X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 26 października 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    życzę aby sen się spełnił.

    Odpuszczenie polega na tym, że autentycznie nie mam ochoty z nim na sex - tak ani nic nic. Za daleko to poszło, ja nikogo do niczego zmuszać nie będę, jak nie chce to drzwi ma otwarte :)
    Po prostu czuję się oszukana na maksa i mam dużo żalu do niego, nie o to że nie chce dziecka, ale o to że tyle czasu mnie oszukiwał i że dopuszczał do tego że cierpiałam. To chyba o nim źle świadczy :/ Bo takie oszukaństwo jest bezczelne.
    Ja myślę, że ni echciał Cie oszukac. Po prostu zaczęliście się starać, nie wychodziło, on widział jak to przeżywasz, no i teraz postanowił powiedzieć, że w sumie to nie potrzebuje drugiego dziecka. No zmuszać to nie, ale może jeszcze o tym porozmawiajcie. On pewnie też się męczy, a że nie wychodzi długo, to chce odpuścić.

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 26 października 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Tylko żeby coś wyszło dwie strony muszą chcieć i się starać, i w tym jest problem. Jeśli "złapie" go na dziecko, to będę nie fair wobec siebie, nie rezygnuję z dziecka, rezygnuję z przekonywanie go do tego że dziecko da mi szczęście. Czyli zaczyna się pat, czyje zdanie jest ważniejsze, czyja potrzeba jest bardziej... kompromisu nie ma :)
    Rozmowa nic nie da, on swoje ja swoje :P
    To tak jakbym 28 razy uderzała głową w ścianę, i tylko masochista z pełną świadomością uderzy w tą ścianę 29 raz, nawet dla dobra sprawy.
    Bo to już dawno wydawało mi się dziwne, że raptem w dni płodne się sprzeczaliśmy.
    Mój problem to to że jestem bardzo zasadnicza, i nienawidzę kogoś zmieniać na siłę a najbardziej zmuszać :)

    Kotłuje mi się tak w głowie, że nie wiem co mam robić... plus nie przespana cała noc. Ale dam radę... muszę :)
    Marleni to jeżeli będziecie chcieli być razem, to jakiś kompromis będzie musiał się pojawić. Czego Ci z całego serca życzę. A czemu właściwie on nie chce drugiego dziecka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 10:30

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni, aż nie wiem, co doradzić :( szkoda, że nie potrafił z Tobą o tym porozmawiać wcześniej. Ominęłoby Cię tyle cierpień... Zmuszanie nie ma sensu, a jeśli związek się sypie, to dziecko nie będzie lekarstwem. Jakie to wszystko jest trudne. Wierzę, że dasz radę. Ba, nawet wiem, jesteś silna babka <3 Może trzeba to przeczekać? Po burzy zawsze wychodzi słońce ;)

    Mogę siedzieć w przychodni do wieczora, jeśli żadna mnie nie wpuści. Byle ginka miała dla mnie jakiś plan :) Zaczynam się stresować... :/ mam tyle pytań,a nie wiem, czy mi starczy czasu. Muszę chyba zacząć notować :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 26 października 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Mój mąż jest specyficzny, nie potrafi mówić co czuje, co myśli, jebnie jakimś zdaniem i nie musi się tłumaczyć. Ale z tego co go znam, to nie chce mu się jeszcze raz tego przechodzić, małego dziecka, uwiązania ... oni mają inne spojrzenie dziecko. Jak jest to kochają, ale mają inne podejście do samego starania.
    Ciężko mi go już tłumaczyć, bo zawsze mam milion usprawiedliwień dla jego działania :)
    No coś w tym jest co piszesz, mój mąż mówił kiedyś, że mógłby mieć trójkę, gdyby dwulatki się rodziły.
    Mam nadzieję, że Twój mąż nie tyle zmieni zdanie, co okaże się, że ten jego obecny stan to tylko zniechęcenie spowodowane długimi staraniami.

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 26 października 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Ano ciężko coś doradzić w takiej sytuacji :) Ale wystarczy że jesteście i mogłam się "wypisać" na forum swoją bolączkę hi hi, a kto mnie bardziej zrozumie niż Wy :)

    Będzie co ma być, taki kawałek mnie wczoraj umarł, ale wszystko ma swój sens, i zapewne się kiedyś dowiem dlaczego tak teraz cierpię.
    <3 <3 <3

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni, u nas zawsze możesz się wypisać. Tulę mocno <3 Uciekam, czas się szykować do lekarza.
    Buziaki <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Ewelinka ta laska to chyba ma problem jakis z oczami...10 kilo roznicy i ze niby wygladacie tak samo hehe:D Ewelinka piekny sen oby sie spelnil :)

    Am Kochana kciukamy za wyniki:) dobrze ze do meza dotarlo :) i zemsta nie byla konieczna:) ja na swoim sie teraz odgrywam za wszystko hihi:D

    Marleni tule <3 kurcze jak tak mozna...eh az brak slow;/mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni:)Trzymaj sie Kochana <3

    Littel to kciukamy za wizyte:) mam nadzieje ze ktoras Cie tam wposci :)

    Marleni, Amelia San, PrimaSort, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadlam tylko sie przywitac i zyczyc pieknego dnia!:*

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam właśnie test ciążowy. Wcześniej nie miałam czasu wyskoczyć do apteki bo od rana pełno roboty mam.

    Wyszła mi druga kreska - leciutka, ale ciężko pokazać ją na zdjęciach. Za to gołym okiem widoczna bez problemu. Jutro mam termin miesiączki a wieczorem bolał mnie brzuch jak na @. Na nic nie liczę ale boję się, że znów poronienie :(

    2ds2241.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo Prima...to ja nic nie bede mowic tylko no wiesz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    oooo Prima...to ja nic nie bede mowic tylko no wiesz :)
    Jechać na betę? :( Boję się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima jedź :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedz jedz:) jak bedziesz miala wyniki dzwon do lekarza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O teraz widać lepiej tą kreskę - po 20 minutach

    2co4sqb.jpg

    2qxvkmd.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde nawet głowy nie będę myła tylko pojadę w czapce. Zestresowałam się. Wezmę męża samochód bo on pojechał moim i w godzinkę obrócę w obie strony

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima wida widac...na pierwszym tez tylko trzeba sie przypatrzec:) jedz jedz zaciskamy kciuki:)

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski :* regularnie Was podczytuje, już praawie wyprostowały się moje sprawy, ale jeszcze nie zapeszam.

    100krotko piękne zdjęcia na Fb, duużo zdrówka dla Was :)
    Marleni, Płatku, Ewelinko, Ginka, Little, Ksosia - trzymam cały czas kciuki za Was! PS. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży Marleni, musi być dobrze! :)
    Am - Ty wiesz <3
    Prima - po cichutku gratuluję ;) Osobiście wstrzymałabym się z betą do terminu @. Ale zrobisz jak zechcesz. Nie mów, że się boisz, że znowu poronisz (to naturalne) aleee, myśl pozytywnie! po to staraliście się świadomie, żeby ujrzeć dwie kreski (widać, widać ;) więc są. A teraz pozytywne myślenie, brak @ i piękna beta! Trzymam kciuki mocno :*
    Miłego dnia

    Marleni, 100krotka:), Amelia San, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent Kochana <3 jak dobrze ze sie odezwalas:) Kciukam za Ciebie caly czas mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) tego Ci zycze z calych sil <3

    Dziekuje ale nie przesadzajmy widzialysmy piekniejsze :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Maleficent Kochana <3 jak dobrze ze sie odezwalas:) Kciukam za Ciebie caly czas mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) tego Ci zycze z calych sil <3

    Dziekuje ale nie przesadzajmy widzialysmy piekniejsze :)

    Chodzi mi o te z wypadu do lasu ostatnie ;) macie pięknego psiaka i super rodzinka z Was ;)

    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

‹‹ 332 333 334 335 336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ