X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 24 listopada 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)

    Fakt, obydwie macie fajne te nowe avatarki :)
    Na początku to Was nie poznałam...

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 24 listopada 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)
    Jak tam ?
    U nas wczoraj spadło trochę śniegu :P A u męża w pracy w końcu skończyli kukurydzę i teraz będzie tylko do 15 pracował :) i wybraliśmy imię dla pieska, w sumie to synek wybrał- Jowisz :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 listopada 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jowisz hahah śmiesznie :-)
    O Hera super !!! To pół dnia już mąż będzie z wami


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam do Was pytanie, w tym cyklu jakoś nie za bardzo sie przyglądałam swoim objawom szyjce czy temp, ale oczywiscie jak to ja ciekawska i zawrowno wczoraj i dzisiaj zmierzylam sobie tem tak jak zawsze o 6.30. To byl 19 i 20 dc, no wlasnie i tu moje zdziwienie bo temp niska 36,4 a dla porównania w 13 dc bylo 36,5. I zaczelam sie zastanawiac czy owu w gole byla bo mam takie niziny. Dzis szyjka zamknieta ze szok wiec niemozliwe zeby owu miala byc teraz.

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona no hehe moglibyśmy zmienić np na wafla ale skoro synek wybrał to niech tak będzie, to w końcu jego piesek :P

    Palma ja sie kompletnie na tym nie znam, wiec nic nie pomogę :/

    palma lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 25 listopada 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera super imię synek wybrał :) Takie inne :)

    Witam się w kolejnym tygodniu :)
    Dziś 26 zaczynam :)
    Jeszcze 2 tygodnie i wkroczę w III trymestr, wciąż nie mogę w to uwierzyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 08:23

    Heathera lubi tę wiadomość

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 25 listopada 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które walczyły z infekcją w ciąży...
    Domowe metody nie podziałały, poszłam do gin i dostałam leki: rano inVag i wieczorem HydroVag. Brałam 5 dni, tyle ile było tabletek i trochę przeszło, ale nie do końca.. do wizyty zostały mi 2 tyg. Nie wiem czy lecieć wcześniej..? Może macie jakieś sprawdzone sposoby? ;/

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 25 listopada 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona ten czas strasznie leci:P U mnie też już 20 tydzień się zaczął :P

    Asmee a masz infekcję bakteryjna czy grzybiczą ? Ja to kurde sama sie z tym zmagam w tamtym tygodniu znowu mnie dopadło i znowu dostałam globulki, maść i żel do mycia pimafucin jakoś tak. Takie cholerstwo się przyczepiło i nie chce odpuścić :/ W internecie czytałam, że dobry jest Provag żeby go stosować po skończonej kuracji wtedy infekcje nie będą nawracać i będę pytać gin na wizycie kolejnej czy moge to wziąć

    A u mnie coś bąbelek wczoraj mało kopał. Wiem, że to dopiero 20 tydzien i ruchy moga być nieregularne ale jednak trochę się zmartwiłam. Dzisiaj też nie szaleje tak jak zawsze tylko kilka razy pokopał rano...mam nadzieję, że po prostu tak sie jakoś dziwnie ułożył że nie czuję...

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma ja w cyklu bezowulacyjnym miałam temp. na poziomie tej najniższej czyli u mnie 36,2 ale szyjka mi wędrowała tak jak powinna była wysoko itp itd. owu nie było @ wywołana.

    Asmee ja walczyłam z infekcją bakteryjną, co chwila nowe globulki i inne pierdoły aż w końcu posiew z moczu wykazał e.coli łącznie 30 dni na 3 antybiotykach i do końca ciąży już nie miałam problemu z infekcjami. Miałaś robiony posiew z pochwy albo moczu?

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Dziewczyny, które walczyły z infekcją w ciąży...
    Domowe metody nie podziałały, poszłam do gin i dostałam leki: rano inVag i wieczorem HydroVag. Brałam 5 dni, tyle ile było tabletek i trochę przeszło, ale nie do końca.. do wizyty zostały mi 2 tyg. Nie wiem czy lecieć wcześniej..? Może macie jakieś sprawdzone sposoby? ;/
    spróbuj probiotyk stosować, np lactovaginal. Jest bezpieczny, a mi pomógł jak mi sie infekcja zaczynała.
    Albo idz do apteki, moze mogą Ci coś dac.
    Ja dostałam na początku tak wlasnie leki.
    Teraz mam odnawialna recepte od gin zebym szybko mogla wykupic leki jak tylko cos zacznie sie dziac

    A i podmywaj się sie plynem Lactacyd, mi on duzo pomogl:ehem:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 12:43

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    A u mnie coś bąbelek wczoraj mało kopał. Wiem, że to dopiero 20 tydzien i ruchy moga być nieregularne ale jednak trochę się zmartwiłam. Dzisiaj też nie szaleje tak jak zawsze tylko kilka razy pokopał rano...mam nadzieję, że po prostu tak sie jakoś dziwnie ułożył że nie czuję...
    ja za kazdym razem panikuję, jak Mała siedzi cicho dłuzszy czas, ale tłumacze sobie, że po prostu ulozyla sie inaczej i dlatego jej tak nie czuje.

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona nom dokładnie człowiek od razu ma czarne myśli jak tak się dzieje...ja to na szczęście sie uspokajam bo czasem z raz kopnie a nie,że w ogóle nic a nic nie kopie wiec nie powinno być nic złego...

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 listopada 2015, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka .

    Asmee clotrimazol probowalas ?
    Ja w ciąży miałam raz infekcje delikatną grzybicza i wystarczyło , że w do podmylam się rumiankiem 2/3 dni i przeszło wszystko.
    Właśnie a posiew mialas robiony ?

    Laski spokojnie , Wy możecie mieć nieregularne ruchy jeszcze odczuwalne , wasze maluchy są na tyle małe , że odwroca się pleckami i pokopia w stronę kręgosłupa a Wy już nie będziecie ich czuć :-) wiadomo gdybyscie cały dzień np. Lub że dwa dni nic nie czuły to na IP ale nie parę h :-)
    Pod koniec ciąży , wtedy bardzo trzeba pilnować ruchów , bardzo !

    Jak się macie wgle ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 26 listopada 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona rozum to wie, ale serce matki wiadomo panikuje. Ale nie na tyle, żeby na IP jechać.
    Moja Kruszyna już regularnie się od jakiegoś czasu rusza, więc no też niech mi się nikt nie dziwi, że jak cały dzień skacze a nagle ma 2 czy 3 godziny przerwy to się zaczynam martwić.

    dzień dobry.
    u mnie humor do niczego, ale nie chce pisać o co chodzi.
    stad tez i mało mnie tu ostatnio.

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 26 listopada 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona dokładnie wiem że to jeszcze wszystko nieregularne :P ale wiadomo człowiek się niepokoi. Na szczęście od wczoraj bąbelek już aktywny jak wcześniej :)

    U mnie z jednej strony ok się ciesze bo jutro usg, ale wychodzi na to że mąż jednak wolnego pewnie nie będzie mógł wziąć i dlatego złą trochę jestem :/
    A jak tam u Cb Zakręcona ?
    Ona przykro, że masz zły humor, oby Ci sie ta sprawa o której piszesz poprawiła

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 26 listopada 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Ona przykro, że masz zły humor, oby Ci sie ta sprawa o której piszesz poprawiła
    czekam jak na skazanie aż wszystko sie wyprostuje, bo wiem ze moj humor i stresy na Malutką tez wplywaja

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 listopada 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona pewnie , że tak ... Przypominam że byłam całkiem niedawno w ciąży i wszystko rozumiem hehe ale nawet na sam koniec ciąży miałam Ją akcję że już na IP miałam jechać bo mały się pół dnia nie ruszał a dziecko też śpi :-))
    Ona nie chcesz mówić oki ale oby się wszystko poprawiło :-*

    Hera a może jutro płeć poznasz ! Na pewno poznasz jej doczekać się nie mogę aż powiesz co tam rosnie <3


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 26 listopada 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hera a może jutro płeć poznasz ! Na pewno poznasz jej doczekać się nie mogę aż powiesz co tam rosnie <3
    obstawiam dziewczynkę :D

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 26 listopada 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo dokładnie Ona żebyś tak się nie stresowała bo to tez na dzidzię wpływa.

    I mam nadzieję że poznam płeć już tyle czekam :P Ale najważniejsze żeby wyszło, że wszystko jest ok i zdrowa dzidzia była więc trzymajcie kciuki jutro od 12 :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera Ja juz trzymam kciuki !:-D i też tak jak Ona obstawiam dziewczynkę hihi

    Heathera lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 590 591 592 593 594 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ