X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am mam nadzieje ze szybko poleci <3

    dziewczynki tule <3

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogą się troszkę podłączyć do płaczu i narzekania?
    Tylko dziś, obiecuje...

    Skopiuję z tego co napisałam w innym wątku, bo dziś mnie od środka rozrywa..
    Wiecie... byłam w sobote na uczelni...
    i normalnie w kolejce do bufetu stała dziewczyna z koleżankami i tak otwarcie rozmawiała o tym, że ma problem, bo sie stara i przez przypadek poszła od lekarza i coś tam wyszło i już wie dlaczego ten problem z zajściem jest.
    Aż mi się płakać zachciało, że mamy tak GLOBALNY problem z tym!!!

    To jest kurewsko nie fair, że 17latki wpadaja na dyskotekach a my się staramy z mężami, partnerami, chłopakami i NIC!

    Boli mnie to i nie mam gdzie wykrzyczeć! :(

    PrimaSort, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Wyleguję się w ciepłej wannie pijąc czekoladę na gorąco i postanowiłam do Was zajrzeć.

    Emalia kochana,wszystkie wciąż przez to przechodzimy ale musimy być dzielne. Ja już od dwóch miesięcy lepiej radzę sobie z przychodzącą @.
    Za każdym razem jak mi się nie udaje myślę o 100krotce, która też długo starała się o swoje dzieciątko. To mi dodaje sił.

    Ja niestety prócz problemów z zajściem w ciążę mam problemy z jej donoszeniem :-(
    Mam już 3 aniołki w niebie.

    Każdy dzień dodaje sił do walki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicja wrote:
    ja to samo, jeszcze te ciągłe pytania "ukochanej" teściowej kiedy sie postaramy o dziecko bo brat męża juz ma :-/ masakra , jakby to była jej sprawa i jakby to były wyścigi :-/
    Biedna moja. :-(
    Może porozwajcie z mężem/partnerem z teściową że staracie się ale nie zawsze takszybko dostaje się to co chce?
    Trudno mi coś innego Ci poradzić :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort tulę mocno!

    Gdy mi nie wychodzi z kolei to przed snem oglądam wykresy "zaciążonych" :)
    Tak zielono mi się robi i nadzieja rośnie :)

    PrimaSort, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    To prawda Ksosia, ja do tej pory nie ogarniam jak ktoś kto nie chce dzieci, zachodzi w ciążę po jednym razie :(

    Wróciłam z pracy, jestem padnięta. Dzięki 100krotko w miarę mi szybko minęło :)
    Jutro wolne, idę na pobranie krwi. Trzymajcie kciuki :*
    Jakie badanie jutro robisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    PrimaSort tulę mocno!

    Gdy mi nie wychodzi z kolei to przed snem oglądam wykresy "zaciążonych" :)
    Tak zielono mi się robi i nadzieja rośnie :)
    Ja właśnie jestem 2 dni przed terminem @. Do soboty robiłam teksty bez opamiętania. Teraz już układam plan na nowy cykl. Przeprowadziłam nawet dziś rozmowę z mężem odnośnie starań bo on zwykle zmeczony gdy ja mam akurat dni płodne. A jak to mówią "z pustego nawet Salomon nie naleje" :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ze swoim zaliczyłam mała kłótnię przedwczoraj, więc nic nie było. Wczoraj kontinuum (chodzi o temat, który nigdy od nas nie odejdzie więc takie sprzeczki będą), więc poszłam spać i w nocy mnie obudził i powiedział, że to takie skromne "przeprosiny" <3
    Dziś już zadzwonił, że będzie później bo na powrocie z pracy chce zajść z kolegami na piwo - myślałam, że mnie trafi!!!
    A "Chce mi się bzykać!" mam już prawie na czole wytatuowane!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia... powiedz jeszcze że będą teraz dni płodne...???

    Ja się odgryźć nie potrafię. On nie zdąży włączyć się na grę wstępną a ja już bez spodni... i jak ja się mogłam denerwować jak nazywał mnie nimfomanką? buahaha :)
    A tak poważnie to!

    Dziewczyny dostałam zadanie domowe na studiach!
    Pan doktor kazał ZAPISAĆ!!!

    "Rozkażę mojemu partnerowi wydłużyć grę wstępną RAZ w miesiącu =, w celu zbadania piersi"
    Rozwaliło mnie to! :D

    Amelia San, PrimaSort, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Organizm potrafi płatać figle, ale rozumiem, że Twój mąż na Litwę jedzie jednorazowo? Czy stała praca?

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 25 października 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    PrimaSort tulę mocno!

    Gdy mi nie wychodzi z kolei to przed snem oglądam wykresy "zaciążonych" :)
    Tak zielono mi się robi i nadzieja rośnie :)
    Ja robię to samo! Wpisuje ilość cykli starań taki jak nasz i pocieszam się, że nadal jest nadzieja bo komus się w takim cyklu udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zauwazylas ze bardzo duzo zieleni jest przy dlugich cyklach?
    Ja musialam wylaczyc ta opcje bo non stop "dlugie cykle" wskakiwaly :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ale jestem zmęczona. Jakoś mnie ta kąpiel nie rozbudziała tylko zadziałała usypiająco. Jajnik od czasu do czasu lekko mnie kłuje i nie wiem czy już nie pójdę spać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, jeśli się zdecydujesz to kolorowych i pięknych snów :) <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super.
    Mój niestety jako kierowca osobowy często na wyjeździe... na szczęście - póki co - udaje mi się go przekonywać tylkoo do jednodniowych wyjazdów... nienawidzę zasypiać sama!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    Prima, jeśli się zdecydujesz to kolorowych i pięknych snów :) <3
    Do jutra :-)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 25 października 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Całuski dla tych co @ dostały :* Oby następna już nie przyszła <3

    Felicja porozmawiajcie może z teściową? Że to właśnie nie zawsze takie proste jest?

    Prima ja też mam 3 aniołki <3 Ale mam jeszcze synka ukochanego, więc wiem, że jest mi łatwiej, bo jedno dziecko już mam...

    Am ale mu pokazałaś :) Mam nadzieję, że dotarło, że jak dni płodne, to chociaż czasem trzeba się zmusić. Oby następnym razem to pokazał :)

    A ja poćwiczyłam dziś znowu - najpierw w południe pół godzinki a teraz prawie godzinę. Dobiła mnie jedna laska ostatnio, bo waży 10 kg więcej ode mnie i stwierdziła, że nie możliwe, bo przecież tak samo wyglądamy :/ I teraz nie wiem, czy ona ma obraz siebie zaburzony, czy ja? No ale kilogramy nie kłamią i laska nigdy nie ćwiczyła. Ale ma inna budowę, bo całkowity brak bioder, więc może na upartego można by powiedzieć, że tak samo wyglądają moje i jej :D , ale jej wszystko w brzuch idzie. No nic - postanowiłam się spiąć, bo normalnie mnie to dobiło :) Z drugiej strony znowu mam jakąś mega motywację do ćwiczeń :)

    Ale fajny taki długi dzień :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlenko, tulę <3 <3 <3 mam nadzieję, ze wszystko się u Ciebie wyprostuje i będzie tylko pozytywnie <3

    Marleni, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 26 października 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni tulę <3 U nas to niby nie chce teraz drugiego dziecka, ale nie wogóle - gdyby tak sprawe postawił, to nie wiem co bym zrobiła... Choć powiem Ci szczerze - może to głupio zabrzmi, ale ja bym chyba nie odpuściła. A dlaczego oni mają decydowac o tym, czy bedzie dziecko czy nie? To my nie mamy nic do powiedzenia? Z drugiej strony - co? Mamy ich zmuszać? Ja tez mam wrażenie, że mój mąż odczuwał ulgę przy każdej @. Trzymaj się Kochana - mam nadzieję, że jeszcze jakoś to wszystko pogodzicie <3

    A mi się śniło dziś, że zobaczyłam na teście dwie, piękne, tłuściutkie, czerwone krechy :D No :)

    Miłego dnia Wam życzę Kochane <3

    Marleni, Amelia San lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby sen się spełnił ;)

    Am, czekamy na wyniki <3

    Ja dziś na 12 idę do gina, ciekawe czy mnie jakaś ciężarna wpuści w kolejkę :P

    Marleni, Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 331 332 333 334 335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ