X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no widzicie ja jeśli będę mieć owu to około 18-19 dc. Dzieki za info!!;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:-) przespalam pol dnia a nadal jestem nieprzytomna;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się ogarnąć i jechać na male zakupy bo nie ma co jesc;( później zajrze :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Witajcie :)
    100krotka niedawno wstałam a zapewne Ty teraz poszłaś spać ;) Dobrze, że już masz weekend i że pracę masz tylko do 14. Będziesz miała więcej czasu na załatwienie swoich spraw i będziesz mogła na dłużej zobaczyć się z mężem a nie na marne 5min ;)
    Miłego dnia dziewczynki :)

    No wlasnie moj maz ma kolkos w pracy i dopiero od wtorku troszke luzu bedzie mial i moze wczesniej bedzie wracal:/ Dzisiaj rano jak przyjechala mmoowie mu ze jak sie wyspie ogarne i przyszykuje mu obiadek za 2dni to pojade sobie do mamy bo nie chce sama w domu siedziec a on ze mnie nie pusci :) ze cale 5nocy nie mial sie do kogo przytulic i tak mnie prosil zebym zostala i co mialam zrobic:) zostalam :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz posprzatalam :) i czuje jak by mi mialy zaraz nogi odpasc;/ zostalomi jeszcze zrobic kotleciki dla meza:)

    Ja chcialam mierzyc temp ale nie ma to sensu w moim przypadku bo raz pracuje taka raz tak:(

    Sarenko mnie strasznie swedza sutki od dwoch dni :) dziwne:) sluz tez mnie zalewa ale u mnie tak zawsze przed @:( ja tez trzymam kciukizeby do Ciebie @ juz nie przyszla :)

    Amelio ja zjadlam 2 parowki i pekam :( i jakos mi tak niedobrze teraz ;/

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 marca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie za to @ wczoraj sie skonczyla a dziaij jak sikalam czerwono polecialo masakra jakas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje piekna :) i pomyslec ze ja i moj maz poznalismy sie przypadkiem :) hihi :) mi tez ciezko i nic mi sie nie chce ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 17:54

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poznajac swojego meza bylam zauroczona innym teraz Bogu dziekuje ze dalam nam szanse ze sprobowalam :) nie wyobrazam sobie zycia bez niego :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) warto warto:)

    Amelio a Ty juz po @ tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki :)z calej sily i dzialajcie :)

    Ja kupilam z alegro i nadaja sie one do du....dobrze ze mialam jeszcze jakis inne te z alegro wychodzily caly czas negatywne a zrobilam kupiony w aptece i wiszedl pozytywny :)

    juz sie nie moge doczekac sie poniedzialku:)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak Sarenka :) Jak ja sobie przypomne jak z meze sobie planowalismy na poczatku hmmm nasza dzidzia miala by juz 3 latka a druga byla by w brzuszku :) a tu ooo z planow wyszko co wyszlo...

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 28 marca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm po prostu nie chce się aż tak nakręcać, z tym mierzeniem, zapisywaniem... itp. obserwuję siebie,znam swoje cykle, rodzaje śluzu, wiem kiedy mam owu.

    Testy owu robiłam może w 3 cyklach...z czego jednego razu na teście nic nie wykazywało a na USG tego samego dnia już był płyn w zatoce Douglasa. Wtedy się zraziłam.

    Testy ciążowe robiłam przed każdą miesiączką w pierwszym roku starań. Teraz już wyluzowałam, bo wydaje mi się, że to wszystko jeszcze bardziej nakręca nasze umysły. Mówimy, ze jest spoko, że jest dystans- ale to obsesyjne liczenie i czekanie nie wpływa na nas dobrze.

    Mam nadzieję dziewczyny, że uda się Wam i marzec okaże się dla Was wyjątkowym miesiącem :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie smuce sie tak mi sie przypomnialo :) caly czas mam pod gorke juz sie przyzwyczailam :) Kochaniutka o ile dobrze panietam to jestem o 2 lata mlodsza od Ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj faktycznie babunia z Ciebie:) hihi dwa lata roznicy to nie duzo :)

    Mam nadzieje ze szybko Wam sie uda:)

    Moja szwagierka ma 33i od lipca ma zaczac starania o pierwsze

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam sie na przyszlosc :)
    Tez powinnam podniesc pupe ale mi sie nie chce ;/

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocki dziewuszki :*

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obudzilam sie o 22 i nie mogę uznać;( mój tez i mocno mnie przytula:-)

    Tez czkam na jutszejszy dzien i mam nadzieje ze będzie lepszy:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-) ja juz u mamy jestem:-) mialysmy iść o 9 do kościoła ale ona jeszcze spala wiec pojdziemy później :-)
    Amelio ja wczoraj pol nocy przeplakalam a dlaczego to nie wiem;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah te huśtawki potrafią być męczące;/ jatez dzisiaj mam lepszy nastrój:-)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien doberek ;) u mnie ponuro zimno deszczowo aj :/ mialam test rano zrobic ale moj nie kupil i dzisiaj ma to zrobic wiec albo wieczorem zrobie albo rano

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ