X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczynki ale tak mnie to zabolalo...no ale coz sa ludzie i podludzie.
    Tak jakos sie dzisiaj zle czuje :( w pracy bolal mnie brzuch i teraz tez czuje ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiekszosc z nich myslala ze jestem w ciazy. Plota o pierwszym zwolnieniu napewno poszla(poprzedni gin dal mi zwolnienie z kategoria B bo mu sie wydawalo ze jestem)ale ja sie nie zamierzam nikomu tlumaczyc.
    Oj teraz do piatku czekam na winiki i zobaczymy czy owu byla czy nie...
    Mam jeszcze inne zmartwienie znowu pojawily sie dziwne bole podbrzusza;/ i wydaje mi sie ze to przez to obijanie sie o tasmy jak siedzialam w domu to mnie nie bolalo:(
    A jak wam mija dzien?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przysnelo mi sie ale wcale lepiej sie nie czuje brzuch jak bolal tak boli:( dobrze ze moj maz zadzwonil bo bym chyba do pracy nie wstala, a tak to trzeba sie ogarnac ;/

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to nie tylko mnie brzuch bolał w pracy pół dnia. Ogólnie pobolewał mnie też krzyż jak przed @, ale od kilku dni zalewa mnie śluz nie jak przed @ bo zawsze sucho. Ogólnie chodzę na wkurwie totalnym od paru dni ale tu zgrywam twardzielkę. Powodu brak, a może hormony jak przed @? W tamtym cyklu ogarniał mnie płacz bez powodu, ale jak to gin stwierdził myśli że byłam w ciazy.
    100krotka a głupotami się nie przejmuj. Mnie też w pracy koledzy ciagle pytają kiedy i kiedy :) Ja juz sie przyzwyczaiłam ;) A poza tym masz język, więc odpal coś! Jak brzuch?

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek:-) ja juz po pracy szybko zlecialo i mam jakiś dobry chumor:-) brzuchal trochę pobolewa ale jest lepiej :-) zykam spać bo dziś mam ochotę na zupie jarzynowa :-) i muszę ja później ugotować:-)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 26 marca 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się przywitam :) 100krotko też bym sobie na nocki pochodziła, nie lubie w dzien pracować. Dzis mam 14-22 :/ I w ogóle ostatnio jest zapierdziel bo 3 osoby na zwolnieniu a 2 na urlopie...

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 26 marca 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja życząc miłego dnia :)
    Ja na szczęscie w nocy spie ;) Cieszę się, że mam pracę od 7 rano 8 h :)
    100krotka narobiłaś mi ochoty na jarzynową...ale mam dziś barszczyk ukrainski i zrobilam tortillę mmm :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 26 marca 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj zjadłam żurek bo ostatnio na to miałam chęć i to był błąd. Myślałam że bede rzygac a w brzuchu rewolucja. Krople żołądkowe i te sprawy a rano rozwolnienie ale juz dobrze ;)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio, o na kalafiorową też mam chęć :) U mnie to nie koniec dziwnych objawów, ale nie chciałam pisać bo nie nakręcam się. Obserwuje bacznie i "nie podoba" mi sie to ;) Chce mi się strasznie żreć! Szczególnie wieczorem, wtedy musze się położyć szybko spać bo pożarłabym wszystko co w lodówce jest... Jak robię siusiu to ten śluz aż ze mnie kapie. Poza tym zrobiłam się strasznie czepliwa a towarzyszy temu niestety...skrajna agresja :/ W pracy aż wre. A dodatkowo dokładnie w 7dpo spadła mi jednorazowo temperatura z wysokiej a na drugi dzień jeszcze wyższa niż poprzednia. Może to nic nie znaczy bo badam ją tylko od tego cyklu. A w 4 dpo bolał i kuł mnie prawy jajnik. Nie mocno, ale dziwnie. Nie bolą mnie natomiast piersi a przeważnie na tydzień przed @ bolały dość mocno. Możliwe że to wszystko za sprawą duphastonu dlatego nie wkręcam sobie że to na pewno ciąża. Jak będzie @ to pewnie nawet mocno się nie rozczaruję. Najwyżej dłużej będę szczupła :D

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Am ;) Też bym chciała żeby i wam się udało! Ale póki co ciiii, bo myślę że duphaston serio może cos pochrzanił. A kiedy Ty masz mieć @?

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, myślałam że jakoś niedługo. W takim razie u Ciebie czekamy na króliczka :) Amelio cieszę się że się cieszysz :) Ale nie ma z czego raczej, to tylko subiektywne "objawy". Lepiej brac to na zimno ;)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Aha, myślałam że jakoś niedługo. W takim razie u Ciebie czekamy na króliczka :) Amelio cieszę się że się cieszysz :) Ale nie ma z czego raczej, to tylko subiektywne "objawy". Lepiej brac to na zimno ;)
    Uspokój się, oddychaj, raz dwa trzy... :) :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no własnie, 100krotko trzymamy kciuki!
    Wycieczka o taaaak. My ostatnio byliśmy w spa we Władku. To był relaks.

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • milkami Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 26 marca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w lipcu jedziemy do Mielna - trochę oklepane miejsce ale mój się uparł;) Ja dzisiaj testowałam i kreseczek brak. Ale mam nadzieję, że w poniedziałek u gina się wszystko wyjaśni. Piję ostatnio inofem na uregulowanie hormonów przy pco i nie wiem czy hormony oszalały czy to ciążą:) Byle do poniedziałku:)

    milkami
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 26 marca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziwczyny :) u i mnie @ w trakcie masakra i mam juz dosyc myslalam na poczatku ze to moze inseminacji i ludzialam sie ale ja glupia masakra...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) tatusiek obuszil mnie jakas godzine temu pogadalismy i pojechal do domu ja w tym czasie zupe ugotowala i juz pozarlam:)

    Sarenko trzymam kciuki :* ja za nocami nie przepadam;/
    Amelio czekamy na Twojego kroliczka :*
    Natalii nie mow tak nie jestes glupia

    Ja tez ostatnio mialam rewolucje zoladkowe;/ ale juz przeszlo:)hyba jednak nie przeszko znowu mi dziwnie:/
    Dziewczynki u mnie jeszcze 8 dni do @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 14:35

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczynki tak mi sie nic nie chce, dziwnie mi na zoladku hmmm, za oknem deszcz pada a ja sie coraz bardziej senna robie;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje ze przyjdzie :(
    Wlasnie nic nie mam pokonczylo sie i jakos zapomnialam kupic:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero w srode ide do fryziera a juz nie moge patrzec na wlosiska ;/

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsze to ze tak chcialam zeby sie udalo a tu dupa :(

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ