X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam o służbie zdrowia w UK. Mój kolega mieszkający w Londynie złamał rękę i 2 doby czekał aż go prześwietlą. Później łamali mu na nowo rękę by mó poskładać w coś o rękę przypomina. I aspiryna to podobno złoty środek na wszystko od bólu dupy po sraczkę

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie aspiryna tylko paracetamol , oni na wszystko to dają ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to , ze oni ten paracetamol wciskają każdemu na wszystko to aż wkur *** bo czy przeziebienie czy złamanie wlansie reki czy kregosłupa bol to paracetamol ;) oni zapobiegawczo przed przeziebieniem tez dadza ci paracetamol ; d


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie brałam żadnego zastrzyku
    Jestem po in vitro pierwsze podejście
    A co do lekarzy w UK to się nie wypowiadam bo szkoda słów oni znają tylko paracetamol żal

    201510287051.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa nie brałaś ;> ooo to kochana na bank się udało , gratuluje odrazu !!! <3 Ja myślałam , ze brałaś zastrzyk . W takim razie w piątek leć na bete i czekamy na nowinki dobre .
    No tak w UK paracetamol góruje


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:32

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha wspaniale!!! :) daj znać jak poszłą beta ale skoro testy wykryły to badanie też pewnie będzie ok :) :) :)

    na mnie czeka jeden teścik w domu, taki z kardioline, i powiem Wam dziewczyny że jest super bo testy z tej firmy mają taką jakby osłonkę na pasku gdzie się pokazują krechy i tą osłonkę można odsunąć np dopiero po tych 5 minutach, nie kusi człowieka żeby się gapił w ten test jak urzeczony. a po odsłonięciu może być miła niespodzianka :)

    karolka22 trzymam kciuki żeby małpa sie nie pojawiła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 13:38

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki,ja z mezem mieszkam we Wloszech.Mielismy zamiar kupic sobie mieszkanie,ale ze ciocia ma dwa domy to jeden nam odstapila :)
    U mnie trzy dni temu byla wiosna na maxa sloneczko i 15 stopni,a wczoraj padalo,dzis pochmurno ale bez deszczu.
    Moja siostra mieszkala w Anglii i teraz mam tam przyjaciolke.Na dluzsza chwile nie dalabym rady tam zyc ze wzgledu na teopady deszczu to jakas tragedia mozna sie jakies depresji nabawic.No i ten slynny paracetamol na wszelkie dolegliwosci to juz przebija wszystko.

    aniacicha gratuluje z calego serca.Dwa testy pokazaly dwie kreski to na pewno jest maly groszeczek <3

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko Ja nie wiem gdzie Twoja przyjaciółka mieszka ale takie opady Angielskie skonczyły się dwa lata temu już ... to nie jest ta sama Anglia co kiedyś , ze wiecznie padało a w zime zero sniegu i max -2 stopnie a w wakacje max +20 ... Teraz każda pora roku jest taka jak byc powinna ;) w wakacje po 30 stopni mam normalnie i przez kilka miesiecy nawet bez opadów zadnych ;) pada na jesień , okres listopad , pazdziernik ale to wszedzie tak jest , w zime snieg był normlanie - 10 stopni było tez więc wszystko sie poprawiło .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Zakręcona czasem organizm sam się odblokuje. Ja miałam owu tylko po inofolic. Teraz nie piłam a owulacja i tak była :)
    U mnie też objawy na @ zniknęły. Cyce tylko lekko pobolewaja przy dotknięciu. A jutro powinna być.. Dobrze że nie mam testu w domu :D
    Wiesz no jakoś nie moge uwierzyć , ze owulacja sama nastapiła także trzymam sie tego , ze @ przyjdzie mimo takich mega spoznien , mam test ale jakos mnie nie korci .;) czekam na rozwoj wydarzen , jak @ do niedzieli nie bedzie to zrobie go bo wtedy mija 14 dni od odstawienia luteiny a do tego czasu juz dawno powinna byc @ . Chyba bede miała miesiaczke bez objawową całkowicie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaOna Masz racje obecnie pada tam mniej deszczy,ale bedac kilka dobrych lat temu jak jeszcze siostra mieszkala to byla taka wstretna pogoda deszcz,deszcz i jeszcze raz deszcz.Fajnie,ze sie to zminilo :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha wrote:
    Kobiety poszła dziś do toalety rano no i mnie skusiło zrobiłam test ręce mi się trzesły jak cholera mówię sobie nie no wyrzucam i nie patrzę ale sobie pomyślałam no jak juz zaczełam to skończe myślę co będzie to będzie patrzę pozytywny
    Mowie do mojego lec do apteki kup drugi w wielkiej panice poleciał kupił
    No i zrobiłam teraz drugi jest druga krecha
    Matko boska może w końcu się udało co nie?
    Nie nakręcam się bardzo bo to może się jeszcze coś zmienić teraz czekam na bete w piątek
    Ale normalnie mam ochotę Sobie powrzeszczyc tak by mnie cały świata uśłyszał
    Gratulacje !!! :) <3

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniacicha pieknie :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Hanny Koleżanka
    Postów: 36 4

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniacicha Gratuluje i trzymam kciuki za wysoka bete . My obecnie mieszkamy z teściową ale jej więcej niema niż jest wiec cały dom do naszej dyspozycji . A jak będzie jak ona wróci to nie wiem obecnie m twierdzi że on sie nigdzie nie wyprowadzi bo to jego dom i mamy samej nie zostawi .

    relgh3718ljgdbrz.png
    2688bda2d7e2c5d0.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wystąpiło plamienie dam znać jak się rozkręci:(

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie już boli brzuch i plecy, czuję się napompowana, chce mi się płakać

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    a mnie już boli brzuch i plecy, czuję się napompowana, chce mi się płakać

    Ja kochana wczoraj pół dnia przewyłam taki miałam dzień, dzisiaj lepiej już

  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, wstałam po 3, nie wiem już czy lepiej wstać wcześniej czy później po tej nocce, i tak się czuje strasznie. :-( Jadę na 18 do lekarza ciekawe czy pęcherzyk urósł. Jeszcze mężu mnie tak wkurzył dziś. Miłego wieczoru :-)

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby urósł :) daj znać jak wrócisz

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziele sie z Wami dziewczyny uśmiechem :) mnie jeszcze placz nie bierze ale nerwy juz po woli tak :/ pewnie pms :/

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ