X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Hej NataliiOO masz na myśli test owulacyjny tak? Bo jakoś niedawno miałaś @ jeśli dobrze pamiętam. Ja jutro będę robić test ale popołudniu.

    U mnie wręcz przeciwnie, słoneczko od rana :)
    no wlasnie test ciazowy bo jakies dziwne przeczucie mam ze jest cos na rzeczy i musze sie upewnic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz w domku po kościele:-)
    Natalii to trzymamy kciuki :-)
    Ja w przyszłym tygodniu miałam testować ale chyba nie będę poczekam jak @ się spozni to wtedy:-)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej panienki :)
    A musialam wczoraj na 20 lecieć do roboty. Czwarta osoba na zwolnieniu. Ale godzine krócej pracowałam :)
    Przez pół nocy bolał mnie ten cholerny krzyż i to nawet dość mocno, byłam pewna że @ nadejdzie lada chwila. Brałam nawet nospę i nie odpuścilo. Znowu zaczął mnie boleć cycek ale jeden i to tak lekko. Śluz obecnie raz jest, raz nie ma, gdzie i tak nigdy przed @ nie było zupełnie nic. Temp. wczoraj spadła, ale dziś gwałtownie się podniosła do 37,06-zmierzyłam tak jak pisali na ovu pracując na zmianach nocnych. Poza tym czuję się jak na @ przez ten krzyż.
    100krotko, mnie tez sutki swędziały i to dość mocno jakoś 4,5 dni po ovu a teraz z objawów to tylko krzyż.
    Amelio, 5 cykli temu cykle miałam, regularne :) Ale jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku bo dziś 27 dc, a zawsze miałam równe 28 d. I tak myslę że to @ idzie, jestem wręcz pewna.

    Panie, jakie plany na niedziele? My z mężem bierzemy po obiedzie psa i ruszamy w lasy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 14:11

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spedzam cały dzień z mama :-). Na spacer nie pojdziemy bo nie może jeszcze dużo chodzić po operacji :-).

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty 100krotko kiedy masz mieć termin? Bo ja wiecznie nie w temacie. Trzymam kciuki :) Zdrowia dla mamy.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :-) kochane moje;*

    2 kwietnia powinna być mam nadzieje ze nie będzie:-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio, po tych bólach nie sądzę by nie było @ ;) I nie sądzę by w miesiąc po podaniu leków i monitoringu udało mi się cudownie zajść w ciążę... Tak słodko to chyba nie ma. Czeka się ciężko, bo już bym pyknęła test ale po co jak tu jeszcze 2 dni do @. I dalej twierdze że to duphaston. Podobno jego stosowanie często daje oznaki podobne do ciąży.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 100krotko to masz praktycznie zaraz po mnie :) A jakie masz odczucia?

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj trzymajcie kochane kciukasy zeby mi sie udalo :) jak i rowniez za was trzymam zeby tez wam sie udalo :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    100krotko też mam nadzieję, że Tobie się nie zjawi @ :)
    Saranka, jeśli tak czujesz to rozumiem. Też bym nie robiła testu. Miejmy nadzieję, że kolejny cykl będzie bardziej przychylny :*
    Ja niedługo będę miała ovulkę ale coś czuję, że i tak to nic nie da, jakoś wewnętrznie tak czuję i nie nastawiam się na wielkie starania, po prostu, będziemy się przytulać dla przyjemności, a i tak co ma być to będzie ;)

    NataliOO trzymamy, trzymamy :)
    :) kurcze jak ja bym chciala wiedziec kiedy ja mam ta owulke itp maskara

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny: )
    Nie wiem czy mogę przylaczyc bo nie wiem czy wszystko ze mną ok. Tzn jestem przebadana dość dokładnie ostatnie badania pokazały tylko lekko podwyzszona prolaktyne ale nieznacznie i późniejsze owu. Robilam rezonans i tak nieznaczne podwyzszenie nie jest wynikiem gruczolaka może być wynikiem stresu jako że robiłam badanie w biegu przed pracą.
    Ciężko też mówić że się staramy i zajść w ciążę nie mogę bo zaczęliśmy tak na prawde w styczniu Ale mimo wszystko to już kilka msc-y.
    Jestem przed owu jeżeli będę miała Ale nie mogę złapać tego momentu. Nie mierze temp Ale obserwuje śluz Ale on u mnie skapy: / czuje jednak od kilku dni bóle w podbrzszu.
    Martwi mnie tylko ze na bromergonie bo dostałam mala dawkę na ta prolaktyne mój cykl skrocil się niezaczaca z ok 40 na 35. Myślałam że na leku będę mieć piękne Max 30dni i krotsze cykle = więcej owu i okazji do starań ;)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczelam pic siemie na polepszenie sluzu :)

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem 88 i staram się o pierwszego mmaluszka:)
    Zastanawiam się czy ten skapy śluz też nie jest problemem bo może ciężko plemnikom przetrwac: / a robiłaś badania hormonalne?

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    ja zaczelam pic siemie na polepszenie sluzu :)
    Pomogło?Ja zaczęłam b6 50mg Ale dopiero kilka dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    O 100krotko to masz praktycznie zaraz po mnie :) A jakie masz odczucia?

    Staram sie nie myslec wogole o tym ale nimo wszystko czuje ze sie pojawi;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakas taka spiaca jestem caly czas ziewam i ziewam ;( jak bym byla u siebie to bym noemalnie poszla spac...

    Karola ja lykam bromocorm zamiennik i moje cykle wcale sie nie zmienily raz na kilka miesiecy @ pojawi sie 2 dni pozniej, a tak poza tym to tak jak bylo:)

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Jakas taka spiaca jestem caly czas ziewam i ziewam ;( jak bym byla u siebie to bym noemalnie poszla spac...

    Karola ja lykam bromocorm zamiennik i moje cykle wcale sie nie zmienily raz na kilka miesiecy @ pojawi sie 2 dni pozniej, a tak poza tym to tak jak bylo:)
    Ja też dziś taki dzień. A co ile masz cykle? Bardzo podwyższa prolakt?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co 28 dni ksiazkowo :) jak zaczekam brac leki to mnialam 962 czy cos kolo tego a teraz juz w normie nawet ciut mniej:)

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super a jak długo się starasz to jedyny problem był ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w kwietniu minie juz 3 lata;/ do tego jeszcze niedoczynnosc tarczycy ale tez juz ladny wynik bi 1,20:)

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ