Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w czwartunio :)

    Głowa mnie z rana napieprza jak nie wiem :(
    Wstałam z zawrotami, teraz tylko mnie boli.
    Jeszcze w drodze do pracy zgrzyty z moim oczywiście o głupoty (o klime w aucie bo NIE POWINNAM jej tykać). Ewidentnie chłopak się chce ze mną kłócić.
    Związek powinien skladać się tylko z pieknych i dobrych dni... a nie z zrzędzenia też...

    No nic :D
    MIłego Dnia :)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 października 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej ;)
    Pati jest udostępniony :)

    20140607580117.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 16 października 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka wrote:
    Witam w czwartunio :)

    Głowa mnie z rana napieprza jak nie wiem :(
    Wstałam z zawrotami, teraz tylko mnie boli.
    Jeszcze w drodze do pracy zgrzyty z moim oczywiście o głupoty (o klime w aucie bo NIE POWINNAM jej tykać). Ewidentnie chłopak się chce ze mną kłócić.
    Związek powinien skladać się tylko z pieknych i dobrych dni... a nie z zrzędzenia też...

    No nic :D
    MIłego Dnia :)

    tak dobrze to nie ma - i to nawet ja świeżo upieczona mężatka Ci mówię - takie życie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 16 października 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ja niedługo wyruszam na poszukiwania, bo w grudniu ślub a ja wciąż bez sukni ;) jak u siebie nic nie znajdę to jadę jutro z koleżankami do Szczecina, może tam coś będzie :)

    myśliwa lubi tę wiadomość

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Pati00000 Przyjaciółka
    Postów: 137 21

    Wysłany: 16 października 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;) a u mnie nudy, robię obiad a pozniej bede pracować;)

    Pati
  • Pati00000 Przyjaciółka
    Postów: 137 21

    Wysłany: 16 października 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia jak tam @? Pojawiła się?

    Pati
  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 16 października 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryśka to jak znajdziesz suknie to wysyłaj zdjęcia od razu :)

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 października 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Kryska oczywiscie pochwal sie kiecka ;)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pojechałam do salonu pół roku przed ślubem, to mi powiedzieli, że trochę za późno, że to już ostatni gwizdek jak chce mieć nową oryginalną szytą. Wszystkie w salonach w rozmiarze 38 mają jak nowe... A ja 34 i dupa! Bo o dwa rozmiary zwężać to już nie to samo. Ale znalazłam tę jedyną i zdążyli na czas :D

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 października 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musialam wybrac do konca stycznia. I wiecie co ? Wybralam pierwsza jaka przymierzylam :D potem przymierzylam jeszcze dwie, ale jednak pierwsza wygrala. I byla tylko jedna jedyna, gdyby nie pasowala to nie wiem czy by uszyli bo duzo recznej roboty tam bylo. Tak wiec moja suknie mierzylam tylko ja i ja ja kupilam :D

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 16 października 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati @ jeszcze nie ma.

    Ja dopiero wrocilam dfo domu i zaraz ide spac bo jesgem bardzo zmeczona;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 października 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia Ty jeszcze pracujesz ?

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 16 października 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tak ale juz niedlugo:/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 października 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak nic nie ma na oku ?
    Kochana mam nadzieje, ze ja w moje urodziny opije Twoje dwie kreski :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2014, 21:29

    Isia93 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 16 października 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam taka nadzieje :-)

    Zlozylam cv w kilka miejsc ale maja odzywac sie dopieto w liustopadzie bodo tego czasu zbieraja cv:/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 października 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To długo :/ No ale taki mamy kraj :/

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 16 października 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, nic na to nie poradzimy;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 października 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślisz troszkę o testowaniu ?:)

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 16 października 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz kusi mnie ale w glebi czuje, ze i tak nic z tego;/ boje sie kazdego pomiaru tempki nawet;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 października 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to Ci powiem ze nie wiem co z ta moja temperatura :/ Dziś spadła. Nie wiem czy nie przestanę mierzyć jak teraz się nie uda, bo ta temperatura bardziej mnie stresuje niż cokolwiek innego. A Ty zmień nastawienie. Nie takie pesymistyczne :*

    20140607580117.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ