X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 9 listopada 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Nie martw się, jeszcze pójdziesz ale za rok. Wiem, że marne pocieszenie ale teraz musisz zdrowiec! Lekarze na ovchodzie cos wspomnieli co dalej z tobą robią? I jak to według nich wszystko wygląda?
    Najważniejsze, że choć trochę lepiej się czujesz ❤️❤️ już niedługo wyjdziesz do domu i zobaczysz się z córeczka❤️
    Nie martwię się tym, tylko żałuję. Ale mam nadzieję że wszystko przede mną.
    Wiecie, że ta sytuacja pokazała mi jak kruche jest nasze życie? Serio. Ze trzeba doceniac tutaj każda chwilę. Ale strasznie boję się, że ta sytuacja wróci. :(

    Tutaj w weekendy nie ma obchodu, a jak już to robi go jeden lekarz :p

    Czuje się dużo lepiej, normalnie chodzę, patrzę, jem- chce jeść, nie kręci mi się w głowie, nie mam takiego splątanie oczu. No i ogólnie prawie wszystkie bóle mi ustępują.

    Jedyne co mnie trochę martwi to ta temperatura o tej 6, skąd te 37.9 skoro o 22 był paracetamol i gorączki nie było od wczoraj od 3 w nocy czyli ponad doby.... :(

    Przyszły wyniki krwi. W tym 2 szpitalu do którego mnie przewiezli popołudniu robili nowe badania zaraz po przyjęciu crp miałam 161, gdzie norma była do 10, po 2 dawkach antybiotyku, po 16h od tamtego pobrania, a w czasie po 2 dawkach antybiotyku crp to 120.
    Nie wiem czy ono dobrze spada czy za mało... :(

    Zapytałam się tego lekarza no i powiedział, że na ten moment sepsa to nie jest... Ale nie mówi że nie było jej przy przyjęciu w tamtym szpitalu? :o no halo!!! Wyleczyliby mnie z tego w ciągu doby....?



    Na weekend niestety zostaje tutaj. Ale jak mus, to mus...

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 9 listopada 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka my tez sepse rozumiemy w tym krytycznym stanie, a mowi się że to ogolne zakażenie organizmu.
    Ciocia Wikipedia mówi: Sepsa, posocznica,– specyficzna reakcja organizmu na zakażenie." Także może wchodziłas w ten stan lub miałaś jej "lekka " formę.
    Także jakby tak na to spojrzeć lekarz ma rację.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 9 listopada 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uhhh robić dzisiaj zakupy to jakas masakra!! Zwłaszcza nieplanowane.... Wszędzie korki i kolejki :/
    Najlepiej nie wychodzić z domu, ale jak sobie Misiu Pysiu coś wymyśli, a człowiek chce zabłysnąć to stoi w tych kolejkach i czeka aż (ta milsza) Pani podejdzie i obsłuży 😋

    Potem uznasz że musisz kran w kuchni wymienić, bo chcesz być bohaterem domu i grzebiesz zamiast usiąść z tyłkiem i odpocząć.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 9 listopada 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Wiesz, że nawet o tym nie wiedziałam... 😳 Powiedz czy w ciąży też tak jest wskazane? I bierzesz osobno kwas i d3 czy są jakieś tabsy co to łączą?😁

    Na pewno witamina D3 jest wskazana w ciąży także myślę że to połączenie w ciąży też warto.

    Poniżej artykul o D3 w ciąży:
    https://www.mjakmama24.pl/ciaza/dieta-i-suplementy/witamina-d3-dlaczego-jest-dobra-w-ciazy-aa-S2Ly-96HT-TdUM.html

    Sa suple dla kobiet w ciąży gdzie masz i lepiej przyswajalny kwas i D3 plus parę innych dobrych składników. Maja to np:
    Prenatal Duo
    Femibion 1
    Pregna Plus

    aliciaaa lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 9 listopada 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/5eb37a380bb3078f


    Witam się i ja.
    Co prawda dzisiaj bardziej zmartwiona i obudź ona przez pigułe...
    Mam 37.9, a o 22 dostałam butle paracetamolu.
    Kurcze martwię się, niby do 40 nie dochodzi, czuję się zdecydowanie lepiej no ale skąd to znów...
    Ja już liczyłam na to, że będzie dobrze :(

    Zejście z tak wysokiej goraczki czasem dłużej trwa. Już i tak jest lepiej to najważniejsze :) za killa dni będziesz znów zdrowa jak ryba.

    Patutka lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 9 listopada 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Ehh od trzech dni mam problem z pozytywnym myśleniem również na nowy cykl :)
    Myślę że odpuszczę sobie w tym roku, wiadomo nadzieja gdzieś tam będzie, ale myślę że 2019 to nie jest moj rok i nawet nie moge się już doczekać aż się skończy.

    Mi tez sie zdaje i już miesiąc temu tez tak myslalam ze mi się nie uda jeszcze w tym roku zajść. Wiec trzeba się nastawić na nowy rok. Jestem w tym z Tobą ;) jak się po drodze milo zaskoczymy to fajnie, ale jak nie ten to już 2020 na pewno będzie nasz ;)

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2945 3538

    Wysłany: 9 listopada 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa..... Jestem w szoku 😮😮

    24796a480163.jpg

    AleOla26, aliciaaa lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769 (5+4)
    13.04.2024- beta 1772 (5+6)
    15.04.2024- beta 3671 (6+1)
    20.04.2024- 1 wizyta ⌛️(6+6)
    preg.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8430 18532

    Wysłany: 9 listopada 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 piękne dwie kreseczki!!!!


    😍😍😍😍😍


    W poniedziałek na betę!!!

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 9 listopada 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Aaaaaa..... Jestem w szoku 😮😮

    24796a480163.jpg

    Ooo proszę czyli jednak coś tam sie działo :) gratulacje

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 9 listopada 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Aaaaaa..... Jestem w szoku 😮😮

    24796a480163.jpg
    Gratulacje :)

    Evelle28 lubi tę wiadomość

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 9 listopada 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Zejście z tak wysokiej goraczki czasem dłużej trwa. Już i tak jest lepiej to najważniejsze :) za killa dni będziesz znów zdrowa jak ryba.
    Mam nadzieję. 😁
    Szczególnie, że lekarz powiedział, że jak zejdziemy z crp to nie ma przeciwwskazań tracić cyklu! 😁😁😁😂

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 9 listopada 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Mi tez sie zdaje i już miesiąc temu tez tak myslalam ze mi się nie uda jeszcze w tym roku zajść. Wiec trzeba się nastawić na nowy rok. Jestem w tym z Tobą ;) jak się po drodze milo zaskoczymy to fajnie, ale jak nie ten to już 2020 na pewno będzie nasz ;)

    Żyje skrytą nadzieją, że tak się właśnie stanie :)
    Dobrze nie być samym w tym wszystkim

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 9 listopada 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Aaaaaa..... Jestem w szoku 😮😮

    24796a480163.jpg

    Gratuluje ! :)

    Evelle28 lubi tę wiadomość

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 9 listopada 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam PYTANIE :)
    Wszystkie wiesołki, herbatki, ziółka zaczynacie od 1 dnia cyklu tak? Bo juz zglupiałam :)
    Bo w takim razie powinnam dzisiaj wziąć wiesiołek zamiast oleju lnianego :)
    A planuje brać 2x1

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 9 listopada 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Dziewczynki mam PYTANIE :)
    Wszystkie wiesołki, herbatki, ziółka zaczynacie od 1 dnia cyklu tak? Bo juz zglupiałam :)
    Bo w takim razie powinnam dzisiaj wziąć wiesiołek zamiast oleju lnianego :)
    A planuje brać 2x1

    Dokładnie tak. Od 1dc😉

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 9 listopada 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wybaczcie, że się nie odzywam ale mam okropnego doła!!!
    Dzisiaj wieczorem po pracy was nadrobie ale widzę że Evelka w ciąży!!! wiedzialamnto!! Ja czułam że to nie zioła ci rozregulowaly tylko jesteś w ciąży! Gratulacje kixhama oby wszystko było dobrze!!! Mocno trzymam kciuki❤❤❤❤
    Patka mam nadzieję że u Ciebie lepiej, tak jak mówiłam nadrobie wieczorkiem.
    Ja wczoraj odebrałam wyniki tsh ft3 i ft4...wiedziałam że coś będzie nie tak. intuicja mi mówiła!
    niby mieszczę się w normie ale tsh 2.73 norma 4.2 wiwc do statan na bank za wysokie
    Ft3 i ft4 w normie ale ft4 bardzo niskie...norma od 12 do 22 A mój wynik to 14.39...także czeka mnie endokrynolog! Mam nadzieję że przepis ze euthyrox i się unormuje...
    Bardzo się boję okropnie...że jak uda zajść się w ciążę to przez to tsh się nie utrzyma...ku.wa...znowu mi wjezdza okropny dołekjak 3 miesiące temu...
    Dodajcie mi otuchy błagam!!! Myślicie, że szybko uda się zbić? Bo nie jest to tsh nie wiadomo jak wysokie jednak wiecie...do starań 1.5 do 2..A u mnie 2.73

    Evelle28 lubi tę wiadomość

  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 9 listopada 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Dziewczyny wybaczcie, że się nie odzywam ale mam okropnego doła!!!
    Dzisiaj wieczorem po pracy was nadrobie ale widzę że Evelka w ciąży!!! wiedzialamnto!! Ja czułam że to nie zioła ci rozregulowaly tylko jesteś w ciąży! Gratulacje kixhama oby wszystko było dobrze!!! Mocno trzymam kciuki❤❤❤❤
    Patka mam nadzieję że u Ciebie lepiej, tak jak mówiłam nadrobie wieczorkiem.
    Ja wczoraj odebrałam wyniki tsh ft3 i ft4...wiedziałam że coś będzie nie tak. intuicja mi mówiła!
    niby mieszczę się w normie ale tsh 2.73 norma 4.2 wiwc do statan na bank za wysokie
    Ft3 i ft4 w normie ale ft4 bardzo niskie...norma od 12 do 22 A mój wynik to 14.39...także czeka mnie endokrynolog! Mam nadzieję że przepis ze euthyrox i się unormuje...
    Bardzo się boję okropnie...że jak uda zajść się w ciążę to przez to tsh się nie utrzyma...ku.wa...znowu mi wjezdza okropny dołekjak 3 miesiące temu...
    Dodajcie mi otuchy błagam!!! Myślicie, że szybko uda się zbić? Bo nie jest to tsh nie wiadomo jak wysokie jednak wiecie...do starań 1.5 do 2..A u mnie 2.73

    Wika spokojnie !!!
    Wysyłam uściski pocieszenia ! Lekarz pomoże, uporasz sie z tym TSH ! Na pewno, sama wiesz to! A ze wynik nie za wysoki to raz dwa bedzie w normie kwestia dawki!
    Sama niedawno któraś z Nas tutaj w ten sam sposob posieszalas :)
    Nie panikuj, bądź dobrej mysli, dostaniesz leki i będzie wszystko na nowo dobrze

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 9 listopada 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala, Evella mówiłam że ciąże chodzą parami :) ❤🤰🤰
    Trzymam kciuki by wszystko dobrze było! :)

    Evelle28, aliciaaa lubią tę wiadomość

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8430 18532

    Wysłany: 9 listopada 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Dziewczyny wybaczcie, że się nie odzywam ale mam okropnego doła!!!
    Dzisiaj wieczorem po pracy was nadrobie ale widzę że Evelka w ciąży!!! wiedzialamnto!! Ja czułam że to nie zioła ci rozregulowaly tylko jesteś w ciąży! Gratulacje kixhama oby wszystko było dobrze!!! Mocno trzymam kciuki❤❤❤❤
    Patka mam nadzieję że u Ciebie lepiej, tak jak mówiłam nadrobie wieczorkiem.
    Ja wczoraj odebrałam wyniki tsh ft3 i ft4...wiedziałam że coś będzie nie tak. intuicja mi mówiła!
    niby mieszczę się w normie ale tsh 2.73 norma 4.2 wiwc do statan na bank za wysokie
    Ft3 i ft4 w normie ale ft4 bardzo niskie...norma od 12 do 22 A mój wynik to 14.39...także czeka mnie endokrynolog! Mam nadzieję że przepis ze euthyrox i się unormuje...
    Bardzo się boję okropnie...że jak uda zajść się w ciążę to przez to tsh się nie utrzyma...ku.wa...znowu mi wjezdza okropny dołekjak 3 miesiące temu...
    Dodajcie mi otuchy błagam!!! Myślicie, że szybko uda się zbić? Bo nie jest to tsh nie wiadomo jak wysokie jednak wiecie...do starań 1.5 do 2..A u mnie 2.73


    Ja w dwa miesiące zbilam z 3,2 na 1,7 tsh więc u Ciebie na pewno będzie szybciej 😘

    Mi endo mówiła że ft3 i ft4 powinny być bliżej górnej normy więc to też Ci się przy okazji ustatkuje 🙂

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 9 listopada 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Dziewczyny wybaczcie, że się nie odzywam ale mam okropnego doła!!!
    Dzisiaj wieczorem po pracy was nadrobie ale widzę że Evelka w ciąży!!! wiedzialamnto!! Ja czułam że to nie zioła ci rozregulowaly tylko jesteś w ciąży! Gratulacje kixhama oby wszystko było dobrze!!! Mocno trzymam kciuki❤❤❤❤
    Patka mam nadzieję że u Ciebie lepiej, tak jak mówiłam nadrobie wieczorkiem.
    Ja wczoraj odebrałam wyniki tsh ft3 i ft4...wiedziałam że coś będzie nie tak. intuicja mi mówiła!
    niby mieszczę się w normie ale tsh 2.73 norma 4.2 wiwc do statan na bank za wysokie
    Ft3 i ft4 w normie ale ft4 bardzo niskie...norma od 12 do 22 A mój wynik to 14.39...także czeka mnie endokrynolog! Mam nadzieję że przepis ze euthyrox i się unormuje...
    Bardzo się boję okropnie...że jak uda zajść się w ciążę to przez to tsh się nie utrzyma...ku.wa...znowu mi wjezdza okropny dołekjak 3 miesiące temu...
    Dodajcie mi otuchy błagam!!! Myślicie, że szybko uda się zbić? Bo nie jest to tsh nie wiadomo jak wysokie jednak wiecie...do starań 1.5 do 2..A u mnie 2.73

    Kochana bez paniki, dostaniesz leki i szybko zbijesz.
    I mówię Ci to na własnym przykładzie bo mialam tsh większe niz Ty. Moje na początku bylo 3,17.
    Endo przepisala mi mała dawkę Letroxu, bo po pol tabletki dziennie z dawki 75. I miałam po 6 tyg zobaczyć czy spadlo, czy ew. trzeba zwiększyć dawkę.
    Po 3 tygodniach brania leków juz skakalam z radości, bo z 3,17 spadlo mi do 1,06 :).... Potem zaczelam brać troche w kratkę bo sie wystraszylam ze moze będzie spadać aż za bardzo, to wtedy podskoczylo do 2,12... Wiec od razu się zawzielam i biore codziennie więc pewnie juz spadło (musze sprawdzić).

    Nie boj sie kochana szybko zbijesz tak jak ja ;) jedynie podczas ciąży będziemy musiały brac tylko dalej tabletki i będzie wszystko ok ;) Nie napędzaj w sobie złych myśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2019, 19:27

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ