X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam kiedyś chate ale sie rozjechała, nie idzie posklejać jej lukrem albo za gruby dach wyszedł cholera wie skończyła chata w śmietniku:):)
    dziś szukałam przepisu na chate zaraz ci znajdę ponoć wychodzi...ale stwierdziłam ,ze nie bede robić bo tylko kurzu sie na niej nazbiera a i tak nikt za nią nie chwyci więc szkoda mych rak:):) a na pierniki tez coś wezmę z neta na szybko duzo miodu kakao przyprawy i wyjdzie piernik:):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://babeczka.zuzka.pl/2013/12/piernikowa-chatka/

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no chatki to mi sie robić tez nie chce. Jak się dziecka doczekam to wtedy zrobię. Ale dziękuję za przepis :*

    Ogarnelas ta kuchnie ? :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe przesunęłam pod ściane kubki i talerze wszystko lezy jutro rano rusze z kopyta rano w sobote to bedzie sprzatanie na całego:):) choć dużo nie mam bo generalnie porządek w chałupie dla mnie się bardzo liczyi go pilnuje prędzej to taki bałagan bo roztrzepana jestem i zostawiam pełno śladów po sobie:):)
    gotuje tą grochówke ale tak śmierdzi ze mi się jej odechciało:):) jutro psu wyniose:)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty to jesteś udana :) :)
    Ja ogólnie Lubie porządek w przeciwieństwie do mojej teściowej. U niej to zawsze burdel i smród. W dodatku wszędzie sierść tego psa :/ Dlatego nie lubię tam jeździć. Za każdym razem jak jestem tam to mówi, że nawet nie zdarzyła posprzątać, a w domu non stop siedzi.

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie psa w domu nigdy sierść smród nikt mi nie powie jak sie wejdzie do chaty gdzie jest pies zawsze to czuc...jezu jeszcze by mi mojego wajnerta zniszczył zawału bym dostała:):)
    też lubie porzadek chata to mój azyl musi byc pieknie i pachnąco i czysto:):)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądasz Polsat ? Jakie te laski niektóre jakieś dziwne. I tak dziwnie chodzą :D

    Tam to taki zaduch czuć. Jak tam mieszkaliśmy robie kanapki a tam sierść w maśle :/

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bu sierść w masle:):)....nie nie ogladam polsatu za jędrne dupy tam maja:):) wnerwiały mnie:)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak to zobaczyłam tak kupiłam sobie śniadanie w drodze do pracy.

    Tam jędrne dupska, laza jakby się miały zaraz przewrócić :) :)

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezu i tym sposoberm obaliłam znowu 3 lampki wina i jak ja mam poczać dziecie?:)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie Pola nie będzie wina :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezu co ja bym dała za Polę!!! wszystko bym oddała, nawet moje wszystkie buty i torebki:):) mogłabym w kapciach zasówac po Lubaniu ale z Pola:):)...jejku ale by była ładna córki po ojcach ida a mój niczego sobie ładna by była dziewuszka:):)

    monia91 lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i potem bedzie kolejka chłopców się do niej ustawiala bo śliczna to na pewno będzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2014, 21:15

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę spać monius:):* do juta!!
    rano podpisze listę..coś doła łapie, kolejna koleżanka urodziła pokazała zdjecie na fc...ja cyba nigdy sie mojej Poli nie doczekam, masakra jakaś, zmęczona tym jestem jak cholera. wmawiam sobie i innym , że jest super, ze dalej walczę ale małabym ochote nakryć sie wielkim kocem i wyć przez najbliższe pół roku....
    no nic nie czas na zale:):)

    jutro tez robię pierniki , zobaczymy co wyjdzie:):)

    dobrej nocki kochana:):)

    monia91 lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że te pierniki nam poprawią humory i w ogóle :)

    Ja tez zmykam bo żem zmęczona po tym sprzątaniu.

    Dobranoc :*

    20140607580117.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:56

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam laski i ja:) rano pojechałam do tego domu dziecka, szybko wypakowaliśmy bagażnik i zawinęłam do chaty nie chciałam widzieć tych biednych dzieci miałabym następnych kilka dni rozbitych...no ale swoje zrobiłam skutek bedzie ten sam objedzą się aż ich zemdli:):)

    teraz ogarniam chałupe a później lece na małe zakupy stwierdziłam ,ze kupie sobie stolnice bo niszcze blat w kuchni robierniem różnych rzeczy na blacie, puszkę świąteczną na słodycze białe bąbki i firanke do kuchni:):) alez mam misje:):)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;)

    A ja jeszcze w łóżku;) Mój dzisiaj ma wolne i poszedł zrobić mi śniadanko :D
    Zaraz też będę musiała się wziąć za sprzątanie;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dupeczki :P :)

    Mój wróci z pracy i zamierzam go wyciągnąc na jakieś zakupy. Muszę sobie humor czymś poprawic, no i zakupić winko znów :P

    Miłej soboty :*

    Aaaaa i tak w ogóle to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WAS DZIEWCZYNKI Z OKAZJI MIKOŁAJEK :*:* :)

    https://www.youtube.com/watch?v=-RWzd3Q-Qtg
    :) :)

    przyszła mama:), Isia93 lubią tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wróciłam z zakupów, chate też ogarnęłam tyle o ile i wystarczy:):) kupiłam stolnice mam nadzieję, że dzieki niej nabiore ochoty na robienie rzeczy które się gniecie:):)

‹‹ 350 351 352 353 354 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ