X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe domyslam sie :) a pies tylko pieknie wyglada;/ tak naprawde jest nieddobry niegrzeczny i kopie wielkie doly na podworku po zlosci jak ja zostawiamy w domu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzi na to, że Twój to aniołek w porównaniu do mojego ;) każdy spacer kopie doły (na szczęście nie w ogródku, bo go nie mam) - teraz przy takiej pogodzie całe łapy w błocie = odkurzanie dwa razy dziennie lub ciągłe mycie łap. Do tego jakieś okazjonalne umorusanie się w kupce znalezionej na spacerze do tego trzeba z nim chodzić na wybieg, bo inaczej jest nie do zniesienia - nie potrafi na spacerku wokół bloku się sklopsić, bo to dla niej za krótki czas. Musi być minimum 20 minut na wybiegu, żeby załatwić potrzebę ;) Do tego ma psie adhd - ale nie zamieniłabym jej na żadnego innego mega grzecznego pudelka domowego ;) może dlatego, że ją znalezliśmy i przygarnęliśmy - taka nasza mała znajda a tyle radości choć czasem i nerwów kosztuje ;)

    Ciekawe jak się Lenka urodzi jak zareaguje. Gdzieś czytałam, że dzieci dorastające wśród zwierząt lepiej się adoptują w świecie, są bardziej odpowiedzialne, otwarte na ludzi i szybciej się uczą ;)

    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent nasz tez przygarnieta:) maz ja znalaz w miejscowosci obok jak sie blakala i przywiozl do domu ja nie mialam serca powiedziec nie choc wiedzialam ze to za duzy pies jak na nasze metraze;/ tak juz z nami jest od 3 lat i choc czesto mnie denerwuje nie oddam jej nikomu:) siedzi na mini podworku bo ja jakos nie moge z pieskiem w domu ale i tak potrafi tam niezle nakopac:)ostatno jak bylismy u moich rodzicow a ona zostala w domu to wykopala taki dol ze jak w niego weszlam to po kolana...

    Ona bardzo lubi dzieci :) wiec mam nadzieje ze nie bedzie problemu :) Maz juz sie nie moze doczekac spacerkow z Lenka i Arielka:)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 26 października 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima ja powlutku gratuluje :) Na każdym teście widac kreskę, nawet na tym pierwszym :) Mocno kciuki za betę trzymam <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Maleficent nasz tez przygarnieta:) maz ja znalaz w miejscowosci obok jak sie blakala i przywiozl do domu ja nie mialam serca powiedziec nie choc wiedzialam ze to za duzy pies jak na nasze metraze;/ tak juz z nami jest od 3 lat i choc czesto mnie denerwuje nie oddam jej nikomu:) siedzi na mini podworku bo ja jakos nie moge z pieskiem w domu ale i tak potrafi tam niezle nakopac:)ostatno jak bylismy u moich rodzicow a ona zostala w domu to wykopala taki dol ze jak w niego weszlam to po kolana...

    Ona bardzo lubi dzieci :) wiec mam nadzieje ze nie bedzie problemu :) Maz juz sie nie moze doczekac spacerkow z Lenka i Arielka:)


    Niesfornik, dołokopacz ale kochany :) dobrze, że są ludzi o takim sercu do zwierząt. Jak widzę w tv, że ktoś porzucił psa lub przywiązał do drzewa to bym poobcinała te wstrętne łapska :/ Jak nasza była mała, świeżo po przygarnięciu, na spacerze sąsiad mówił, że będzie taka wdzięczna za to i mamy zagrać w lotka ;) zagraliśmy - była czwórka - jak dotąd nasza najwyższa wygrana w lotto ;P a wdzięczna jest niesamowicie. Potrafi godzinami siedzieć a pysk mieć oparty o jakąkolwiek naszą część ciała - taka przylepa :) Widzisz zagnasz chłopa na spacer z Leną i psem a Ty będziesz miała chwilę dla siebie - a mężaty - cały w skowronkach ;)

    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Prima wida widac...na pierwszym tez tylko trzeba sie przypatrzec:) jedz jedz zaciskamy kciuki:)
    Już wróciłam. Wieczorem będzie wynik.

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Prima ja powlutku gratuluje :) Na każdym teście widac kreskę, nawet na tym pierwszym :) Mocno kciuki za betę trzymam <3
    Kochana słabo się znamy, ale dziewczyny mogą potwierdzić, że ja często mam drugą kreskę i albo nie ma ciąży albo poronię w ciągu tygodnia. Stąd te moje obawy. Staram się o tym nie myśleć. Wracam do pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent dawno się nie odzywałaś. Fajnie, że postanowiłaś napisać :) Brakowało tutaj Ciebie :)

    Maleficent, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Maleficent dawno się nie odzywałaś. Fajnie, że postanowiłaś napisać :) Brakowało tutaj Ciebie :)


    Dziękuję :) musiałam poogarniać swoje sprawy. Wieeelkie kciuki! Nie przewiduje takiej sytuacji jak wtedy kiedy pisałyśmy ostatnio, analizując wynik Twej ostatniej bety! Nie ma opcji :) teraz ma być sama radość.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Dziękuję :) musiałam poogarniać swoje sprawy. Wieeelkie kciuki! Nie przewiduje takiej sytuacji jak wtedy kiedy pisałyśmy ostatnio, analizując wynik Twej ostatniej bety! Nie ma opcji :) teraz ma być sama radość.
    Dziękuję, ale nie nastawiam się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Prima <3 Trzymam kciuki z całych sił aby tym razem wszystko skończyło się dobrze <3 <3 <3
    Dziękuję :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Musiałam jechać załatwić mniejszą kartę bo dziś mi przysłali nowy tel z umową, a ja głupia psita nie zgodziłam się od razu na nową kartę (moja jest zwykła SIM a tu potrzebna MicroSIM) ;D
    Ale już wszystko załatwione i ogarnięte, a tak miałam pięknie dziś siedzieć w domu i odpoczywać ;)
    Maleficentusia cieszę się, że odwiedziłaś nas już dzisiaj a nie w listopadzie :) Big hugs 4U!!! :)

    Noo kochana nowy telefon - super ;) u mnie od rana, dosłownie leje się u mnie śluz płodny, test owu big czerwone krechy, więc chyba normalnie owuluje(pamiętasz jak Ci pisałam). Ale, że nie skorzystam w tym miesiącu z dobrodziejstwa pani owulacji to i tak czułam jakieś dobre wieści w powietrzu - patrzę na monitor a tu Prima wrzuciła zdjęcie testu - no nie mogłam - nie napisać ;) ale i też mi Was brakowało nie ukrywam ;) Kciuuki za wyniki! szanowna Pani tarczyco i Pani pochodne bądźcie żeś łaskawe dla Am i szanowny leku niech Pan tam czyni swą powinność, bo inaczej nakopiemy do dupki:)

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Trzymam kciuki! Dasz radę, oby plan dziś był rozpisany ! :))

    Prima, leć na betę i szybko do lekarza <3 trzymam mocno kciuki, by wszystko było dobrze <3

    Zrobiłaś betę :) trzymam kciuki za wynik. I skontaktuj się możliwie szybko z lekarzem :*

    Mal <3 jesteś :) dobrze Cię tu widzieć/czytać ;)

    Ja własnie wróciłam od lekarza :) mamy plan! jupi :D wywołujemy miesiączkę i w przyszłym cyklu CLO. Lekarka jest dobrej myśli, narobiła mi trochę nadziei, bo powiedziała, że u mnie powinno szybko zaskoczyć. Oby ;)

    PrimaSort, Amelia San, Maleficent lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Prima, leć na betę i szybko do lekarza <3 trzymam mocno kciuki, by wszystko było dobrze <3

    Zrobiłaś betę :) trzymam kciuki za wynik. I skontaktuj się możliwie szybko z lekarzem :*

    Mal <3 jesteś :) dobrze Cię tu widzieć/czytać ;)

    Ja własnie wróciłam od lekarza :) mamy plan! jupi :D wywołujemy miesiączkę i w przyszłym cyklu CLO. Lekarka jest dobrej myśli, narobiła mi trochę nadziei, bo powiedziała, że u mnie powinno szybko zaskoczyć. Oby ;)
    Kochana to super wieści!
    Powodzenia!

    Ja staram się o tym nie myśleć tyko bezgranicznie oddaję się domowym porządkom i pracy.

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale milo mi sie tu zaglada i czyta sie dobre wiesci :)

    Prima czekamy niecierpliwie:)

    Litelku super ze jest plan:) Mam nadzieje ze clo pomoze :) ale jak mi pomoglo to Tobie tez napewno :)

    Maleficent takie to sa teczworonogi :)na to licze ze maz bedzie spacerowala ja bede odpoczywala:) Moj bardzo kocha psy i koty i papugi:) ogolnie kocha zwierzeta i jak by mogl przygarna by wszystkie:) Jak Lenka pojdzie w niego to bede miala przesra.... ze tak powiem :)

    Amciu nowy tel...hmm:) jaki masz pochwal sie :)

    PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam <3
    Mam tylko nadzieję, że moje jajniki wzorowo zareagują na CLO i trafimy z owulacją ;)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Pamiętam, pamiętam.
    Dzięki za kciki :) <3 Przydadzą się :) Mam przeczucie, że będzie bardzo wysokie TSH coś koło 8 nie wiem czemu ale coś tak... No zobaczymy, obym się myliła :)
    Moj stary tel już swoje wysłużył a że akurat kończyła mi się umowa to skorzystałam ;) Właśnie się uczę nim obsługiwać ;)
    Cieszę się, ze Jesteś, Ty wiesz <3 ;)

    Dziękuję :*
    Obyś się myliła, ale Pan lek już wie co ma robić,bałabym się na jego miejscu o ten kop w dupkę z mojej strony i myślę, że nie tylko z mojej a każdej tutaj;)
    Naciesz się fonem, ściągnij sobie jakąś fajną apkę kalendarzykową - ja wczoraj zassalam kalendarzyk kobiecy z playowego sklepu - jest kozak - wpisuję sobie różne akcje:) Myślę, też czy by nie zacząć mierzyć pierwszy raz tempki od listopada - tak, żeby wiedzieć co i jak.
    Amelia San wrote:
    No Kochana! <3 I to mi się podoba! Wreszcie jakieś porządne światło w tunelu a nie jakiś promyk ;D Czuję, że niedługo zmienisz swój stan <3 <3 <3 Życzę Ci tego całym serduchem :)

    Podpisuję się całą sobą Litte pod słowami Am !!!
    Niedługo zawita małe Littelbirdziątko zwane potem dumnie Littlebirdem władcą świata mamy Little i Littlowego małżonka :-)
    100krotka wrote:
    Maleficent takie to sa teczworonogi :)na to licze ze maz bedzie spacerowala ja bede odpoczywala:) Moj bardzo kocha psy i koty i papugi:) ogolnie kocha zwierzeta i jak by mogl przygarna by wszystkie:) Jak Lenka pojdzie w niego to bede miala przesra.... ze tak powiem :)

    Miałabyś mnóstwo przesranego szczęścia i dołów w ogródku :-) Lenka będzie napewno miała dobre serce, ale faktycznie niech będzie umiar, dziecku ciężej odmówić. Niech się skupi narazie na jednym czworonogopupilu ;)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się nazywa ta aplikacja?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal, jesteś przecudowna <3 Jednym zdaniem potrafisz wywołać szeroki uśmiech :D jesteś bardzo pozytywną osobą <3

    Maleficent, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Jak się nazywa ta aplikacja?

    Prima, nazwa to kobiecy kalendarz z nota chyba 4.5, z ikonką kalendarza przy którym jest kwiat. Jestem naprawdę zadowolona. Wcześniej miałam kalendarz miesiączka, ale znudziła mi się, nie była tak przejrzysta i kolorowa jak ta nowa ;)
    littleladybird wrote:
    Mal, jesteś przecudowna <3 Jednym zdaniem potrafisz wywołać szeroki uśmiech :D jesteś bardzo pozytywną osobą <3

    Baaa ;) ostatnio nabrałam nowej mocy ;)

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ