X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Wiem że jestem chudzielec. Zawsze taka byłam. Maxymalna moja waga to 58 kg. Ale wtedy nic nie robiłam tylko jadłam🍟🍕🍔... bo siedziałam w domu miesiąc i tak dogadzałam sobie i męzowi.
    Może masz racje... że pora trochę wyluzować. Po prostu od czasu do czasu chociaż dać się pokusić na coś "zakazanego"... ale faktycznie jak się na coś nastawię to idę do przodu... z tym bieganiem też tak było... po 2 tygodniach zrobiłam 15 km🙈 i organizm sie zbuntował. Ale dzisiaj przyszła @... nie pamiętam kiedy sie cieszyłam na ten widok. Hormony opadną to i z mężem się dogadam może... 🙄
    Ja wiem bo mam podobnie... jak dieta to bez żadnych ustępstw.
    Pewnie ze tak, na pewno się dogadacie 😉😉

  • Justii_ Koleżanka
    Postów: 49 4

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Wiem że jestem chudzielec. Zawsze taka byłam. Maxymalna moja waga to 58 kg. Ale wtedy nic nie robiłam tylko jadłam🍟🍕🍔... bo siedziałam w domu miesiąc i tak dogadzałam sobie i męzowi.
    Może masz racje... że pora trochę wyluzować. Po prostu od czasu do czasu chociaż dać się pokusić na coś "zakazanego"... ale faktycznie jak się na coś nastawię to idę do przodu... z tym bieganiem też tak było... po 2 tygodniach zrobiłam 15 km🙈 i organizm sie zbuntował. Ale dzisiaj przyszła @... nie pamiętam kiedy sie cieszyłam na ten widok. Hormony opadną to i z mężem się dogadam może... 🙄

    Asia90 ma rację.. Ja też odpuściłam, robiłam co każe lekarz, leki, badania, dieta.. A gdy patrzyłam na męża i jego zawiedziona minę, serce mi pękało.. Ale Odpusilam, powiedziałam sobie: jeśli będzie nam dane to się uda... i mam kruszynkę, w pon skończyła 4 miesiące ❤️

    Suzi lubi tę wiadomość

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii_ wrote:
    Asia90 ma rację.. Ja też odpuściłam, robiłam co każe lekarz, leki, badania, dieta.. A gdy patrzyłam na męża i jego zawiedziona minę, serce mi pękało.. Ale Odpusilam, powiedziałam sobie: jeśli będzie nam dane to się uda... i mam kruszynkę, w pon skończyła 4 miesiące ❤️
    Super, niech rośnie zdrowo 🥰 my jeszcze czekamy na naszą kruszynkę do czerwca 😉

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii_ wrote:
    Asia90 ma rację.. Ja też odpuściłam, robiłam co każe lekarz, leki, badania, dieta.. A gdy patrzyłam na męża i jego zawiedziona minę, serce mi pękało.. Ale Odpusilam, powiedziałam sobie: jeśli będzie nam dane to się uda... i mam kruszynkę, w pon skończyła 4 miesiące ❤️
    Ale super wiadomość ❤❤
    U mnie 20 dc I raczej przyjdzie miesiączka. Ból raz prawego raz lewego jajnika, bolą brodawki I wychodzą pryszcze I częste oddawanie moczu. Więc ten cykl raczej też nie udany. Temperaturę mam ciągle 36.9

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Ale super wiadomość ❤❤
    U mnie 20 dc I raczej przyjdzie miesiączka. Ból raz prawego raz lewego jajnika, bolą brodawki I wychodzą pryszcze I częste oddawanie moczu. Więc ten cykl raczej też nie udany. Temperaturę mam ciągle 36.9
    A Twój partner/mąż został przebadany?
    Robil badanie nasienia?

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    A Twój partner/mąż został przebadany?
    Robil badanie nasienia?
    Tak wszystko dobrze dzisiaj mam 22 dc. Robiłam TSH 1.6 A prolaktyna 0,6 poniżej normym temperatura ciągle waha się od 37.2-37.5. Co U Ciebie?

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Tak wszystko dobrze dzisiaj mam 22 dc. Robiłam TSH 1.6 A prolaktyna 0,6 poniżej normym temperatura ciągle waha się od 37.2-37.5. Co U Ciebie?
    Ciekawe co oznacza ta prolaktyna...
    Będziesz testować czy lecisz na bete?
    U mnie pomału, robie się coraz większa 😅 w piątek jadę na usg połówkowe, ciekawa jestem czy potwierdzi płeć z pierwszego usg prenatalnego 🙉

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Ciekawe co oznacza ta prolaktyna...
    Będziesz testować czy lecisz na bete?
    U mnie pomału, robie się coraz większa 😅 w piątek jadę na usg połówkowe, ciekawa jestem czy potwierdzi płeć z pierwszego usg prenatalnego 🙉
    Ale super jak ten czas leci😊 chłopiec czy dziewczynka?
    Najchętniej już bym zrobiła test lub Bete Ale nie wiem czy nie za wcześnie

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Ale super jak ten czas leci😊 chłopiec czy dziewczynka?
    Najchętniej już bym zrobiła test lub Bete Ale nie wiem czy nie za wcześnie
    Ojj to prawda, szybko czas leci 😉 mówił że chłopak ale mówił tez żeby pokoju jeszcze nie malować 😅
    No tak za wcześnie jeszcze aby testować 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie tematu,
    Polecacie miovelie? 🙂

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Odnośnie tematu,
    Polecacie miovelie? 🙂
    Na mnie nie działała w ogóle

  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny jestem na tym wątku nowa.. Chvialam się dowiedzieć czym jest miovella nac i jakie ma działanie.. Staramy się już od 7cykli.. Cykle mam po 24-25dni i z reguły około 11-12 dc mam wzrost temperatury i zaczyna się druga faza.. Od tego cyklu czyli 8 zaczynami diagnostykę narazie ode mnie.. Czyli hormony.. Jutro idę z wynikami badań do swojej pani doktor.. Chvialam z nią porozmawiać o jakiejś stymulacji żeby te pęcherzyki były większe bo w dniu owulacji z reguły są po 18mm.. 2 razy już było to sprawdzane..

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Odnośnie tematu,
    Polecacie miovelie? 🙂

    Ja biore miovelie od czerwca 2020 i niestety nie ma u mnie zadnego efektu.. zmagam sie teraz z torbielem na jajniku.. i mam ze dwa miesiące w plecy przez tabletki antykoncepcyjne ktore mam nadzieje ze pomogą w pozbyciu sie tego niechcianego towarzysza 😓

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula0408 wrote:
    Ja biore miovelie od czerwca 2020 i niestety nie ma u mnie zadnego efektu.. zmagam sie teraz z torbielem na jajniku.. i mam ze dwa miesiące w plecy przez tabletki antykoncepcyjne ktore mam nadzieje ze pomogą w pozbyciu sie tego niechcianego towarzysza 😓
    A jaki duży torbiel?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o miovelie to u mnie na początku skrociła cykl z ok 30 dni do 24-26. Teraz juz znowu mam cykle ok 30 dniowe. Owu miałam zawsze normalnie.... Także ciężko stwierdzić czy na mnie działa. Ciąży jak nie było tak nie ma.

  • Paula0408 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    A jaki duży torbiel?

    Niestety nie jestem w stanie Ci powiedziec bo niestety lekarz do którego chodze nie daje mi zdjęć z usg tylko trzyma je u siebie w karcie. Wiem tyle ze z dwoch dojrzałych pęcherzyków ktore nie pękły zrobil mi sie torbiel na prawym jajniku ktorej trzeba sie pozbyć bo nie moze mnie nawet przez to stymulować..

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj 25dc. Bardzo dłuży mi się ten cykl. CZY jak zrobię w 26 dc bete to już wyjdzie wiarygodna?

  • Kajucha Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny potrzebuje sie was o cos zapytać. Ponieważ staram się z mężem o drugie dziecko a w ostatnim cyklu tak mi się wydłużył cykl ze trwał ponad 50 dni w lekarza okazało się że mialam cykl bezowulacyjny pecherzyk urósł mi i nie pekl brałam duphaston przez 7 dni w koncu po 10 dniach przyszła miesiaczka. Bralam od 3 dnia cyklu miovelie nac aby owulacja przyszła normalnie i od 9 dc zaczelam robic testy owulacyjne i od tego dnia do dzis czyli 15dc wychodzi caly czas druga kreska ale nie tak mocna czyli ze test negatywny. Myślicie ze byla owulacja czy ze jeszcze moze sie pojawić skok?? Bule jajników mialam gdzies od 11dc do 13 jak myślicie testować jeszcze czy zacząć juz brać od jutra 16dv duphaston?

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajucha wrote:
    Cześć dziewczyny potrzebuje sie was o cos zapytać. Ponieważ staram się z mężem o drugie dziecko a w ostatnim cyklu tak mi się wydłużył cykl ze trwał ponad 50 dni w lekarza okazało się że mialam cykl bezowulacyjny pecherzyk urósł mi i nie pekl brałam duphaston przez 7 dni w koncu po 10 dniach przyszła miesiaczka. Bralam od 3 dnia cyklu miovelie nac aby owulacja przyszła normalnie i od 9 dc zaczelam robic testy owulacyjne i od tego dnia do dzis czyli 15dc wychodzi caly czas druga kreska ale nie tak mocna czyli ze test negatywny. Myślicie ze byla owulacja czy ze jeszcze moze sie pojawić skok?? Bule jajników mialam gdzies od 11dc do 13 jak myślicie testować jeszcze czy zacząć juz brać od jutra 16dv duphaston?
    Jak miałaś torbiel to lekarz nie zalecił Tobie kontroli żeby nie zobaczyć czy się wchłonał? Tylko dalej stymulował?

  • Kajucha Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedziala ze torbiel jeszcze się nie zrobił 😕to teraz w kropce jestem zapisze się chyba do innego lekarza

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ