X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 7 października 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Ja mam 26 lat i od trzech cykli staram sie z partnerem o dzieciątko :) Jak na razie bezskutecznie... rozumiem że po 5 miesiach można sie zdenerwować bo ja irytuje sie juz po 3. Czekam na @ 14.10 ale w tym tygodniu mam ginekologa to może cos podpowie... bo już ręce mi opadaja. Dziewczyny wokół mnie mają "wpadki" i się podłamują, a ja tak bardzo pragnę i się nie udaje...
    Dodatkowo mój luby ma pracę w delegacji... Także mijamy te najlepsze dni... :(

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • czarna_mila Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 7 października 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam 28 l., staramy się o pierwsze dziecko 3ci cykl i wszystko wskazuje na to, że w tym cyklu się nie udało. Przyznam, że wydawało mi się, że zajmie to jeden, no maksymalnie dwa cykle starań.

  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 7 października 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_mila wrote:
    Hej, mam 28 l., staramy się o pierwsze dziecko 3ci cykl i wszystko wskazuje na to, że w tym cyklu się nie udało. Przyznam, że wydawało mi się, że zajmie to jeden, no maksymalnie dwa cykle starań.
    Też mi się zawsze wydawało że zachodzenie w ciążę jest znacznie łatwiejsze !
    A tu czlowiek witaminy bierze, siemie lniane na zmiane z wiesołkiem i zupełnie nic. Cisza... Gdzie tu te wpadki

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • czarna_mila Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 7 października 2019, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Też mi się zawsze wydawało że zachodzenie w ciążę jest znacznie łatwiejsze !
    A tu czlowiek witaminy bierze, siemie lniane na zmiane z wiesołkiem i zupełnie nic. Cisza... Gdzie tu te wpadki
    Teraz kiedy się staramy o dziecko trudno mi uwierzyć we wpadkę :D wydaje mi się to niemożliwe :D

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 8 października 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lea28 wrote:
    Aliciaaa- pocieszające, choć u mnie teraz będzie 4 cs, ale nie poddajemy się 😁💪 super, że udało wam się tak szybko z synkiem 💙 życzę Ci, żeby z drugim malcem było równie szybko i bezproblemowo 😊

    W końcu się uda 😁 nie poddawajcie się, a zaraz zobaczysz upragnione 2kreski 🥰 no i dziękuję bardzo, też mam taką nadzieję, że uda się szybko 😊

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 8 października 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej AleOla26, ginekolog napewno coś doradzi, grunt znaleźć dobrego, który naprawdę chcę pomóc i doradzić 😊 fakt, że twój facet ma pracę w delegacji może trochę utrudnia sprawę, ale napewno uda się już niedługo, bądź dobrej myśli 😁

    Hej, czarnamila ja to myślałam kiedyś, że w ciążę zachodzi się od razu jak się zdecyduje 😅 dopiero jak brat z żoną starali się około pół roku tak uświadomilam sobie, że to nie takie proste 😕 ale naprawdę, nie można się poddawać, mimo wszystko trzeba walczyć dalej 💪🏻 i powiem szczerze, że mi w takich przypadkach wpadki też wydają się nie realne

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • czarna_mila Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 8 października 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Hej AleOla26, ginekolog napewno coś doradzi, grunt znaleźć dobrego, który naprawdę chcę pomóc i doradzić 😊 fakt, że twój facet ma pracę w delegacji może trochę utrudnia sprawę, ale napewno uda się już niedługo, bądź dobrej myśli 😁

    Hej, czarnamila ja to myślałam kiedyś, że w ciążę zachodzi się od razu jak się zdecyduje 😅 dopiero jak brat z żoną starali się około pół roku tak uświadomilam sobie, że to nie takie proste 😕 ale naprawdę, nie można się poddawać, mimo wszystko trzeba walczyć dalej 💪🏻 i powiem szczerze, że mi w takich przypadkach wpadki też wydają się nie realne

    💪 Działamy, zdaję sobie sprawę, że 3ci cykl starań to bardzo krótko :)

    aliciaaa lubi tę wiadomość

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 8 października 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_mila wrote:
    💪 Działamy, zdaję sobie sprawę, że 3ci cykl starań to bardzo krótko :)

    Niby krótko, ale dla samej siebie wydaje się że trwa to za długo 🤯😁

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 8 października 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Niby krótko, ale dla samej siebie wydaje się że trwa to za długo 🤯😁

    Przecież to 3 miesiące czekania na dwie kreski ! 3 cykle brzmą tak lekko i krótko.
    Nie ma co się poddawać trzeba walczyć (na zmianę z wiesołkiem i lnem 😅)

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 9 października 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Przecież to 3 miesiące czekania na dwie kreski ! 3 cykle brzmą tak lekko i krótko.
    Nie ma co się poddawać trzeba walczyć (na zmianę z wiesołkiem i lnem 😅)

    Dokładnie masz rację 😁
    Kurcze zawsze zastanawiałam się, jak stosuje się wiesiołek lub len? Co daje i co zmienia? 🤔

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 9 października 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Dokładnie masz rację 😁
    Kurcze zawsze zastanawiałam się, jak stosuje się wiesiołek lub len? Co daje i co zmienia? 🤔

    Ja brałam 1 cykl. Ale jakby zwiększa ilość śluzu. Wiesołek bierzesz do owulacji (potem jest ryzyko że spowoduje skorcze miesni macicy) a pozniej siemie lniane :) siemię przy okazji działa na skórę i włosy metabolizm- brany na rano, nie bierz na wieczor bo powoduje tycie :)

    aliciaaa, czarna_mila lubią tę wiadomość

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 9 października 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest nawet na ovufriend artykuł o siemieniu lnianym i wiesołku :)

    aliciaaa, czarna_mila lubią tę wiadomość

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 9 października 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Ja brałam 1 cykl. Ale jakby zwiększa ilość śluzu. Wiesołek bierzesz do owulacji (potem jest ryzyko że spowoduje skorcze miesni macicy) a pozniej siemie lniane :) siemię przy okazji działa na skórę i włosy metabolizm- brany na rano, nie bierz na wieczor bo powoduje tycie :)

    Dzięki za info 😁 póki co jeszcze muszę uporać się z miesiączkami zanim zacznę poważne starania.ale zachęca mnie to dobre działanie na skórę i włosy 😊 więc może się skuszę. Metabolizm stety i niestety mam dobry, nigdy w żyć nie przytyłam więcej niż do 54kg przy wzroście 175cm. Chyba, że w ciąży to 10 kg przytyłam, po 2 tyg wróciłam do wagi sprzed a nawet mniej

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • czarna_mila Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 9 października 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś z Was będzie miała ochotę posłuchać- 17 października jest darmowy webinar pt. Bezpieczna ciąża, prowadzony przez Położną Kasię. Mnie się to wyświetliło na instagramie, więc jeśli któraś jest zainteresowana, to trzeba tam szukać :)

  • Majeczka_ Znajoma
    Postów: 18 11

    Wysłany: 9 października 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mnie tak jak Wam wydawało się zawsze, że w ciążę zachodzi się szybciej. Ja mam 24 lata i teraz 6 cykl staran. Jestem niecierpliwa i to dla mnie koszmarnie długo. Ale październik był w tamtym roku dla mnie i męża szczęśliwy, więc może i tym razem będzie. Kiedy testujecie?

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 9 października 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_mila wrote:
    Może któraś z Was będzie miała ochotę posłuchać- 17 października jest darmowy webinar pt. Bezpieczna ciąża, prowadzony przez Położną Kasię. Mnie się to wyświetliło na instagramie, więc jeśli któraś jest zainteresowana, to trzeba tam szukać :)

    Dzięki za info, może uda mi się znaleźć jeśli czas pozwoli 😋

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 9 października 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka_ wrote:
    Cześć dziewczyny, mnie tak jak Wam wydawało się zawsze, że w ciążę zachodzi się szybciej. Ja mam 24 lata i teraz 6 cykl staran. Jestem niecierpliwa i to dla mnie koszmarnie długo. Ale październik był w tamtym roku dla mnie i męża szczęśliwy, więc może i tym razem będzie. Kiedy testujecie?

    Hej, ja co prawda zaszłam w ciążę w 2gim cyklu starań, ale w rodzinie mam kilka przykładów dłuższych starań. Teraz myślę, że może trwać to dłużej, bo z partnerem nie zabezpieczamy się a nic nie wyszło z tego. Dlatego pierw chce ogarnąć teraz miesiączki i dopiero zacząć prawdziwe starania. A co do października to trzymam kciuki. Ja dwa lata temu w październiku zobaczyłam dwie kreski 🥰🥰
    Z testowaniem to nie wiem czy w ogóle w tym miesiącu się co kolwiek uda, bo ciągle szukam dobrego gina, który ogarnie mi cykle 😕
    A ty kiedy testujesz? 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 21:54

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 10 października 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Dzięki za info 😁 póki co jeszcze muszę uporać się z miesiączkami zanim zacznę poważne starania.ale zachęca mnie to dobre działanie na skórę i włosy 😊 więc może się skuszę. Metabolizm stety i niestety mam dobry, nigdy w żyć nie przytyłam więcej niż do 54kg przy wzroście 175cm. Chyba, że w ciąży to 10 kg przytyłam, po 2 tyg wróciłam do wagi sprzed a nawet mniej

    Zazdroszczę ! Ja niestety pare kg na plusie...
    Ostatnio mrowieja mi jajniki i pare razy bolał mnie dół brzucha. Może za duzo sobie wkręcam albo za bardzo sie wczuwam w swój organizm, tak bardzo bym chciała by sie udało. Dzisiaj lekarz wieczorem, ciekawe co powie, bo mam stres. Niestety wszystkie objawy mogą tez zwiastowac @, chociaż nigdy tylu objawów procz bolu piersi nie mialam....

    Jak czlowiek sobie wkręci....

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 10 października 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 ja z objawów w ciąży jako pierwszy z pierwych miałam krwawienie podczas stosunku i szczerze? Stwierdziłam, że to okres nadchodzi. Nie przyszedł a ja nawet jakoś nie przejęłam się tym. Później bolał mnie brzuch ale bardziej żołądek, co stwierdziłam, że to niestrawność 😋. Ale, że przypomniałam sobie, że okres nie przyszedł juz jakoś 11dni to z głupoty pomyślalam zrobię test. No i popołudniu dwie kreski 🥴 szok i łzy szczęścia ❤️ a ból brzucha jak na okres zaczął mi się później razem z bólem piersi 🤔 chyba koło 6tc do 9tc, od 9tc mdłości i wymioty 🤯

    Po ciąży już nie raz myślałam, że jestem w ciąży a to fałszywy alarm 😅
    Trzymam kciuki, żeby twoje objawy jednak świadczyły o maluszku 🥰 bo czasami naprawdę ciężko odróżnić czy nachodzi @ czy to jednak ktoś zamieszkał w brzuszku 😅 daj znać po wizycie jak tam 😘

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 10 października 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    AleOla26 ja z objawów w ciąży jako pierwszy z pierwych miałam krwawienie podczas stosunku i szczerze? Stwierdziłam, że to okres nadchodzi. Nie przyszedł a ja nawet jakoś nie przejęłam się tym. Później bolał mnie brzuch ale bardziej żołądek, co stwierdziłam, że to niestrawność 😋. Ale, że przypomniałam sobie, że okres nie przyszedł juz jakoś 11dni to z głupoty pomyślalam zrobię test. No i popołudniu dwie kreski 🥴 szok i łzy szczęścia ❤️ a ból brzucha jak na okres zaczął mi się później razem z bólem piersi 🤔 chyba koło 6tc do 9tc, od 9tc mdłości i wymioty 🤯

    Po ciąży już nie raz myślałam, że jestem w ciąży a to fałszywy alarm 😅
    Trzymam kciuki, żeby twoje objawy jednak świadczyły o maluszku 🥰 bo czasami naprawdę ciężko odróżnić czy nachodzi @ czy to jednak ktoś zamieszkał w brzuszku 😅 daj znać po wizycie jak tam 😘

    No ja po lekarzu właśnie. W ciąży nie jestem to pewne...
    :(
    Ale pan doktor podszedl bardzo profesjonalnie, zbadał mnie starannie i delikatnie. Zlecil prolaktyne tsh i zelazo. Pobrał cytologie i kazał zjawic sie w styczniu życząc mi powodzenia w staraniach. Mowi ze po 12 miesiacach mozna podjac jakieś badania, ale pochwalił że przyszłam na kontrole bo mowi ze pewne rzeczy łatwiej wyleczyc zanim ciąża sie pojawi.
    Także robię badania i działam dalej. Innego wyjścia nie ma :) A może do tego stycznia pojawi sie fasolka.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ