Forum Starając się - ogólne Nauczycielki! Łączmy się :)
Odpowiedz

Nauczycielki! Łączmy się :)

Oceń ten wątek:
  • Patus_777 Autorytet

Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Witajcie Sońka i Doma :-) życzę wam powodzenia i pozytywnych testów :-D

Patus, w sierpniu miałam pierwszy cykl z clo i zaszłam. Niestety ciąża obumarła. Teraz w grudniu dostałam clo po raz drugi i też mi się udało. Bierzesz duphaston na drugą fazę? Dobrze że masz monitoring :-) życzę zieloności w tym cyklu :-)
    Nie biore dupka ani luteiny teraz..a trzeba ? nic o tym mi nie mowiono...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 21:59

mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

klz98u69uvgetej6.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego