X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another, my rozstaliśmy się tylko dlatego, że on wyjechał, a ja nie chciałam, nie byłam gotowa na wyjazd. I jakoś kontakt się urwał. Miałam nadzieję, że wróci i czekałam na niego, ale poznałam M. i tak jakoś szybko to się potoczyło. Na początku nie chciałam być z M. ale moja rodzina go pokochała, szczególnie moja babcia.... że jakoś ciężko mi było powiedzieć, że nicz tego nie będzie. Z czasem go pokochałam i nie wyobrażam życia bez niego, ale jakiś czas temu były wrócił.... i kontakt się odnowił.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Another, my rozstaliśmy się tylko dlatego, że on wyjechał, a ja nie chciałam, nie byłam gotowa na wyjazd. I jakoś kontakt się urwał. Miałam nadzieję, że wróci i czekałam na niego, ale poznałam M. i tak jakoś szybko to się potoczyło. Na początku nie chciałam być z M. ale moja rodzina go pokochała, szczególnie moja babcia.... że jakoś ciężko mi było powiedzieć, że nicz tego nie będzie. Z czasem go pokochałam i nie wyobrażam życia bez niego, ale jakiś czas temu były wrócił.... i kontakt się odnowił.
    Eh te wyjazdy. Mój też wyjechał. Miał wrócić i już zostać, ale wyjechał ponownie. Dla mnie to było nie do zniesienia, powiedziałam, że ostatni wyjazd, on obiecał, potem wrócił i powiedział, że jednak musi jechać znów. Powiedziałam, że nie obiecuję, że będę czekać... no i poznałam mojego teraźniejszego narzeczonego. Pewnie do końca życia będę się w głębi serca zastanawiać co by było gdyby. Ale teraz jestem szczęśliwa i jest ok :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nawet teraz zdarza się myśleć co by było gdyby. Myślę, że bylibyśmy małżeństwem i nie wiem czemu, ale myślę, że z byłym nie miałabym problemu z zajściem w ciąże.... nie wiem skąd takie myślenie.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisałam wczoraj już pózno wieczorem że my z M 3 miesiace nawet nie całe po poznaniu sie poszlismy bez rozmowy z naszymi rodzicami zajac msze slubna a potem poinformowalismy ich o tym
    nie chce nawet myslec o moich byłych
    teraz jest mi dobrze, ehh najlepiej na swiecie i nie chciałabym inaczej :)

    Another, sara_nar, Little Frog lubią tę wiadomość

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też jest dobrze i wiem, że nie byłoby mi lepiej, ale jestem babą, lubię sobie pogdybać :P

    sara_nar, Lena87 lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też z M. jest dobrze. Gdyby było inaczej, to nie był by moim mężem. Swoją drogą, gdy pierwszy raz się kochaliśmy, to już po. Wiedziałam, że chcę go za męża :D

    Lena87 lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara jestescie malzenstwem prawie 2 lata i iszesz ze swoim byłym i wspominasz??

    ja sobie na prawde tego nie wyobrazam :)

    u mnie tez tak było :)
    po pierwszym razie wiedziałam że chce go za meza :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 22:56

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    Sara jestescie malzenstwem prawie 2 lata i iszesz ze swoim byłym i wspominasz??

    Nie wiem dlaczego uważasz, że jest to coś złego ?
    Zdradza Go ?
    Przecież to tylko rozmowa przez internet i gdybanie ..

    Sara jest dorosła kobietą i wie co robi ;) i jakie są granice przyzwoitości :)
    Jak sama napisała Kocha Swojego obecnego Męża i jest jej dobrze ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 23:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze dlatego ze my z mezem jestesmy takimi typami ze on nie ma kontaktu ze swoimi byłymi a a ja ze swoimi

    jest teraz ze mną, jestesmy małżenstwem nie byłabym zadowolona ze on rozmawia ze swoja byłą i wspomina jak to było kiedy byli razem ;/

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspominanie, to jeszcze nie zdrada. Np. były napisał, że pamięta moje nogi i obcisłe dżinsy, na co ja, że co z nimi było nie tak. Napisał, że właśnie wszystko z nimi było tak :) w sumie, to bardziej o takich głupotach pisaliśmy. Albo wspominaliśmy początek, kiedy to byłam jeszcze jego uczennicą. Śmiałam się, że tak mi się podobał, że aż zostałam najlepszą uczennicą z angielskiego. A polonistka się dziwiła, że z języka ojczystego same 3, a angielski 5 i że jak tak można ;)
    Dziewczny, jakbym wzięła od jutra luteinę na wywołanie @ a okże się, że owulacja mi się przesunęła i jest teraz, to będzie miała ona wpływ na owulację ?

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia, Podstawa Związku, Małżeństwa to Szczerość i Zaufanie :)

    Misty87, Another lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Dziewczny, jakbym wzięła od jutra luteinę na wywołanie @ a okże się, że owulacja mi się przesunęła i jest teraz, to będzie miała ona wpływ na owulację ?

    Luteina ponoć tak, a duphaston nie ;)

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena wiem!!
    nie jestem w zwykłym związku ale w związku małżeńskim
    mój mąż jest przystojnym wyrzeźbionym policjantem
    czesto ma nocki, czasem sie zdaza że jest po 16h w pracy jakbysmy nie mieli zaufania to by nasz zwiazek nie przetrwał od poczatku

    ale nadal sobie tego nie wybrazam!!

    są różne typy ludzi Ty sobie potrafisz to wyobrazic a ja nie
    ale każdy może w swoim życiu robic co tylko chce...

    a co do szczerosci to nie mam kontaktu ze swoimi byłymi bo nie chce miec z nimi nic wspólnego
    ale jakbym z nimi rozmawiała a nie powiedziała o tym mężowi to bym miała wyrzuty że coś przed nim ukrywam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 23:14

    sara_nar, Misty87, Lena87 lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odp. w sumie mam w domu jeszcze dupka i tak się zastanawiam czy czekać, aż @ sama przyjdzie.
    M. widział moją rozmowę z byłym. Zachwycony nie był, ale powiedział, że widać nie tylko on jest zachwycony moimi nogami i cieszy się, że ma piękną i atrakcyjną żonę. Mój M. ma `przyjaciółkę`, która to przed nim nago paradowała, niby nic nie było, chociaż nadal ciężko mi w to uwierzyć i ostatnio ona zdawała na prawko i dzwoniła do mnie pytać o testy i egzamin. Do M. co raz piesze i dzwoni, ale ma już męża więc jestem spokojna.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtrace sie i ja w temat :)
    Rowniez nie uznajemy zadnych kontaktow z bylymi :)
    Ja mialam roznie w zyciu wczesniej, moj ex po 6letnim zwiazku, mimo ze on zdardzil, to wciaz nie umial sie zdecydowac. Kazdego dnia pisal, wydzwanial do mnie. Ja spotykalam sie z innym i przez to jego ciagle dzwonienie moj wtedy aktualny facet sie wycofal, bo mial dosc!

    Odkad znam mojego meza, urwalam wszystkie kontakty z bylymi. On rowniez. Jesli ktorys z tych ex sie odzywal, to mowilismy sobie o tym :) grunt to zaufanie i pewnosc, ze jest sie z ta wlasciwa osoba! :)


    A skoro przy odnowieniu takiego kontaktu pojawiaja sie motyle w brzuchu, to radzilabym sie mocno zastanowic :)

    AnusiaM lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że każdy może sobie robić w swoim życiu to co chce :)
    I tu nie chodzi o to czy Ty potrafisz sobie to wyobrazić czy też nie ..

    Jeśli spotkasz swojego eks na drodze, odwrócisz głowę w drugą stronę udając, że go nie znasz ? ..
    Czy przywitasz się i zamienisz kilka słów ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam motyle w brzuchu jak się kocham z moim mężem :D
    teraz też jest na nocce i mi teskno za nim ;(

    odwróciłabym się udając że nie znam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 23:21

    Lena87, Misty87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    ja mam motyle w brzuchu jak się kocham z moim mężem :D
    teraz też jest na nocce i mi teskno za nim ;(

    Myślałam, że napiszesz " mam chcicę " :D

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka spotkanie na drodze przypadkiem to calkiem inna sytuacja. Jesli rozstajemy sie w zgodzie, pozostajemy znajomymi (bo nie przyjaciolmi) to przeciez nie bede udawac,ze nie znam. Kawalek zycia z nim spedzilam, wiec to normalne :)
    Co innego, gdy sa to jakies sms, prywatne wiadomosci itp :) w dodatku jeszcze tajone przed druga osoba :)
    Po co nam to, skoro jestesmy w zwiazku szczesliwi??

    Ale kazdy ma inne podejscie :)
    Ja wiem, co potrafia ludzie :P :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 24 marca 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam przyjaciółki TŻ to ok - jedną mam na FB w znajomych a druga mieszka obok nas i nawet kupila sobie psa takiego jak my mamy od mojej przyjaciółki ;) ale są naszym znajomymi. Kiedyś widziałam jak napisał jej, że mieszka z miłością swojego życia - spałam obok i obudziłam się jak to pisał :)

    zazdrosna byłam o jego byłą, bo zostawił ją dla mnie... wyrzuty sumienia też miałam. Teraz ona ma męża a ja TŻ :)

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ