X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola387 wrote:
    Pomogło?Ja zaczęłam b6 50mg Ale dopiero kilka dni
    dzisiaj 6 dzzien b edzie jak pije szczerze dzisiaj zobaczylam dopiero bo cos mokro mi sie zrobilo wiec moze to to :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, widzę że kilka z Was przeszło już badania hormonów. Mnie to właśnie czeka i chciałam się Was poradzić, bo mój endo napisał mi co mam zbadać, ale jeśli chodzi o określenie konkretnego czasu, to tylko że w 22 dc mam zbadać progesteron.
    Oprócz tego mam jeszcze: prolaktynę, LH, FSH, E2, testosteron, DHEAS, adrostendion, 170Hprogesteron - i tu nie określał dnia.
    Podczytując Was dzisiaj zobaczyłam, że niektóre badania robicie w 1 fazie cyklu, stąd moje pytanie - myślicie że wszystko mogę zrobić w tym 22dc?
    Dodam, że do endo mam teraz ograniczony dostęp.

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kg fach e2 na pewno pierwsza faza Ale ten twój lekarz powinien wszystko wyjasnic. ..

    100Krotka trzymam kciuki musi się udac!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziekuje :)

    violett dziwne ze ten Twoj lekarz Ci nie powiedzial kiedy najlepiej zrobic te badania;/
    ja jak robilam to w takich dniach i dostalam od lekarz karteczke i wszystko bylo ladnie napisane co i kiedy :)
    3 dzień cyklu LH, FSH, TSH, PRL, TESTOSTERON
    14 dc lub kolo owu. FSH, LH, E2
    21 dc lub 7 dni po owu- E2, PROGESTERON
    (ewentulnie dheas, androstendion, tsh, t3, t4
    Ja juz u siebie w domku :) na szczescie bo jak jechalam samochodem to usypialam az sie balam ;/ musze sie polozyc bo usne na siedzaco;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzilam dzisiaj z siostra po galeri i bylysmy w sklepie zciuszkami dla maluszkow ale sie naogladalam:) hmmm...Chcialam cos kupic dla siostrzenicy ale nie kupilam bo jak jednak bedzie siostrzeniec to nie bedzie chodzil w sukieniuni:) hehe:) nie no zartuje :P nie moglam sie zdecydowac i jeszcze nic nie kupilam ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 18:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie. Właśnie też mnie to zdziwiło, ale sądziłąm, że skoro nie napisał to jest obojętne kiedy zrobię, a tylko ten progesteron w 22 dc jest ważny..A szkoda, bo już jestem w 6dc..

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violett tak jak napisała 100krotka. Ale mi gin prolaktynę kazał robić po 10dc i raczej w tej okolicy cyklu się ją bada. Progesteron podobno zalezy od tego jak długie masz cykle, mi kazał 21 dc. No i musisz być zupełnie na czczo.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko- może jednak "coś" z tej Twojej senności będzie... :) bo od samych tabletek, zeby aż tak Cię brało??? :) 3mam kciuki :)
    Ja mam jutro kolejny monit o 20.50 dopiero, ciekawe czy endo mi zgrubiało :)

    Dziś byli u mnie bratankowie- 5l i roczek- niezła rozróba była- żywiołowe szkraby. Ale nie da się ukryć, że są to już dzieci "epoki tabletów" jak ja to mówię- roczny Jędruś tak umiejętnie przesuwa ekran w komórce, że aż podziw:)W końcu zaczęli tak świrować, ze wyjęłam wielki arkusz zwykłego szarego papieru i się świetnie na tym bawili- małemu szeleszczyło pod nogami i aż się taił ze śmiechu :) a my już z mężem jesteśmy "padnięci". Kurcze... kiepska kondycja :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki padlam jak tylko polozylam glowe na poduszke, prawie 2 godz spalam a czuje ze zaraz znowu usne:p hihi dobrze ze mezus juz wraca:)

    JaJaga ja po nocach i dzis wczesnie wstalam a w nocy malo spalam i do tego jeszcze pogoda ;/

    hmmjakos w tym cyklu wypieramjakie kolwiek obiawy na ciaze gdzies w glebi w glowie siedzi taki glos mowi juz tu cie kulo i dostalas @ sutki tez wczesniej swedzialy wiec pewnie na @...chciala bym juz wiedziec na czym stoje:}

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieczyny a w ogole majas skapy sluz da sie zajsc w ciaze;/?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dobre pytanie ale ja nie wiem :/

    Dziewczynki IDE spać jutro pobodka o....4.30 hmmm przecież to środek nocy:( papa dobrej nicki;*

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 29 marca 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mnie zaczelo to zastanawiac. Wydaje mi sie ze dzis jest jzu pzeroczyty rzciagliwy ale skapy. czkolwiek testy owu wysly mi w pt i dzis ze slaba kreseczka druga czyli negatywne (wczoraj nie robilam), szyjka wciaz wysoko to znaczy ze jeszcze owu nie nastapila?

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 29 marca 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola może spróbuj żelu conseive plus. W trakcie stosunku zagęszcza się i przypomina śluz płodny. Jest bardzo gęsty i utrzymuje podobno dłużej plemniki w ciele kobiety.
    100krotka masz tak samo jak ja i jak setki innych kobiet. Nie wkręcam sobie ale obserwuję organizm. Jak na stan przed @ to czuje się zajebiście oprócz paru małych niedogodności, ale jak mówiłam pewnie duphaston zaczął działać. Krzyż już mnie dziś nie bolał, ale w trakcie przytulania zakuł mnie jajnik tak podobnie własnie jak na @. Mój mąż jest bardzo przejęty. Starałam się ukryć przed nim termin @ żeby w razie jak test by wyszedł pozytywny to powiedziec mu to w jakiś fajny sposób żeby sie nie domyślał. Ale on juz zaczął mój wykres prowadzić i opieprza mnie że za mało objawów zaznaczyłam i nie dostałam tyle pkt co powinnam :) hahaha.
    W każdym razie już postanowiłam że gdy @ przyjdzie to odczekam tydzien i pódę sobie na zwolnienie a co :) Muszę odsapnąć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 23:16

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 30 marca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kolezanki :)
    U mnie nowy cykl, nowe szanse...choc marnie to widzę.
    Jeszcze ta przepaskudna pogoda...
    A co dobrego u Was?

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 marca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kasiarzyna. Ja czekam na @, pewnie też nowy cykl. Temperatura mi głupieje i termometr więc wyniki nie są zbyt miarodajne.
    A pogoda okropna. Ja dzisiaj tylko sprzątam :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki chciałam się przywitać trzymajcie kciuki za dobre wieści jade do Gina :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej trzymamy trzymamy :D

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak tam 100krotka :D?

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie 100krotko. Jak tam? :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • dżelka Autorytet
    Postów: 310 263

    Wysłany: 30 marca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    kurcze po tych @ to juz sama nie wiem co myslec bo takie skape i krotkie sa ale nie ma co sobie wkrecac

    Witam Was dziewczyny :-)
    Ja też mam skąpe 1-1,5 dnia takiego normalnego okresu a później to już lecę na wkładce. Kiedyś to było 4-5 dni jeszcze przed staraniem, ale przyczyny nie widać. Mam nadzieje że to nic złego.

    f2wli09kb0h7bhmj.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ