Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nadchodzi wrzesień, kończy się lato, w maju nam mówią per mamo i tato 🥹
Odpowiedz

Nadchodzi wrzesień, kończy się lato, w maju nam mówią per mamo i tato 🥹

Oceń ten wątek:
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 542 514

    Wysłany: 14 września 2025, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat masterchefa 🤣
    Ale pogoda dzisiaj cały dzień okropna

    Takatam lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Reja13 Autorytet
    Postów: 323 531

    Wysłany: 14 września 2025, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takatam wrote:
    Ale tu cisza dziś, chyba wszystkie ogladają Harego Potera 🤭😅
    Nie mam do poczytania nowości co u was 🙈

    Ja się wczoraj dzięki IG dowiedziałam jak działają sklepy internetowe 😂 wybieraliśmy materac do domu, oglądaliśmy w Pan Materac, bo bałam się, że materac z Ikea może przeżyć 3 lata jak typowe sieciówki. Wybraliśmy najlepszy model z firmy Hilding i był czas na negocjacje - pisałam z czatami na stronach internetowych z pytaniem o zniżki - gdy uzyskałam jedną, pisałam do drugiego sklepu i wklejałam screen wiadomości od konkurencji i sklepy zaczynają się przebijać ze zniżkami 😻 ugraliśmy 300 zł na materacu 😎

    Dla wszystkich wykańczających się dziś był nowy program na TVN Szelągowskiej i Architekt Porządku ☺️

    Takatam, kleopatr4, Marzycielka94, Hari lubią tę wiadomość

    36 😍 39 😎
    Starania o pierwsze dziecko - luty 2025 🍓
    kwiecień 2026 - drożność, oba jajowody drożne

    💊 Suplementy, leki:
    Ona: Euthyrox 25, Omega 3-6, witamina D3, magnez, czysty folian, NAC, cynk, selen
    On: Omega 3-6, D3, czysty folian, magnez, cynk, selen
    Luty 2026 po badaniu nasienia
    liczba plemników 228 mln
    ruch całkowity 165 mln
    komórki okrągłe 1,30 mln/ml (norma od 5 mln/ml)
    morfologia 2% (norma od 4%)

    🕐 Długość cyklu - 29 - 30 dni

    Progesteron 8dpo - 10,69
    Estradiol 2dc - 14
    Tarczyca: TSH 2,26 (listopad 2025), FT3 - 4,9, FT4 - 14,2, ATG - 293,54, ATPO - 430,94
    Prolaktyna - 14,32
    Ferrytyna - 58
    Żelazo - 118
    D3 - 28,3
    AMH luty 2026 - 0,56
    FSH 2dc - 6,13
    LH 2dc - 2,47
  • Takatam Autorytet
    Postów: 280 323

    Wysłany: 14 września 2025, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taa prawie caly dzien pada... Ale mimo to z mężem byliśmy dzis na rybach i fajnie spędziliśmy czas 😀

    A z tymi negocjacjami cen ciekawa sprawa, muszę kiedyś spróbować 🙈

    Reja13, Marty.Na lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️32 👨33
    starania od 05.2024
    Wszystko gra a ciąży dwa lata nie ma

    TSH: 2,55 ⬆️ Euthyrox50
    Jajowody drożne ✅️
    Estradiol (4 dc): 63,90 (30,90–90,40)✅️
    FSH (3 dc) 5,75 (3,5–12,5)✅️
    LH (3 dc) 10,00 (2,4–12,6)✅️
    AMH 9,84 ng/ml ✅️
    Prolaktyna 384,0 (102,0–496,0) ✅️
    Testosteron (5 dc): 66,50 ✅
    CA-125 (5 dc): 14 ✅
    FT3: 2,79 FT4: 1,28 ✅
    Ferrytyna: 74 ✅
    Żelazo: 17,3 ✅
    Wit D : 40,80 ✅️
    Glukoza: 88,10 ✅
    Partner – nasienie: 14% morfologia✅️

    Program Ochrony zdrowia prokreacyjnego
  • Remedios Autorytet
    Postów: 845 1035

    Wysłany: 14 września 2025, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaak dzisiaj paskudnie 🫣 z mojej strony to mogę zameldować powrót do ojczyzny i jutro rano lecę na wymazy MUCHa i posiew - żeby wykluczyć jako przyczynę plamienia (plus nawracających infekcji które mi się przypaletaly od początku lata…). A poza tym czekamy na owulke, podejrzewam że jakoś za tydzień… przyszły też nowe suple i będziemy walczyć w tym cyklu. Jak nie wyjdzie to w czasie mojej następnej 🐒 mąż chce się przejść na badania nasienia

    Takatam lubi tę wiadomość

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • Natt.yo. Autorytet
    Postów: 281 448

    Wysłany: 14 września 2025, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😊 podczytuje Was co jakiś czas, tak jak i poprzednie wątki miesięczne, ale jako pracująca mama półtora roczniaka nie mam czasu być aż tak na bieżąco żeby się tu udzielać🙈 w każdym razie, gratuluję wszystkim przyszłym mamom które zobaczyły dwie kreski ❣️ a za biele i inne smutki przytulam 🫂

    Chciałabym się z Wam podzielić moim pikiem na teście ciążowym 😄 ja jeszcze karmie więc poprostu tak od stycznia się nie zabezpieczaliśmy, stwierdziliśmy że jak się uda to będzie super. No i się udało. Wczoraj wieczorem po kąpieli zrobiłam test, bo to był teoretycznie 14dc więc się spodziewałam niedługo owulacji, a tu szyjka zamknięta, ani śluzu owulacyjnego. Więc coś mi nie pasowało. Teoretycznie miesiaczka mi się zaczęła 1 września, ale było więcej śluzu z krwią, żywa krew też się pojawiła, a później brązowa więc stwierdziłam że chyba za dużo tego jak na plamienie implantacyjne i wzięłam to za okres. No ale jednak to nie okres, czyli ostatni był 4 sierpnia, a mi pokazuje około 6 tydzień ciąży.
    Poniżej wrzucam mój wieczorny test 😊

    20250913-193914.jpg

    kleopatr4, Takatam, Maalwii, Bubu04, Ssilvia, Milunia, Luna11, Monia•, Roma95, Paula., Lipsy, Reja13, Hari, Kaaamika lubią tę wiadomość

    👩- 24lat 🧑- 27lat
    - endometrioza 3 stopnia wykryta w 2020 roku
    - 20.08.2022 💒
    - starania od września 2022

    - 4 sierpnia test ciążowy pozytywny! Udało się! ❤️
    - 16 sierpnia pierwsza wizyta 0,45cm kropka
    - 30 sierpnia usłyszeliśmy serduszko, 2 cm naszego człowieczka ❤️

    - Mikołaj 💙 3 kwietnia 2024r, 57cm i 3240g 💙

    age.png
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 583 788

    Wysłany: 14 września 2025, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt.yo. wrote:
    Cześć dziewczyny 😊 podczytuje Was co jakiś czas, tak jak i poprzednie wątki miesięczne, ale jako pracująca mama półtora roczniaka nie mam czasu być aż tak na bieżąco żeby się tu udzielać🙈 w każdym razie, gratuluję wszystkim przyszłym mamom które zobaczyły dwie kreski ❣️ a za biele i inne smutki przytulam 🫂

    Chciałabym się z Wam podzielić moim pikiem na teście ciążowym 😄 ja jeszcze karmie więc poprostu tak od stycznia się nie zabezpieczaliśmy, stwierdziliśmy że jak się uda to będzie super. No i się udało. Wczoraj wieczorem po kąpieli zrobiłam test, bo to był teoretycznie 14dc więc się spodziewałam niedługo owulacji, a tu szyjka zamknięta, ani śluzu owulacyjnego. Więc coś mi nie pasowało. Teoretycznie miesiaczka mi się zaczęła 1 września, ale było więcej śluzu z krwią, żywa krew też się pojawiła, a później brązowa więc stwierdziłam że chyba za dużo tego jak na plamienie implantacyjne i wzięłam to za okres. No ale jednak to nie okres, czyli ostatni był 4 sierpnia, a mi pokazuje około 6 tydzień ciąży.
    Poniżej wrzucam mój wieczorny test 😊

    20250913-193914.jpg

    Mega krecha, gratulacje! 😍 Powodzenia i trzymam kciuki 🍀❤️

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 15 września 2025, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziwne to, ale okres spóźnia mi się czwarty dzień 🤔 Normalnie to już bym myślała, że to ciąża, ale w tym miesiącu się nie staraliśmy ze względu na badania, więc za każdym razem było zabezpieczenie 🤷🏼‍♀️ A rzadko mi się spóźnia okres 😅

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10073 12418

    Wysłany: 15 września 2025, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny dziwne to, ale okres spóźnia mi się czwarty dzień 🤔 Normalnie to już bym myślała, że to ciąża, ale w tym miesiącu się nie staraliśmy ze względu na badania, więc za każdym razem było zabezpieczenie 🤷🏼‍♀️ A rzadko mi się spóźnia okres 😅

    Moze cykl byl bezowulacyjny? One lubią sie przedłużać.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Gosia98765 Przyjaciółka
    Postów: 92 64

    Wysłany: 15 września 2025, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 5dpo, cykle 31dniowe, od wczoraj bolą mnie jajniki i mam pelnosc w podbrzuszu, wróciłam właśnie z nocki a tu dużo rozciągliwego śluzu. Od owulki miałam sucho, a tu teraz zonk. Nie wiem co myśleć 🤷‍♀️

  • Darioszkaa Znajoma
    Postów: 27 38

    Wysłany: 15 września 2025, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małe plamienie w 10 dpo, zrobiłam test płytkowy w 11 dpo (dzisiaj) niestety negatywny, więc chyba niestety powoli muszę się pogodzić z nadejściem @

    Takatam lubi tę wiadomość

    8 tydzień ciąży 🤰
    Niedoczynność tarczycy- leki Tirosint Sol- dawka 100
    Tsh-1,3

    28 lat :)
  • Takatam Autorytet
    Postów: 280 323

    Wysłany: 15 września 2025, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darioszkaa wrote:
    Małe plamienie w 10 dpo, zrobiłam test płytkowy w 11 dpo (dzisiaj) niestety negatywny, więc chyba niestety powoli muszę się pogodzić z nadejściem @
    Moze za szybko test, 10dpo moze byc implantacyja

    👱🏻‍♀️32 👨33
    starania od 05.2024
    Wszystko gra a ciąży dwa lata nie ma

    TSH: 2,55 ⬆️ Euthyrox50
    Jajowody drożne ✅️
    Estradiol (4 dc): 63,90 (30,90–90,40)✅️
    FSH (3 dc) 5,75 (3,5–12,5)✅️
    LH (3 dc) 10,00 (2,4–12,6)✅️
    AMH 9,84 ng/ml ✅️
    Prolaktyna 384,0 (102,0–496,0) ✅️
    Testosteron (5 dc): 66,50 ✅
    CA-125 (5 dc): 14 ✅
    FT3: 2,79 FT4: 1,28 ✅
    Ferrytyna: 74 ✅
    Żelazo: 17,3 ✅
    Wit D : 40,80 ✅️
    Glukoza: 88,10 ✅
    Partner – nasienie: 14% morfologia✅️

    Program Ochrony zdrowia prokreacyjnego
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3078 3842

    Wysłany: 15 września 2025, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj organizm jak zwykle toporny. Po aromku nie nadaje się jeszcze, zeby podchodzić do transferu.
    Od dziś przez 3 dni zastrzyki z mensinoru. A w czwartek kontrol czy coś bujnęło i moze wtedy dowiem sie kiedy transfer.
    Do tego corka coraz bardziej na ucho zaczyna narzekać. Na 9.20 jesteśmy umówienie do lekarza. W pracy juz dzwoniłam do szefowej ze mnie nie bedzie. Juz nawet sama sobie stwierdziła, że pewnie tydzień mnie nie bedzie 🙈 no zobacze co lekarz powie i na ile da mi opiekę.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Darioszkaa Znajoma
    Postów: 27 38

    Wysłany: 15 września 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takatam wrote:
    Moze za szybko test, 10dpo moze byc implantacyja
    Mam cichą nadzieję ale zobaczymy

    8 tydzień ciąży 🤰
    Niedoczynność tarczycy- leki Tirosint Sol- dawka 100
    Tsh-1,3

    28 lat :)
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 758 1458

    Wysłany: 15 września 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roma95 wrote:
    Ja też korzystam z forum przez przeglądarkę i nie mam reklam. Polecam operę, jest tam darmowa opcja blokowania reklam.
    Roma95 dzięki za pro tip!
    Dziewczyny, potwierdzam, korzystam z telefonu i na Operze ZERO reklam. Wcześniej na Chrome to juz było przygięcie 3/4 strony zasłonięte reklamami 🤯

    Paula., Sagi, Roma95 lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3078 3842

    Wysłany: 15 września 2025, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie policzyłam, że jak by udało sie zrobic transfer do soboty to jeszcze udałoby mi sie zatestować 30-go września 🙈🍁

    Fox, Sarka94, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Remedios Autorytet
    Postów: 845 1035

    Wysłany: 15 września 2025, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo też sobie zainstalowałam Operę i super w porównaniu z chrome! Dzięki Roma95!!!!

    Roma95 lubi tę wiadomość

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • Seabird Ekspertka
    Postów: 239 335

    Wysłany: 15 września 2025, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie jutro 7dpo i planuje zbadać progesteron, czy warto dorzucić estradiol? Wcześniej badałam hormony jedynie na początku cyklu (2, 3 dzień).

    32👩🏼
    ⏳Starania od 03.2025
    12.2025 CB 💔

    Cytologia HPV, biocenoza, MUCHa, wymazy bakteriologiczno-mykologiczne ✅
    Hormony ✅
    Tarczyca ✅
    Owulacje ✅
    Badanie nasienia ✅
    Endometrioza II/III stopnia 🔴
    Drożność jajowodów🔜
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 15 września 2025, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Czy któraś z Was jest po inseminacji? Albo czy którejś z Was udało się zajść w ciążę po inseminacji?
    Raczej nie mamy szans na naturalne poczęcie więc w kolejnym kroku mamy zrobić badania pod inseminacje, zrobić cykl przerwy, aktualnie teraz jestem w trakcie owulacji ale raczej nie liczę że nawet by się udało patrząc na wyniki nasienia męża, lekarz nas pokierował do innego lekarza, bo on się inseminacja nie zajmuje…

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 15 września 2025, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt.yo. wrote:
    Cześć dziewczyny 😊 podczytuje Was co jakiś czas, tak jak i poprzednie wątki miesięczne, ale jako pracująca mama półtora roczniaka nie mam czasu być aż tak na bieżąco żeby się tu udzielać🙈 w każdym razie, gratuluję wszystkim przyszłym mamom które zobaczyły dwie kreski ❣️ a za biele i inne smutki przytulam 🫂

    Chciałabym się z Wam podzielić moim pikiem na teście ciążowym 😄 ja jeszcze karmie więc poprostu tak od stycznia się nie zabezpieczaliśmy, stwierdziliśmy że jak się uda to będzie super. No i się udało. Wczoraj wieczorem po kąpieli zrobiłam test, bo to był teoretycznie 14dc więc się spodziewałam niedługo owulacji, a tu szyjka zamknięta, ani śluzu owulacyjnego. Więc coś mi nie pasowało. Teoretycznie miesiaczka mi się zaczęła 1 września, ale było więcej śluzu z krwią, żywa krew też się pojawiła, a później brązowa więc stwierdziłam że chyba za dużo tego jak na plamienie implantacyjne i wzięłam to za okres. No ale jednak to nie okres, czyli ostatni był 4 sierpnia, a mi pokazuje około 6 tydzień ciąży.
    Poniżej wrzucam mój wieczorny test 😊

    20250913-193914.jpg

    No to się nazywa krecha :) gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2025, 09:21

    Ann35 lubi tę wiadomość

  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 15 września 2025, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano nie mogłam na nogę stanąć, tak mnie lewy jajnik bolał 😅 liczę, że to piękne jajo się tam kluje i dlatego tak boli 🤭

    Roma95, Seabird, Ananabanana, stokroteczka25, Paula., Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ