X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechalam sobie na male zakupy i na poprawienie humoru kipolam sobie bukiecik żonkili :)
    kasiarzyna ja czesto powtarzam ze oddam komus naszego piesa albo ze ja gdzies wywioze ale to tylko tak dla zartow chyba by mi serce peklo jak by jej zabraklo... nazywam ja kochanka mojego meza hihi:) bo czasami mam wrazenie ze wiecej czasu spedza z nia niz ze mna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 17:54

    kasiarzyna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze marzylam o malym piesku :)bardzo podobaja mi sie maltanczyki Shih Tzu, i westy:) moj maz sie smieje,,to nie moja wina ze ktos ja wczesniej sterydami karmil i taka duza urosla,,:) hehe :)kiedys sobie ktoregos sprawie:)
    moj maz bardzo lubi zwierzeta psy koty ptaki:) teraz ubzdural sobie papuge kakadu cena ok 4 tys:) za papuge to moje bzim byl tanszy hehe:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w kuchi staly juz tulipany i dokupilam zonkilki ladnie wygladaja:)

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehh... a propos psów :) ja też mam goldena :) bardzo inteligentny i sprytny, ale przy tym baaaardzo nieusłuchany :)
    Powiedzcie mi, jak wygląda i na czym polega badanie tych przeciwciał plemnikowych ? Może powinnam to zasugerować lekarzowi....?

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się włączę. Mi sie persy podobają, ale jeszcze nie kupiłam bo wiem że lubią się bujac na firankach i żreć kwiaty a tego bym nie zniosła :/ Pieso siedzi na podwórku. Z małych uwielbiam pekińczyki. Ostatnio na interwencji widziałam czarnego jak smoła, był jak wata taki miękki i puchaty :) Nie mogłam oderwać od niego wzroku. Z kolei na innej interwencji po mieszkaniu przechadzał się dumnie rudy pers. Skakał po stole w kuchni, na parapet i o mało nie skoczył mi na łeb :D Przy tych psach i kociętach nie mogę się nigdy skupić. Ale na pekinczyka nie ma szans, bo owczarek by go wciągnął nosem...

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :) moja mama ma pekinczyka Ksieciunio:) slodziak jest ona sie smieje ze to jej synus:) Sarenko ja tez sie obawiam ze nasz pies mogl by zrobic krzywde drugiemu i to jeszcze malemu, ale kiedys mielismy kotke i sie odziwo tolerowaly :) a jak fajie wygladaly pies caly bialy i kot tez:)

    ja tez nie umniem pomoc:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 19:03

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja nie umiem pomóc. Wiem tyle co mi lekarz powie, a sama staram się nie doczytywać.
    Nasz drugi pies kosztował 1800, więc ceny za rasowce też są dobre. W kwietniu planuję założyc akwarium 112 l :D

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie miło. Dla mnie wpatrywanie się w akwarium to relaks. Niech kupuje, skorzystasz, bo dla nas teraz to szczególnie ważne ;)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Amelio :) Własnie trzymam laptopa na kiblu :P

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zaraz zmykam ale niestety nie spac:( ale wam zycze dobrej nocki :)

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa byłam czy to badanie na przeciwciała jest na podstawie śluzu, ale jednak nie- u kobiety wystarczy badanie z krwi- tzw badanie ASA- anti sperm antigen. Może zrobię sobie na własną rękę... :)A ja ostatnio marudziłam męzowi, że jeśli nie będzie nam dane być rodzicami, to żebyśmy pojechali do Hiszpanii- bo język hiszpański to moja pasja :)
    Tymczasem dziś kończę zażywanie CLO :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O przeciwciałach:
    metody umożliwiające oznaczenie przeciwciał ASA we krwi, np. test ELISA czy test immunofluorescencji pośredniej. Mają one mniejsze znaczenie, ale umożliwiają wykrycie przeciwciał przeciwplemnikowych u kobiet.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się naszukałam, ja przeważnie robię badania w Diagnostyce, bo mam najbliżej, chyba, że mam skierowanie to w naszej przychodni. Zależało mi, aby znaleźć dokładną nazwę tego badania z krwi, i na stronie Diagnostyki znalazłam: (Przeciwciała przeciw plemnikom) P/c. p. plemnikom met. IIF


    Opis badania:

    P/c. p. plemnikom met. IIF. Oznaczanie przeciwciał przeciwplemnikowych metodą immunofluorescencji pośredniej w krwi mężczyzn i kobiet, stosowane w diagnostyce niepłodności męskiej i żeńskiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 19:50

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uciekam się kąpać. Życzę Wszystkim udanego wieczorku :) ja czerwone winko, M jak miłość- nawet mój M się dał wciągnąć w oglądanie, i spanie :) Chciałabym zajrzeć tu dopiero w dniach spodziewanej miesiączki, ale pewnie nie dam rady i wpadnę wcześniej :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga ja robiłam na własną rękę przeciwplemnikowe asa z krwi, kosztowało cos 140 zł w ubieglym roku.Pozostał mi test na śluz, bo to ponoć odrębne rzeczy.
    Z innych badan to robilam tez badanie z krwi ca125 który może potwierdzic endometrioze,ważne żeby nie robić podczas okresu.
    A z tym goldenem to widzę charakterek jakbym o swoim czytała...najgorsze jest to ze był bardzo zadbany,szczęśliwy,nastawialam się zawsze ze będzie mieć problemy ze stawami a tu rak,i to tak z dnia na dzień bez uprzedzenia :(
    Dobrej nocy życzę :-)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-) kolejna nocka za mną jeszcze 3/4 i koniec:-) ze spaniem musze poczekać bo na 8 jade na pobranie krwi tylko się zastanawiał czy po nocy w pracy będzie wiarygodny;/
    Kasiarzyna przykro mi z powodu pieska:(
    Ale mnialam dziś pogawendke w pracy ze stara dupa juz jestem ze powinna juz mieć ze 2 dzieci ze nie wiadomo na co czekam, ze znaczne myśleć o dzieciach jak wróble będę po kilogramów wazyc. Stalam przy taśmie ze spuszczona głowa i staralam się nie rozplakac;( wykrztusilam z siebie tylko ze to moja sprawa i nic im do tego...ja w pracy nie mowilam nikomu ze się staramy ale tak mi przykro jest i chce mi się płakać:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 07:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 marca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko ja robiłam raz kilka badan po 12 godz. nocce i wyszło wporzo :) Ja na 8 do pracy. Do 20 :) Miłego dnia :*

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 25 marca 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka niestety musimy być silne i głuche na takie dogadywania...
    Progesteron śmiało możesz robić,gorzej jakbyś miała niewyspana robić prolaktynę, wtedy wyszły by głupoty :)
    Miłego dnia :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po ide pcia bo ledwo na oczy patrze.

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ