X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Miałam fajny z 2 miejscamo po przecinku ale się zepsuł więc kupiłam nowy i okazał się z 1 miejscem po prZecinku i w ogóle dziwnie mierzy :/

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam microlife albo najlepiej rteciowy z tym , ze no dłużej się mierzy niestety.
    Z dwoma miejscami po przecinku najlepszy , najbardziej miarodajny


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, właśnie wcześniej miałam ten microlife i byłam bardzo zadowolona

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szoruj do apteki ;D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!!! dawno mnie nie było, widzę, że mamy kilka nowych twarzy :) od razu gratuluję ciąży!!!! niech dzidzia zdrowo rośnie :)
    i jeszcze jedna sprawa(zboczenie zawodowe) :P marciaa powiedz mi czy Twoje zdjęcie w miniaturce jest rzeczywiście Twoje? :) jeśli tak to napisz mi koniecznie jakiego fotografa miałaś :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Cześć dziewczyny!!! dawno mnie nie było, widzę, że mamy kilka nowych twarzy :) od razu gratuluję ciąży!!!! niech dzidzia zdrowo rośnie :)
    i jeszcze jedna sprawa(zboczenie zawodowe) :P marciaa powiedz mi czy Twoje zdjęcie w miniaturce jest rzeczywiście Twoje? :) jeśli tak to napisz mi koniecznie jakiego fotografa miałaś :D



    Hej, kochana to nie moje foto :)
    Jesteś fotografem ?

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    To szoruj do apteki ;D


    Kupię na nowy cykl jeśli w tym nic nie wyszło :)

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Panie.Troszke nie bylo a tu troche napisane.U mnie juz po ovu i oczywiście bez mierzenia temp i bez testów -zdalam sie na los(odlicz do konca tego cyklu i zaczynam juz i aż 10cs).Znajac moje szczęście nie trafiłam wiec nie liczę ze się uda.

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Witam Panie.Troszke nie bylo a tu troche napisane.U mnie juz po ovu i oczywiście bez mierzenia temp i bez testów -zdalam sie na los(odlicz do konca tego cyklu i zaczynam juz i aż 10cs).Znajac moje szczęście nie trafiłam wiec nie liczę ze się uda.


    Margo, u mnie też już po owu. To czekanie jest straszne.
    Chociaż Jakoś nie liczę na sukces

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mów tak bo może akurat trafiliście w punkt :*

    magroz26 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajas. Trafić to jedno.. Bo w sumie w płodne kochalismy się codziennie.
    Ale czy dojdzie do zaplodnienia a następnie zagniezdzenia to drugie :),

    magroz26 lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Ajas. Trafić to jedno.. Bo w sumie w płodne kochalismy się codziennie.
    Ale czy dojdzie do zaplodnienia a następnie zagniezdzenia to drugie :),
    Właśnie u nas niby trafialismy a i tak du.. z tego byla i mapla przyszla.Wiec nie liczę na nic.Najwidoczniej jeszcze mi nie dane byc w ciąży.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Nie mów tak bo może akurat trafiliście w punkt :*
    Super by było ale ja niestety wiem ze nawę i trafiliśmy to nie wiadomo czy wyjdzie cos z tego.Niby takie latwe ze masz plodne i ovu potwierdzona a nie zawsze sie zachodzi.Kiedys byłam pewna ze szybko się zachodzi ale starając sie o pierwsza niunie zmieniłam szybko zdanie.Zauwazylam tez zależność ze jak nie myślisz o tym tylko masz co innego na glowie wtedy się udaje.Sama jestem dobrym przykładem i nawę znajome tez tak uważają.Tylko niestety ciezko jest nie myśleć o temp testach i o wszystkim co jest z tym związane a zająć głowę czym innym.;(;(;(

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przecież wiem... Starając się już 3 teraz akurat pyknie za 18 dni... Wszystko mi jedno czy będę teraz w ciąży... Zająć głowy czym innym też nie potrafię ale mimo to wierzę że wam się uda :*

    magroz26 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Super by było ale ja niestety wiem ze nawę i trafiliśmy to nie wiadomo czy wyjdzie cos z tego.Niby takie latwe ze masz plodne i ovu potwierdzona a nie zawsze sie zachodzi.Kiedys byłam pewna ze szybko się zachodzi ale starając sie o pierwsza niunie zmieniłam szybko zdanie.Zauwazylam tez zależność ze jak nie myślisz o tym tylko masz co innego na glowie wtedy się udaje.Sama jestem dobrym przykładem i nawę znajome tez tak uważają.Tylko niestety ciezko jest nie myśleć o temp testach i o wszystkim co jest z tym związane a zająć głowę czym innym.;(;(;(


    Jednak już jedno dziecko macie :) więc i tak jest szczęście.
    Inaczej jak ktoś myśli o pierwszym

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Jednak już jedno dziecko macie :) więc i tak jest szczęście.
    Inaczej jak ktoś myśli o pierwszym
    Kochana moje bedzie drugie dziecię jak się uda a mojego M.pierwsze.Dluga historia i ogólnie nieciekawa.O pierwsze tez dlugo sie staralam wiec rozumiem doskonale kobietki ktore starają się o pierwsze.Na każdego przychodzi taki czas ze się udaje prędzej czy później;)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Kochana moje bedzie drugie dziecię jak się uda a mojego M.pierwsze.Dluga historia i ogólnie nieciekawa.O pierwsze tez dlugo sie staralam wiec rozumiem doskonale kobietki ktore starają się o pierwsze.Na każdego przychodzi taki czas ze się udaje prędzej czy później;)


    Rozumiem. To też na pewno bardzo czekacie jak to pierwsze wasze :)
    To fakt... Starania są najtrudniejsze :(
    Czasem myślę że lepiej było wpadkę wcześniej zaliczyć i już

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Rozumiem. To też na pewno bardzo czekacie jak to pierwsze wasze :)
    To fakt... Starania są najtrudniejsze :(
    Czasem myślę że lepiej było wpadkę wcześniej zaliczyć i już
    Szczerze tez o tym myślałam.Ostatnio mój powiedzial ze mnie i siebie upije(obydwoje nie pijemy)i pójdziemy na całość to wtedy wyjdzie.Tylko efekt może byc lub nie a pozniej kac niemiłosierny;(

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kac morderca nie ma serca .
    Dziewczyny tak Was czytam dziś i trochę przykre jest to jak ktoś mówi " a bo Wy macie już jedno dziecko to już macie szczęście a inaczej jak sie starasz o pierwsze " . Nie czepiam się nikogo ale przypominam , ze niektóre z Nas i o to pierwsze latami się starały , wiele przeszły , straty swoich aniołków , wiele leczenia , strachu i lez ... więc nie jest inaczej , ddoskonale rozumiamy te Mamy które się staraja o pierwsze maleństwo ;)
    Musicie być dobrej myśli i nie spinac się :) naprawdę rozluźnienie umysłu w tym temacie pomaga bardzo , nawet przy chorobskach które utrudniają nam droge do macierzynstwa , tak było w moim przypadku ... po stracie moich dwóch aniołków i 2 llatach ciężkich starań . Ocpuscilam , całkowicie odstawiłam leki stymulujące , jakie kolwiek starania , żyłam chwila . Kochalamsię z D kiedy chciałam , piłam alkohol , bawiłam się , pracowałam po 16 h dziennie żeby zabić czas . I co ? Teraz swoje stopy zjada mój mały 7 miesieczniak ♡

    AJA_S, magroz26 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kac morderca nie ma serca .
    Dziewczyny tak Was czytam dziś i trochę przykre jest to jak ktoś mówi " a bo Wy macie już jedno dziecko to już macie szczęście a inaczej jak sie starasz o pierwsze " . Nie czepiam się nikogo ale przypominam , ze niektóre z Nas i o to pierwsze latami się starały , wiele przeszły , straty swoich aniołków , wiele leczenia , strachu i lez ... więc nie jest inaczej , ddoskonale rozumiamy te Mamy które się staraja o pierwsze maleństwo ;)
    Musicie być dobrej myśli i nie spinac się :) naprawdę rozluźnienie umysłu w tym temacie pomaga bardzo , nawet przy chorobskach które utrudniają nam droge do macierzynstwa , tak było w moim przypadku ... po stracie moich dwóch aniołków i 2 llatach ciężkich starań . Ocpuscilam , całkowicie odstawiłam leki stymulujące , jakie kolwiek starania , żyłam chwila . Kochalamsię z D kiedy chciałam , piłam alkohol , bawiłam się , pracowałam po 16 h dziennie żeby zabić czas . I co ? Teraz swoje stopy zjada mój mały 7 miesieczniak ♡


    Kochana, nie mialam nic złego na myśli :*,
    Każdy przypadek jest inny i fakt... Nie jedna kobieta dużo cierpiała przed aby w końcu mieć swój mały cud :)

    To prawda, że lepiej wyluzować i nie myśleć.
    Jak teraz sobie myślę (od dawna nie zabezpieczamy się) poza faktem ze wiem kiedy mam płodne. I ogólnie teraz Wieem że bylo by spoko jakby coś się poprzesuwalo i nieświadomie wtedy być w ciąży. Ale w życiu nikt nie powiedział ze ma być lekko.
    Dla osób które zaliczyly wpadkę nieraz jest to ogromna tragedia. Każdy ma inną sytuację i z nią musi się zmierzyć :)

‹‹ 700 701 702 703 704 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ