X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣
Odpowiedz

My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣

Oceń ten wątek:
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 980

    Wysłany: 28 czerwca, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Jestem dzisiaj po drugim monicie na prawym jajniku pęcherzyk 17 mm i prawfopodobnie jeszcze coś jakby drugi, a na lewym 21mm już jakby miał pęknąć, dostalam zdjecie usg, ale nie umiem odczytac z niego ile ma endometrium :/ gin tez mi nic nie mowił, ale jesli to ta wartośc o kt
    Óra widze, a inne wymiary nie pasuja to jest tylko 5,8 mm :(

    Mam przyjść w poniedzialek zobaczyć, czy pękną... 3 wizyty prawie dzien po dniu i znow 300 zl za niecałe 10 minut nie moje ;(
    I do tego mąz nie chce współzyć, bo podlewanie trawnika i tui ważniejsze, dlaczego zawsze gdy mam owulke on ma wazniejsze sprawy a potem gdy nagle mu sie przypomni to ja juz jestem perzed okresem :( masakra... jutro jedziemy na wycieczke na caly dzien i znow bedzie zmeczony i nici z przytulanek a w niedziele tez nie wiadomo, czy bedzie miec nastroj :( cale zycie myślalam, ze faceci mysla tylko o seksie a moj to jakis wyjatek od reguły :( wczoraj tez nam sie nie udalo, bo mielismy klotnie i strasznie mnie zwyzywał :(


    Jak wy nie macie seksów w trakcie owulacji to po co szprycujesz sie lekami na stymulację.. to bez sensu. A skoro on nagle nie ma ochoty w trakcie owulacji to moze po prostu nie chce tego dziecka?

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • Hach Autorytet
    Postów: 923 889

    Wysłany: 28 czerwca, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Jestem dzisiaj po drugim monicie na prawym jajniku pęcherzyk 17 mm i prawfopodobnie jeszcze coś jakby drugi, a na lewym 21mm już jakby miał pęknąć, dostalam zdjecie usg, ale nie umiem odczytac z niego ile ma endometrium :/ gin tez mi nic nie mowił, ale jesli to ta wartośc o kt
    Óra widze, a inne wymiary nie pasuja to jest tylko 5,8 mm :(

    Mam przyjść w poniedzialek zobaczyć, czy pękną... 3 wizyty prawie dzien po dniu i znow 300 zl za niecałe 10 minut nie moje ;(
    I do tego mąz nie chce współzyć, bo podlewanie trawnika i tui ważniejsze, dlaczego zawsze gdy mam owulke on ma wazniejsze sprawy a potem gdy nagle mu sie przypomni to ja juz jestem perzed okresem :( masakra... jutro jedziemy na wycieczke na caly dzien i znow bedzie zmeczony i nici z przytulanek a w niedziele tez nie wiadomo, czy bedzie miec nastroj :( cale zycie myślalam, ze faceci mysla tylko o seksie a moj to jakis wyjatek od reguły :( wczoraj tez nam sie nie udalo, bo mielismy klotnie i strasznie mnie zwyzywał :(

    Może po prostu czuje presję? Wiesz seks seksem ale na zawolnie, ponikad wymuszony pod przymusem i presją, nie zawsze jest fajny i podniecający. My też mieliśmy rakie etapy i bardzo źle to wspominam. Później odpuszczaliśmy, bo uxiepialyby nadze relacje. Może lepiej porozmawiaj z mężem? Bo wiesz, z tym podlewaniem trawnika mogą się kryć jego jakie obawy.

    Frajda, Monk@ lubią tę wiadomość

    Starania od: grudnia 2022
    Droznosc jajowodów ✅ 09.2023r.
    Badanie na trombofilie
    Trimbofilia ✅
    Mutacja MTHR ❌
    PAI I ❌
    KIR ✅
    Wymazy MUCHA ✅
    ⏸ 13.06.2024 w 1️⃣9️⃣ CS
    Beta 14.06.2024 1576
    Prog 14.4 14.06.2024
    15.06 pęcherzyk ciazowy 4.6 mm
    16.06 betq 3676
    Prog 20.7
    Zarodek 7 mm z ❤ 134/min
    preg.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 979 899

    Wysłany: 28 czerwca, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dziewczyn zagłosowało łaał 🥰

    Jeszcze tylko prowadzącą znaleźć 🤪 kto chętny?

    PCOS, hiperinsulinizm?, nadwaga, depresja, pod kontrolą onkologa

    🔹️badanie progesteronu za tydzień
    🔹️do oddania krew w 3dc : SHGB, testosteron, estradiol, FSH, LH, TSH
    🔹️wizyta w listopadzie u ginekologa

    🔹️ starania od 02.2024

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙

    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 980

    Wysłany: 28 czerwca, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie dam rady być prowadzącą.. zaczelam wlasnie wiecej pracować.... przykro mi ale strasznie bym was zaniedbywała...

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 692 1450

    Wysłany: 28 czerwca, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hach wrote:
    Może po prostu czuje presję? Wiesz seks seksem ale na zawolnie, ponikad wymuszony pod przymusem i presją, nie zawsze jest fajny i podniecający. My też mieliśmy rakie etapy i bardzo źle to wspominam. Później odpuszczaliśmy, bo uxiepialyby nadze relacje. Może lepiej porozmawiaj z mężem? Bo wiesz, z tym podlewaniem trawnika mogą się kryć jego jakie obawy.

    Zgadzam się z Hach - mój uczciwie przyznał,że woli nie wiedzieć kiedy dokładnie jest owu ,bo go to blokuje,że takie mechaniczne i z tyłu głowy swego rodzaju presja. Chyba,że się kochacie tylko w te dni..

    Hach lubi tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 300 373

    Wysłany: 29 czerwca, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry i miłego dnia, nie roztopcie się, u mnie dzis zapowiadają 29°, a jutro 34°😵‍💫
    Mam tak ładny wykres temperatury, że się wkurzę, jak nie wyjdzie 🤣

    monii00 lubi tę wiadomość

    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 141 258

    Wysłany: 29 czerwca, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Zgadzam się z dziewczynami, też ograniczyłam informowanie o tych dniach, co nie znaczy, że nie staram się go wtedy zainteresować sobą 😃
    Ale rozumiem też Lili Twoją frustrację, bo nie po to chodzimy po lekarzach i bierzemy stymulację, żeby oni powiedzieli, że nie mają ochoty. Bardzo trudny temat. Z jednej strony on nie chce być traktowany przedmiotowo, a z drugiej Ty masz wrażenie, że robisz wszystko na nic.
    My przez pierwszy rok nie patrzyliśmy na dzień cyklu i przy moich nieregularnych cyklach tego czasu nie mogę nazwać staraniami chociaż to był czas luzu i spokojnej głowy. I co? I Nic. Mąż często wyjeżdża, sporo pracuje i mogliśmy się nie wstrzelać w płodne dni, chociaż myślałam, że ten luz nam pomoże, nie pomógł.
    Teraz, gdy starania weszły w nowy etap, jeżdżenie po lekarzach, badania, leki, chcę czuć jego zaangażowanie, bo tak jesteśmy tylko ludźmi i nikt nie chce na zawołanie, ale jak nie dzisiaj wieczorem, bo jesteśmy zmęczeni to może jutro rano.
    W końcu dni płodne nie trwają jeden dzień, a ciąże wpadki zwykle nie przydarzają się w dniu owulacji.
    Ciężko znaleźć ten balans, ale obie strony muszą czuć się dobrze. Przytulam 🫂

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 141 258

    Wysłany: 29 czerwca, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Dzień dobry i miłego dnia, nie roztopcie się, u mnie dzis zapowiadają 29°, a jutro 34°😵‍💫
    Mam tak ładny wykres temperatury, że się wkurzę, jak nie wyjdzie 🤣

    Nineq, udostępnij :D
    Kiedy testujesz?

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • monii00 Autorytet
    Postów: 914 1249

    Wysłany: 29 czerwca, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, też się zgadzam z Dziewczynami wyżej, że nie warto mówić. U nas starania są naturalne, ale też była taka sytuacja. Odpuściłam i nie mówię kiedy mam owulacje, mąż nie czuje presji tak jak wspomniały Dziewczyny. Czasami na chłopa trzeba znaleźć sposób i za dużo nie mówić. Rozumiem Twoją sytuację, że chodzisz na stymulację i robisz to w konkretnym celu. On też powinien się postarać, ale wiesz jak to jest w życiu @Lilinka 🫂

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 29.08 wizyta gin prywatnie
    preg.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 300 373

    Wysłany: 29 czerwca, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Nineq, udostępnij :D
    Kiedy testujesz?
    Jak mi nie spadnie temperatura w 12 dpo, to 04.07, będzie 14 dpo I dzień przed @😆
    ab1e431ca28f5c5584cf38acbe4e9ba9.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca, 07:32

    Monk@ lubi tę wiadomość

    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Aries94 Przyjaciółka
    Postów: 79 137

    Wysłany: 29 czerwca, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Jestem dzisiaj po drugim monicie na prawym jajniku pęcherzyk 17 mm i prawfopodobnie jeszcze coś jakby drugi, a na lewym 21mm już jakby miał pęknąć, dostalam zdjecie usg, ale nie umiem odczytac z niego ile ma endometrium :/ gin tez mi nic nie mowił, ale jesli to ta wartośc o kt
    Óra widze, a inne wymiary nie pasuja to jest tylko 5,8 mm :(

    Mam przyjść w poniedzialek zobaczyć, czy pękną... 3 wizyty prawie dzien po dniu i znow 300 zl za niecałe 10 minut nie moje ;(
    I do tego mąz nie chce współzyć, bo podlewanie trawnika i tui ważniejsze, dlaczego zawsze gdy mam owulke on ma wazniejsze sprawy a potem gdy nagle mu sie przypomni to ja juz jestem perzed okresem :( masakra... jutro jedziemy na wycieczke na caly dzien i znow bedzie zmeczony i nici z przytulanek a w niedziele tez nie wiadomo, czy bedzie miec nastroj :( cale zycie myślalam, ze faceci mysla tylko o seksie a moj to jakis wyjatek od reguły :( wczoraj tez nam sie nie udalo, bo mielismy klotnie i strasznie mnie zwyzywał :(

    Miałam podobnie przez jakiś czas z moim M. Największą ochotę miał w trakcie mojej @, co niespecjalnie mi odpowiadało, bo seks w trakcie miesiączki odbiera mi całą frajdę z niego. Kiedy ja miałam ochotę to znowu on kręcił nosem, że nie bardzo mu się chce albo mówił, że jest zajęty/zmęczony. Starałam się go rozumieć (dla kontekstu: mój mąż jest pacjentem onkologicznym), ale frustracja rosła i to z obu stron.

    W końcu wybuchło. To nie była kłótnia, to był armagedon. Wygarnęliśmy sobie wszystko: ja, że brakuje mi seksu w normalne dni i to, że łażę sfrustrowana, a na jego kolejne „nie” aż mną telepie w środku. On wygarnął mi, że jak ma mu się chcieć jak moje „podchody” co do niego ograniczają się do powiedzenia mu: „ściągaj gacie”.

    Dwa tygodnie (może nawet ciut więcej) nie przytulaliśmy się, a nasze rozmowy ograniczały się do tematów pilnych i ważnych.

    Mimo, że było to dla mnie trudne przyznałam sama przed sobą, że M. ma racje. Weszłam w tryb księżniczki, która tylko leży i pachnie i czeka na zaspokojenie. Poza tym miałam dość ciężkiej atmosfery w domu. Zainwestowałam w „strój” typowo do łóżka i wystąpiłam w tym przed mężem. Podziałało i to jak!

    To był moment kiedy po wszystkim jeszcze raz na spokojnie porozmawialiśmy. Od tamtej pory on zwraca większą uwagę na to kiedy się do mnie przymila i bardziej się angażuje, a ja co jakiś czas staram się mu robić jakieś niespodzianki czy to w postaci nowej bielizny czy czegokolwiek innego i zwracam na niego większą uwagę przy grze wstępnej.

    Teraz nie mogę narzekać. Ta sytuacja uświadomiła mi, że naszym głównym problemem była łóżkowa rutyna i podejście do tematu, więc może warto na spokojnie pogadać z mężem, nie mówić mu, że to jest ten moment (owulacja) i podejść go czymś nowym? 😉

    👱🏻‍♀️ - 30 lat (PCOS)
    🧔🏻‍♂️ - 34 lata (cukrzyca typu I, leczenie onkologiczne, kiepskie nasienie)
    😻 x4 - Wszystkie zdrowe i szczęśliwe 🥰

    Jesteśmy w KLN INVICTA Warszawa

    11/09/24 - Rocznica Ślubu i zakwalifikowanie nas do procedury IVF ✅

    🔜 Oczekiwanie na 🐵 by zacząć brać anty
  • monii00 Autorytet
    Postów: 914 1249

    Wysłany: 29 czerwca, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Jak mi nie spadnie temperatura w 12 dpo, to 04.07, będzie 14 dpo I dzień przed @😆
    ab1e431ca28f5c5584cf38acbe4e9ba9.png
    Faktycznie ładnie rośnie, trzymam kciuki ✊️🍀

    Nineq lubi tę wiadomość

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 29.08 wizyta gin prywatnie
    preg.png
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 141 258

    Wysłany: 29 czerwca, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq, wykres miód malina 👌🏻

    Nineq lubi tę wiadomość

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Lasia1234 Ekspertka
    Postów: 131 162

    Wysłany: 29 czerwca, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Dzień dobry i miłego dnia, nie roztopcie się, u mnie dzis zapowiadają 29°, a jutro 34°😵‍💫
    Mam tak ładny wykres temperatury, że się wkurzę, jak nie wyjdzie 🤣


    Po dzisiejszej nocy rozważam założenie klimatyzacji 🫠🫠🫠

    👩‍🦰 31🧔34
    Starania od 01.2023
    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔
    02.2024 histeroskopia z wycięciem polipa
    03.2024 leczenie stanu zapalnego endo

    wyniki B12 ferrytyna kwas foliowy - bez szału

    PLAN:
    suplementacja w celu poprawy wyników
    Badania hormonów
  • Nineq Autorytet
    Postów: 300 373

    Wysłany: 29 czerwca, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Nineq, wykres miód malina 👌🏻
    Żeby tylko tak też się skończył 😅

    Frajda lubi tę wiadomość

    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Nineq Autorytet
    Postów: 300 373

    Wysłany: 29 czerwca, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lasia1234 wrote:
    Po dzisiejszej nocy rozważam założenie klimatyzacji 🫠🫠🫠
    Oj, ja też. Muszę być przykryta chociaż trochę podczas snu, bo inaczej nie umiem, a tyłek spocony 🥵😅

    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 396 570

    Wysłany: 29 czerwca, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloo, u mnie 10 dpo i bielusienki test 🧐😑

    Starania od : 10.2021
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5764 11141

    Wysłany: 29 czerwca, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do informowania o dniach płodnych, do czasu aż nie byłam na stymulacji i nie podawałam sobie zastrzyku, nie informowałam męża o dniach płodnych, bo też mi raz przyznał że czuje się jak rozpłodowiec.

    Potem siła rzeczy musiałam bo sam się dopytywał kiedy co i jak, plus widział że bawię się w domowy szpital i robię sobie zastrzyki.

    Pierwszy cykl stymulowany z zastrzykiem, jak się dowiedział że trzy dni pod rząd mamy się starać, to pokonała go presja w dzień drugi, ale uporałam się z tym i wydaje mi się, że trochę odzyskał wtedy wiarę w siebie. Nie było to łatwe przeżycie.

    Powiedziałam mu potem, że nie będę mu mówić o tym kiedy robię zastrzyk, ale powiedział że bardzo chce wiedzieć. Sytuacja już się nie powtórzyła, ale staraliśmy się tego nie robić mechanicznie. Trochę przeszliśmy w tryb "seks z kalendarzykiem ale musi być dla przyjemności".
    Mimo wszystko ostatnie dwa cykle zrobiły mi mała sieczkę z mózgu i bardzo ciężko mi teraz w ogóle dojść (co nie znaczy że jest mi nieprzyjemnie, ale zaczęłam się frustrować tym faktem, bo ja zawsze dość bezproblemowa byłam w tych kwestiach), ale to tak w ramach ciekawostki. Próbujemy nad tym pracować.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4937 7757

    Wysłany: 29 czerwca, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka, dziewczyny już wszystko powiedziały. Mojemu akurat nie przeszkadza wiedzieć, kiedy jest owulacja, ale bywa różnie z facetami.

    Ninek, wygląda obiecująco 🤞🏼🤞🏼

    MimiM29, przytulam, ale jeszcze nic straconego 🤞🏼

    Co do klimy, to polecam gorąco, a nawet zimno 😅 zupełnie inna jakość życia. Żałuję tylko, że mamy jedynie w salonie. Myśleliśmy, że wystarczy, ale kiepsko idzie to zimne powietrze do innych pomieszczeń.

    Jak nikt się nie znajdzie chętny do prowadzenia wątku, to ja się mogę zgłosić :) dwa lata temu chciałam czerwcowy, ale spóźniłam się z wnioskiem i na lipcowy już nie przeszłam 😅

    siesiepy, Azjak lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 29 czerwca, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lasia1234 wrote:
    Po dzisiejszej nocy rozważam założenie klimatyzacji 🫠🫠🫠

    My mamy od miesiąca klimę założona, miałam mega obawy czy to jest sens, czy warto, bo jednak trochę kasy, ale to była genialna decyzja, teraz za oknem skwar, a ja w domku przyjemny chłodek mam 🤭

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ