X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 26 października 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Czy znajdę na forum osoby , które miały wszystkie wyniki dobre a pomimo tego nie udaje sie zajść w ciążę?

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Kasandra
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech ta moc będzie z Tobą :D i przyniesie Ci szczęście w postaci zdrowego serduszka pod Twoim sercem <3

    Wiecie, przykro mi, że ja mam problem z zajściem w ciążę, ale jeszcze bardziej mi przykro, że żadna z Was jeszcze nie nosi w sobie nowego życia. Od czasu, gdy 100krotka podzieliła się z nami swoim szczęściem, na tym wątku żadna z dziewczyn nie spełniła swojego marzenia o zdrowej ciąży :(

    Prima, ściskam kciuki. Przerwij złą passę <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Niech ta moc będzie z Tobą :D i przyniesie Ci szczęście w postaci zdrowego serduszka pod Twoim sercem <3

    Wiecie, przykro mi, że ja mam problem z zajściem w ciążę, ale jeszcze bardziej mi przykro, że żadna z Was jeszcze nie nosi w sobie nowego życia. Od czasu, gdy 100krotka podzieliła się z nami swoim szczęściem, na tym wątku żadna z dziewczyn nie spełniła swojego marzenia o zdrowej ciąży :(

    Prima, ściskam kciuki. Przerwij złą passę <3
    Dziękuję. Sprawdzałam przed chwilą i wyniku jeszcze nie ma. Jak tylko się pojawi dam znać. Ciągle lekko boli mnie brzuch

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Niech ta moc będzie z Tobą :D i przyniesie Ci szczęście w postaci zdrowego serduszka pod Twoim sercem <3

    Wiecie, przykro mi, że ja mam problem z zajściem w ciążę, ale jeszcze bardziej mi przykro, że żadna z Was jeszcze nie nosi w sobie nowego życia. Od czasu, gdy 100krotka podzieliła się z nami swoim szczęściem, na tym wątku żadna z dziewczyn nie spełniła swojego marzenia o zdrowej ciąży :(

    Prima, ściskam kciuki. Przerwij złą passę <3


    Masz rację Little, Prima przerywa złą passę. Już rozmawiałam z Am, że super byłoby jakbyśmy zaszły w podobnym czasie - przynajmniej kilka z nas z tutejszego wątku. Nasze dzieci rosły by sobie ZDROWO! w naszych brzuchach - mogłybyśmy dzielić się wrażeniami. Wierzę, że za jakiś czas tak się stanie

    littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem poszukam tej aplikacji i sobie pobiorę. Jak coś to przyda się na kolejny cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbieram się do dochtora, a po powrocie wchodzę i widzę pozytwne wieści :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal, Ty też wracaj z pozytywnymi wieściami <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, matko-założycielko Ty też jesteś dobrą duszą <3
    Z każdym dniem jesteśmy bliżej celu ;)

    P.S. Zacznę chyba liczyć, ile razy w jednym poście użyłyście mojego nicku i jego pochodnych :P

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja absolutnie nie zostawilam nalozylam rzucilam zlej passy na nasz watek...bardzo pragne waszego szczescia naprawde...bardzo chciala bym cieszyc sie z wami waszymi szczesciami...zebyscie razem ze mna rosly tyly i wogole... Mam nadzieje ze zaraz wszystkie tu bedziecie mialy fasoleczki :)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 26 października 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Niech ta moc będzie z Tobą :D i przyniesie Ci szczęście w postaci zdrowego serduszka pod Twoim sercem <3

    Wiecie, przykro mi, że ja mam problem z zajściem w ciążę, ale jeszcze bardziej mi przykro, że żadna z Was jeszcze nie nosi w sobie nowego życia. Od czasu, gdy 100krotka podzieliła się z nami swoim szczęściem, na tym wątku żadna z dziewczyn nie spełniła swojego marzenia o zdrowej ciąży :(

    Prima, ściskam kciuki. Przerwij złą passę <3
    Ja też czasem o tym myślę, że nam tak wszystkim nie wychodzi. A nowa ciąża daje nadzieję pozostałych, że warto walczyć bo można się doczekać. Oby nam się w końcu udało. Teraz ściskamy kciuki za Primę!

    Amelia San, littleladybird, 100krotka:), PrimaSort lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko, Ty jesteś naszym promykiem nadziei :) W życiu nie pomyślałabym, że zaczęłaś złą passę.

    100krotka:), PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 26 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam dla mnie ciąża 100krotki to coś wspaniałego. I dobrze że ciągle tu z nami jesteś 100krotko przypominając, że to jest możliwe i że nawet przy długich staraniach nie można tracić nadziei.

    100krotka:), Amelia San, littleladybird, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie wy jestescie kocanae <3 Boze i jak ja bym mogla was zostawic no jak??? nie moge po prostu nie moge...Ja tu bede wam codziennie glowe zawracac jak bym tylko mogla to bym wam pomogla ale nie wiem w jaki sposob;/ (wczoraj az do meza sie rozesmialam ze jak sie nie uspokoi to go podrzuce do ktorejs z was taki jest ze tak powiem niewyzyty;/ a ja niestety tak niedobra i okropna;/) czekam z niecierpliwoscia az pojawia sie kolejne bobaski :)

    Ja pisze z dziewczynami na fioletowej strone dziewczyny sa fajne naprawde duzo podpowiadaja doradzaja ale tu zaczynalam i tu czuje sie najlepiej :) wsrod was <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 17:48

    Amelia San, littleladybird, Płatek szkarłatny, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 <3 nigdzie nie uciekne :) nie moge przegapic tego co tu bedzie sie zaraz dzialo:)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Am :D nie oddamy :D

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne TSH i nie wynosi 8 :D
    FT4 nie jest złe - 40,48%

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 18:47

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3<3 <3

    AM wyniki super :)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się cieszę, że się pomyliłaś :P
    8 to moja ulubiona cyfra :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej, żeby było powyżej 50% (też się nie znam do końca), ale jeśli dobrze się czujesz to 40 starczy. Musisz tylko to kontrolować co jakiś czas. Ciekawe co Twój lekarz powie. Kiedy masz wizytę?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 października 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może zwiększy Ci dawkę leku. Daj znać koniecznie po wizycie <3 ja idę już spać, choroba mnie rozkłada :/ a jutro muszę wcześnie wstać.
    Dobranoc <3
    Ciekawe co u Primy i u Mal. Trzymam za Was kciukasy :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 334 335 336 337 338 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ