X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nauczycielki! Łączmy się :)
Odpowiedz

Nauczycielki! Łączmy się :)

Oceń ten wątek:
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 25 listopada 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat dla nauczycielek oraz dla tych co chcą sobie pooglądać kwiatki z naszego barwnego życia. Oraz oczywiście gdybanie " co będzie jak zajdę"

    Może znajdą się miedzy wami jakieś nauczycielki ;) Geograf z gimnazjum się kłania.
    Jak wasze starania? Kiedy planujecie uciekać na zl po zobaczeniu 2-óch kreseczek?

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, a świetlik może być?;)pracuję w wielkiej świetlicy szkolnej 1-3, jak tylko zobaczę 2 kreski to uciekam:)ładny masz wykres, może zazieleni się pod choinkę;)

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cini wrote:
    cześć, a świetlik może być?;)pracuję w wielkiej świetlicy szkolnej 1-3, jak tylko zobaczę 2 kreski to uciekam:)ładny masz wykres, może zazieleni się pod choinkę;)

    No ba że swietlik moze byc! Mam nadzieje ze sie zazieleni! Wtedy dociagne do konca stycznia i w polowie lutego po feriach uciekam na l4.
    W kazdym razoe tez bym uciekala jak najszybciej bo ilosc chorob i tego jak latwo sie zarazic mnie przeraza!

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edukacja wczesnoszkolna :) ostatnio myślałam, że jak teraz zajdę to może do świąt zostanę w pracy:) a w styczniu uciec:)

    Aniołek 07.2017
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 25 listopada 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzieciaki czasem tak irytuja ze nie wiem jak mialabym wytrzymac te kilka miesiecy xD

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do grona nauczycielek :) Jestem anglistką w zespole szkół, więc w ciągu dnia zdarza mi się obskoczyć przedszkole, podstawówkę i gimnazjum :P
    Na zwolnienie pójdę dopiero po zakończeniu 1 trymestru :P Nie dlatego, że jestem pracusiem, ale jestem po jednym poronieniu i drugą ciąże chcę jak najdłużej utrzymywać w tajemnicy ;) Ale w pierwszej ciąży planowałam iść na L4 jak najszybciej :P
    Kiedy testujecie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Dołączam do grona nauczycielek :) Jestem anglistką w zespole szkół, więc w ciągu dnia zdarza mi się obskoczyć przedszkole, podstawówkę i gimnazjum :P
    Na zwolnienie pójdę dopiero po zakończeniu 1 trymestru :P Nie dlatego, że jestem pracusiem, ale jestem po jednym poronieniu i drugą ciąże chcę jak najdłużej utrzymywać w tajemnicy ;) Ale w pierwszej ciąży planowałam iść na L4 jak najszybciej :P
    Kiedy testujecie??
    też jestem po poronieniu i szybko się wieści niosą p szkole;/ ale u mnie trudne warunki pracy, dużo dzieciaków, hałas i stres i nie zamierzam ryzykować, trudno tajemnicy nie będzie;)dziś mam 10dpo i myślę, że poczekam do terminu @ 2grudnia, bo wcześniej chyba z testu nic nie wyjdzie. Kiedy za Was trzymać kciuki?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Temat dla nauczycielek oraz dla tych co chcą sobie pooglądać kwiatki z naszego barwnego życia. Oraz oczywiście gdybanie " co będzie jak zajdę"

    Może znajdą się miedzy wami jakieś nauczycielki ;) Geograf z gimnazjum się kłania.
    Jak wasze starania? Kiedy planujecie uciekać na zl po zobaczeniu 2-óch kreseczek?
    Widzę, że wykresowo jesteś tylko kilka dni do tylu za mną, mam nadzieję, że nam się zazieleni jeden wykres po drugim;) kiedy testujesz? dfa5d1490fc666e31e7ef21a5ee70318.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cini wrote:
    też jestem po poronieniu i szybko się wieści niosą p szkole;/ ale u mnie trudne warunki pracy, dużo dzieciaków, hałas i stres i nie zamierzam ryzykować, trudno tajemnicy nie będzie;)dziś mam 10dpo i myślę, że poczekam do terminu @ 2grudnia, bo wcześniej chyba z testu nic nie wyjdzie. Kiedy za Was trzymać kciuki?:)

    Bardzo przykro mi Cini:(
    Zaszłam w ciąże podczas wakacji, a że ciąża się nie rozwija dowiedziałam się tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego, więc nie zdążyłam nikomu w pracy powiedzieć... całe szczęście. Zabieg miałam 1 września. Jak ktoś się pytał dlaczego jestem na zwolnieniu to mówiłam, że nie chcę o tym rozmawiać i nikt się więcej nie dopytywał.

    Nie jestem pewna kiedy będę testować, bo w tym cyklu mam monitoring owulacji i jeżeli owulacji nie będzie testowanie jest bez sensu. Jeżeli owulacja będzie robię bhcg 8 dni po owu. Chodzę na aerobik i nie chcę sobie odpuszczać zbyt wielu zajęć lub ryzykować.

    Powiedźcie coś o sobie dziewczyny. Jak długo się staracie itp. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 18:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Mnie dzieciaki czasem tak irytuja ze nie wiem jak mialabym wytrzymac te kilka miesiecy xD

    Też często tak czuję, ale jak już będę w ciąży to nic mnie w szkole nie zdenerwuje, po prostu będę to miała głęboko w d...:P Taki luz psychiczny, niech się dzieje co chce i tak będę szczęśliwa.

    mycha91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Gosia, już się z tym pogodziłam, a Ty jak się czujesz? Zrobiłam test w prima aprilis bo wybierałam się na imprezkę i chciałam iść z czystym sumieniem a tu taki psikus;)zanim zdążyłam się przyzwyczaić było plamienie i kolejne i wszystko bardzo szybko się skończyło.zwolnienie było ze szpitala to info szybko się rozniosła...Teraz to już przeszłość. Mam wielką nadzieję, że to będzie szczęśliwy cykl;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całą sytuację wyparłam z pamięci, mało z niej pamiętam. Test zrobiłam w dzień wyjazdu na wakacje - też chciałam z czystym sumieniem zaszaleć. Po powrocie poszłam na USG ale według gin zarodek zbyt mały ale było serduszko. W każdym razie postanowiłam nikomu się nie chwalić. Na następnej wizycie nie było już serduszka.

    Do tego pierwszy cykl po zabiegu urosła mi torbiel i lekarz groził mi laparoskopią i wycięciem jajniki. Na szczęście w drugim cyklu na tabletkach anty torbiel się wchłoneła a teraz leci trzeci cykl, mam nadzieję że zielony ;)

    Dzisiaj mam monitoring. Ciekawa jestem czy coś urosło bo mam z tym problemy. Pierwsza ciąża była na wspomagaczach (Clostilbegyt + Duphaston).

    Trzymam za wszystkich kciuki, aby grudzień dla wszystkich okazał się wyjątkowy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam dziewczynki, co się nic nie odzywacie?;) jak wasze postępy?
    dziś powinnam mieć @ ale jej nie ma;)pozytywny test 88% i 80/100 pkt ovu ale test z krwi też negatywny i tak trwam w zawieszeniu i nie wiem czego się spodziewać, nadzieje się rozwiewają...a jak wasze statystyki?:)

    MajaK lubi tę wiadomość

  • MajaK Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, a nauczyciele przedszkola mogą być? ;)
    U mnie to dopiero 8cs, więc powoli zaczynam czuć presję. We wrześniu była fasolka i się nie udało :( Szczerze mówiąc to nie mogę się doczekać. Od razu poszłabym na L4 i dbała w końcu o swojego malucha ;) Za 7 dni testowanie i boję się, że i tym razem nic.

    Cini, może trzeba powtórzyć betę? Wyniki testu obiecujące ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Maja:) a jak twój wykres i detektor ciąży?:)nie bój się na zapas:)o nie pomyślałam, że <2 to lepiej niż 0, dzięki:)))) też mam presję:) czuję się jak w pierwszej ciąży- ciągle jestem głodna i wstaję w nocy na siusiu jak nigdy;)ale boję się, że to tylko mózg mnie oszukuje i sobie wkręcam tą ciążę:P jutro lub pojutrze spr na domowym teście, trzymam kciuki i za ciebie:)

  • MajaK Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cini, sprawdzałaś już, jak wyniki?

    U mnie wykres nawet owulacji nie wykrył, ale to może dlatego, że temperatura u mnie prawie cały czas na tym samym poziomie. Nie wiem, może źle mierzę. :) Wczoraj miałam spadek temp., dzisiaj lekki skok, zobaczymy :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajaK wrote:
    Cześć dziewczyny, a nauczyciele przedszkola mogą być? ;)
    U mnie to dopiero 8cs, więc powoli zaczynam czuć presję. We wrześniu była fasolka i się nie udało :( Szczerze mówiąc to nie mogę się doczekać. Od razu poszłabym na L4 i dbała w końcu o swojego malucha ;) Za 7 dni testowanie i boję się, że i tym razem nic.

    Cini, może trzeba powtórzyć betę? Wyniki testu obiecujące ;)
    Witaj Maja :)
    Trzymam kciuki za testowanie. Bardzo mi przykro z powodu fasolki :( jesteś na tym wątku trzecią osobą z takimi przejściami, więc dobrze Cię rozumiemy. Cieszę się że grono nauczycielek powoli się powiększa :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cini wrote:
    jak tam dziewczynki, co się nic nie odzywacie?;) jak wasze postępy?
    dziś powinnam mieć @ ale jej nie ma;)pozytywny test 88% i 80/100 pkt ovu ale test z krwi też negatywny i tak trwam w zawieszeniu i nie wiem czego się spodziewać, nadzieje się rozwiewają...a jak wasze statystyki?:)

    Zazdroszczę Ci tak ładnego wykresu. W środę byłam na monitoringu i obraz USG jajników typowo policystyczny - wiele małych pęcherzyków bez tego dominującego. Gin powiedział, że z tego cyklu nic nie będzie i na początku następnego mam przyjść znów na monitoring i jak jajniki czyste to zaczynam stymulacje CLO. Wiążę z tym duże nadzieję bo moja pierwsza ciąża była właśnie po CLO :)
    Więc na razie grzecznie czekam na @ i liczę, że przyjdzie jak najszybciej.

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babki, też jestem z tej "branży" ;)
    Staramy się 2,5 roku ale jakoś do tej pory nie myślałam w ogóle o l4, poza zasięgiem. Chociaż pewnie poleciałabym od razu. Panicznie boję się wybuchu ospy, nigdy nie przechodziłam. Cini, jeśli test z krwi w dniu spodziewanej miesiączki jest negatywny to nie wkręcaj nic sobie, szkoda nerwów... A te statystyki z ovf to można sobie o kant du*y rozbić. Sama miałam z dziesięć razy "100%" i guzik. Najlepiej po prostu robić bete w dniu spodziewanej @ i tyle ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 22:30

    Foto_Anna, Gosia1989 lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Arturowa, tego mi bylo trzeba ;)No wlasnie wczoraj @. Chyba oleje wogole wykresy, bo 2 tyg sobie wkrecalam. Oszalec mozna :p. Nawet @ sobie zle ustawilam to i testowalam za wczesnie jak glupia:p dzieki za wsparcie dziewczynki:)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ