Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Wiktorynka Znajoma

Wysłany: 25 sierpnia, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Zakładam ten wątek bo chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej o zmaganiach młodych dziewczyn( oczywiście nie dyskryminujac babeczek po 30, które nadal są młode i piękne). Ja mam 22 lata i od 5 miesięcy staram się z Moim partnerem o dziecko. Oboje jesteśmy młodzi i zdrowi (podstawowe badania wykonane) jednak nadal w ciąży nie jesteśmy. Zaczynając myślelismy, że wszystko pójdzie łatwo i szybko, jednak nadal czekamy.
    Wiem że 5 miesięcy to nic, jednak zdążyłam się już najeść rozczarowania, bólu, złości i wylać morze łez za każdym razem gdy widzę jedna kreskę...Jak jest u was?

Malinka96 lubi tę wiadomość

• Olaa..32 Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

Ja mam 21 lat i staram się od lipca 2018 i zaskoczyło prawie po roku, aczkolwiek nie udało się mi donosić, teraz zaczynam ponowne starania, ten cykl jest bezowulacyjny, ale mam nadzieje, że wrzesień będzie mi sprzyjał

Malinka96, Wiktorynka lubią tę wiadomość

21 lat

Starania o pierwsze dziecko 👶

Lipiec 2019 - poronienie zatrzymane [*] 💔

2 cykl starań po poronieniu

Termin @ - 5.10
  • Mlodamezatka Ekspertka

Wysłany: 25 sierpnia, 22:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

Ja mam 23 lata. Z mężem dopiero 1cs mamy za sobą, ale zaczęło się niestety nieprzyjemnie bo ciążą biochemiczną. Zaczynamy 2cs teraz. Mam nadzieję, że tym razem się uda.
    Badania podstawowe porobione i też wszystko w normie u nas.

Starania o pierwsze dziecko
    od 07.2019,
    1 cs - ciąża biochemiczna
    2 cs
  • Malinka96 Znajoma

Wysłany: 26 sierpnia, 00:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :). Mam 23 lata i staram się o rodzeństwo dla 3 letniej Gabrysi.

Powodem jest endometrioza, niskie amh, niedrozny jajowod, oprócz tego zaburzenia funkcjonowania tarczycy. Dopiero zaczęliśmy, wiem że to może być wyboista droga, zobaczymy co przyniesie czas. Od kolejnego Cs włączam cylostilbegyt.

Powodzenia :)

• Lea28 Debiutantka

Wysłany: 26 sierpnia, 00:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mam 23 lata, to nasz 2 cs 👶🏼 miesiączka ma nadejść jutro/pojutrze... A co będzie- zobaczymy.
    Pozdrawiam młode przyszłe mamy!

Malinka96, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

• Andzia Znajoma

Wysłany: 26 sierpnia, 01:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 23 lata starania od ponad 2 i pol roku :) moze czlowiek nie trafial na te dni ale dooiero od pol roku traktuje to bardziej powaznie, obseruje sie i powolutku popychamy sie w strone badan ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora 26 sierpnia, 01:34

• Wiktorynka Znajoma

Wysłany: 26 sierpnia, 22:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lea28 wrote:
    Hej! Mam 23 lata, to nasz 2 cs 👶🏼 miesiączka ma nadejść jutro/pojutrze... A co będzie- zobaczymy.
    Pozdrawiam młode przyszłe mamy!
    Andzia koniecznie daj znać czy coś zaskoczylo 😍trzymam kciuk 😍ja @ mam dostać w niedzielę, jednak od około tygodnia mam dziwne objawy, jednak nie potrafię rozróżnić czy to szajba czy może jednak coś zaskoczyło ...

• Wiktorynka Znajoma

Wysłany: 26 sierpnia, 22:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Hej

Ja mam 21 lat i staram się od lipca 2018 i zaskoczyło prawie po roku, aczkolwiek nie udało się mi donosić, teraz zaczynam ponowne starania, ten cykl jest bezowulacyjny, ale mam nadzieje, że wrzesień będzie mi sprzyjał
    kochana życzę powodzenia! Uda się nam na bank! wierzę w to jak w nic innego!😍całuje i dawaj znać jak idzie ❤

• Wiktorynka Znajoma

Wysłany: 26 sierpnia, 22:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamezatka wrote:
    Hej :)

Ja mam 23 lata. Z mężem dopiero 1cs mamy za sobą, ale zaczęło się niestety nieprzyjemnie bo ciążą biochemiczną. Zaczynamy 2cs teraz. Mam nadzieję, że tym razem się uda.
    Badania podstawowe porobione i też wszystko w normie u nas.
    Bardzo mi przykro, że tak to się u was zaczęło jednak trzymam mocno kciuki, że się uda! koniecznie daj znac

• Wiktorynka Znajoma

Wysłany: 26 sierpnia, 22:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka96 wrote:
    Hej :). Mam 23 lata i staram się o rodzeństwo dla 3 letniej Gabrysi.

Powodem jest endometrioza, niskie amh, niedrozny jajowod, oprócz tego zaburzenia funkcjonowania tarczycy. Dopiero zaczęliśmy, wiem że to może być wyboista droga, zobaczymy co przyniesie czas. Od kolejnego Cs włączam cylostilbegyt.

Powodzenia :)
    Oby Gabi szybko doczekała się swojego rodzdnstwa❤ powiedz mi jak przebiegała twoja pierwsza ciąża z ty mi dolegliwościami...?

• Addka Koleżanka

Wysłany: 26 sierpnia, 23:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja mam 23 lata, aktualnie 3cs o pierwsze dziecko :D podstawowe badania w normie,jedynie tsh trochę daje mi do myślenia ale według mojej ginekolog jest okej . W tym cyklu pierwszy raz używaliśmy żelu fertisafe, zobaczymy co to będzie :D jeszcze trochę czekania przede mną bo termin @ mam na 9/10 września

• Mlodamezatka Ekspertka

Wysłany: 26 sierpnia, 23:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Addka wrote:
    Hej, ja mam 23 lata, aktualnie 3cs o pierwsze dziecko :D podstawowe badania w normie,jedynie tsh trochę daje mi do myślenia ale według mojej ginekolog jest okej . W tym cyklu pierwszy raz używaliśmy żelu fertisafe, zobaczymy co to będzie :D jeszcze trochę czekania przede mną bo termin @ mam na 9/10 września

9/10 września już nie tak daleko. Trzymam kciuki !

od 07.2019,
    2 cs
  • Addka Koleżanka

Wysłany: 27 sierpnia, 00:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamezatka, tak jak pisałaś w poprzednich postach jesteś po ciąży biochemicznej , robiłaś testy ciążowe i badalas betę, że wiesz o tej ciąży ? Czy regularnie kontrola u ginekologa ? Nie musisz odpowiadać jeśli nie chcesz

• Mlodamezatka Ekspertka

Wysłany: 27 sierpnia, 08:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Addka wrote:
    Mlodamezatka, tak jak pisałaś w poprzednich postach jesteś po ciąży biochemicznej , robiłaś testy ciążowe i badalas betę, że wiesz o tej ciąży ? Czy regularnie kontrola u ginekologa ? Nie musisz odpowiadać jeśli nie chcesz
    Badałam betę dwukrotnie, z tendencją spadkową niestety. Pomiędzy betami test z cieniem cienia. @ też przyszła bardziej obfita niż zwykle, skrzepy większe niż zawsze, o wielkości których nigdy nie miałam.

od 07.2019,
    2 cs
  • Addka Koleżanka

Wysłany: 27 sierpnia, 08:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odpowiedz :* trzymam kciuki żeby tym razem się udało

• Lea28 Debiutantka

Wysłany: 27 sierpnia, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś temperatura mi lekko spadła, więc chyba nic z tego w tym cyklu 🙄 trzymam kciuki za was wszystkie ♡

• Wiktorynka Znajoma

Wysłany: 27 sierpnia, 09:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lea28 wrote:
    Dziś temperatura mi lekko spadła, więc chyba nic z tego w tym cyklu 🙄 trzymam kciuki za was wszystkie ♡
    MY TEZ TRZYMAMKY KCIUKI! Tak bardzo bym chciała żeby wszystkim starającym się udało! Mó[email protected] za 5 dni..nadzieja, że w końcu się udało znowu umiera...chociaż temperatura jak na razie bardzo delikatnie rośnie..

• Lea28 Debiutantka

Wysłany: 27 sierpnia, 12:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    MY TEZ TRZYMAMKY KCIUKI! Tak bardzo bym chciała żeby wszystkim starającym się udało! Mó[email protected] za 5 dni..nadzieja, że w końcu się udało znowu umiera...chociaż temperatura jak na razie bardzo delikatnie rośnie..

To czekanie jest najgorsze... Chociaż staram się być "na luzie" i nie myśleć o tym ile do @, to podświadomie ciągle odliczam dni 😁🤷🏼‍♀️
    Wiktorynka, może tym razem to ten szczęśliwy cykl u Was, czego bardzo życzę ♡

• Martoszka Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia, 12:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za młode staraczki.
    Ja zaczęłam też w wieku 22 lat, czekałam bardzo długo, ale jest nasz Cud.
    Teraz myślimy o kolejnym dziecku

tb739vvjjv75ok05.png
    27 lat- 4 lata starań, 2 Aniołki, iui, ivf i naturalny Cud
  • Olenka Debiutantka

Wysłany: 27 sierpnia, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to jeszcze się mieszcze - 28 lat :D
    Dam znać w sobotę, 31.08 mam dostać okres, oby go nie było :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 27 sierpnia, 14:39

*Poronienie w 5 tygodniu całkowite.
    *Poronienie zatrzymane w 17 tygodniu, amnipunkcja, trisomia 21, uogólniony obrzęk płodu, NT 8 mm.
1 2

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)