak sił!
    Cześć Suzi u mnie też jakoś ostatnio brak sił. Mam kolejny cykl z clo dzisiaj 7 dc w poniedziałek monitoring. Jeśli w tym cyklu clo nie zadziała to Pani ginekolog mówiła, że inne leki. Trochę w tym cyklu ztracilam ochotę na cokolowiek

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie ma co się załamywać, trzeba mieć nadzieję że leki pomogą 😊 Suzi, w którym dniu cyklu lecisz na monitoring?
    U mnie widzicie samo clo nie wystarczyło, trzeba było dodać leków, mam nadzieje ze i Wasze mieszanki się sprawdzą i będą piękne bety 😍
    My już po usg połówkowym, potwierdzony chłopak (do ostatniej chwili miałam nadzieję że będzie jednak dziewczyna 😉)
    Wczoraj tak kopał ze juz nawet maz czuł, coś niesamowitego...
    Niestety wyszlo ze mam za krotka szyjkę macicy jak na ten tydzień i musze się oszczędzać, dostalam tez progesteron dopochwowo na noc i liczę ze pomoże...
    Myslalam ze drugi trymestr będzie intensywny a tu rzeczywistosc wszystko zweryfikowała ☹

    Suzi lubi tę wiadomość

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Trochę mnie nie było. Podnosilam się po ostatnim upadku. Czy mu się udało? Chyba nie. Nie brałam leków w tym miesiącu. Pojechałam kontrolnie do lekarza żeby sprawdzić czy się torbiel nie zrobila w 22 dc ale okazało się że jestem przed owulacja. Dziś 24 dc i owu się zbliża. Nie wierzę niestety że się uda. Od lutego zmieniam lekarza.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Hej dziewczyny. Trochę mnie nie było. Podnosilam się po ostatnim upadku. Czy mu się udało? Chyba nie. Nie brałam leków w tym miesiącu. Pojechałam kontrolnie do lekarza żeby sprawdzić czy się torbiel nie zrobila w 22 dc ale okazało się że jestem przed owulacja. Dziś 24 dc i owu się zbliża. Nie wierzę niestety że się uda. Od lutego zmieniam lekarza.
    Cześć Kochana, juz się o Ciebie martwiłam, dłuuugo Cie nie było... to zanosi się ze będziesz miała długi cykl w takim razie.
    Myślę że zmiana lekarza to bardzo dobre posunięcie, znam pary którym wlasnie po zmianie lekarza się udało.
    A to pomysł z adopcją został porzucony? Czy jeszcze spróbujecie z jednym lekarzem?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 mi zawsze marzył się synuś 😍😍😍 niby było by mi obojętne ale jakoś ten synuś zawsze chodził mi po głowie 😊
    Asia1989 trzymaj się kochana... może nowy lekarz będzie miał pomysł na leczenie.
    Monitoring mam mieć 11-12 dc. I jak pęcherzyk bedzie miał 18.5 mm to zastrzyk i po 30-34 h przytulanko...
    Magda 1997 może clo nie dla Ciebie akurat. Trzeba próbować z innymi lekami.... tyle się tego najemy że w końcu w nocy będziemy świecić 😱🤦‍♀️😆

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Cześć Kochana, juz się o Ciebie martwiłam, dłuuugo Cie nie było... to zanosi się ze będziesz miała długi cykl w takim razie.
    Myślę że zmiana lekarza to bardzo dobre posunięcie, znam pary którym wlasnie po zmianie lekarza się udało.
    A to pomysł z adopcją został porzucony? Czy jeszcze spróbujecie z jednym lekarzem?
    Chcemy spróbować jeszcze z wizytami u innego lekarza. Zobaczymy jaki będzie na mnie plan. Coraz częściej rozmawiamy o adopcji . Dziś podałam zastrzyk i czas pokaże..

  • BombiaMk Koleżanka
    Postów: 57 15

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana 1988 wrote:
    Witam chciałam się zapytać czy któraś z was brała miovelia i miovelia nac a jeśli tak to czy jesteście zadowolone bo ja mam mieszane uczucia dzisiaj został ten lek polecony przez mojego lekarza i ma mi pomóc zajść w ciążę ogólnie jest dość drogi i nie ma żadnych oponi na jego temat mam wrażenie że to jest jakaś nowość która została mi wciśnięta jak krolikowi doświadczalnemu a chce powiedzieć że przed pierwszą ciąża brałam clostyrberyt i w 3 cyklu udało się zajść w ciążę więc nie rozumiem decyzji mojego lekarza




    Witaj ja brałam zwykłą miovelie i powiem tak nic mi nie dała jeżeli chodzi o bobo jedynie co sprawiła że nie byłam nerwowa przed okresem jak to zawsze było. 🤷‍♀️ Teraz nie biorę bo już się nie staram.

    Śmiej się wśród ludzi
    Płacz w ukryciu
    Bądź lekka w tańcu
    Lecz nigdy w życiu
  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 9dc byłam na monitoringu jest jeden pęcherzyk 20 mm I już wzięłam zastrzyk na pęknięcie. Zobaczymy co z tego wyjdzie Ale doła ostatnio załapałam już mam powoli dosyć A co u was dziewczyny?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Dzisiaj 9dc byłam na monitoringu jest jeden pęcherzyk 20 mm I już wzięłam zastrzyk na pęknięcie. Zobaczymy co z tego wyjdzie Ale doła ostatnio załapałam już mam powoli dosyć A co u was dziewczyny?
    Głowa do góry 😙😙😙 jest pęcherzyk piękny to jest nadzieja, że tym razem będzie sukces💪 u mnie 19 dc. Na monitoringu w tym miesiacu nie byłam, także nawet nie wiem kiedy byla owu i czy w ogóle była 🤷‍♀️ jakoś na cud nie liczę i czekam na nowy cykl, bo od przyszłego cyklu lecę z nowym zestawem leków i zobaczymy. Ogólnie czuję się ostatnio bardzo dobrze. Dawno tak nie miałam. Poszlam ostro w sport i sprawia mi to mega frajdę.

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 brałaś może duphaston?

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Asia90 brałaś może duphaston?
    Nie, nie brałam. Najpierw dal mi luteine pod język a teraz że mam za krótką szyjkę dostalam utrogestan bo luteina pod jezyk nie zdawała egzaminu.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Asia90 brałaś może duphaston?
    Ja od następnego cyklu zaczynam brać. A czemu pytasz? Też dostałaś?

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj bo ja to tym razem sama sobie zmodyfikowałam leczenie. Miałam mieć zastrzyki prolutex ale nigdzie ich w moim mieście nie ma. I dodatkowo 2x1 duphaston. Ale poradzilam się tu i tam i zamiast zastrzyku będę brać 3x2 duphaston. 1.02. Kontrolny progesteron

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny powiedzcie mi czy miesiączka może być ok 7 dpo? Dzisiaj jest 7 dpo A brzuch boli jakby za chwilę miała przyjść @. Bol typowo okresowy, bola plecy....

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj w toalecie zauważyłam na papierze śluz z czerwoną nitką, w sumie nawet taka grubsza nitką. Myślałam że @ już przyszła. Tylko raz. Dzisiaj natomiast plamienie w kolorze kawy z mlekiem. Ale brzuch już mali boli, bardziej pobolewa co jakiś czas niż boli. W sumie to czuje jedunie dyskomfort. Piersi bola coraz bardziej. Nie chce się łudzić że to implantacja bo kolejnego rozczarowania nie zniose. W poniedziałek mam zrobić poziom progesteronu i zastanawiam się czy nie sprawdzić od razu HCG. Moja lekarka na HCG kazała mi iść dopiero 8.02. Ale to plamienie.... hmmm...

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Wczoraj w toalecie zauważyłam na papierze śluz z czerwoną nitką, w sumie nawet taka grubsza nitką. Myślałam że @ już przyszła. Tylko raz. Dzisiaj natomiast plamienie w kolorze kawy z mlekiem. Ale brzuch już mali boli, bardziej pobolewa co jakiś czas niż boli. W sumie to czuje jedunie dyskomfort. Piersi bola coraz bardziej. Nie chce się łudzić że to implantacja bo kolejnego rozczarowania nie zniose. W poniedziałek mam zrobić poziom progesteronu i zastanawiam się czy nie sprawdzić od razu HCG. Moja lekarka na HCG kazała mi iść dopiero 8.02. Ale to plamienie.... hmmm...
    Myślę że warto zrobić tez bete 😉

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Wczoraj w toalecie zauważyłam na papierze śluz z czerwoną nitką, w sumie nawet taka grubsza nitką. Myślałam że @ już przyszła. Tylko raz. Dzisiaj natomiast plamienie w kolorze kawy z mlekiem. Ale brzuch już mali boli, bardziej pobolewa co jakiś czas niż boli. W sumie to czuje jedunie dyskomfort. Piersi bola coraz bardziej. Nie chce się łudzić że to implantacja bo kolejnego rozczarowania nie zniose. W poniedziałek mam zrobić poziom progesteronu i zastanawiam się czy nie sprawdzić od razu HCG. Moja lekarka na HCG kazała mi iść dopiero 8.02. Ale to plamienie.... hmmm...
    Trzeba być dobrej myśli. Trzymam mocno kciuki. ❤
    Ja dzisiaj jadę sprawdzić czy pęcherzyk pękł

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po monitoringu. 14dc.Pęcherzyk w prawym jajniku pękł, ale nie wiem czy pojawiło się ciałko żółte. Natomiast w lewym jajniku pojawił się nowy pęcherzyk 21mm I od razu kazała zastrzyk brać. Endomentrium mam 11mm

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Ja już po monitoringu. 14dc.Pęcherzyk w prawym jajniku pękł, ale nie wiem czy pojawiło się ciałko żółte. Natomiast w lewym jajniku pojawił się nowy pęcherzyk 21mm I od razu kazała zastrzyk brać. Endomentrium mam 11mm
    To Bardzo dobrze. ❤❤❤❤ Ja czekam na rozwój sytuacji...

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    To Bardzo dobrze. ❤❤❤❤ Ja czekam na rozwój sytuacji...
    Ahhh czekam z niecierpliwością na informację od Was 🥰

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ