X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 28 października 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lea28 wrote:
    Hej! 😊 Niki, z opisu widzę, że pijesz zioła Ojca Sroki, polecasz? Długo stosujesz? Zastanawiam się nad tym, ale różne opinie czytałam... 🤔
    Cześć! Tez pije! W ogole zaczęłyśmy z dziewczynami pić ziola w podobnym czasie :)
    Ja widze poprawę sluzu i czuje lepszą prace jajnikow.
    Pije mocniejsza dawke do owulacji :)
    Ale nie mam pewności czy to zioła czy olej z wiesołka ;) ale po ziołach mam lepszy sen i samopoczucie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2019, 16:17

    Lea28 lubi tę wiadomość

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 28 października 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lea28 wrote:
    Hej! 😊 Niki, z opisu widzę, że pijesz zioła Ojca Sroki, polecasz? Długo stosujesz? Zastanawiam się nad tym, ale różne opinie czytałam... 🤔

    Dopiero zaczelaam pić 😁 w sumie to zaczęłyśmy 😊 narazie nie widzę działania choć może troszkę mi złagodziły okres. Ale jestem dobrej myśli 😁dużo dobrych opinii czytałam.

    Lea28 lubi tę wiadomość

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Mrs.C Ekspertka
    Postów: 242 206

    Wysłany: 28 października 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Witaj witaj! Co u Ciebie słychać? :)
    Współczuję straty... nawet nie wyobrazam sobie co można wtedy czuć.
    Z opisu czytalam ze mialas badania robione. A jakies konkretne sprawy sie dzieja u Ciebie ze myslicie juz l in vitro? Myslalas by spróbować inseminacji przed tym ?
    Miałam już chyba wszystko. Oprócz właśnie tej histerio i hsg.
    Hormony wszystkie. Pcos. Ale to chyba norma w dzisiejszych czasach. Myślę że szkoda kasy na insemiavje bo u nas chyba główny problem to to że nie może dojść do zapłodnienia. Owulacje miałam w zeszłym miesiącu potwierdzona piękne endometrium cialko zolte i nic. Okres.
    Niki muszą coś wcisnąć żeby z nich nie zrezygnować . Zdzieruchy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2019, 16:45

    3jgx3e3kgoaqe99b.png
    15.05.2019 Aniołek [*]
    04.12 Dwie kreseczki
    05.12 PRG 13dpo- 59,03ng/ml
    05.12 beta 13dpo-155,9 ✊
    07.12 beta 15dpo- 493,2 ✊
    10.12 usg-widoczny pęcherzyk ciążowy
    13.12 beta 21dpo 5084,0
    21.12 usg-zarodek z ❤ walcz kropku
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Wiecie ja mam macice tyłozgięta i tak pytam mojego gina czy ma to jakies znaczenie, powiedział że nie ale mam leżeć z poduszka pod biodrami chwile :)
    Człowiek jest w stanie idealny dzień wyznaczyć z lekarzem nawet! Ciekawa jestem czy zaskoczy... trzeba byc dobrej mysli :)
    Bo w takim razie nie wiem juz jak to działa.
    Dokładnie pozytywne myślenie jest najważniejsze!❤ ja też już próbowałam triki że świeca i nogi na ścianę ale pomyślałam sobie, że wyglądam jak wariatka😁 teraz praktykujemy 15minutowe przytulania i całuski tuż po❤

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Na Jutubach się maluje i gadam o kosmetykach 😁 Jak macie ochotę to wpiszcie sobie Wiktorynka i jak zobaczycie Szoguna malującego się to to ja 😁😁😁
    Nie stresuj się na zapas! Jestem dobrej myśli i wierzę że wszystko będzie okej! Trzymam mocno kciuki!❤❤

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Objawy wczesnej ciąży są jak na okres, kto wie kto wie moze dwie krechy będą! Wiele osób, mówi że na ciążę jest niestrawność:)
    Ja z emocji spac w nocy nie mogłam. To by było na tyle udawania, że mam luz w tym cyklu 😂🙈
    Nooo Ola ma rację że to wczesna ciąża może tak się zaczynać! także oby oby kochana❤❤❤

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Haha sama wiem po sobie 🤣 kurde teraz zacznie się doszukiwanie objawow z pierwszej ciąży 🤣 niby się z tego śmieje, ale wiem, że tak będzie haha szkoda, że ginekolog nie będzie mógł nic powiedzieć na ten temat bo będzie za wcześnie, żeby zobaczył coś na usg 🤣

    Ola dobrze, że się wyszaleliscie haha może będzie z tego jakiś mały fasolek 😍
    No ja dokładnie tak mam! Niby luz ale poszukuję się tych objawów jak głupia...i ten mój test wczorajszy! Nie dość że robionhy za wcześnie bo 7dpo to wieczorem i jeszcze to chyba zalałam...nie wiem co mi strzelilo z tym testem! Ale.dzieki temu teraz spokojnie czekam na @ chociaż cały czas odczuwam kłucie raz jednego raz drugiego jajnika i czasem delikatny ale bardzo delikatny menstruacyjny...no i wysypało mnie nawet na dekolcie!
    No i tu się jaram zw może może a z drugiej strony w głowie mam że to na pewno nie to i że za parę dni @ przyjdzie i klapa!

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 28 października 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Ja jakos tak po tym miłym weekendzie mam wyrąbane na przeciwności!
    U mnie nowa dyrekcja sprawdza wszystkie dokumenty, nawet te sprzed kilku lat. I no cóż, każdy coś ma i mam sie przejmować? Co do mnie należy nadrobie i koniec. Za 10 miesiecy mam zamiar zmienić tę prace. Zaczynam wchodzic w taki etap że miej wy*** a będzie Ci dane.

    No ja już pod koniec pracy smialam się że wszystkiego 😅 zrobiłam swoje i do domu.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Cieszę się że u was się Dobrze dzieje ♥️
    Ja serio dziś mam jednak zły dzień. z moim się kłócę i w pracy mnie wszystko wkurza. A dzisiaj mój na noc idzie jak ja tego nie lubię.
    Kochana Niki! rozumiem Cię ...ja też ostatnio miałam jakiś ciężki dzień i do wszystkiego stracilam nadzieję, ale za parę dni już wszystko wróciło do normy!❤ Będzie dobrze!!!

  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 28 października 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka a może zrób poziom bety? Chyba ze nie chcesz się kluć to poczekaj tydzień i powtorz test:)
    Mnie tez jajniki bolą... ale bolą mnie już przed owu, także nie wiem.
    Szczerze jak teraz sie zaskoczą dwie krechy to nie mam pojęcia jak robi się dziecko.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrs.C wrote:
    Rocznik 95 :) staramy się dwa lata w tym mamy stratę dzieciątka na wczesnym etapie. Od poronienia minęło już trochę czasu i nadal nie ma pozytywnych efektów. U nas jest już rozważnie in vitro. Ale jeszcze chce zrobić hsg i histeroskopie. Chociaż jestem po laparoskopii więc nie wiem czy tamte zabiegi coś wniosą ale lekarze w szpitalu jak poronilam zalecali żeby wykonać. Ciężki czas za nami ale staram się jakoś funkcjonować bo wiem że muszę.
    Witaj kochana❤ strasznie przykra historia! Aż nie mogę sobie wyobrazić co musiałaś przejść..
    Myślę że skoro lekarze zalecają to możesz zrobić...zawsze to jakieś kolejne badania które mogą dac szanse!
    Pamiętaj że u nas zawsze znajdziesz wsparcie i dobre słowo!
    Cuda się zdarzają i to częściej niż nam się wydaje!😍

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lea28 wrote:
    Hej! 😊 Niki, z opisu widzę, że pijesz zioła Ojca Sroki, polecasz? Długo stosujesz? Zastanawiam się nad tym, ale różne opinie czytałam... 🤔
    Hej kcohana! Pijemy zioła z dziewczynami twardo! U mnie już 26 dzień picia! Czuje się po nich bardzo dobrze, bardzo mi też smakują! Na pewno poprawa samopoczucia i pozytywnego myślenia! To na pierwszym miejscu! Piękny sluz, przed jej bardzo wodnisty i aż powódź, w dniu jej rozciagliwy! Już po 3 dniach picia zaczekam czuć że coś tam się dzieje bo jajniki pracowały! Jak potwierdzona monitoringiem. Zmniejszenie bólów glowy i lepsze wstawianie rano!
    Jak na razie chyba wszystkie pijace polecamy bo czujemy się po nich naprawdę dobrze i wierzymy w ich moc bo to najważniejsze! Jak cofniesz sobie wątek to znajdziesz moje zachwyty i nawet wyliczenia kobiet które zachodziły w ciążę po ziolach 😍😍😍😁😁😁😁
    Ja mam nadzieję że jak nie ten cykl to kolejny!

    Lea28 lubi tę wiadomość

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Wiktorynka a może zrób poziom bety? Chyba ze nie chcesz się kluć to poczekaj tydzień i powtorz test:)
    Mnie tez jajniki bolą... ale bolą mnie już przed owu, także nie wiem.
    Szczerze jak teraz sie zaskoczą dwie krechy to nie mam pojęcia jak robi się dziecko.
    Wiesz co po tym wczorajszym głupim teście po prostu już tylko czekam na @ lub jej brak i wtedy najwyżej będę działać 😁 Nie ma co😁

  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 28 października 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Wiesz co po tym wczorajszym głupim teście po prostu już tylko czekam na @ lub jej brak i wtedy najwyżej będę działać 😁 Nie ma co😁

    Ja nie moge wytrzymać by się dowiedzieć co i jak. Boli mnie gardło i głowa, a ja zamiast wziąć leki już się boje i czekam aż przejdzie. Bo naczytalam sie o srodowisku ktore lubia plemniki i boje sie wziąć wit c by nie zakwasic 😅

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 28 października 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Wiesz co po tym wczorajszym głupim teście po prostu już tylko czekam na @ lub jej brak i wtedy najwyżej będę działać 😁 Nie ma co😁

    A tez wam sie udalo strzelic w owulacje ? Czy metoda co drugi dzień?

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 28 października 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Ja nie moge wytrzymać by się dowiedzieć co i jak. Boli mnie gardło i głowa, a ja zamiast wziąć leki już się boje i czekam aż przejdzie. Bo naczytalam sie o srodowisku ktore lubia plemniki i boje sie wziąć wit c by nie zakwasic 😅
    Boziu...dokładnie to samo wyczynialam we wrześniu bo pod koniec miesiąca mnie dopadło mega mocne zapalenie zatok...na początku nic nie brałam bo się bałam ale jak pewnego dnia mnie położylo to już bez antybiotyki się nie obeszlo.
    Wiwc może lepsza witc niż potem antybiotyk.
    Zawszw sobie wtedy myślę, że niektóre kobiety nie wiedziały że są w ciąży i były chore i miały silne leki i później i tak było okej, ale z drugiej strony jak starasz się swiadomie to strach jest przed wszystkim...ja nawet męczyłem się z bólem głowy i nie brałam nic żeby tylko nic mi nie zaburzylo plemnikow

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Wiesz co po tym wczorajszym głupim teście po prostu już tylko czekam na @ lub jej brak i wtedy najwyżej będę działać 😁 Nie ma co😁

    Kochana, myślę, że musisz poczekać do dnia 🐒 i wtedy zatestowac lub zrobić bete 😁 oczywiście sama wiem jak się czeka na ten dzień ale nic wcześniej nie zrobisz... Ewentualnie co dwa dni testy 😋 w końcu wysikamy te dwie kreski!!!

    Wiktorynka lubi tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 28 października 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę no ginekolog był zachwycony moim pęcherzykiem, nawet po ochach i achach dał mi pamiatkowe zdjecie 😅😂😂
    Mam je ! I modle się by okazalo sie moja wspaniała fasolką!
    Bo kurcze pecherzyk jest, zakladam ze plemniki mojego sa okej... powinno zaskoczyć. Seks wieczorem w dniu wieczornej owulacji! Lepiej byc nie moze !

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do play dziewczyny, to ja też jestem zadowolona. Tzn byłam, bo internet śmiga nic się działo.... A tu nagle takie coś. Byłam w salonie, baba była jakaś nienormalna, robiła ze mnie klamczuche! No tragiczna poprostu... Jutro idę rozmawiać z kimś innym bo przecież nie szło się z nią nic a nic dogadać...

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    aliciaaa wrote:
    Na Jutubach się maluje i gadam o kosmetykach 😁 Jak macie ochotę to wpiszcie sobie Wiktorynka i jak zobaczycie Szoguna malującego się to to ja 😁😁😁
    Nie stresuj się na zapas! Jestem dobrej myśli i wierzę że wszystko będzie okej! Trzymam mocno kciuki!❤❤

    Chętnie zajrzę ❤️ tylko jak mały będzie zasypial bo ma "szlaban" na YouTube 😁

    Wiktorynka lubi tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ