X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie watpie :) od wczoraj mysle o siostrze ona zaraz bedzie rodzic z jednej strony sie bardzo ciesze:) a z drugiej panicznie sie boje ale sama nie wiem czego...hmm

  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 23 marca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój ginekolog powiedział, że prawdopodobieństwo zajścia w ciąże u zdrowej kobiety i mężczyzny jest takie samo jak przyjęcie się przeszczepionej nerki.. Ja zazdroszczę tym, którym udało się na wpadce :P rok ma 365 dni a my niestety mamy w nim tylko max 12 szans na zaciążenie...

    XXsylwiaXX badaliście czy pęcherzyk pękł po zastrzyku? Ja w poprzednim cyklu wyhodowałam pęcherzyk i dostałam zastrzyk, aby na pewno pękł. Okazało się, że pomimo zastrzyku zrobiła się z niego 4cm torbiel.
    W obecnym cyklu też miałam pęcherzyk, nie brałam nic, byłam na usg i lekarz potwierdził owulację (widoczne było ciałko żółte). Jak widać jak ma pęknąć to pęknie a jak nie to i ovitrelle nie pomoże.

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 23 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim. Witam nowe panie :)
    A ja dziś humorek pierwsza klasa... Miałam nocke do 8, ale przedłużyło się do 8:30. Wstalam zła jak osa. Jeszcze mąż psa brudasa wpuścił mi na łóżko, łapy odbił na wczoraj mytej podłodze (!) i nie mogłam się zalogowac na forum bo "specjalista informatyk" chciał poprawić żywotność kompa i nawet mleka do kawy nie kupił. Już mnie hormony trzęsą ;) Po 16 ide na paznokcie więc będzie relax w końcu i wolne dwa dni.
    Amelio @ przyszła w terminie?
    100krotko ja też wieczorem zrobie spacer z brudasem ;)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 23 marca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem dziś świeżo po pracy, ufff :) Myślę o mojej owu, teraz jestem 4 dzień na clo a w piątek w moim 11 dc mam usg- mam nadzieję, że to nie będzie za późno, bo dziś mnie bardzo kłuły jajniki :/ No ale aż tak szybko to chyba na clo to jajeczka nie idą heheh:)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz po spacerku:) moje bydle(piesek) tak mnie ciagalo ze az bark mnie boli ;/
    salatke juz zrobilam:) zaraz trzeba sie szykowac do pracy a jakos tak mi nie wyraznie w brzuchu mi cos sie przelewa...aby do rana

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatnio bratowa zdeklarowała,ze zaczynają się starać o 2. z pierwszym udało im się od razu. Ciesze się, ale z drugiej str smutno...

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 marca 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko a co za bydle masz? Ja mam owczarka niem. długowłosego, ale jest inny niż wszystkie bo serio wyrósł z niego potwór. Ma niecałe 9 miesięcy a jest większy niż nie jeden dorosły pies :) :D I też szarpie dlatego lata luzem.
    Amelio, to chyba nie wczoraj taki dzień był tylko po prostu wkurw.... Dziś to samo. Dziś wolne, nie spałam w nocy, jak usnęłam przyśniły mi się głupoty :/ I z tego wkur.... już nie moge spać. A pazurki żelowo hybrydowe frenche na dwóch z panterką. Ja tak samo jak Ty duzo sprzątam, ale w rękawicach żeby właśnie paznokci nie niszczyć. Na stopach mam same hybrydy i są mega trwałe. Więc Ci polecam :)
    Poza tym widzę że humorki macie dobre. Super tak trzymać. Ja też się STARAM mieć dobry, ogólnie jestem bardzo zła ale zawsze tak mam przed @. I dla relaksu umówiłam się wczoraj na masaż całego ciała ciepłymi olejkami aromatycznymi. Jak kosmetyczka mi opisała jak wygląda ta cała oprawa i trwa aż 1,5 godziny to wzięłam w ciemno :) 13 kwietnia-juz nie mogę się doczekać....

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-) ja juz w domku od 40 udało się wyjść troszkę wczesniej:-) od 30 min próbuje zasnąć ale tak mnie bola nogi ;/ jakoś szybko zleciaslo te 12 godz na szczęście:-)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 marca 2015, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 100krotko :) Myślałam że jestem tu sama co nie może spać.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie moge;( zmęczona jestem strasznie bo nalatalam się jak glupiaa ze szczotka przez 8 godz;( znając życie USNR jak maz pojedzie do pracy;p

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 marca 2015, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój na 6 miał. Zaraz uśniesz, ja na zmęczeniu totalnym padam jak długa.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pies wygląda jak huski albo malamut nie wiemy dokładnie bo znaleźliśmy ja blakajaca się po okolicy a pani weterynarz się wiedziała dokładnie bo jest cala biała ma ok 6 lat z czego 3 juz jest z nami albo i dłużej a wazy prawie 40 kg:-) maz puszcza ja luzem jak z nią chodzi a mi zawsze ocieka wieś trzymaj ja na smyczy:-)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 marca 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamuty te rasowe to ogromne psy :) Są piękne. Nasz był kupiony w hodowli. Najpierw dokładnie rok 31 marca zrobiłam mężowi prezent i kupiłam mu owczarka z hodowli bo marzył o nim, ale jakoś nie chciał zrobic tego pierwszego kroku ;) Radość była prawie ze łzami, niezapomniana chwila gdy szczeniak wybiegł z sypialni a on nie wiedział co sie dzieje :) Gdy miał 10 miesięcy niespodziewanie zdechł. Był wielki płacz. Mój teść aż w szpitalu wylądował, a mąż płakał kilka dni, ja też. Za 3 dni pojechaliśmy po nowego, również mu kupiłam bo stwierdziłam że to sprawa honoru :) A mąż mówił na niego nasz synek :D Był ode mnie i będzie! Teraz waży właśnie 40 kg a nie jest jeszcze dorosłym psem ;)
    Może i w tym roku 31 marca będzie dla nas szczęśliwym dniem.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 marca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Amelio, tak 31 tak mi gin obliczył. A 100krotka juz pewnie padła ;)
    Amelio a Ty dziś wolne?

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio, też bym tak zrobiła na Twoim miejscu. W sumie w mojej pracy jest dużo wolnego ale i bardzo dużo stresu czasami i też czasami na nią zwalam pewne rzeczy ;) Ale taka prawda, mój endo nawet mi powiedział żebym zmieniła pracę (co było głuuuuupie) :) bo przez to mi tak hormony tarczycy skaczą.
    Ogólnie ją lubię, ale coś w tym jest że i tym problemy moga być spowodowane.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • XXsylwiaXX Nowa
    Postów: 5 5

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej;-)
    Sarenka 2015, w tym cyklu nie udało mi się potwierdzić, czy pęcherzyk pękł (nie zawsze mogę urwać się z pracy). Z obserwacji, wydaje mi się, że nie. w poprzednim cyklu po zastrzyku strasznie bolał mnie brzuch...właściwie to brzuch, korzonki, cała miednica;-) teraz nie czułam nic sugestywnego. u mnie największy problem to psychika. jak zbliża się dzień przewidywanej owulacji, to nie umiem myśleć o niczym innym i zaczynam się denerwować, normalnie trzęsę się od środka jak znerwicowana wariatka;-) staram się wyluzować, ale jak widać bezskutecznie. no nic, dziś przylazła @, nowy cykl, nowa nadzieja:-)
    Miło tu Was poczytać, pozdrawiam!

  • XXsylwiaXX Nowa
    Postów: 5 5

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurza twarz, to nie Sarenka2015 a Agulas pytała o pęcherzyk;-) sorry!

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam koleżanki :)
    Pozwolicie,że i ja sie dołączę do wątku, bo doskonale opisuje moją sytuację.
    Niby ok, a dalej nic...hormony ok, prl w górnej granicy ale na minitoringach nie zaburza owulacji,pęcherzyki pękają,dostałam mimo to bromka; progesteron 7po piękny, pozostałe hormony tsh,ft3,ft4,estadiol,fsh,lh w normie doskonałej.Nasienie męża fantastyczne ;) Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne.Obecnie 3 cykl po hsg - jajowody drożne- i dalej nic :) Staranka 1,5 roku...chciałabym znac przyczynę i się po prostu leczyć a tak...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie ponownie :) tak jak przypuszczalam zasnelamjak maz pojechal do pracy:P niestety jak juz usne to ciezko mi wstac:/ obudzil mnie ostry bol btzucha:(
    Sarenko nie wiemy do konca czy jest rasow czy nie ale kochamy ja i tak (moj maz bardziej) moj maz sie smial ze moj piesio bo przyprowadzil ja trzy dni przed moimi urodzinami:)
    Amelio bardzo dobrze zrobilas :) ja przed zwolnieniem pracowalam ponad norme i ponad sile w domu tylko spalam,z meze mijalismy sie i prawie nie widzielismy i jak tu zmajstrowac kropka?
    Mimo tego ze pracuje od tygodnia juz widze ze bedzie powtorka dlatego wiem ze z potomstwem nie bedzie latwo i marze o nowej lzejszej przcy:) moze byc 2zmianowa:) hihi
    kasiarzyna witamy w naszym gronie :) ja Cie rozumiem :) tez bym chciala wiedziec czemu nie moge...

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za miłe powitanie :-)
    Amelia właśnie planuje zrobić to PTC ale łudziłam się że hsg może pomoże,narazie chce od tego odsapnac bo mnie to juz męczy.
    Być może rzuciło mi się juz na mózg :-) i za dużo o tym myślę,zwłaszcza ze u znajomych i w rodzinie wszyscy sie plodza jak króliki.
    Widzę,ze poruszanie temat pieskow,kochane zwierzaczki.Ja miałam ukochanego goldena...miał 12 lat i musialam go uśpić 2 miesiące temu,jeszcze się nie pozbieralam.Boże na żadnym pogrzebie tak nie ryczalam jak w momencie usypiania go u weta.Juz nigdy nie chce mieć juz psa, za duża rozpacz.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ