Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Natalii00 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2015, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola387 wrote:
    Pomogło?Ja zaczęłam b6 50mg Ale dopiero kilka dni
    dzisiaj 6 dzzien b edzie jak pije szczerze dzisiaj zobaczylam dopiero bo cos mokro mi sie zrobilo wiec moze to to :D

• violett Autorytet

Wysłany: 29 marca 2015, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, widzę że kilka z Was przeszło już badania hormonów. Mnie to właśnie czeka i chciałam się Was poradzić, bo mój endo napisał mi co mam zbadać, ale jeśli chodzi o określenie konkretnego czasu, to tylko że w 22 dc mam zbadać progesteron.
    Oprócz tego mam jeszcze: prolaktynę, LH, FSH, E2, testosteron, DHEAS, adrostendion, 170Hprogesteron - i tu nie określał dnia.
    Podczytując Was dzisiaj zobaczyłam, że niektóre badania robicie w 1 fazie cyklu, stąd moje pytanie - myślicie że wszystko mogę zrobić w tym 22dc?
    Dodam, że do endo mam teraz ograniczony dostęp.

qdkki09kykwqq0jq.png
  • karola387 Koleżanka

Wysłany: 29 marca 2015, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kg fach e2 na pewno pierwsza faza Ale ten twój lekarz powinien wszystko wyjasnic. ..

100Krotka trzymam kciuki musi się udac!

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2015, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziekuje :)

violett dziwne ze ten Twoj lekarz Ci nie powiedzial kiedy najlepiej zrobic te badania;/
    ja jak robilam to w takich dniach i dostalam od lekarz karteczke i wszystko bylo ladnie napisane co i kiedy :)
    3 dzień cyklu LH, FSH, TSH, PRL, TESTOSTERON
    14 dc lub kolo owu. FSH, LH, E2
    21 dc lub 7 dni po owu- E2, PROGESTERON
    (ewentulnie dheas, androstendion, tsh, t3, t4
    Ja juz u siebie w domku :) na szczescie bo jak jechalam samochodem to usypialam az sie balam ;/ musze sie polozyc bo usne na siedzaco;/

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2015, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzilam dzisiaj z siostra po galeri i bylysmy w sklepie zciuszkami dla maluszkow ale sie naogladalam:) hmmm...Chcialam cos kupic dla siostrzenicy ale nie kupilam bo jak jednak bedzie siostrzeniec to nie bedzie chodzil w sukieniuni:) hehe:) nie no zartuje :P nie moglam sie zdecydowac i jeszcze nic nie kupilam ;/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 18:00

• violett Autorytet

Wysłany: 29 marca 2015, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie. Właśnie też mnie to zdziwiło, ale sądziłąm, że skoro nie napisał to jest obojętne kiedy zrobię, a tylko ten progesteron w 22 dc jest ważny..A szkoda, bo już jestem w 6dc..

qdkki09kykwqq0jq.png
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2015, 18:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violett tak jak napisała 100krotka. Ale mi gin prolaktynę kazał robić po 10dc i raczej w tej okolicy cyklu się ją bada. Progesteron podobno zalezy od tego jak długie masz cykle, mi kazał 21 dc. No i musisz być zupełnie na czczo.

Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • JaJaga Ekspertka

Wysłany: 29 marca 2015, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko- może jednak "coś" z tej Twojej senności będzie... :) bo od samych tabletek, zeby aż tak Cię brało??? :) 3mam kciuki :)
    Ja mam jutro kolejny monit o 20.50 dopiero, ciekawe czy endo mi zgrubiało :)

Dziś byli u mnie bratankowie- 5l i roczek- niezła rozróba była- żywiołowe szkraby. Ale nie da się ukryć, że są to już dzieci "epoki tabletów" jak ja to mówię- roczny Jędruś tak umiejętnie przesuwa ekran w komórce, że aż podziw:)W końcu zaczęli tak świrować, ze wyjęłam wielki arkusz zwykłego szarego papieru i się świetnie na tym bawili- małemu szeleszczyło pod nogami i aż się taił ze śmiechu :) a my już z mężem jesteśmy "padnięci". Kurcze... kiepska kondycja :)

Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2015, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki padlam jak tylko polozylam glowe na poduszke, prawie 2 godz spalam a czuje ze zaraz znowu usne:p hihi dobrze ze mezus juz wraca:)

JaJaga ja po nocach i dzis wczesnie wstalam a w nocy malo spalam i do tego jeszcze pogoda ;/

hmmjakos w tym cyklu wypieramjakie kolwiek obiawy na ciaze gdzies w glebi w glowie siedzi taki glos mowi juz tu cie kulo i dostalas @ sutki tez wczesniej swedzialy wiec pewnie na @...chciala bym juz wiedziec na czym stoje:}

• karola387 Koleżanka

Wysłany: 29 marca 2015, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieczyny a w ogole majas skapy sluz da sie zajsc w ciaze;/?

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2015, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dobre pytanie ale ja nie wiem :/

Dziewczynki IDE spać jutro pobodka o....4.30 hmmm przecież to środek nocy:( papa dobrej nicki;*

• karola387 Koleżanka

Wysłany: 29 marca 2015, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mnie zaczelo to zastanawiac. Wydaje mi sie ze dzis jest jzu pzeroczyty rzciagliwy ale skapy. czkolwiek testy owu wysly mi w pt i dzis ze slaba kreseczka druga czyli negatywne (wczoraj nie robilam), szyjka wciaz wysoko to znaczy ze jeszcze owu nie nastapila?

• Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2015, 23:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola może spróbuj żelu conseive plus. W trakcie stosunku zagęszcza się i przypomina śluz płodny. Jest bardzo gęsty i utrzymuje podobno dłużej plemniki w ciele kobiety.
    100krotka masz tak samo jak ja i jak setki innych kobiet. Nie wkręcam sobie ale obserwuję organizm. Jak na stan przed @ to czuje się zajebiście oprócz paru małych niedogodności, ale jak mówiłam pewnie duphaston zaczął działać. Krzyż już mnie dziś nie bolał, ale w trakcie przytulania zakuł mnie jajnik tak podobnie własnie jak na @. Mój mąż jest bardzo przejęty. Starałam się ukryć przed nim termin @ żeby w razie jak test by wyszedł pozytywny to powiedziec mu to w jakiś fajny sposób żeby sie nie domyślał. Ale on juz zaczął mój wykres prowadzić i opieprza mnie że za mało objawów zaznaczyłam i nie dostałam tyle pkt co powinnam :) hahaha.
    W każdym razie już postanowiłam że gdy @ przyjdzie to odczekam tydzien i pódę sobie na zwolnienie a co :) Muszę odsapnąć ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 23:16

img-2014062101101130.png
  • kasiarzyna Autorytet

Wysłany: 30 marca 2015, 08:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kolezanki :)
    U mnie nowy cykl, nowe szanse...choc marnie to widzę.
    Jeszcze ta przepaskudna pogoda...
    A co dobrego u Was?

mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 30 marca 2015, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kasiarzyna. Ja czekam na @, pewnie też nowy cykl. Temperatura mi głupieje i termometr więc wyniki nie są zbyt miarodajne.
    A pogoda okropna. Ja dzisiaj tylko sprzątam :)

img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 marca 2015, 15:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki chciałam się przywitać trzymajcie kciuki za dobre wieści jade do Gina :-)

Amelia San lubi tę wiadomość

• Natalii00 Autorytet

Wysłany: 30 marca 2015, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej trzymamy trzymamy :D

• Natalii00 Autorytet

Wysłany: 30 marca 2015, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak tam 100krotka :D?

• Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 30 marca 2015, 17:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie 100krotko. Jak tam? :)

img-2014062101101130.png
  • dżelka Autorytet

Wysłany: 30 marca 2015, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    kurcze po tych @ to juz sama nie wiem co myslec bo takie skape i krotkie sa ale nie ma co sobie wkrecac

Witam Was dziewczyny :-)
    Ja też mam skąpe 1-1,5 dnia takiego normalnego okresu a później to już lecę na wkładce. Kiedyś to było 4-5 dni jeszcze przed staraniem, ale przyczyny nie widać. Mam nadzieje że to nic złego.

f2wli09kb0h7bhmj.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego