Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry :) 948521dz52i3dqyw.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 08:15

  • Pati00000 Przyjaciółka
    Postów: 137 21

    Wysłany: 15 października 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Buziulka;) chyba jeszcze nie pisałyśmy, bo jestem tu nowa, mam na imię Patrycja i od lipca staram się z mężem o dzidzie

    Pati
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Hejka :)
    to życzę owocnych i bezproblemowych staranek i pięknej, zdrowej fasoliny :))

    Ja póki co regeneruje macice i siły dla Kropka :D

  • Pati00000 Przyjaciółka
    Postów: 137 21

    Wysłany: 15 października 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn? Jesteś po porodzie?

    Pati
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 poronienia . niestety :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 09:27

  • Pati00000 Przyjaciółka
    Postów: 137 21

    Wysłany: 15 października 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej przykro mi... Jakie powody?

    Pati
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciąża to spóźniał mi się okres 3 dni, zrobiłam test, wyszedł straszny bladzioch a na drugi dzień dostałam krwawienia i było po wszystkim. Gdybym testu nie zrobiła to bym nawet nie wiedziała... A w drugiej ciąży miałam puste jajeczko płodowe - dzidzia się nie rozwinęła i wchłonęła 12 tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 10:22

  • Pati00000 Przyjaciółka
    Postów: 137 21

    Wysłany: 15 października 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co lekarze na to?

    Pati
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    że młoda jestem i będę mieć mnóstwo dzieci :P
    standardowa gadka.

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 15 października 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Miłego dnia :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Pati00000 Przyjaciółka
    Postów: 137 21

    Wysłany: 15 października 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Hej dziewczyny;) czy owu pokazuje wam zawsze prawdziwe informacje? Bo mi pokazał ze owulację miałam 12 października bo miałam temperaturę 36,3 i podskoczylo na 36,49 i komputer to zaokraglil i wyszło na to ze podskoczylo. Ale dopiero dzisiaj mi to wyskoczyło, on szybciej nie informuje?



    Pati

    Pati
  • Pati00000 Przyjaciółka
    Postów: 137 21

    Wysłany: 15 października 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo jest tu kto?;)

    Pati
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 15 października 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu wyznacza owulacje po trzech wyzszych temperaturach czyli wyznaczyl Ci dobrze :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 15 października 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam nadzieję, że wcelowalismy w ovu :) i ze oczywiście pozytywnie się to zakończy :)

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 15 października 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres wyglkada slicznie :-)

    monia91 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 15 października 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana u Ciebie jeszcze parę dni i ujrzymy 2 piękne krechy :P
    Wykres niby ładny , ale zobaczymy :)

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 15 października 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech watpie ale malutka nadzieja sie tli :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 15 października 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to na szczęście zajęcie będę miała no będę mojemu towarzyszyć w pracy.
    I chce sobie książkę kupić żeby czytać wieczorami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 22:03

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 15 października 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam spać. Dobranoc :*

    20140607580117.png
  • Pati00000 Przyjaciółka
    Postów: 137 21

    Wysłany: 16 października 2014, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widać mój wykres?

    Pati
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ