Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nadchodzi wrzesień, kończy się lato, w maju nam mówią per mamo i tato 🥹
Odpowiedz

Nadchodzi wrzesień, kończy się lato, w maju nam mówią per mamo i tato 🥹

Oceń ten wątek:
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 12 września 2025, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter - ile wcześniej wynosiła Twoj homocysteina? Z jakiej wartości ją zbijałaś? I jak?

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • IT_Girl Autorytet
    Postów: 456 700

    Wysłany: 12 września 2025, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalwii wrote:
    Rozumiem i zupełnie się nie dziwię że nie chciałaś nikomu mówić..
    Mi jak się uda to też nie chciałabym mówić od razu rodzicom dopóki nie będę miała pierwszego USG.. chodź z mamą pracuje na co dzień więc chcąc nie chcąc i tak się szybko dowie bo pójdę na L4 najszybciej jak to będzie możliwe

    My też nie chcemy nikomu mówić póki co, przynajmniej do czasu aż będzie serduszko a może nawet trochę dłużej. Na szczęście mąż się zgodził, chociaż nie powiem, ciężko tak nikomu nie mówić 😂

    👩🏼34 🧑🏼37 🐱🐱

    6/25 - rozpoczęcie starań
    5/26 - czekamy na Ciebie🩵

    preg.png
  • Lipsy Przyjaciółka
    Postów: 70 73

    Wysłany: 12 września 2025, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jej, ale wiadomość, gratuluję :D <3

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    👩🏻 30 🧔🏻31
    Starania od 2022
    Hashimoto, pai hetero, przeleczona chlamydia, wyrównany niedobór witaminy D
    Wyniki nasienia ✅
    W planach drożność, histeroskopia
    Aktualnie stop - konsultacja w sprawie blizny
  • Lipsy Przyjaciółka
    Postów: 70 73

    Wysłany: 12 września 2025, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    jestem 12dpo, robiłam pierwszy test 10dpo i negatywny - kompletnie biały. juz miałam odstawiać progesteron
    ostatnie dwa dni skurcze i mrowienie w macicy - myślałam ze na okres.
    za 3-4 h powinnam mieć wynik bety
    też mam takie skurcze, zauważyłam, że mam je często, wyczytałam na innym wątku, że brałaś nospę, u mnie to takie uczucie jakby coś falowało w brzuchu, może w tym tkwi problem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2025, 07:59

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    👩🏻 30 🧔🏻31
    Starania od 2022
    Hashimoto, pai hetero, przeleczona chlamydia, wyrównany niedobór witaminy D
    Wyniki nasienia ✅
    W planach drożność, histeroskopia
    Aktualnie stop - konsultacja w sprawie blizny
  • Lipsy Przyjaciółka
    Postów: 70 73

    Wysłany: 12 września 2025, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara_96 wrote:
    Jejku tyle tu dobrych wiadomości ostatnio, aż zaczynam bardziej optymistycznie myśleć o swoim cyklu 😁
    Od 5-6 dpo mam cały czas jakieś odczucia z brzucha, jak nie skurcze macicy to kłucie w jajniku, cały czas coś. Ale bardzo się boje za bardzo nakręcić, wiem że to może oznaczać cokolwiek. Boję się znowu zderzyć z bielą testu więc odwlekam go jak najdłużej
    również odwlekam testowanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2025, 07:59

    Kociara_96 lubi tę wiadomość

    👩🏻 30 🧔🏻31
    Starania od 2022
    Hashimoto, pai hetero, przeleczona chlamydia, wyrównany niedobór witaminy D
    Wyniki nasienia ✅
    W planach drożność, histeroskopia
    Aktualnie stop - konsultacja w sprawie blizny
  • Matylda88 Ekspertka
    Postów: 215 202

    Wysłany: 12 września 2025, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Gratulacje!! 😍

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    02.2024: 8 tc 💔👼🏻
    10.2024: 13 tc 💔M.👼🏻
    10.2025: 9 tc 💔👼🏻
  • Matylda88 Ekspertka
    Postów: 215 202

    Wysłany: 12 września 2025, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam mocne objawy przeziębienia kilka dni po owulacji, w zeszłym tygodniu we wtorek zasnęłam w ciągu dnia przed komputerem, obudziłam się chora, nie miałam siły się ruszyć, marzyłam tylko o tym żeby spać dalej. W sobotę zrobiłam test i były dwie kreski, także coś w tym jest że odporność podczas implantacji spada :D

    A co do uczuć mężczyzn, to po każdym pozytywnym teście jest taka ogromna radość w oczach mojego męża, ale wie, że na razie mamy trzymać tę wiedzę tylko dla siebie. Jego mama jakby coś przeczuwała i zapytała czy czegoś nie ukrywamy 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2025, 08:33

    Bubu04 lubi tę wiadomość

    02.2024: 8 tc 💔👼🏻
    10.2024: 13 tc 💔M.👼🏻
    10.2025: 9 tc 💔👼🏻
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 695 875

    Wysłany: 12 września 2025, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratunku, mam dziś doła.
    Mam wrażenie, że nigdy nie uda mi się zobaczyć tych 2 kresek. (muszę sobie ponarzekać).
    Czytam sobie Was, mało się udzielam, ale tak mnie Wasze historie podnoszą na duchu, że czekam na kolejne nowiny.
    Gratuluję wszystkich kresek, pięknych bet. Ściskam za małpy.
    Ja dziś idę na monitoring owulacji, mam nadzieję, że będzie to obiecująca wizyta, wdrożyłam leki na hiperprolaktynemie (Dostinex), tsh 1,3. Ciekawi mnie jak ten lek wpływa na owulację. Wiem, że pomaga, ale dopiero wzięłam 1/2 tabletki w tamtym tygodniu, dziś biorę kolejne pół. Czy, którejś zaskoczyło po braniu tych leków od razu czy trzeba się uzbroić w cierpliwość?

    Wybaczcie narzekando, ale taki dzień.
    Wam życzę lepszego dzionka. :)





    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2025, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Czytam Was cały czas - Ssilvia gratulacje! Można powiedzieć - no w końcu! Trzymam kciuki najmocniej by wszystko było dobrze. :*

    U mnie ten tydzień to jakiś pieprzony rollercoaster! W poniedziałek dostałam propozycję awansu - objęcia stanowiska w zarządzie. A dziś... dwie kreski. Takie, że mój mąż stwierdził "widzę bez okularów"...

    I co teraz? Jestem przebodźcowana max. Oszaleć można w takim okresie.

    Same dobre wieści, więc nic tylko się cieszyć. Z jednej strony zagrać w otwarte karty i powiedzieć, że mogę niebawem być "wyłączona" z pracy zawodowej? A co jeżeli się nie uda i to będzie biochem, a okazja przejdzie koło nosa? Chyba nie ma dobrej drogi...

    PA, Gnom, Mamacita, KurtynaMileczenia, Kaaamika, Luna11, Reja13, Ika_Ika, Milunia, Paula., emciak, Seabird, Sagi, Hari, Ssilvia, Remedios, bambusek-94, mon08kow, Dżozu, Bubu04 lubią tę wiadomość

  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4674

    Wysłany: 12 września 2025, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_G-K wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Czytam Was cały czas - Ssilvia gratulacje! Można powiedzieć - no w końcu! Trzymam kciuki najmocniej by wszystko było dobrze. :*

    U mnie ten tydzień to jakiś pieprzony rollercoaster! W poniedziałek dostałam propozycję awansu - objęcia stanowiska w zarządzie. A dziś... dwie kreski. Takie, że mój mąż stwierdził "widzę bez okularów"...

    I co teraz? Jestem przebodźcowana max. Oszaleć można w takim okresie.

    Same dobre wieści, więc nic tylko się cieszyć. Z jednej strony zagrać w otwarte karty i powiedzieć, że mogę niebawem być "wyłączona" z pracy zawodowej? A co jeżeli się nie uda i to będzie biochem, a okazja przejdzie koło nosa? Chyba nie ma dobrej drogi...
    Gratuluję dwóch kreseczek, ja na twoim miejscu bym się zgodziła na propozycję. Najwyżej za pewien czas będzie ups, jestem w ciąży. Przecież na tak wczesnym etapie równie dobrze mogłaś nie wiedzieć, że w niej jesteś i najlepiej podejmować decyzje jakby tak właśnie było. Chyba że zmiana stanowiska wiąże się ze zmianą warunków umowy - to wiadomo, lepiej być na uop niż b2b w takiej sytuacji

    KurtynaMileczenia lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4674

    Wysłany: 12 września 2025, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ananabanana to normalne, że tak się czujesz. Im dłużej trwają starania tym mniej realne staje się dla nas zobaczyć dwie kreski. Ja też tak mam, przecież już tyle miesięcy za mną... ale Ssilvia też tak miała, w końcu rok starań za nią i nigdy nic nie zaskoczyło, planowała już iui/ivf, kazała sobie wpisać z góry biel na datę testowania i co? Los bywa przekorny 😋

    Ananabanana, Ssilvia lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 584 798

    Wysłany: 12 września 2025, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fox wrote:
    Mój ma wręcz na odwrót. On neguje ciążę, aż do momentu pierwszych prenatalnych.
    Do tego stopnia, ze temat tej ciąży to temat tabu po ostatnim poronieniu z zabiegiem.

    Pewnie w środku nie mówiąc Ci o tym bardzo rozpaczał, a teraz ma paraliż jakiś wewnętrzny do cieszenia się z ciąży bo przeszliście już sporo.. faceci niektórzy wbrew pozorom są bardzo uczuciowi ale zamknięci w skorupce którą rzadko się opuszcza..

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 584 798

    Wysłany: 12 września 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IT_Girl wrote:
    My też nie chcemy nikomu mówić póki co, przynajmniej do czasu aż będzie serduszko a może nawet trochę dłużej. Na szczęście mąż się zgodził, chociaż nie powiem, ciężko tak nikomu nie mówić 😂

    Jak się uda to chciałabym tak samo zrobić 🤞🏼😅 wierzę że ciężko bo to szczęście chciałoby się wykrzyczeć światu 😃

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
  • toxi Koleżanka
    Postów: 57 42

    Wysłany: 12 września 2025, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg gratulacje Ssilvia i Sylwia G-K 😍

    Ssilvia pamiętamy jak kazałaś wpisać biel a tu taka niespodzianka 🍁 🫶

    Sylwia G-K nie warto póki co mówić, równie dobrze mogłabyś jeszcze nie wiedzieć o ciąży, niech myślą później że to była niespodziewana niespodzianka 😆❤️

    Ssilvia lubi tę wiadomość

  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 12 września 2025, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak, faceci patrzą na to inaczej. Wczoraj rozmawiałam z moim, mówię, że mam w pracy koleżankę która też się stara i w pierwszą ciążę zaszła w pierwszym cyklu. A on na to: no, my przecież też 🫣

    U nas 6 cykl starań, statystycznie 65% par po tym czasie jest w ciąży i ja bardzo chciałabym być w tej statystyce ... zaraz po owulacji jadę na koncert, nie będę myśleć 😅

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 695 875

    Wysłany: 12 września 2025, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    @Ananabanana to normalne, że tak się czujesz. Im dłużej trwają starania tym mniej realne staje się dla nas zobaczyć dwie kreski. Ja też tak mam, przecież już tyle miesięcy za mną... ale Ssilvia też tak miała, w końcu rok starań za nią i nigdy nic nie zaskoczyło, planowała już iui/ivf, kazała sobie wpisać z góry biel na datę testowania i co? Los bywa przekorny 😋

    To prawda, na co dzień jestem pozytywnie nastawiona do starań, do wiadomości, które otrzymuję, przyjmuję na klatę wszystko i mówię sobie, ze wiem z czym walczę.
    Ale dziś przyszedł dzień zrezygnowania trochę. Może jednodniowe, może na dłużej. Nie wiem.
    Oby los był tak przekorny dla każdej z nas jak w przypadku Ssilvia. 😃

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 695 875

    Wysłany: 12 września 2025, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_G-K wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Czytam Was cały czas - Ssilvia gratulacje! Można powiedzieć - no w końcu! Trzymam kciuki najmocniej by wszystko było dobrze. :*

    U mnie ten tydzień to jakiś pieprzony rollercoaster! W poniedziałek dostałam propozycję awansu - objęcia stanowiska w zarządzie. A dziś... dwie kreski. Takie, że mój mąż stwierdził "widzę bez okularów"...

    I co teraz? Jestem przebodźcowana max. Oszaleć można w takim okresie.

    Same dobre wieści, więc nic tylko się cieszyć. Z jednej strony zagrać w otwarte karty i powiedzieć, że mogę niebawem być "wyłączona" z pracy zawodowej? A co jeżeli się nie uda i to będzie biochem, a okazja przejdzie koło nosa? Chyba nie ma dobrej drogi...

    Myślę, że warto wziąć taką posadę, a powiesz jak już będziesz gotowa. Jeśli to początek to przyjmując posadę niekoniecznie mogłaś wiedziec o tym, że w niej jestes. 😀
    Ważne, aby było na Twoja korzyść.
    Praca to praca.
    Powodzenia 🥰

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 12 września 2025, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Jupiter - ile wcześniej wynosiła Twoj homocysteina? Z jakiej wartości ją zbijałaś? I jak?
    W lutym tego roku miałam 9,4 ale z tego co pamiętam to wcześniej miałam koło 11. Zbiłam ją suplementacją witamin z grupy B (najpierw 3 miesiące ThyroMe Complex a teraz 3 miesiące FertileMe od HL). Tak się jeszcze zastanawiam, czy NAC mógł ją obniżyć, bo jego nie odstawiałam do badań… może on zafałszował wynik.

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 12 września 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje 2 kresek i bet 💕
    Tulę za małpy i biele🫂

    Nie udzielam się tu ostatnio za dużo, ale Was podcztuje.
    Dziś rano obudziłam się zalana śluzem, wczoraj był zastrzyk i 3 pęcherzyki.
    Paula przepisz mnie proszę na testowanie 23.09

    Paula., Ssilvia, Kitkat, Takatam lubią tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 12 września 2025, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2025, 14:39

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ