X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nadzieja umiera ostatnia:)...
Odpowiedz

Nadzieja umiera ostatnia:)...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yourself wrote:
    Tempka dzis spada, nadzieja tez. Dziewczyny snila mi sie dzis wojna. Cos strasznego. Skad mam te sny??? Ale obudzilam sie i pierwsza mysl, ze dziekuje za zycie w wolnym kraju. Masakra. Nie na temat, ale dobrze, ze to byl tylki sen.
    moze z powodu tych wiadomosci ktorymi nas epatuja z tv.

  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Mi gin powiedzial, tyle jest kobiet ktore choruja biora leki, sie denerwuja i zachodza :D czyli jest nadzieja poki plemniki meza dobre, tak sadze. Ja nie slysze wyluzuj bo sie nie obnosze z tym ze sie staram a ciocie dobre rady typu kiedy zajdziesz itd zbijam z pantalyku odpowiedzia dosc dosadna :D Mam swoje zycie, prace :)
    Aszka a ile czasu sie starasz? Bo my po 6 latach malzenstwa i poronieniu to sila rzeczy musialam sie "poobnosic" ze staraniami.

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    moze z powodu tych wiadomosci ktorymi nas epatuja z tv.
    nie ogladam tv

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nikomu o tym nie mówię- to sprawa moja i mojego męża, ale mam 32 lata i ludzie sami wyskakują z takimi tekstami i przykładami ludzi, którzy byli w takiej sytuacji. Ni komentuję, nie wnikam.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yourself dopiero 3 miesiace, z czego jeden odpuszczony, ale to nie kwestia ile tylko kwestia u mnie ze mam chora tarczyce, problemy z cyklami itd, wiec to nie jest tak prosto. Zobaczymy co dalej, nastawiam sie na rozne opcje, grunt ze maz przebadany i ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    Ja też nikomu o tym nie mówię- to sprawa moja i mojego męża, ale mam 32 lata i ludzie sami wyskakują z takimi tekstami i przykładami ludzi, którzy byli w takiej sytuacji. Ni komentuję, nie wnikam.
    ja mam 35 i tez pytania caly czas, ale to od roznych bo jak wyzej pisalam reszta juz nie wnika boi sie mojej odpowiedzi :D

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ