X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 31 października 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Ja też... Chciałam przyjechać po niego, to nieee on biegiem wraca 🥴 chory człowiek 🤣
    W tym mrozie.... to juz naprawdę trzeba kochać. Ja cierpie jak mam gonić tramwaj, a uważam że wtedy mam bardzo duża motywacje!

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 31 października 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    To naprawdę super i jakie zaskoczenie, że 8 dni po! Można,.można. Czasami faktycznie sie czuje, a wszyscy mówią mi że nic nie czuć do 6 tc !

    Właśnie pije zioła, smaczne z syropem malinowym.
    Mój M. poszedł smacznie spać, a ja czekam aż pranie się zrobi...

    Kurcze, wszystko zależy od organizmu 😁 jedna wyyczuje od razu, że cos jest na rzeczy, inna nie czuje nic bardzo długo 😁

    Moje pranie dawno wyprane i czeka aż powiesze je 🙄 a mi się tak nie chce, leżę obok mojego malucha i najchętniej bym spać z nim poszła 😅🤭❤️

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 31 października 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    W tym mrozie.... to juz naprawdę trzeba kochać. Ja cierpie jak mam gonić tramwaj, a uważam że wtedy mam bardzo duża motywacje!

    Wrócił mu znowu zapał do treningów 😁 długo miał kryzys sportowy i moim zdaniem depresję sportowa (takie coś istnieje naprawdę i wypada chodzić na spotkania z trenerem motywacyjnym lub psychologiem sportowym. Tylko mój K wielka duma i on nie będzie gadać nikomu nic). Teraz poczuł wene, dostał kopa i zapierdziela 💪🏻 tylko kurww jak mysle, że w ten mróz biegać ma to mnie trzęsie 🥴 🥶🥶
    Ja Ola dziś z psem wyszłam po 18 to chciałam biegiem do domu wracać, taka motywacja do ciepelka 🤣

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 31 października 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Kurcze, wszystko zależy od organizmu 😁 jedna wyyczuje od razu, że cos jest na rzeczy, inna nie czuje nic bardzo długo 😁

    Moje pranie dawno wyprane i czeka aż powiesze je 🙄 a mi się tak nie chce, leżę obok mojego malucha i najchętniej bym spać z nim poszła 😅🤭❤️

    Raaany takie maluchy są takie boskie! Chociaż z obserwacji widze, ze maja energie odwrotna od energii rodzica 😂
    Ja będę miała weekend wśród 19 miesięcznego. Uwielbiam Go. To takie cudowne oglądać, jaki ten mały człowiek potrafi być mądry!

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 31 października 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Raaany takie maluchy są takie boskie! Chociaż z obserwacji widze, ze maja energie odwrotna od energii rodzica 😂
    Ja będę miała weekend wśród 19 miesięcznego. Uwielbiam Go. To takie cudowne oglądać, jaki ten mały człowiek potrafi być mądry!

    O tak, dzisiaj rozczulil mnie jak wróciłam po tej pracy. Jak wróciłam jeszcze miał drzemke, ale niedługo obudził się, tymi ledwo widzscymi oczkami zobaczył mnie, szybko zszedł z łóżka jeszcze w kocyku otuloby. Mama ledwo mu ściągnęla koc a on bieg do mnie z wielkim uśmiechem i tylko powtarzal mama mama ❤️. Rzucił się, żeby się przytulić, wzięłam go na ręce i dochodził do siebie dopiero 😍 wspaniałe uczucie ❤️
    Co do energii ro u nas różnie, przeważnie wstaje za wcześnie niż ja chcę 🤣 ale idzie żyć 🤭 od 3 miesiąca życia całe noce przesypia, wcześniej miesiąc budził się w nocy raz na cycka 😅
    Te dzieci naprawdę są Kumate. Damianek to co się mu powie zrobi, przyniesie 😁 naprawdę super jak dzieci zaczynają byc samodzielne 🤭

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 31 października 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    I tak mam za wysoką TSH bo bezpieczne do poczęcia jest 2,500 a ja mam 2,700😭

    Nie martw się, zaczniesz brac leki to szybko spadnie do 1 :)... Ja mialam początkowo tsh 3,17 ... Ale po lekach szybko spadło... No i myślę że też dzięki temu w koncu zaskoczylismy :)

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 31 października 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Kochana ja biorę leki na tarczycę od 4 MSC. Owszem zbilam 2,880 na 2,700 ale to nadal zbyt dużo 😣

    A jaka masz dawkę? Może trzeba zwiekszyc?

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 31 października 2019, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Kogo to zdjęcie?!! Domi twoje ?!
    Cudowna wiadomość Domi!!!! Jutro dawaj znać czy krecha mocniejsza !

    Moje, moje :) też jestem w szoku.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 31 października 2019, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Teraz po Doomi muszą posypać się ciążę ❤️ każda po kolei ❤️

    Jak tylko jutro dalej beda dwie kreski i w pon beta potwierdzi to ślę Wam dziewczyny moc ciążowych wirusków ;) ❤️ zarażajcie się wszystkie ;)

    aliciaaa lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 31 października 2019, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Tak jest❤️

    Chociaż boli mnie co jakiś czas podbrzusze, więc pewnie u mnie cykl stracony, ale cieszę się bardzo, że udało się Domi 😍 teraz każda z nas musi siknac na dwie kreseczki

    Ala, mnie podbrzusze i jajniki pobolewaly jak zawsze xD jedynie ten incydent w sklepie gdzie no nie mogłam chodzić normalnie przez rwanie jajnika był dla mnie dziwny... Ale poza tym czuje się tak samo jak zawsze przed okresem, także nigdy nic nie wiadomo ;)

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 31 października 2019, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03, gratulacje i trzymam kciuki 🤞 🤞 🤞.
    Też uważam że uregulowana tarczyca (czyli TSH w okolicach 1)to jeden z czynników ułatwiających zajście w ciążę (oczywiście jak wszystkie inne "parametry" są ok).

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 1 listopada 2019, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    To naprawdę super i jakie zaskoczenie, że 8 dni po! Można,.można. Czasami faktycznie sie czuje, a wszyscy mówią mi że nic nie czuć do 6 tc !

    Właśnie pije zioła, smaczne z syropem malinowym.
    Mój M. poszedł smacznie spać, a ja czekam aż pranie się zrobi...

    Tylko co śmieszne to nie mialam zadnych przeczuc nic xD cykl jak kazdy.. Może jedynie poza temperatura bardziej skokowa w tyn cyklu xD ten test wieczorny bardziej zrobiłam sobie dla hecy (bo mam ich dużo xD) to byl impuls, ale nie wynikajacy z żadnego przeczucia xD

    Ale w ogole teraz zastanawiam się kiedy faktycznie mialam owu... Of wyznaczył mi na 13dc, ale wtedy bylabyn dziś 6dpo więc wydaje mi się to nierealne zeby wyszlo mi cokolwiek a co dopiero tak wyraźna kreska. Wiec wychodziloby na to ze moze predzej kolo 11 dc mialam i przykładowo bardzo szybka implantację w 6dpo i dziś mógłby wypadac 8dpo.
    Ale i tak jestem w szoku jak mogla wyjść tak wyraźna kreska. To jest dla mnie niepojęte, a juz nie jeden wczesny pozytywny test widziałam u innych dziewczyn w tak wczesnym momencie.
    No nic nie ma co chyba o tym myśleć tylko jutro powtórzyć i się upewnić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2019, 00:12

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 1 listopada 2019, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Kochana nie uwierzysz ale ja też pracowałam w Golden rose 😁dwa lata temu.
    Hahha no co ty mówisz??❤❤😁😁😁 i jak ci sie pracowało kochana? Mi już leci rok

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 1 listopada 2019, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Ja też chcę testować 4 😁 ale pewnie będę się bała zobaczyć bladosc i zatestuje później, jeśli wredna @ nie przyjdzie...
    Mam na pamiątke schowane dwa testy z pierwszej ciąży 😍 piękny widok ❤️
    Kochaniutkaaa to czekamy razem do poniedziałku 😁😁😁❤❤

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 1 listopada 2019, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Dzisiaj z wieczornego moczu. 19dc, 6,7 ew 8 dpo.... Megaaa megaaa wcześnie. Dlatego wciąż w to nie wierze i wydaje mi się to nierealne. Trzymajcie kciuki zeby jesli to ciąża to zeby sie utrzymała. Jutro rano powtórzę.

    Jak bylismy na zakupach to tak mnie jajnik ciągnął i zaczal bolec ze az nie mogla nornalnie chodzić tyljo kustykalam i sie moj śmiał ze chodze jak babcia. I to mnie podkusilo spróbować, chociaz bylam pewna ze zobaczę biel. Na początku byl cien a z każdą minuta ciemnialo.
    Kochana nie otwiera mi się zdjęcie, ale to znaczy że zobaczyłeś 2 krechy??? AAAAAAAAAAAAA ale się cieszę!!! Kochana! Ja pierdziele ale się mega cieszę! ❤❤❤❤ trzymam kciuki żeby to się potwierdziło! Dawaj znać co i jak koniecznie 😁❤😘✊✊✊

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 1 listopada 2019, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki! Jesteśmy z Tobą ! Jestem pewna że jak trafisz do dobrego lekarza to wszystko będzie pięknie! Na bank tag spadnie, prolaktyna się unormuje! Jestem pewna że.zarsz zobaczysz 2 krechy!!!!❤❤❤❤

    Domi no.tak się cieszę że masakra! Czekamy na dalsze wiecie!
    Tak jak mówi Ala teraz musisz pociągnąć za sobą sznur ciąż ❤😁😁😁 Wysyłaj wiruski wysylaj!
    mnie boli jak na @ więc pewnie się pojawi! ;( Ale postanowiłam zw od przyszłego miesiąca chyba wjedzie Infolic Combi😁

    Ola! Ja też mam co.chwile bole jajnika na przemian z tym na @. Zobaczymy co to będzie.. ✊✊✊

  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2945 3535

    Wysłany: 1 listopada 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doomi cudowna wiadomość ❤️ a ja jestem zła... Zamiast wczoraj z moim działać to się poklocilismy
    Dupqmi do siebie i spac
    .. Za to nad ranem było co nieco.. Ale czuję że ten cykl stracony :/

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769 (5+4)
    13.04.2024- beta 1772 (5+6)
    15.04.2024- beta 3671 (6+1)
    20.04.2024- 1 wizyta ⌛️(6+6)
    preg.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 1 listopada 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Doomi cudowna wiadomość ❤️ a ja jestem zła... Zamiast wczoraj z moim działać to się poklocilismy
    Dupqmi do siebie i spac
    .. Za to nad ranem było co nieco.. Ale czuję że ten cykl stracony :/

    Heeej dlugo sie starasz ? (Nie pamietam czy pisalas :()
    Odpuść mu i sobie :) Też się wkurzalam podwojnie jak moj mnie zirytował, poszedł spać nie bylo seksu a czułam owulke z rana... koszmarne uczucie. Postanowiłam sobie tego nie robić. Mężczyzna jak i Ty macie prawo nie mieć ochoty w czasie starań. Jeden dzień to nic w całym cyklu, jak nie wczoraj to dzisiaj :)

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 1 listopada 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Kochana nie otwiera mi się zdjęcie, ale to znaczy że zobaczyłeś 2 krechy??? AAAAAAAAAAAAA ale się cieszę!!! Kochana! Ja pierdziele ale się mega cieszę! ❤❤❤❤ trzymam kciuki żeby to się potwierdziło! Dawaj znać co i jak koniecznie 😁❤😘✊✊✊

    Tak i to wczoraj naprawdę wyrazna druga kreska...

    No ale dziś dziewczyny nie wiem co jest grane, dzisiejsze poranne testy... No nie tego się spodziewalam. Przebija tam jakis cień cienia, ale ledwo widoczny, więc w porownaniu do wczorajszego to niebo a ziemia.
    I teraz nie wiem co mam myśleć. Albo jestem jakima ewenementem i mam lepiej stezony mocz wieczorem niz rano, albo wczorajszy test tak bardzo by mnie oszukał?
    Powtórzę jeszcze wieczorem i jutro i zobacze co pokażą. Ale przede wszystkim w poniedzialek beta chyba powie mi na czym stoje... Dziwne to wszystko. Może dobrze że mam gości to będę miala zajęcie żeby odciągnąć mysli.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 1 listopada 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Tak i to wczoraj naprawdę wyrazna druga kreska...

    No ale dziś dziewczyny nie wiem co jest grane, dzisiejsze poranne testy... No nie tego się spodziewalam. Przebija tam jakis cień cienia, ale ledwo widoczny, więc w porownaniu do wczorajszego to niebo a ziemia.
    I teraz nie wiem co mam myśleć. Albo jestem jakima ewenementem i mam lepiej stezony mocz wieczorem niz rano, albo wczorajszy test tak bardzo by mnie oszukał?
    Powtórzę jeszcze wieczorem i jutro i zobacze co pokażą. Ale przede wszystkim w poniedzialek beta chyba powie mi na czym stoje... Dziwne to wszystko. Może dobrze że mam gości to będę miala zajęcie żeby odciągnąć mysli.

    Może inna czułość? Ten sam test robiłaś? Hmm jeśli jest cień jakiś to jeszcze nie tak źle. Wczorajszy był naprawdę mocny na tak wczesny etap. Więc to mega dziwne 😳 i czy aż tak mogą mylić się testy to kurcze nie wiem... Czytałam prędzej o cieniach co oszukaly, ale nie o takich mocnych kreskach! Może sprawdź jeszcze dziś wieczorem lub popołudniu?
    Jestem z tobą całym sercem, myślę, że wszystko zakończy się dobrze ❤️ może ten dzisiejszy test jakiś wadliwy był 😕 staraj się mocno nie stresować i może fstkycznke powtórz test jak robiłaś wczoraj ❤️ będzie dobrze ❤️

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ