X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Kurczę no ginekolog był zachwycony moim pęcherzykiem, nawet po ochach i achach dał mi pamiatkowe zdjecie 😅😂😂
    Mam je ! I modle się by okazalo sie moja wspaniała fasolką!
    Bo kurcze pecherzyk jest, zakladam ze plemniki mojego sa okej... powinno zaskoczyć. Seks wieczorem w dniu wieczornej owulacji! Lepiej byc nie moze !

    Będzie dobrze! A kto wie, za dwa tygodnie pokażesz nam zdjęcie testu może! 😁 Dziewczyny listopad musi nam przynieść te dwie krechy🙏🏻🙏🏻🙏🏻

    Wiktorynka, Lea28 lubią tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrs.C wrote:
    Rocznik 95 :) staramy się dwa lata w tym mamy stratę dzieciątka na wczesnym etapie. Od poronienia minęło już trochę czasu i nadal nie ma pozytywnych efektów. U nas jest już rozważnie in vitro. Ale jeszcze chce zrobić hsg i histeroskopie. Chociaż jestem po laparoskopii więc nie wiem czy tamte zabiegi coś wniosą ale lekarze w szpitalu jak poronilam zalecali żeby wykonać. Ciężki czas za nami ale staram się jakoś funkcjonować bo wiem że muszę.

    Przykro mi jak czytam takie historie. To niesamowite trudne podniesc się po stracie ☹️ jednak cieszę się, że nie podajesz się i rozważasz każda opcje by pomóc sobie w zajsciu w ciążę❣️
    U nas na forum wszystkie wspieramy się i szanujemy ❣️ każda sobie próbuje sobie pomóc, więc super, że do nas trafiłaś ❣️ mam nadzieję, że dzięki nam trochę psychicznie poczujesz się lepiej. Mi dużo daje rozmowa z dziewczynami tutaj. Większe chęci do starania się mniejsze smutki z niepowodzenia ❤️

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na wyniki, mają być wieczorem a ja sprawdziam co chwilę 🥴 niby zwykle wyniki proga i tarczycy ale ciekawość mnie zżera co słychać w mojej krwi 🤣

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    A tez wam sie udalo strzelic w owulacje ? Czy metoda co drugi dzień?
    My w tym cyklu żeśmy trochę poszaleli tak jak już jakiś czas temu pisałam i robiliśmy to przez około 8 dni codziennie 😁😁😁 po prostu tak mieliśmy ochote. Ale ogólnie jak szłam na monitoring i na pierwszym gin powiedział zw pecherzyk 19mm i że zaraz może być owu to kochalismy się tego dnia i wlansie te dni wczesniej, i w niedzielę (prawdopodobnie dokładny dzień owu bo czułam jajniki i rozciągliwy sluz) też był sex więc myślę że się wstrzelilismy ale z drugiej strony mam obawy że przegieliśmy w drugą stronę bo codziennie no i boję się że plemniki słabe ale kurde tak nam szalalp libido że żal było więc 0o prostu robiliśmy to na co mieliśmy ochote ❤❤ Więc szansa jest duża że coś się zadzialo 😊😊 nie wiem jak było w poprzednich cyklach bo sugerowała się tylko kalendarzykiem i odczuciami

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    My w tym cyklu żeśmy trochę poszaleli tak jak już jakiś czas temu pisałam i robiliśmy to przez około 8 dni codziennie 😁😁😁 po prostu tak mieliśmy ochote. Ale ogólnie jak szłam na monitoring i na pierwszym gin powiedział zw pecherzyk 19mm i że zaraz może być owu to kochalismy się tego dnia i wlansie te dni wczesniej, i w niedzielę (prawdopodobnie dokładny dzień owu bo czułam jajniki i rozciągliwy sluz) też był sex więc myślę że się wstrzelilismy ale z drugiej strony mam obawy że przegieliśmy w drugą stronę bo codziennie no i boję się że plemniki słabe ale kurde tak nam szalalp libido że żal było więc 0o prostu robiliśmy to na co mieliśmy ochote ❤❤ Więc szansa jest duża że coś się zadzialo 😊😊 nie wiem jak było w poprzednich cyklach bo sugerowała się tylko kalendarzykiem i odczuciami

    U mnie codzienny seks myślę, że pomógł 😁 tak jakoś myślę, że to miało jakiś wpływ 😁 dlatego ja tam koło dni płodnych codziennie korzystam jak mam.ochote ❤️ bo też jak facet nie ma żadnych problemów z nasieniem, to nie powinno być żadnych problemów 😁 tak myślę ja, więc mogę się mylić 😁 ale nie miejmy jakiś wyrzutów sumienia, że seksowałysmy się codziennie 🤣

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 28 października 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    A ja czekam na wyniki, mają być wieczorem a ja sprawdziam co chwilę 🥴 niby zwykle wyniki proga i tarczycy ale ciekawość mnie zżera co słychać w mojej krwi 🤣

    Masz już wyniki?też zawsze jestem ciekawa 😅

    aliciaaa lubi tę wiadomość

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Masz już wyniki?też zawsze jestem ciekawa 😅

    Nie ma jeszcze :( zawsze były koło 18, czasami TSH było później. Ale hormony były wcześniej... Ech ciekawość zabija 🤣

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 28 października 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Nie ma jeszcze :( zawsze były koło 18, czasami TSH było później. Ale hormony były wcześniej... Ech ciekawość zabija 🤣

    Może Zaraz będą. Ja tak będę czekać w przyszłym tygodniu 😅

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Może Zaraz będą. Ja tak będę czekać w przyszłym tygodniu 😅

    Wyniki to powinni dawać od razu, jak w szpitalu haha a nie czekanie 🤣 przecież ile można, za wszystkim i na wszystko czekać 😅

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 28 października 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Wyniki to powinni dawać od razu, jak w szpitalu haha a nie czekanie 🤣 przecież ile można, za wszystkim i na wszystko czekać 😅

    Nooo dokładnie. A nie czekać cały dzień i się stresować.

    A wczoraj czytałam że gdzieś we Wrocławiu w jakimś tam szpitalu na wizytę u endokrynologa na NFZ trzeba czekać 7 lat 😂 porażka

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Kochana, myślę, że musisz poczekać do dnia 🐒 i wtedy zatestowac lub zrobić bete 😁 oczywiście sama wiem jak się czeka na ten dzień ale nic wcześniej nie zrobisz... Ewentualnie co dwa dni testy 😋 w końcu wysikamy te dwie kreski!!!
    No teraz czekam na dzień @i zobaczymy! ❤❤❤wysikamy! Sroka zadziała i będą piękne 2 krechy😍 Jak nie w tym to w następnym! Wierzę mocno❤

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Kurczę no ginekolog był zachwycony moim pęcherzykiem, nawet po ochach i achach dał mi pamiatkowe zdjecie 😅😂😂
    Mam je ! I modle się by okazalo sie moja wspaniała fasolką!
    Bo kurcze pecherzyk jest, zakladam ze plemniki mojego sa okej... powinno zaskoczyć. Seks wieczorem w dniu wieczornej owulacji! Lepiej byc nie moze !
    Kuuurde No to fantastycznie Kochana❤❤ nic tylko się kochac 😍😍 ile mm pecherzyk?❤

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    U mnie codzienny seks myślę, że pomógł 😁 tak jakoś myślę, że to miało jakiś wpływ 😁 dlatego ja tam koło dni płodnych codziennie korzystam jak mam.ochote ❤️ bo też jak facet nie ma żadnych problemów z nasieniem, to nie powinno być żadnych problemów 😁 tak myślę ja, więc mogę się mylić 😁 ale nie miejmy jakiś wyrzutów sumienia, że seksowałysmy się codziennie 🤣
    Ale mnie teraz podniosłaś na duchu ❤❤❤ naprawdę 😍 Mam nadzieję że się uda, zobaczymy! 😁😁😁

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    A ja czekam na wyniki, mają być wieczorem a ja sprawdziam co chwilę 🥴 niby zwykle wyniki proga i tarczycy ale ciekawość mnie zżera co słychać w mojej krwi 🤣
    Niki wiem jakie to czekanie uporczywe! Ale daj znać jak tylko dostaniesz ❤

  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 28 października 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    My w tym cyklu żeśmy trochę poszaleli tak jak już jakiś czas temu pisałam i robiliśmy to przez około 8 dni codziennie 😁😁😁 po prostu tak mieliśmy ochote. Ale ogólnie jak szłam na monitoring i na pierwszym gin powiedział zw pecherzyk 19mm i że zaraz może być owu to kochalismy się tego dnia i wlansie te dni wczesniej, i w niedzielę (prawdopodobnie dokładny dzień owu bo czułam jajniki i rozciągliwy sluz) też był sex więc myślę że się wstrzelilismy ale z drugiej strony mam obawy że przegieliśmy w drugą stronę bo codziennie no i boję się że plemniki słabe ale kurde tak nam szalalp libido że żal było więc 0o prostu robiliśmy to na co mieliśmy ochote ❤❤ Więc szansa jest duża że coś się zadzialo 😊😊 nie wiem jak było w poprzednich cyklach bo sugerowała się tylko kalendarzykiem i odczuciami

    Aż gęsia skorka normalnie na takie szalenstwa ! No i bosko! Tak mieliście ochotę i tak było, mysle ze jestesmy wszyscy na takim jeszcze etapie że nie tylko ciąża się liczy, ale więź takze :)

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 28 października 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Masz już wyniki?też zawsze jestem ciekawa 😅
    Mialam takiego lenia po pracy ze ich nie odebralam.... jutro przed poludniem pojade odebrac :)

    Ala, Wiki aż zazdroszczę tej swobody codziennego seksu ! Ja skazana jestem na weekendy 🙄😋

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 28 października 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Kuuurde No to fantastycznie Kochana❤❤ nic tylko się kochac 😍😍 ile mm pecherzyk?❤

    W piątek mial 18 mm, w niedziele myślę że doszło do owulacji... seks tez był "na pożegnanie" hehe :) Także myślę że no lepszych warunków nie jestem w stanie stworzyć w weekend....

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 28 października 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robili wasi panowie badanie nasienia?
    Mój robił, był tak zdenerwowany że szok aż mi go byli żal 😅a jak wyszedł z tego pokoju to aż uciekł. Mówi że tyle tam tych gazet i filmów że aż się przeraził 😂😂

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 28 października 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    A robili wasi panowie badanie nasienia?
    Mój robił, był tak zdenerwowany że szok aż mi go byli żal 😅a jak wyszedł z tego pokoju to aż uciekł. Mówi że tyle tam tych gazet i filmów że aż się przeraził 😂😂

    Coś ty ! Ja jestem ciekawa czy moj po roku sie zgodzi na to! Oby nigdy nie bylo potrzeby !

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 28 października 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Coś ty ! Ja jestem ciekawa czy moj po roku sie zgodzi na to! Oby nigdy nie bylo potrzeby !

    Mój się bronił strasznie.walczyl jak lew ale i tak wygrałam i poszedł. Huknelaam tak konkretnie i się udało. I wynik wyszedł ładny jak na zdrowego dorosłego faceta.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ