X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalio Kochana coz mam Ci powiedziec ze uda sie napewno tylko spokojnie bez stresu wiem ze sie latwo mowi gorzej zrobic;/ ja w tamtym cylku tez bardzo chcialam jak by sie udalo to bym nie musiala do pracy wracac a tu dupa:( wiem ze jest Ci ciezko ale musi byc dobrze musi sie udac:)

  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! czy przyjmiecie mnie do swojego grona?:-)
    Staram się z mężem o dziecko od września 2014. Udało się juz za pierwszym razem, pomimo że lekarz mówił iż mam pcos i bez monitora owulacji stwierdził jej brak. Zalecił tabletki anty bez żadnych badan i to była moja ostatnia wizyta w jego gabinecie. Będąc w ciąży w dniu spodziewanej miesiączki dostałam krwawienia więc uznałam że to miesiączka, a że byłam chora to robiłam wszystko żeby wyzdrowieć (polopiryna, moczenie nóg w gorącej wodzie). po moich gorących sesjach dostałam bóli brzucha i zrobiłam test ciążowy, który wyszedł pozytywny. Beta hcg spadała w kolejnych dniach. Przyszły ogromne wyrzuty sumienia, że to wszystko przeze mnie:-(. Między czasie wyszła jeszcze niedoczynność tarczycy, która również mogła być przyczyną poronienia. Po miesiącu leczenia moje tsh spadło z 5,4 na 1,16. Jestem w 10 dc więc za jakieś 9 dni będzie owulacja. Przynajmniej mam taka nadzieje! bo nie zawsze ją mam. W tym cyklu mierzę temperaturę, od 3 cyklu piję ziółka baby&mama med i już nie mogę się doczekać pozytywnego testu;-)!!!

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no wlasnie te myslenie tylko pozytywne zostaje :) bo inaczej ciezko bedzie mam nadzieje ze w koncu sie uda

  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia ja tez juz na pewno nie będę brać! tylko że wtedy myslałam że jestem juz w nocym cyklu:-)także wykluczyłam ciąże! chociaż czułam nieraz ciągnięcia w macicy, czemu sie nie domyśliłam!! eh!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Cie Rybunia przykro mi z powodu poronienia :( Teraz musi byc juz lepiej:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Ja już po fryzjerze, przyciemniłam włoski na ciemny blond i jest ok :) Miałam koszmarne włosiska ;)
    Jak się czujesz 100krotko? Myślisz, że @ się zbliża? Ja mam nadzieję, że się pozytywnie zaskoczysz i tego Ci życzę.
    A co zamierzasz robić z włoskiami malować czy podciąć? :)


    Nie czuje jeszcze ze sie zbliza ale wiem ze bedzie :( przez ten zoladek tak mi nijako;/ nie wiem czy to tak jak na biegunke czy jak na wymioty ale ani jedno ani drugie nie meczy tylko tak mi dziwnie na zoladku;/

    Hmmm znajac zycie pewnie pomaluje na brazowo i podetne jakos nie mam odwagi zrobic mojego wymarzonego rudero:(

    Zaraz do pracy;/ nie chce mi sie...:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    a no wlasnie te myslenie tylko pozytywne zostaje :) bo inaczej ciezko bedzie mam nadzieje ze w koncu sie uda

    musimy myslec pozytywnie bo jak bedziemy wmawiac sobie ze sie nie uda to sie nie uda :) ja mam przeczucie ze @ ale wiara w to ze moze jadnak sie udalo tez jest:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czuje w tym cyklu taki spokoj jak sie uda bede najszczesliwszym czlowiekiem w kosmosie:) jak nie to bede probowac dalej:) bo w koncu musi sie udac:):)

    Amelia San, Natalii00 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio wyspij sie i za mnie bo ja za kilka minut wstaje z lozeczka :)Spij dobrze:)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak wy się nastawiacie na dziecko? w sensie psychiki? bo czasami się zastanawiam jak to jest, że kobiety się "blokują", w jakim sensie, bo ja pragnę dzidzusia i myslę czasami jak to będzie jak będziemy rodzicami, że pokażemy naszemu dziecku świat, wspólne wakacje, rodzinne imprezy itp:-) ale nie myślę chyba tak obsesyjnie. Znaczy po owulacji czasami zastanawiam sie czy coś się tam w brzuszku dzieje:-) jak jest u was?

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę,ze na zasadzie czy udało się trafić w owulację, czy cos z tego będzie,dopatrywanie się objawów zamiast sie cieszyć seksem i żyć normalnie,nie planować kiedy się bobo urodzi,kiedy robić test,to cale mierzenie tempki,robienie testów owu...męczące to ale jak starania długo trwają to chyba nie da się inaczej...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    Weszłam do was ponieważ też myślałam, ze wszystko jest ok.. na początku.. lekarz powiedział, ze do 6 miesięcy max i będę w ciąży. Niestety okazało się inaczej. Wciąż nic nie wychodziło.. zastanawiałem się co się dzieje, że moje koleżanki zachodzą ot tak... w pierwszym lub 2 cyklu a u nas nic:( zrobiłam badania i mąż. Niestety! U męża bardzo słabe nasienie na pograniczu in vitro.. u mnie późna owulacja albo wcale.... Teraz w życiu nie dałbym sobie wmówić, że ciągłe próby bez skutku świadczą o tym że jest ok. Maiłam wciąż wrażenie, że wszystkie zachodzą tylko nie ja.. i też nie wiedziałam czemu. Nie chodzi o to żeby się nakręcać, ale moim zdaniem jeśli po 3 cyklach nic to należałby zrobić choć podstawowe hormony.. i faceta przebadać obowiązkowo! Wiek nie koniecznie ma tu coś do rzeczy- zdrowa 24 latka i zdrowa 34 latka +zdrowy facet może szybko zajść w ciążę - ale podkreślam - trzeba być zdrowym!
    Też jestem tego zdania że im wczesniej się zacznie sprawdzać przyczyny tym szybciej można osiągnąć sukces w postaci bobasa :-) a lekarze zazwyczaj bagatelizują początki niepłodności par!!pieprzą że jesteś zdrowa i że w najbliższym czasie zostaniesz matką polką!!mi też taki kit wciskali a jednak udało się ale przez ivf bo naturalnie nie było szans!!

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 26 marca 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Myślę,ze na zasadzie czy udało się trafić w owulację, czy cos z tego będzie,dopatrywanie się objawów zamiast sie cieszyć seksem i żyć normalnie,nie planować kiedy się bobo urodzi,kiedy robić test,to cale mierzenie tempki,robienie testów owu...męczące to ale jak starania długo trwają to chyba nie da się inaczej...
    Tak, niestety ciezko jest sie nie nakrcac jak sie nie udaje. Martwisz sie czy nie udalo sie b nie trafilas w owulacje czy cos jest nie tak. Kiedy ta owulacja jest, czy jej nie ma itd. Tym sie chyba mozna zblokować. Ale jak już się abrdzo chce to chyba ciężko się nie zblokować ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:-) ja juz po pracy:-) piękny dzień się zapowiada az mi szkoda ze go przespie;[

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 27 marca 2015, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a ja na 8 zwijam sie do roboty... Co za dzien wczoraj :( Nie dośc że się przedłużyło to mundur cały brudny w gnoju i błocie i nie mam w co się ubrać :/ Jestem zmęczona. Pa dziewczyny :*

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko żeby Ci szybko zlecialo:-)
    Taka głodna byłam ze nie mogłam uznać:( brzuszek juz pełny wiec może się uda:-)
    Miłego dnia ;*

    DreAms86 lubi tę wiadomość

  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ja też myśle o owulacji, robie te testy owu, łykam kwas foliowy, wiesiołek, mierze temp. więc cięzko jest nie myśleć i totalnie się wyluzować:-( niby nie czuje że przesadzam, ale boję się że może nawet nie czuje a się nakręcam. Nie wiem jak wy ale ja np. czasami przeglądam jakieś dziecięce ubranka, wózki, łóżeczka itp. Czasami patrze tez pod kątem kupienia jakiegos ubranka dla dziecka w rodzinie, ale jednak patrze na te niemowlęce rzeczy pod kątem swoich potrzeb w przyszłości:D

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 27 marca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybkunia no jedziemy na tym samym wózku, wiem o czym mowisz...a jak sie dowiem,ze komus ze znajomych czy w rodzinie sie udaje, to mi jest smutno...
    Amelia no to mam nadzieje,ze dzis juz trafia z kolorem i weekend zaczniesz w dobrym humorze ;)

    Amelia San, dżelka lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi smaka narobiłaś... ja jeszcze odliczam godzine do wyjścia z pracy do domu,a już nieźle głodna jestem :D
    Na szczęście dziś piątunio, szkoda tylko,że pogoda się tak starsznie popsuła :/

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja ja wam zazdroszcze tego piątku;( mi weekend zacznie się jutro o 6 rano;(
    Mi tez się zdaza myśleć np teraz wstać i jechać po wynik czy nie... Ale zaraz wstaje i pojade ciekawość wieksza

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ