X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 25 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:31

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no podejrzewam, że gdyby moi rodzice z nami źle żyli to też byśmy się wyprowadzili i kredyt ale jest dobrze:) Każdy ma swoje życie. Mamy osobne wejścia do domu, właściwie to tak jakby bliźniak tylko piętrowy:) A moi rodzice twierdzą, że tak jak my sobie ułożymy życie to już nasza sprawa oni się wtrącać nie będą bo oni mieli swoją szansę przeżyć życie po swojemu :)
    Oczywiście nie twierdzę, że może za kilka lat mi się odwidzi:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez mieliśmy opcje pietra u teściów ale remont pochlonalby tyle, ze woleliśmy kupic mieszkanie ;) i mieszkać sami. A i jedni i drudzy rodzice sa stosunkowo niedaleko w razie w.

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 25 lutego 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:31

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe no tak po co stwarzać problemy :)) A Twoi rodzice nie mieli nic przeciwko że nie chcecie z nimi mieszkać?? :)
    Moja teściowa się oburzyła na mnie jak jej powiedziałam, że zamieszkamy po ślubie u mnie w domu. Ona myślała, że my, moi teściowie i siostra mojego męża z mężem i dzieckiem będziemy się gnieździć na 3 pokojowym malutkim mieszkanku :D Z siostra mojego męża żyje super ale podejrzewam, że jakbyśmy tam mieszkały razem to byśmy się o łazienkę pozabijały heh :) A teściowie moi... hmm nie przepadam za nimi oni chcą rządzić wszystkimi.. :)

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 25 lutego 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też nie wyobrażam sobie życia z rodzicami ciągle jakieś pretensje gdzie idziesz po co o kiedy wrócisz 100pytan na minute teraz mam tak że z treściami widuje się tylko w weekendy bo tak to się mijamy ja wychodze do pracy oni są w domu ja wracam oni w pracy wiec mi to bardzo pasuje ale mimo wszystko chce jak najszybciej do swojego domu się przenieść ale narazie z leczeniem ciągłymi wizytami u lekarza nie da rady nic ruszyć z domem było poczekamy do lata gdzie na pewno zaciagniemy kredyt bo na pewno juz mię wyjade za granice

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili z tego co piszesz to jesteście w super sytuacji i jak tylko jest taka opcja pokojowego mieszkania przy rodzicach to czemu nie :) to może mieć też wiele plusów, np. jak się urodzi bobas to myślę, że wtedy łatwiej o zorganizowanie opieki dla niego albo o jakąkolwiek pomoc, bo rodzice są na miejscu.
    Niestety właśnie problem polega na tym, że niektórzy oceniają wszystko swoją miarą, i skoro im jakiś układ odpowiada albo skoro oni całe życie jakoś tam z kimś tam mieszkali to czemu ich dzieciom miałoby to nie odpowiadać. na szczęście nie wszyscy tacy są :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki ;)
    My mieszkamy w Anglii więc wynajmujemy sobie domek bo chcemy mieszkanie kupić w Łodzi w naszym mieście ;) bo tutaj nie chcemy na starosc siedzieć więc nie ma co inwestować i pakować sie w kredyty na kupno tutaj mieszkania .
    My po powrocie nie chcemy mieszkać z rodzicami moimi ani z mojego D babcia bo tylko ona w PL jest no i jego Tata ale ma drugą zone wiec nikt by na głowe sie im nie władował , Moja Teściowa mieszka też tu w UK ;>
    Najlepiej jest samemu mieszkać i z takiego założenia wychodzę chociaż moja Mama by chciała zebysmy po powrocie mieszkali u nich ale podziękujemy bo w tyle osob w mieszkaniu 3 pokojowym to nie bardzo ;)
    a pozatym My sobie cenimy swoja prywatnosc jak mam ochote to latam nago po domu ;) przy mamie bym mogła ok ale jest ojczym w domu tez wiec juz odpada haha

    snowhite lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No poszczęściło nam się, ale nie wiem jak będzie za parę lat. Rodzice się starzeją. Może nagle zaczną się marudni :) Ale na dzień dzisiejszy jest ok :) Oby tak dalej i każdemu nie ważne czy mieszka z rodzicami czy sam życzę szczęścia i powodzenia a i co najważniejsze to upragnionego dzidziusia :) :* <3

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 25 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:32

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

    cl2sjfv.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 25 lutego 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakreconaona ty w UK się leczysz?
    W jakim mieście jesteś ja byłam w Anglii prawie 5lat ale dla mnie siedzenie tam to było jak jakaś kara

    201510287051.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 25 lutego 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety poszła dziś do toalety rano no i mnie skusiło zrobiłam test ręce mi się trzesły jak cholera mówię sobie nie no wyrzucam i nie patrzę ale sobie pomyślałam no jak juz zaczełam to skończe myślę co będzie to będzie patrzę pozytywny
    Mowie do mojego lec do apteki kup drugi w wielkiej panice poleciał kupił
    No i zrobiłam teraz drugi jest druga krecha
    Matko boska może w końcu się udało co nie?
    Nie nakręcam się bardzo bo to może się jeszcze coś zmienić teraz czekam na bete w piątek
    Ale normalnie mam ochotę Sobie powrzeszczyc tak by mnie cały świata uśłyszał

    Aganeska, snowhite, Aleksandrakili, Shibuya lubią tę wiadomość

    201510287051.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 25 lutego 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:32

    cl2sjfv.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha jak cudownie!! już gratuluję :)

    Dziewczyny jakiego ja mam doła, ze głowa mała :/ Pojechałam do apteki po zakup testu ale moje humorki wskazują mi co innego niż 2 kreski. Miałam ochotę pojechać motorem na poprawę nastroju ale pomyślałam sobie, że gdyby cos tam się w brzuszku wykluwało to wstrząsy byłyby niebezpieczne.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania superowow!!!!!!!!

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania powiedz mi ty miałas zastrzyk z HCG ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dwa testy dwie kreski też tak myślę że może w końcu jest
    Piątkowa beta może potwierdzi

    201510287051.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mieszkam w UK ale lecze się w PL , dla mnie tutejsza służba zdrowia to jednym słowem konowały , kiedyś dostałam zapalenie organizmu a oni mi dali furagine na to ;/ myslalam , ze oszaleje pojeby jedne ... jak jestem przeiebiona sama sie lecze tak samo mojego D lecze a na powazniejsze badania czy badania ginekologiczne latam do Polski . No Ja siedze juz tutaj drugi rok i narazie spoko jest , nie narzekam az tak bardzo na Anglie całkiem ją polubiłam tylko wkurza mnie to , ze takie wlasnie konowały są tu i ze tak daleko mam rodzine i znajomych


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jak miałaś zastrzyk z HCG to do 14 dni się trzyma więc mogło wyjsc na tescie pozytywne 2 kreski przez zastrzyk jeszcze także wstrzymaj sie do piątku ale trzymam mocno kciuki ! ;))


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeden test w domu ale nie użyje go bo pewnie dostane na dniach @ chociaz temeratura sie trzyma na piziomie 36.82 od trzech dni ... 10 dni temu odstawiłam luteine ale ze dwa razy zdarzyło mi sie wziasc jedna tabletke nie dwie wiec pewnie dlatego sie opoznia , jak do niedzieli @ nie bedzie a tempka nie spadnie to zrobie test ;) Ja jestem bez clo na owulacje i cudem by było gdybym zaciazyła ;)
    Objawy na @ znikneły dwa ndi temu całkowicie , nawet piersi przestały boleć nic zero ;>


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ