X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro powtórkę oglądnę. Ale ten czas się wlecze. Może polecicie jakiś dobry film ? Ostatnio oglądałam" Oczy Julii" i nawet mi się spodobał. Jak nic nie znajdę, to już któryś raz z koleii oglądnę Trzy metry nad niebem.
    Jajniki mnie bolą, nie wiem czy jest sens robić kolejny test, jak poprzedni pokazał jedną kreskę. Najgorsze jest, to czekanie na @.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Jutro powtórkę oglądnę. Ale ten czas się wlecze. Może polecicie jakiś dobry film ? Ostatnio oglądałam" Oczy Julii" i nawet mi się spodobał. Jak nic nie znajdę, to już któryś raz z koleii oglądnę Trzy metry nad niebem.
    Jajniki mnie bolą, nie wiem czy jest sens robić kolejny test, jak poprzedni pokazał jedną kreskę. Najgorsze jest, to czekanie na @.
    Juz pisalam i sie powtarzam... August Rush albo My name is Khan :D az sama sobie obejrze kolejny raz :D

    Lena87 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :)
    mignęło mi coś tu o firankach dziurawych czy coś, a więc mam w tym już spore doświadczenie :P
    Jeżeli w sklepie odmawiają wymiany bądź zwrotu gotówki ( pod warunkiem że wcześniej zostałyście powiadomione że zwrotów nie przyjmują) to tak naprawdę nie mają racji. Wy macie prawa konsumenta. W momencie gdy Ci odmawiają, piszesz pismo że zaszła taka i taka sytuacja np. zakupiona firanka była dziurawa(zwłaszcza że 7 dni nie minęło) i prosisz w terminie np. 14 dni o zwrot pieniędzy, jeśli nie, to kierujesz sprawę do inspekcji pracy :) uwierzcie- działa! :D sprawdzone kilkakrotnie :)

    Misty87, Lena87, AnusiaM, Malinowa Panienka lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Juz pisalam i sie powtarzam... August Rush albo My name is Khan :D az sama sobie obejrze kolejny raz :D
    Zaraz zobaczę, co prawda wolę filmy akcji, gdzie krew się leje, albo te o zabarwieniu erotycznym, ale tak dla odmiany romansidło też może być ;)

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    ja bede miała robione w szpitalu w Świebodzinie
    gin Ci w gabinecie tego nie zrobi
    O Anusia, skąd jesteś? Świebodzin ten od Jezusa? :P

    Obejrzałam film i słaaaby. Muszę poszukać coś lepszego. Jedną łezkę uroniłam tylko.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, ja dzisiaj widziałam dobry: "Wciąż ją kocham". Piękny. Bo na pewno "Pamiętnik", "Szkoła uczuć" to widziałaś? Bo to najpiękniejsze filmy świata :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam "August Rush" jako tytuł " Cudowne dziecko" ja nie wiem skąd oni biorą te tłumaczenia tytułów.
    Another widziałam "Szkołę uczuć" i "Pamiętnik". Ale Wciąż ją kocham nie.Zaraz zobaczę. Mnie ujął nawet film "Ósmoklasiści nie płaczą"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 21:24

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka jutro jade z nimi...
    Sara super jest ffilm 3 metry nad niebem i ta druga czesc tez, ogladałas?
    My z mezem ogladalismy duzo fajnych ale tytułów teraz nie pamietam..
    "Labirynt" jest dobry


    wczoraj zaczelismy oglądać "Paranoja" ale nie chciał nam się ładować dalej ;/
    Spadaj tato dobra komedia :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 22:32

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona Góra :) Tak mnie Świebodzin naprowadził, że dość blisko :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Znalazłam "August Rush" jako tytuł " Cudowne dziecko" ja nie wiem skąd oni biorą te tłumaczenia tytułów.
    Another widziałam "Szkołę uczuć" i "Pamiętnik". Ale Wciąż ją kocham nie.Zaraz zobaczę. Mnie ujął nawet film "Ósmoklasiści nie płaczą"
    Wciąż ją kocham oglądałam dzisiaj. Co prawda nie umywa się do dwóch pozostałych, ale też jest piękny. Polecam jeszcze "Ted", "Nietykalni" "Modlitwy za Bobby'iego", "Wyspa tajemnic" i wieeeele innych.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Zielona Góra :) Tak mnie Świebodzin naprowadził, że dość blisko :D

    to Falubaz :P
    do Focusa jeździmy :)

    Another lubi tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia drugą część " Tylko ciebie chcę" też widziałam, ale raz, bo to w pierwszej się zakochałam.
    Another jak Zielona góra, to do lekarzy z Na dobre i na złe bym się wybrała ;)
    Ale się cieszę weekend wolny mam.
    Dziewczyny jak myślicie idąc pierwszy raz do gina warto powiedzieć, że koleżanka wam go poleciła. ? Bo właśnie koleżanka poleciła mi panią gin. i się zastanawiam czy iść do niej. Przyjmuje na NFZ.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Anusia drugą część " Tylko ciebie chcę" też widziałam, ale raz, bo to w pierwszej się zakochałam.
    Another jak Zielona góra, to do lekarzy z Na dobre i na złe bym się wybrała ;)
    Ale się cieszę weekend wolny mam.
    Dziewczyny jak myślicie idąc pierwszy raz do gina warto powiedzieć, że koleżanka wam go poleciła. ? Bo właśnie koleżanka poleciła mi panią gin. i się zastanawiam czy iść do niej. Przyjmuje na NFZ.
    Hmmm nie wiem co ci odpisac bo dla mnie to w sumie bez roznicy...ale zawsze mozesz jej ego podlechtac ze ma dobra opinie hehe chociaz jak jets profesjonalna to i tak zajmie sie toba odpowiednio

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Anusia drugą część " Tylko ciebie chcę" też widziałam, ale raz, bo to w pierwszej się zakochałam.
    Another jak Zielona góra, to do lekarzy z Na dobre i na złe bym się wybrała ;)
    Ale się cieszę weekend wolny mam.
    Dziewczyny jak myślicie idąc pierwszy raz do gina warto powiedzieć, że koleżanka wam go poleciła. ? Bo właśnie koleżanka poleciła mi panią gin. i się zastanawiam czy iść do niej. Przyjmuje na NFZ.

    ja jade do gina do poznania co mi kuzynka go poleciła, a jej kolezanka
    nie bede nic mówić

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Anusia drugą część " Tylko ciebie chcę" też widziałam, ale raz, bo to w pierwszej się zakochałam.
    Another jak Zielona góra, to do lekarzy z Na dobre i na złe bym się wybrała ;)
    Ale się cieszę weekend wolny mam.
    Dziewczyny jak myślicie idąc pierwszy raz do gina warto powiedzieć, że koleżanka wam go poleciła. ? Bo właśnie koleżanka poleciła mi panią gin. i się zastanawiam czy iść do niej. Przyjmuje na NFZ.
    To w Zielone Górze są lekarze z Na dobre i na złe? :D Czy grali u nas jakiś odcinek? :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    to Falubaz :P
    do Focusa jeździmy :)
    Focus to mój drugi dom :P

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    To w Zielone Górze są lekarze z Na dobre i na złe? :D Czy grali u nas jakiś odcinek? :D
    A to Na dobre i Na zle nie jest krecone w zielonej gorze?? zawsze myslalam ze to tam jest ten szpital...

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic mi nie wiadomo :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejho:)

    Niedobrze mi cały dzien.
    Były urodziny kolegi i torty i ciasta,winogrona, musiałam wypić trochę kawki aby sie nie zorientowali,ze jestem w ciazy.
    Było pyszne tylko strasznie słodkie.
    Nie mogę patrzeć na słodycze.....bleeee
    Sa za słodkie....

    Jutro o 18 bede u ginka. Rano robię 3 raz Bete.
    Obym usłyszała serduszko. Denerwuje sie....

    Rozsyłam wiruski.

    Zestresowana Fidelissa.

    santoocha lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Leśnej Górze moje drogie jest szpital według filmu, a sam film kręcony jest w studiu filmowym w Wawie. Nie ma nawet tego szpitala :P http://wawerinfo.pl/index.php/gdzie-kreca-na-dobre-i-na-zle/

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ