Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 15:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczynki ale tak mnie to zabolalo...no ale coz sa ludzie i podludzie.
    Tak jakos sie dzisiaj zle czuje :( w pracy bolal mnie brzuch i teraz tez czuje ;/

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiekszosc z nich myslala ze jestem w ciazy. Plota o pierwszym zwolnieniu napewno poszla(poprzedni gin dal mi zwolnienie z kategoria B bo mu sie wydawalo ze jestem)ale ja sie nie zamierzam nikomu tlumaczyc.
    Oj teraz do piatku czekam na winiki i zobaczymy czy owu byla czy nie...
    Mam jeszcze inne zmartwienie znowu pojawily sie dziwne bole podbrzusza;/ i wydaje mi sie ze to przez to obijanie sie o tasmy jak siedzialam w domu to mnie nie bolalo:(
    A jak wam mija dzien?:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przysnelo mi sie ale wcale lepiej sie nie czuje brzuch jak bolal tak boli:( dobrze ze moj maz zadzwonil bo bym chyba do pracy nie wstala, a tak to trzeba sie ogarnac ;/

• Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2015, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to nie tylko mnie brzuch bolał w pracy pół dnia. Ogólnie pobolewał mnie też krzyż jak przed @, ale od kilku dni zalewa mnie śluz nie jak przed @ bo zawsze sucho. Ogólnie chodzę na wkurwie totalnym od paru dni ale tu zgrywam twardzielkę. Powodu brak, a może hormony jak przed @? W tamtym cyklu ogarniał mnie płacz bez powodu, ale jak to gin stwierdził myśli że byłam w ciazy.
    100krotka a głupotami się nie przejmuj. Mnie też w pracy koledzy ciagle pytają kiedy i kiedy :) Ja juz sie przyzwyczaiłam ;) A poza tym masz język, więc odpal coś! Jak brzuch?

Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2015, 06:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek:-) ja juz po pracy szybko zlecialo i mam jakiś dobry chumor:-) brzuchal trochę pobolewa ale jest lepiej :-) zykam spać bo dziś mam ochotę na zupie jarzynowa :-) i muszę ja później ugotować:-)

• Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2015, 06:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się przywitam :) 100krotko też bym sobie na nocki pochodziła, nie lubie w dzien pracować. Dzis mam 14-22 :/ I w ogóle ostatnio jest zapierdziel bo 3 osoby na zwolnieniu a 2 na urlopie...

img-2014062101101130.png
  • kasiarzyna Autorytet

Wysłany: 26 marca 2015, 07:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja życząc miłego dnia :)
    Ja na szczęscie w nocy spie ;) Cieszę się, że mam pracę od 7 rano 8 h :)
    100krotka narobiłaś mi ochoty na jarzynową...ale mam dziś barszczyk ukrainski i zrobilam tortillę mmm :)

mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2015, 07:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj zjadłam żurek bo ostatnio na to miałam chęć i to był błąd. Myślałam że bede rzygac a w brzuchu rewolucja. Krople żołądkowe i te sprawy a rano rozwolnienie ale juz dobrze ;)

img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2015, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio, o na kalafiorową też mam chęć :) U mnie to nie koniec dziwnych objawów, ale nie chciałam pisać bo nie nakręcam się. Obserwuje bacznie i "nie podoba" mi sie to ;) Chce mi się strasznie żreć! Szczególnie wieczorem, wtedy musze się położyć szybko spać bo pożarłabym wszystko co w lodówce jest... Jak robię siusiu to ten śluz aż ze mnie kapie. Poza tym zrobiłam się strasznie czepliwa a towarzyszy temu niestety...skrajna agresja :/ W pracy aż wre. A dodatkowo dokładnie w 7dpo spadła mi jednorazowo temperatura z wysokiej a na drugi dzień jeszcze wyższa niż poprzednia. Może to nic nie znaczy bo badam ją tylko od tego cyklu. A w 4 dpo bolał i kuł mnie prawy jajnik. Nie mocno, ale dziwnie. Nie bolą mnie natomiast piersi a przeważnie na tydzień przed @ bolały dość mocno. Możliwe że to wszystko za sprawą duphastonu dlatego nie wkręcam sobie że to na pewno ciąża. Jak będzie @ to pewnie nawet mocno się nie rozczaruję. Najwyżej dłużej będę szczupła :D

img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2015, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Am ;) Też bym chciała żeby i wam się udało! Ale póki co ciiii, bo myślę że duphaston serio może cos pochrzanił. A kiedy Ty masz mieć @?

Amelia San lubi tę wiadomość

img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2015, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, myślałam że jakoś niedługo. W takim razie u Ciebie czekamy na króliczka :) Amelio cieszę się że się cieszysz :) Ale nie ma z czego raczej, to tylko subiektywne "objawy". Lepiej brac to na zimno ;)

img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2015, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Aha, myślałam że jakoś niedługo. W takim razie u Ciebie czekamy na króliczka :) Amelio cieszę się że się cieszysz :) Ale nie ma z czego raczej, to tylko subiektywne "objawy". Lepiej brac to na zimno ;)
    Uspokój się, oddychaj, raz dwa trzy... :) :)

img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2015, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no własnie, 100krotko trzymamy kciuki!
    Wycieczka o taaaak. My ostatnio byliśmy w spa we Władku. To był relaks.

100krotka:) lubi tę wiadomość

img-2014062101101130.png
  • milkami Debiutantka

Wysłany: 26 marca 2015, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w lipcu jedziemy do Mielna - trochę oklepane miejsce ale mój się uparł;) Ja dzisiaj testowałam i kreseczek brak. Ale mam nadzieję, że w poniedziałek u gina się wszystko wyjaśni. Piję ostatnio inofem na uregulowanie hormonów przy pco i nie wiem czy hormony oszalały czy to ciążą:) Byle do poniedziałku:)

milkami
  • Natalii00 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2015, 13:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziwczyny :) u i mnie @ w trakcie masakra i mam juz dosyc myslalam na poczatku ze to moze inseminacji i ludzialam sie ale ja glupia masakra...

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2015, 14:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) tatusiek obuszil mnie jakas godzine temu pogadalismy i pojechal do domu ja w tym czasie zupe ugotowala i juz pozarlam:)

Sarenko trzymam kciuki :* ja za nocami nie przepadam;/
    Amelio czekamy na Twojego kroliczka :*
    Natalii nie mow tak nie jestes glupia

Ja tez ostatnio mialam rewolucje zoladkowe;/ ale juz przeszlo:)hyba jednak nie przeszko znowu mi dziwnie:/
    Dziewczynki u mnie jeszcze 8 dni do @

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 14:35

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2015, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczynki tak mi sie nic nie chce, dziwnie mi na zoladku hmmm, za oknem deszcz pada a ja sie coraz bardziej senna robie;/

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2015, 16:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje ze przyjdzie :(
    Wlasnie nic nie mam pokonczylo sie i jakos zapomnialam kupic:(

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2015, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero w srode ide do fryziera a juz nie moge patrzec na wlosiska ;/

• Natalii00 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2015, 16:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsze to ze tak chcialam zeby sie udalo a tu dupa :(

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego