Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 października 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy od organizmu ;)

    Jeśli @ nie przyjdzie i tempka jutro jakoś bardzo nie spadnie to jutro, ale nie nastawiam się na nic


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Pati00000 Przyjaciółka
    Postów: 137 21

    Wysłany: 17 października 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha ja z niecierpliwością czekam zeby moc testować;)

    Pati
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 października 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczekasz sie w koncu :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 października 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie jakoś do testowania nie ciągnie :P

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 października 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ciekawe co bedzie za kilka dni :-)

    monia91 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 października 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, tego to nikt nie wie :D
    Skończyłam właśnie robić likier z kukulek :)

    Isia93 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 października 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie jakos odrzuca ostatnio od alko ;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 października 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, ze to fasolka nie życzy sobie takich trunków ;)

    Isia93 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 października 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie utozsamiam tego z ciaza bo mam tak juz od jakiegos czasu :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Pati00000 Przyjaciółka
    Postów: 137 21

    Wysłany: 17 października 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poniedziałek jadę do gina, może się czegoś dowiem.

    Pati
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 października 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj tam ciii :P
    Ja to jak zrobiłam to przeszło mi chwilowo przez myśl po co ja to robie jak może to są ostatnie dni na napicie się tego.

    Isia93 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 października 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz wypije jak sie dfowie o fasolce :-)

    monia91 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 października 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe :D
    Kurcze dziś przechodziłam kolo pepco i są fajne bodziaki <3

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 października 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze zagladam kontem oka na rzeczy dla niemowlat:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 października 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne są niektóre :)

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 października 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cudowne:-)

    Jeszcze chwika i bedziemy kupowac :-)

    monia91 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 października 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyś miała rację czarownico :P

    Isia93 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 października 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie, ze mam! :-)

    monia91 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 października 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a śmiej się nie mieć to przyjadę do Ciebie o Ci tylek skope :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2014, 20:57

    Isia93 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 października 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjechgac mozesz ale nie skopac tylek bo nie bedzie takiej potrzeby :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ