X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 28 października 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    my na razie też nie! Jak wspomniałam że może trzeba będzie to skrzywil się niemiłosiernie..ehh ta męska duma ❤ Ale ja podobnie jak Ala, staramy się dopiero pół roku, więc na razie spokojnie czekamy. Mam jednak nadzieję że nie trzeba będzie robić!
    Mój M przed staraniami robil podstawowe badania i były okej i nawet jak oddawał mocz to w rozpoznaniu wyszło że w moczu znajdowały się plemniki, no i do dzisiaj mam zagwozdke czy to znaczy że dużo ich ma i jest to dobre bo prawda jest taka że dzień wcześniej kochalismy sie, czy to jednak jakąś anomalia?

    Mój też się wzbrania rękami i nogami jak tylko w ogole wspomnę o tym temacie, więc czuje ze jesli przyjdzie pora ze wypadaloby żeby zbadać nasienie to będzie stoczons ciężka batalia zeby w ogole dal sie namówić xD
    Ale też poki co na etapie 7cs jeszcze nie myślimy nad jego badaniem. Może w przyszłym roku bardziej zainteresujemy sie tematem jak do tego czasu się nie uda.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 28 października 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Mogly zostac z poprzedniego dnia :)
    Mojemu nawet nie proponuje takiego badania bo juz widze to spojrzenie.... a moj dume ma ojjj mowie wam ! A do tego zazdrośnik! Jak fochem strzeli to oj oj bez kija nie podchodź! Na poczatku doprowadzalo mnie to do emocjonalnej huśtawki, a teraz juz wiem ze musze przeczekać az sobie w tej glowir poukłada. ;)

    Widzę że nie tylko mój luby ma ciężko charakterek 😂🤣

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Widzę że nie tylko mój luby ma ciężko charakterek 😂🤣

    Faceci tacy są, fifarafa, pol bogowie itp a jak przyjdzie pójść do lekarza czy na badania to nagle nieeee... Obrażać się zaczną, że myślimy, że coś z nimi nie tak 🤣
    Mój tez ma ciężki charakter, ale tylko jak nie trenuje 🤣 jak trenuje to jakiś łagodniejszy jest hmmm może dlatego, że nie ma siły na nic 😅 ale ogólnie porównując teraz do 5 lat wstecz to oboje zmienilismy się na dużo lepsze haha zwłaszcza on!

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 28 października 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Nie mam 😡😭 a ciekowsc coraz większa... Znowu pobolewanie podbrzusza 🤔 człowiek oszaleje w ten poniedziałek

    O kurde a to dziwne że nie ma jeszcze.
    A mnie tak pobolewa po prawej stronie jakby od strony nerki hmm. Nie wiem co to.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 28 października 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Dziewczyny PYTANIE!!!

    Korzystacie z kubeczkow menstruacyjnych? Czytałam, że super sprawa jeśli chodzi o miesiączki, raz ze zdrowsze dla nas, dwa lepsze dla środowiska, trzy oszczędność pieniążków. Niedawno znalazłam wątek, że są pomocne przy staraniach, tj.po stosunku włożyć kubeczek i tam cały czas są "w nas" plemniki i nie wylatuja 🤔... Szczerze zaczynam myśleć nad zakupem od nowego cyklu jeśli ten będzie do dupy 😁

    Ja używam od 3 cykli kubeczka i polecam go na miesiączki 💜
    A ten wątek również niedawno znalazłam i mam zamiar podczas najbliższej owulacji też go w ten sposób wykorzystam 🙈

    aliciaaa lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Ja używam od 3 cykli kubeczka i polecam go na miesiączki 💜
    A ten wątek również niedawno znalazłam i mam zamiar podczas najbliższej owulacji też go w ten sposób wykorzystam 🙈

    Kurcze same dobre opinie czytam, więc się skuszę 😁 jeśli możesz, napisz jaki kupiłaś? Myślę nad facelle z Rossmanna 😊

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    O kurde a to dziwne że nie ma jeszcze.
    A mnie tak pobolewa po prawej stronie jakby od strony nerki hmm. Nie wiem co to.

    Noo, zawsze już o 21 miałam komplet 🥺 szczerze, nie jestem cierpliwa, a jeszcze mnie tak boli ząb i to czekanie... Aż nerwy mnie biorą ☹️ głupie wyniki, jak serio mi zależy to nie ma ich...

    Może przygotowują się do owulki 😊

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 28 października 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Noo, zawsze już o 21 miałam komplet 🥺 szczerze, nie jestem cierpliwa, a jeszcze mnie tak boli ząb i to czekanie... Aż nerwy mnie biorą ☹️ głupie wyniki, jak serio mi zależy to nie ma ich...

    Może przygotowują się do owulki 😊

    Asz no. Dziadostwo jak człowiek czeka to nie ma.
    A może tak być że powoli się przygotowuja.♥️
    A tak czytam o tym kubeczku i mam mieszane uczucia 😅tak wkładać po każdym seksie . Mój mąż był już w ogóle by padl ze śmiechu 😂zresztą to trzeba najpierw się nauczyć jak dobrze zaaplikować 😂hahaa to tak dziwnie taki kubeczek mieć w środku 😂

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Asz no. Dziadostwo jak człowiek czeka to nie ma.
    A może tak być że powoli się przygotowuja.♥️
    A tak czytam o tym kubeczku i mam mieszane uczucia 😅tak wkładać po każdym seksie . Mój mąż był już w ogóle by padl ze śmiechu 😂zresztą to trzeba najpierw się nauczyć jak dobrze zaaplikować 😂hahaa to tak dziwnie taki kubeczek mieć w środku 😂

    Ja głównie myślę pod katem miesiączek bo mam straszny problem z podpaskami 😞 po 2 dniach zaczynają mnie odparzac a muszę nosić je przez około 4 dni czasami 5... Więc to do mnie przemawia, że nie będę mnie nic boleć, piec szczypac 😁 a że przy okazji pomagają to już bajera haha wiesz może nie za każdym razem bym zakładała, ale jak czytam, że babki starały się kupę czas a pierwszy cykl z kuveczkiem od razu są w ciąży to kusi ❤️

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 28 października 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Ja głównie myślę pod katem miesiączek bo mam straszny problem z podpaskami 😞 po 2 dniach zaczynają mnie odparzac a muszę nosić je przez około 4 dni czasami 5... Więc to do mnie przemawia, że nie będę mnie nic boleć, piec szczypac 😁 a że przy okazji pomagają to już bajera haha wiesz może nie za każdym razem bym zakładała, ale jak czytam, że babki starały się kupę czas a pierwszy cykl z kuveczkiem od razu są w ciąży to kusi ❤️

    Ja używam tamponów ale nie powiem nie lubię tych sznurków 😂
    Widziałam w Rossmanie taki kubeczek. Hmmm sama nie wiem 😂 śmieszne to.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Ja używam tamponów ale nie powiem nie lubię tych sznurków 😂
    Widziałam w Rossmanie taki kubeczek. Hmmm sama nie wiem 😂 śmieszne to.


    Ja sobie wypróbuje, a co tam 😁 chociaż liczę, że może nie będzie potrzebny 🤣🤣🤣

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 28 października 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Dziewczyny PYTANIE!!!

    Korzystacie z kubeczkow menstruacyjnych? Czytałam, że super sprawa jeśli chodzi o miesiączki, raz ze zdrowsze dla nas, dwa lepsze dla środowiska, trzy oszczędność pieniążków. Niedawno znalazłam wątek, że są pomocne przy staraniach, tj.po stosunku włożyć kubeczek i tam cały czas są "w nas" plemniki i nie wylatuja 🤔... Szczerze zaczynam myśleć nad zakupem od nowego cyklu jeśli ten będzie do dupy 😁

    Mnie jakoś to aktualnie nie przekonuje. Tez czytalam ze kobiety to praktykują, zdania nie mam :)
    Myślę, że nie jestem na tym etapie starań by po wszystkim wkładać sobie kubeczek :) Leżenie z poduszka po tyłkiem mi wystarczy xd

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 28 października 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Nie mam 😡😭 a ciekowsc coraz większa... Znowu pobolewanie podbrzusza 🤔 człowiek oszaleje w ten poniedziałek
    A kiedy masz je otrzymać?

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 28 października 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Asz no. Dziadostwo jak człowiek czeka to nie ma.
    A może tak być że powoli się przygotowuja.♥️
    A tak czytam o tym kubeczku i mam mieszane uczucia 😅tak wkładać po każdym seksie . Mój mąż był już w ogóle by padl ze śmiechu 😂zresztą to trzeba najpierw się nauczyć jak dobrze zaaplikować 😂hahaa to tak dziwnie taki kubeczek mieć w środku 😂
    Tak właśnie to sobie wyobrażam... "kochanie ty sobie poleż a ja tylko wsadzę sobie kubeczek i juz sie do Ciebie przytulam".... xD

    Ala mnie tez podpaski wkurzaja, czasami same skrzydełka... kwestia bym zmienila w czasie miesiaczki na inną markę. Albo używam wtedy maści alantanu czy czegokolwiek co mnie troche osłoni od tego materiału.

    Co do tamponów....sznureczek na maksa podrażnia mi cewke moczową, co go uloże to i tak sie przesunie że go czuje. Ale mi ginekolog odradza tampony, mowi ze mam korzystac w konieczności.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2019, 22:33

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Lea28 Koleżanka
    Postów: 37 85

    Wysłany: 28 października 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Hej kcohana! Pijemy zioła z dziewczynami twardo! U mnie już 26 dzień picia! Czuje się po nich bardzo dobrze, bardzo mi też smakują! Na pewno poprawa samopoczucia i pozytywnego myślenia! To na pierwszym miejscu! Piękny sluz, przed jej bardzo wodnisty i aż powódź, w dniu jej rozciagliwy! Już po 3 dniach picia zaczekam czuć że coś tam się dzieje bo jajniki pracowały! Jak potwierdzona monitoringiem. Zmniejszenie bólów glowy i lepsze wstawianie rano!
    Jak na razie chyba wszystkie pijace polecamy bo czujemy się po nich naprawdę dobrze i wierzymy w ich moc bo to najważniejsze! Jak cofniesz sobie wątek to znajdziesz moje zachwyty i nawet wyliczenia kobiet które zachodziły w ciążę po ziolach 😍😍😍😁😁😁😁
    Ja mam nadzieję że jak nie ten cykl to kolejny!

    Cudownie pozytywna odpowiedź ! Aż chyba się skuszę na nie, skoro tak dziewczynki zachwalacie 😁 ale mam cichą nadzieje, że nie będę już musiała, że ten cykl jednak zaskoczy...♡

  • Lea28 Koleżanka
    Postów: 37 85

    Wysłany: 28 października 2019, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Dziewczyny PYTANIE!!!

    Korzystacie z kubeczkow menstruacyjnych? Czytałam, że super sprawa jeśli chodzi o miesiączki, raz ze zdrowsze dla nas, dwa lepsze dla środowiska, trzy oszczędność pieniążków. Niedawno znalazłam wątek, że są pomocne przy staraniach, tj.po stosunku włożyć kubeczek i tam cały czas są "w nas" plemniki i nie wylatuja 🤔... Szczerze zaczynam myśleć nad zakupem od nowego cyklu jeśli ten będzie do dupy 😁

    Też myślałam o nich, ogólnie żeby zacząć stosować przy miesiączce, przekonuje mnie głównie ze względów ekologicznych 🤔😁 ale mam mieszane uczucia jeśli chodzi o pomoc w staraniach, czy to komfortowe i "higieniczne" tak długo trzymać w sobie nasienie ?😁 chętnie poczytam opinie innych na ten temat 😊

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 29 października 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde już mialam wczoraj ładny śluz już mi się robił taki płodny a tu kuźwa patrzę dzisiaj plamienie brązowe 😭albo leca pozostałości albo nie wiem.bo owu dopiero za tydzień wiec to nie moga być plamienia owulacyjne.

    Aliciaaa jak twoje wyniki?

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 29 października 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    afcc56454647.jpg

    TSH dobre, progesteron chyba też 💪🏻 prog robiony 9dni po owu

    doomi03 lubi tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 29 października 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    afcc56454647.jpg

    TSH dobre, progesteron chyba też 💪🏻 prog robiony 9dni po owu

    Super ♥️

    doomi03 lubi tę wiadomość

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 29 października 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Super ♥️

    Z tym progesteronem nie wiem czy na pewno dobrze, ale jutro wizyta to będę wiedzieć 😅

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ