X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 31 grudnia 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    No ja właśnie mam teraz 3 pęcherzyki, ale endometrium 6.5mm. Moja Pani ginekolog mówiła że potrzebne jest minimum 7 mm. Dzisiaj mam 11 dc. Wczoraj wieczorem zastrzyk robiłam
    Mogla Ci dać jeszcze na endometrium może by podrosło... ja miałam tez 3 pecherzyki przy endometrium 5,9 to wzięłam zastrzyk aby torbiele się nie zrobiły.
    A przy endometrium 8,2 się udało 😉
    Trzymam kciuki mimo wszystko 😊

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 31 grudnia 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Mogla Ci dać jeszcze na endometrium może by podrosło... ja miałam tez 3 pecherzyki przy endometrium 5,9 to wzięłam zastrzyk aby torbiele się nie zrobiły.
    A przy endometrium 8,2 się udało 😉
    Trzymam kciuki mimo wszystko 😊
    A teraz ile miałaś pęcherzyków jak się udało? 😊

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 31 grudnia 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    A teraz ile miałaś pęcherzyków jak się udało? 😊
    Też 3 ale jeden byl tylko gotowy 😉

  • Żółwik Autorytet
    Postów: 293 164

    Wysłany: 31 grudnia 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie moge dostać nigdzie mioveli nać? Może ma ktoś na odsprzedanie albo wiecie czym to zastąpić ?

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 31 grudnia 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cztery świece spokojnie płonęły. Było tak cicho, że słychać było jak ze sobą rozmawiały.
    Pierwsza powiedziała: - Ja jestem POKÓJ. Niestety, ludzie nie potrafią mnie chronić. Myślę, że nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgasnąć.

    I płomień tej świecy zgasł.

    Druga: Ja jestem WIARA. Niestety nie jestem nikomu potrzebna. Ludzie nie chcą o mnie wiedzieć, nie ma sensu, żebym dalej płonęła.

    Ledwie to powiedziała, lekki powiew wiatru zgasił ją.

    Trzecia: Ja jestem MIŁOŚĆ. Nie mam już siły płonąć. Ludziom nie zależy na mnie i nie chcą mnie rozumieć. Nienawidzą najbardziej tych, których kochają - swoich bliskich.

    I nie czekając długo i ta świeca zgasła.

    Nagle do pokoju weszło dziecko i zobaczyło trzy zgasłe świece. Przestraszone zawołało: Co robicie? Musicie płonąć! Boję się ciemności!

    I zapłakało.

    Wzruszona czwarta świeca powiedziała: Nie bój się! Dopóki ja płonę zawsze możemy zapalić tamte świece. Ja jestem NADZIEJA.

    Z błyszczącymi i pełnymi łez oczyma, dziecko wzięło świecę i zapaliło pozostałe świece.

    Niech nigdy w naszych sercach nie gaśnie Nadzieja i każdy z nas jak to dziecko, niech będzie narzędziem, gotowym swoją Nadzieją zawsze rozpalić Wiarę, Pokój i Miłość.

    Asia90, Magda1997, redka lubią tę wiadomość

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 1 stycznia 2021, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was brała Dostinex. Mi ginekolog zapisała 8 tabletek. 1 tabletka co 4 dni i właśnie mi się skończyły miałam teraz wizytę Ale zapomniałam zapytać co dalej. Jak to u was wyglądało?

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co u was?
    Ja dzisiaj 15dc czuje się fatalnie boli mnie żołądek I do tego wymioty.

  • eM30 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny poczytuje Was od jakiegoś czasu. staramy się o drugiego malucha. To nasz 5cs mam pytanie odnośnie miovelia nac. Nie mam stwierdzonych żadnych chorób poprzednia ciaza bez powikłan. Teraz jak dotąd bez efektu tsh, ft3 i ft4 normy, podstawowe badania okej. Myślicie, ze na własna rękę mogę zaczac lykac? Widzialam, ze u widely z Was przyniosla geeky ☺️

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byłam u ginekologa 2 pęcherzyki pękły, 1 nie. endometrium 9mm. Czekamy do 18.01
    Co myślicie ?

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Dzisiaj byłam u ginekologa 2 pęcherzyki pękły, 1 nie. endometrium 9mm. Czekamy do 18.01
    Co myślicie ?
    Ja myślę że zapowiada się optymistycznie 😊
    A miałaś robiona droznosc jajowodów? Jak sa drozne to powinno być ok 😊

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Ja myślę że zapowiada się optymistycznie 😊
    A miałaś robiona droznosc jajowodów? Jak sa drozne to powinno być ok 😊
    Tak wszystko dobrze 😊

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Tak wszystko dobrze 😊
    Noo to trzymam kciuki 😊 mocno 😉

  • Magda1997 Koleżanka
    Postów: 96 2

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    Noo to trzymam kciuki 😊 mocno 😉
    Dziękuję😍 nie ukrywam że bardzo liczę na ten cykl. Mam pytanie bo mam jeden torbiel ok 4 cm z tego pęcherzyki co nie pękł I teraz biorę luteine od 16 dniu cyklu. Czy w razie czego jak dostanę miesiączke to on się wchłonie I normalnie mogę kolejny cykl brać clo ? A co jeśli doszło do zapłodnienia?

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Dziękuję😍 nie ukrywam że bardzo liczę na ten cykl. Mam pytanie bo mam jeden torbiel ok 4 cm z tego pęcherzyki co nie pękł I teraz biorę luteine od 16 dniu cyklu. Czy w razie czego jak dostanę miesiączke to on się wchłonie I normalnie mogę kolejny cykl brać clo ? A co jeśli doszło do zapłodnienia?
    Niestety ja nie pomogę w tym temacie...
    Może dziewczyny coś podpowiedzą.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1997 wrote:
    Dziękuję😍 nie ukrywam że bardzo liczę na ten cykl. Mam pytanie bo mam jeden torbiel ok 4 cm z tego pęcherzyki co nie pękł I teraz biorę luteine od 16 dniu cyklu. Czy w razie czego jak dostanę miesiączke to on się wchłonie I normalnie mogę kolejny cykl brać clo ? A co jeśli doszło do zapłodnienia?
    Ciężko powiedzieć... chyba musisz popytać lekarza.
    U mnie w tym miesiącu najgorzej jak może być. Okresu brak i ciąży też brak😞 chyba za dużo ćwiczeń i biegania. Jak cos mi dało oderwanie od tej całej sytuacji(mówię o bieganiu) bo czułam się po biegach super, to okazuje się że mi szkodzi. Jeszcze mój mąż ma to wszystko chyba gdzieś. Ja mu mówię że cos sie dzieje a on mi o samochodzie. Do lekarza do Warszawy ze mną tez nie pojedzie bo nie chce brać urlopu. Jestem z tym wszystkim totalnie sama. Jakiś koszmar po prostu.😞😞😞

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Ciężko powiedzieć... chyba musisz popytać lekarza.
    U mnie w tym miesiącu najgorzej jak może być. Okresu brak i ciąży też brak😞 chyba za dużo ćwiczeń i biegania. Jak cos mi dało oderwanie od tej całej sytuacji(mówię o bieganiu) bo czułam się po biegach super, to okazuje się że mi szkodzi. Jeszcze mój mąż ma to wszystko chyba gdzieś. Ja mu mówię że cos sie dzieje a on mi o samochodzie. Do lekarza do Warszawy ze mną tez nie pojedzie bo nie chce brać urlopu. Jestem z tym wszystkim totalnie sama. Jakiś koszmar po prostu.😞😞😞
    Facet przeżywa to na swoj sposób niestety...
    Oni się tak nie przejmują i nie biorą do siebie, będzie to będzie nie będzie no to trudno... Jak okresu nie ma i ciąży tez to jest to mega stresujące, ma się poczucie ze się traci czas, no bo juz mógłby trwać nowy cykl być może szczęśliwy...
    Kredka chyba kiedyś pisała ze zaszła w pierwszą ciążę w takim długim cyklu i owulacja była bardzo późno... wiec no nie wiem a nóż widelec...
    Ale do jakiegoś dobrego lekarza wypadałoby żebyś poszła, bo tez tak nie może być bo to jeszcze bardziej stresuje.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę 20 do tej prof. Muszę zwolnić z tym bieganiem. Może raz w tygodniu tylko. I skonsultuję sie z dietetykiem. Może jakaś dieta bardziej kaloryczna... bo waga u mnie licha... 52 kg przy 170 cm wzrostu😔
    A co do facetów to może i faktycznie innaczej to przetważają, ale ja mam dosyć tego braku zainteresowania, egoizmu i ogolnie totalnej olewki. Chociaż jakby nie utrudniał to już coś... a mój mąż potrafi usiąść sobie wygodnie wieczorem z paczką chipsów i kompletnie nie myśli o tym że ja też bym chętnie zjadła a nie mogę. I nie jestem na diecie bo mam widzi mi się, tylko robię to dla nas obojga.

  • Asia90 Przyjaciółka
    Postów: 323 42

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Jadę 20 do tej prof. Muszę zwolnić z tym bieganiem. Może raz w tygodniu tylko. I skonsultuję sie z dietetykiem. Może jakaś dieta bardziej kaloryczna... bo waga u mnie licha... 52 kg przy 170 cm wzrostu😔
    A co do facetów to może i faktycznie innaczej to przetważają, ale ja mam dosyć tego braku zainteresowania, egoizmu i ogolnie totalnej olewki. Chociaż jakby nie utrudniał to już coś... a mój mąż potrafi usiąść sobie wygodnie wieczorem z paczką chipsów i kompletnie nie myśli o tym że ja też bym chętnie zjadła a nie mogę. I nie jestem na diecie bo mam widzi mi się, tylko robię to dla nas obojga.
    To Ty za szczupła jesteś... ja przy moim 164 cm wzrostu nigdy do Twojej wagi nie dobiłam...
    Nie chce Cie namawiać ani nic... ale może trzeba trochę odpuścić? Nie myśleć ze Ty musisz być na diecie ze musisz ćwiczyć ze Ty MUSISZ bo inaczej się nie uda...
    Ja kiedyś pisałam ze dopiero jak sama sobie odpuściłam to wtedy się udało a tak miałam wrażenie że choćbym na głowie stanęła to i tak nic z tego nie będzie...
    Bralam leki, robiłam to co lekarz mówił, odpuściłam sobie dietę i codzienna jazdę na rowerze noo i się udało... a tak byłam tak zafiksowana i nastawiana na "cel" i robiłam wszystko aby się tylko udało.
    Może trzeba usiąść z mężem, zjeść tego chipsa nawet wypić piwo czy drinka no i może się uda 😉 z tego co pisałaś pod względem fizycznym u Ciebie jest wszystko ok to może w myśleniu tkwi problem.

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia90 wrote:
    To Ty za szczupła jesteś... ja przy moim 164 cm wzrostu nigdy do Twojej wagi nie dobiłam...
    Nie chce Cie namawiać ani nic... ale może trzeba trochę odpuścić? Nie myśleć ze Ty musisz być na diecie ze musisz ćwiczyć ze Ty MUSISZ bo inaczej się nie uda...
    Ja kiedyś pisałam ze dopiero jak sama sobie odpuściłam to wtedy się udało a tak miałam wrażenie że choćbym na głowie stanęła to i tak nic z tego nie będzie...
    Bralam leki, robiłam to co lekarz mówił, odpuściłam sobie dietę i codzienna jazdę na rowerze noo i się udało... a tak byłam tak zafiksowana i nastawiana na "cel" i robiłam wszystko aby się tylko udało.
    Może trzeba usiąść z mężem, zjeść tego chipsa nawet wypić piwo czy drinka no i może się uda 😉 z tego co pisałaś pod względem fizycznym u Ciebie jest wszystko ok to może w myśleniu tkwi problem.
    Wiem że jestem chudzielec. Zawsze taka byłam. Maxymalna moja waga to 58 kg. Ale wtedy nic nie robiłam tylko jadłam🍟🍕🍔... bo siedziałam w domu miesiąc i tak dogadzałam sobie i męzowi.
    Może masz racje... że pora trochę wyluzować. Po prostu od czasu do czasu chociaż dać się pokusić na coś "zakazanego"... ale faktycznie jak się na coś nastawię to idę do przodu... z tym bieganiem też tak było... po 2 tygodniach zrobiłam 15 km🙈 i organizm sie zbuntował. Ale dzisiaj przyszła @... nie pamiętam kiedy sie cieszyłam na ten widok. Hormony opadną to i z mężem się dogadam może... 🙄

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda 1997 a jak u Ciebie? Dowiedziałaś się jak z tym torbielem w końcu?

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ