X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    burz burza wali pada az strach wychodzic:(

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to lubię ale u mnie już spokój. Tylko pada :) Co tam u ciebie, wypoczywasz?

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie o 20 bede szykowac sie do pracy wiec korzystam poki moge :)mialam isc jeszcze spac ale tak pada ze nie ma mowy zebym usnela:/ a Ty juz po pracy tak?

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, też się dziś troche przeciągnęło. Już mam dośc, bo codziennie mnie wkurzają. Ja natomiast chyba się kładę a przed 22 jadę po męża do pracy i biore naszego (synka) psa :) 100ktorko ja usypiam jak suseł jak pada :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    ja znam taki przypadek :) moja ciocia :) normalnie miala okres a pozniej sie okazalo ze w 3 miesiacu ciazy jest :)
    a jak sie dowiedziala ze jest w ciazy? czula cos itp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarenko nie jestes sama ja tez man dosc traktuja nas jak smieci, krzycza az szkoda gadac ja odkad wrocilam ze zwolnienia to codziennie koncze jakas linnie i na mopie latam juz mam od niego odciski:(

    Natalii00 a wiesz ze tego to juz nie wiem:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez sie jeszcze poloze dobra i godzinka jak by sie udalo usnac:)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    sarenko nie jestes sama ja tez man dosc traktuja nas jak smieci, krzycza az szkoda gadac ja odkad wrocilam ze zwolnienia to codziennie koncze jakas linnie i na mopie latam juz mam od niego odciski:(

    Natalii00 a wiesz ze tego to juz nie wiem:(
    aha ok :)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze po tych @ to juz sama nie wiem co myslec bo takie skape i krotkie sa ale nie ma co sobie wkrecac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam skape i krotkie tylko ze bardzo bolesne :(

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nigdy tak nie mialam... dlatego mnie to tak zaciekawilo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio znowu Ty sie kladziesz a ja wstaje:) hihi tak mi sie nie chce zostala bym w domu i poczekala bym na mezusia taksie za nim stesknilam przez 3 dni widzielismy sie po 5min:(
    Dobrej nocki dziewczynki:*

  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja koleżanka miała plamienia w terminie miesiączek i mówiła że były takie normalne jak @, a potem okazało się że jest w ciąży, skapła się jak zaczął jej brzuch rosnąc:D a ona zawsze, nawet po jedzeniu, miała płaski brzuch jak decha:D To już był 4 miesiąc ciąży.
    100krotka a ile dni po owu robiłaś ten progesteron?

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkuniu powinno się w 21 dc

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 27 marca 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Rybkuniu powinno się w 21 dc
    Niekoniecznie, bo to zalezy ile dni ma cykl i kedy owu.
    Kilka dni po owu powinno byc ok 10, 6-7 jest szcyt i powinno byc wiecej. Przed jest mniej niz 1. Wiec skok widac łatwo. U mnie wystepuje poznej niz w 21 bo mam dluzsze cykle ale na szczescie owu chyba jest bo skok jest. Zobaczymy jak w tym, tez badam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ja właśnie zczynam weekend:-) do pracy dopiero w pon na 6 rano :-)
    Juz sobie zalatwilam od ponprace do 14 wiec spokojnie pojade do lekarza:-)
    Rybkunia ja robilam 21 DC lekarz tam mi kazał :-).

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 28 marca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej dziewczyny! Na monitoringu wyszło, że mam po jednym dość dużym pęcherzyku na prawym i lewym jajniku:) ok 17mm, endo 7mm, trochę kiepsko ze śluzem. Ale gin mówi, że spokojnie, bo to dopiero 10 dc i wszystkie parametry na pewno wzrosną:)Mówiła, że właśnie przed moją wizytą robiła inseminacje w szpitalu i pani miała endo 4mm:/
    W poniedziałek na kolejny monit i wtedy konkretna decyzja, czy podać pregnyl, czy może samo pękło.
    A na śluz jem wiesiołek i jest lekka poprawa ale generalnie trochę kiepsko. Gin powiedziała, że niektorzy przepisują duphaston, ale on z kolei hamuje inne procesy i przed owulacją nie powinno się go podawać. Czy znacie inne naturalne metody na to?
    Hmmm z innej beczki:) u nas trochę pochmurnie, ale mam nadzieję, że trochę się przejaśni. Mamm dziś dużo werwy i ochoty do wielkiego sprzątania, poza tym trochę porządków w ogródku po zimie trzeba zrobić:) mąż od rana myje auto bo na przegląd jedzie hihi a jak on auto myje to nie ma go prawie cały dzień- tak je pucuje hehe

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 28 marca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa dziewczyny, czy Wy prowadzicie swoje wykresy bardzo starannie? Ja nie bardzo, jakoś nie chce mi się mierzyć temp- tzn pisać o niej, pisać o śluzie itp... znam swoje ciało i obserwuje je, ale aż tak z tymi wykresami to zakręcona nie jestem, hmm sama nie wiem :)
    Jestem tu przede wszystkim, żeby porozmawiać z kimś o podobnych doświadczeniach...

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 28 marca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko no to week :) Ja ide do roboty dopiero we wtorek na 20 :D Odpoczywaj ile wlezie.
    Amelio, sama nie wiem jak się czuję. Dziwnie. Jeden cycek mnie boli, ale troszkę, czasami poczuje krzyż. Normalnie przed @ to biust, krzyż i jajniki mnie rwały, a teraz nie. To baaardzo przyjemne uczucie nie mieć takich bóli, ale ciągle mam wrażenie że to jednak sprawka duphastonu a nie Fasoli ;) Jeszcze trochę czasu zostało więc sie zobaczy.
    JaJaga, na pęknięcie pęcherzyka nie ma chyba innej opcji niż czekanie. Bo na pewno nie "zrób to sama w domu" ;) Temperature mierze regularnie ale pierwszy raz tylko w tym cyklu :) Trochę jest to męczące ale przynajmniej wiem co jet grane. Jak spadnie to wiadomo że @ a nie nadaremne czekanie. A śluz to zwykła obserwacja i tyle. Ja wiem że praktycznie gdzieś tak 10 dni przed @ zawsze miałam sucho, a teraz biały śluz który przy sikaniu aż kapie. Jest to pomocne. Polecam.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jajago ja mierzę codziennie rano, budzik mam o 5 rano i już na śpiocha wyciągam spod poduszki termometr i mierze;-)
    Chyba troszke się stresuje że moja temp nie skoczy i testy owu nic nie wykażą. Dobrze że teraz mam przyjezdza moja szwagierka to dużo czasu ze sobą spędzimy więc trochę moje myśli będą zajęte innymi sprawami.
    Jejku czemu nie ma innego pewnego sposobu potwierdzenia owulacji!! życie byłoby prostsze:D

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ