X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣
Odpowiedz

My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣

Oceń ten wątek:
  • Lasia1234 Ekspertka
    Postów: 137 254

    Wysłany: 7 czerwca, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nopek wrote:
    Ostatnia owulacja mi dała w kość - ból jajników i brzucha, ciągnięcie, skurcze, wspolzycie trochę bolesne.
    Przed poronieniem owulację czułam po jajnikach, raz jeden, raz drugi, ale krótko, bez mocnego bólu.
    Już któryś raz widzę, że właśnie po poronieniu te cykle trochę intensywniejsze są niz wcześniej.


    W sumie mam podobnie zawsze lekkie kłucie jajników i tyle od czasu poronienia mega bóle potem myślałam że to przez polipa albo stan zapalny ale jednak nie.

    👩‍🦰 31🧔34
    Starania od 01.2023
    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔

    02.2024 histeroskopia z wycięciem polipa
    03.2024 leczenie stanu zapalnego endo

    09.2024 ⏸️ 🥹 12dpo beta 51,26
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4715 5833

    Wysłany: 7 czerwca, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    Dzień dobry, pięknego piątku 🌸

    @Ann1997, jestem ten sam rocznik ☺️

    @Dominika no nie no.. daj nacieszyć oko tymi ⏸️ to ostatnio tutaj taka rzadkość… trzymam kciuki za betę i gratuluję 🥰

    @Anulek84 kciuki, myślę że beta rozwieje wątpliwości

    Dziewczyny mam pytanie odnośnie owulacji. Odczuwacie w jakiś sposób ten czas? Moje owulacje potrafią być tak bolesne, że zastanawiam się czy to w ogóle normalne. Boli mnie przez kilka godzin, zazwyczaj prawy jajnik. Trochę takie uczucie jakbym się np. przeziębiła. Ciągnie, kłuje, nawet siusianie sprawia mi ból. Tak było wczoraj. Popołudniu ten ból. Najgorsze że przytulanki były we wtorek, a nie miałam nawet ochoty na nie, bo za bardzo bolało. Na szczęście już pod wieczór ustąpiło, więc można było poprawić dla pewności 😀 dziś już bolą mnie piersi, więc już po owulacji. Zastanawiam się tylko czy ten ból może coś oznaczać, czy może być jakaś przeszkodą, czasem boli mniej czasem bardziej, jak wy odczuwacie swoje owulki?


    W takim wypadku zbadałabym się pod kątem endometriozy;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Hibiskus Autorytet
    Postów: 334 307

    Wysłany: 7 czerwca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w poprzednich dwóch cyklach bolał prawy jajnik, a w tym cisza. A wtedy dzień po odstawieniu letrozolu zaczynał się ból..teraz jestem już 2 dzień po odstawieniu i nic... czy możliwe jest raz czuć owu a raz nie? Jak bolało to przynajmniej sobie mówiłam, że rośnie jajo, a jak tak nic to może nie będzie wgl owu...eh

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅Drugi cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Trzeci cykl stymulowany --> ❓
    Pierwszy monitoring - 10 dc - 10.06 - jajniki drobnopecherzykowe
    11-16.06 - zastrzyki Fostimon
    17.06 - drugi monitoring

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 7 czerwca, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika331122 wrote:
    Hej dziewczynki melduję ⏸️
    Jutro beta jednak :) zapomniałam że dziś mam piknik w przedszkolu nie wyrobię się :)

    Życzę wszystkim owocnego czerwca 🤰🏻🤰🏻🤰🏻
    Tulę za 🐒

    Gratuluje pierwszych ⏸️ w czerwcu! ❤️
    Lilinka wrote:
    Wczoraj znajoma z grupy staraniowej powiedziala mi, ze jest w ciazy a potem w pracy w przedszkolu spotkalam jedna z kolezanek, ktora jest teraz na chorobowym z powodu ciaży, przyszla odwiedzic swoja grupe przedszkolna... pogadalam z nia chwile, jest z mojego rocznika i teraz to jej druga ciaza.. bylo ok, a potem wrocilam do swojej sali plakalam przez kilka minut, bo tez bym chciala, aby kiedts sie udalo w koncu...

    Ciężkie chwile🫂 ja dopiero co przechodziłam lekki kryzys w maju jak kolejna koleżanka z pracy ogłosiła ciążę a u nas znowu jedna kreska. No ale nic. Trzeba sobie pozwolić na dzień czy dwa smutku, otrzeć łzy i iść dalej. 🫂

    Missi wrote:
    Dziewczyny w jaki sposób sprawdzić czy AMH wykonują na miejscu czy przewożą do innego laboratorium? W necie nie mogę znaleźć informacji.
    Czy wszystkie np. Luxmedy robią na miejscu?

    Najlepiej chyba zadzwonić bezpośrednio do punktu pobrań albo laboratorium i zapytać.
    Malamia wrote:
    Dzień dobry, pięknego piątku 🌸

    @Ann1997, jestem ten sam rocznik ☺️

    @Dominika no nie no.. daj nacieszyć oko tymi ⏸️ to ostatnio tutaj taka rzadkość… trzymam kciuki za betę i gratuluję 🥰

    @Anulek84 kciuki, myślę że beta rozwieje wątpliwości

    Dziewczyny mam pytanie odnośnie owulacji. Odczuwacie w jakiś sposób ten czas? Moje owulacje potrafią być tak bolesne, że zastanawiam się czy to w ogóle normalne. Boli mnie przez kilka godzin, zazwyczaj prawy jajnik. Trochę takie uczucie jakbym się np. przeziębiła. Ciągnie, kłuje, nawet siusianie sprawia mi ból. Tak było wczoraj. Popołudniu ten ból. Najgorsze że przytulanki były we wtorek, a nie miałam nawet ochoty na nie, bo za bardzo bolało. Na szczęście już pod wieczór ustąpiło, więc można było poprawić dla pewności 😀 dziś już bolą mnie piersi, więc już po owulacji. Zastanawiam się tylko czy ten ból może coś oznaczać, czy może być jakaś przeszkodą, czasem boli mniej czasem bardziej, jak wy odczuwacie swoje owulki?

    Mi różnie. Czasem nie czuję niż aż się zastanawiam czy tam się w ogóle coś dzieje. Natomiast w zeszłym miesiącu tak mi jajnik spuchł i bolał że nie mogłam się zgiąć do zawiązania buta. 😏

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4715 5833

    Wysłany: 7 czerwca, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    Mnie w poprzednich dwóch cyklach bolał prawy jajnik, a w tym cisza. A wtedy dzień po odstawieniu letrozolu zaczynał się ból..teraz jestem już 2 dzień po odstawieniu i nic... czy możliwe jest raz czuć owu a raz nie? Jak bolało to przynajmniej sobie mówiłam, że rośnie jajo, a jak tak nic to może nie będzie wgl owu...eh

    Możliwe ja tak mam, czasem nie czuję a jajka są ;)

    Hibiskus lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 308 209

    Wysłany: 7 czerwca, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie czasem lekkie ciągnięcie lub napięcie w jajnikach albo trochę takie mikroskurcze pobrzusza jak na okres, po za tym nie odczuwam tego jakos tak bardzo bolesnie, z dwa miesiące temu w dni płodne miałam straszne gazy :/ ale tak ogolnie to teraz mój pierwszy stymulowany cykl niczym się nie różnił od tych bez leków

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • Hibiskus Autorytet
    Postów: 334 307

    Wysłany: 7 czerwca, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Możliwe ja tak mam, czasem nie czuję a jajka są ;)

    Uf to dobrze. Z tego co piszecie widzę, że sporo z nas ma tak, że czasem czuję, czasem nie. Widocznie to normalne 🙈

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅Drugi cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Trzeci cykl stymulowany --> ❓
    Pierwszy monitoring - 10 dc - 10.06 - jajniki drobnopecherzykowe
    11-16.06 - zastrzyki Fostimon
    17.06 - drugi monitoring

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję 😍

    Missi rozumiem Cię i wiem jak to jest.. byłam wręcz sfrustrowana tym że komuś się udaje a mi nie, ale oczyściłam głowę i odpuściłam i codziennie powtarzam sobie że wszystko działa na moją korzyść. I tak z jednym jajowodem się udało. Tobie i innym na pewno też się uda.
    Ja bardzo się boję aby nie było powtórki ale mam nadzieję że tym razem będzie już dobrze
    Beta myślę że będzie niziutka bo zagnieżdżenie wydaje mi się było 9 dpo a dziś dopiero 12 dpo. Kredka była mocniejsza niż wczoraj ale dalej nie taka jak testowana :) zobaczymy jutro

    Przesyłam wirusy w takim razie 🦠 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    monii00, Jadzia19, Missi, Kinia92, kasia97, AnitaK, Paula6432 lubią tę wiadomość

  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 360 429

    Wysłany: 7 czerwca, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie miesiąc w miesiac przy owulacji odczuwany jest prawy jajnik. Raz mocniej raz lżej. Ale nawet wtedy kiedy owu jest z lewego czuje owu po prawej stronie ;)

    10 cs 👶

    02.2020 👧
    08.2021 👼

    03.2024
    LH 12,6
    FSH 10,4
    AMH 0,53

    05.2024 dieta i zmiana supli
    09.2024 badania na pasożyty + powtórka badań hormonalnych 🤞
    09.2024 wizyta u nowego lekarza
  • Nieprzejrzysta Autorytet
    Postów: 254 453

    Wysłany: 7 czerwca, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak liczycie dni po owulacji?
    Owulacje zaczęłam czuć 25.05.w sobotę wieczorem. Bolał mnie prawy jajnik od wieczora soboty do niedzieli rano. Zazwyczaj tak mam, że boli mnie jajnik przy owulacji.
    Dajmy przykład, że jajeczko wyszło w niedzielę o 6 i ma 24h godziny na zapłodnienie czyli do poniedziałku 6 rano. Pierwszy dzień po owulacji to jest wtorek rano o 6? 🤔

    Zaczynamy 7 mc starań... 👣 🍀
    -18.09.24 r. Prog. 29.61
    Beta 63.73 ❤️
    -16.09.24r. Nieśmiałe II kreseczki ❤️
    -Progesteron 7dpo 11.09.24r.-27,60 💪
    -Mthfr - Brak mutacji
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    -Niedowaga ⚖️
    -Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,
    - Arytmia od 2021r.
    -Anemia (Czerwiec 2024r.)
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 7 czerwca, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi już po monitoringu? 😉

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Hibiskus Autorytet
    Postów: 334 307

    Wysłany: 7 czerwca, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia92 wrote:
    U mnie miesiąc w miesiac przy owulacji odczuwany jest prawy jajnik. Raz mocniej raz lżej. Ale nawet wtedy kiedy owu jest z lewego czuje owu po prawej stronie ;)

    Miałam dokładnie tak samo w poprzednim cyklu 😆 owu była z lewego, a mnie bolał prawy 😆

    Kinia92 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅Drugi cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Trzeci cykl stymulowany --> ❓
    Pierwszy monitoring - 10 dc - 10.06 - jajniki drobnopecherzykowe
    11-16.06 - zastrzyki Fostimon
    17.06 - drugi monitoring

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4715 5833

    Wysłany: 7 czerwca, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    Dziewczyny jak liczycie dni po owulacji?
    Owulacje zaczęłam czuć 25.05.w sobotę wieczorem. Bolał mnie prawy jajnik od wieczora soboty do niedzieli rano. Zazwyczaj tak mam, że boli mnie jajnik przy owulacji.
    Dajmy przykład, że jajeczko wyszło w niedzielę o 6 i ma 24h godziny na zapłodnienie czyli do poniedziałku 6 rano. Pierwszy dzień po owulacji to jest wtorek rano o 6? 🤔

    Owulacja to jest moment pęknięcia pęcherzyka i uwolnienie komórki jajowej. Jeśli pęcherzyk pękł 6 czerwca to 7 jestem 1 dnień po owulacji;)

    Kinia92 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Nieprzejrzysta Autorytet
    Postów: 254 453

    Wysłany: 7 czerwca, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Owulacja to jest moment pęknięcia pęcherzyka i uwolnienie komórki jajowej. Jeśli pęcherzyk pękł 6 czerwca to 7 jestem 1 dnień po owulacji;)

    No też tak zawsze liczyłam 😀 Ale dzisiaj mnie naszły rozkminy i zaczęłam w to wątpić 😅
    Dzięki za odpowiedź 😀

    Frutellka lubi tę wiadomość

    Zaczynamy 7 mc starań... 👣 🍀
    -18.09.24 r. Prog. 29.61
    Beta 63.73 ❤️
    -16.09.24r. Nieśmiałe II kreseczki ❤️
    -Progesteron 7dpo 11.09.24r.-27,60 💪
    -Mthfr - Brak mutacji
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    -Niedowaga ⚖️
    -Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,
    - Arytmia od 2021r.
    -Anemia (Czerwiec 2024r.)
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • Missi Autorytet
    Postów: 657 856

    Wysłany: 7 czerwca, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Missi już po monitoringu? 😉

    W sobotę kochana. I to w dodatku nie u mojego lekarza tylko u innego ale w tej samej klinice.
    Mój kazal odwołać wszystkie sobotnie wizyty :(
    Ale No mam nadzieje że u tego będzie ok. Może inny lekarz inne spojrzenie może coś doradzi 🤷‍♀️

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Missi Autorytet
    Postów: 657 856

    Wysłany: 7 czerwca, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam laski pytanie o inseminacje. Czy któraś z was miała a jeśli nie to czy o tym myślicie?

    Pytam, bo na którejś wizycie jak byłam to lekarz o tym wspominał że coś takiego jest, ale na razie nam nie proponował.
    Wiem, że może nie powinnam wybiegać w przyszłości ale muszę mieć w głowie jakiś plan. Obecnie miałam stymulacje po raz drugi, jeśli się teraz nie uda to dam jeszcze raz szansę jeszcze jeden cykl , czyli do trzech razy sztuka mam nadzieję.
    Ale jeśli nadal nie pyknie to odpocznę od tego wszystkiego z 2 cykle zrobię dodatkowe badania i jeśli nadal nie znajdziemy powodu dlaczego nie zaskakuje to może tą inseminacja?

    To znaczy teoretycznie powód już znamy (zakładając że to tylko to) czyli niedrożny prawy jajowód.

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Treaclynat Ekspertka
    Postów: 137 247

    Wysłany: 7 czerwca, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś robiłam test w 8/9 dpo, nie wiem na co ja liczyłam 😂 w następnym cyklu będę mieć w szafce tylko jeden test i koniec

    BillieJean lubi tę wiadomość

    1993
    5 cs
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 360 429

    Wysłany: 7 czerwca, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Ja dziś robiłam test w 8/9 dpo, nie wiem na co ja liczyłam 😂 w następnym cyklu będę mieć w szafce tylko jeden test i koniec
    Rozumiem Cie ;) tez dzis mam 9 dpo i mnie korciło. Ale trzymam się tego że lekarz kazał robic najwcześniej 12 dpo 🙈

    Treaclynat, BillieJean lubią tę wiadomość

    10 cs 👶

    02.2020 👧
    08.2021 👼

    03.2024
    LH 12,6
    FSH 10,4
    AMH 0,53

    05.2024 dieta i zmiana supli
    09.2024 badania na pasożyty + powtórka badań hormonalnych 🤞
    09.2024 wizyta u nowego lekarza
  • Treaclynat Ekspertka
    Postów: 137 247

    Wysłany: 7 czerwca, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia92 wrote:
    Rozumiem Cie ;) tez dzis mam 9 dpo i mnie korciło. Ale trzymam się tego że lekarz kazał robic najwcześniej 12 dpo 🙈

    To idziemy łeb w łeb 🤣, ja myślę że w niedzielę jeszcze zatestuje, ale tak naprawdę 🙈 powinnam dostać 13 czerwca. Nie wiem naprawdę po co ja to sobie robię tak wcześnie 😅 chyba lubię te adrenalinę🙃

    BillieJean lubi tę wiadomość

    1993
    5 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😂toż to prawie jak masochizm, dziewczyny.

    Przy pierwszej ciąży zupełnie się jej nie spodziewałam i zrobiłam test 15 dpo. Ostatnio wyliczałam, że beta wyszłaby mi już pozytywna wtedy 8/9 dpo 🤣więc głupio się nakręciłam. Ale wiem, że ciąża ciąży nierówna i nie ruszam testów do minimum 11 dpo.

    BillieJean lubi tę wiadomość

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ