Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) musi musi i bedzie :)

dobrze mi tu z wami ale sily wyzsze wzywaja mnie do ogarniecia sie do pracy

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawzajem :)

• JaJaga Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, wróciłam z pracy i dopiero zauważyłam, że ta temp u Ciebie do nie do końca taka niska :)

Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to ja się nie znam aż tak na temp, bo raczej nie mierzę w całym cyklu. Ale może jest szansa, skoro nie spada niżej, tylko pnie się w górę? :D Zaciskam kciuki

Amelia San lubi tę wiadomość

• JaJaga Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wiem- bardzo Ci dziękuję :) znalazłam też ogólnie w sieci ciekawe info dla początkujących z szyjką hehe :)ale teraz po koniec cyklu to tylko się wprawiam, bo na poważnie zacznę pewnie od następnego mies.

• JaJaga Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, a ja właśnie, ze zrobię jutro :) dziś po pracy kupiłam- pewnie nic z tego, ale zrobię :) nie, że Cię podpuszczam, ale jeśli masz ochotę możemy "razem" hihi

• JaJaga Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś rano powiedziałam M, że raczej się nie udało, bo zmierzyłam temp i jak na ciążową to ona nie wygląda. No i mi się oberwało :) Maż wie, ze za bardzo stersuje mnie to mierzenie, sprawdzanie i często mi powtarza, żebym tego nie robiła, bo widzi jak się tymi różnymi obserwacjami denerwuje- i ma racje. On mi tłumaczy, że chce się bardzo ze mną starać, ale nie chce, żeby mnie to dodatkowo stresowało, i mówi, ze jak będzie miało się nam udać to i bez tych wszystkich pomiarów wyjdzie....
    ehhhh

• JaJaga Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch w miarę OK, momentami mnie jakoś zaboli, chciałabym powiedzieć, że nietypowo- ale nie będę sobie wkręcać...Rano było gorzej- w pracy nie mam nawet czasu myśleć, czy coś mnie boli, czy nie... a teraz na razie spokój. A Ty? czujesz coś na @ ? Oby nie :) Albo nie myśl o tym jak ja :)

• JaJaga Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    15 dzień po O. A Ty?

• dmuchawiec Autorytet

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki bety z piątku 3234 .

To kiedy testujecie dziewczyny??

Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • JaJaga Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie U Ciebie to "na dwoje babka wróżyła" :) ale lepiej, zeby na zielony punkcik na wykresie :)

Moje objawy... hmmm ta niska temp- tyle tylko,że mierzę dopiero od 2 dni- ale wcześniej to w pracy chodziłam z wypiekami na twarzy i czułam "ciepełko", teraz jest normalnie :( dziś i wczoraj trochę ten brzuch. Piersi w ogóle- a dziwne bo zawsze mnie bolą przed @ co do szyjki to się nie wypowiadam, bo jeszcze nie umiem określić.
    No i mam wieczorami lekkie mdłości, ale to mi się w kilku ost cyklach zdarzało na 2-3 dni przed @
    Hmm..nic więcej

• JaJaga Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa, no i do przedwczoraj miałam dość dużo śluzu, ale niestety od wczoraj sachara :/

• Płatek szkarłatny Autorytet

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Dmuchawiec! Ale super :)

dmuchawiec lubi tę wiadomość

• Płatek szkarłatny Autorytet

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 17:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dmuchawiec, napisz coś więcej, czy coś czułaś przed @ szczególnego.

• JaJaga Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak będziemy na wzajem się wspeirać :) moje mdłości to nic szczególnego- to są takie chwilówki, ale w poprzednich cyklach też pojawialy się zaraz przed @3mam kciukasy!

• Natalii00 Autorytet

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka hejka :) wlasnie tez wczoraj mnie mdlilo myslalam ze pogonie do toalety ale udalo sie bez wymiotow :)

• littleladybird Autorytet

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 18:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga, Amelia San to jesteśmy trzy do testowania :) Życzę Wam plusików :)

05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • JaJaga Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mnie niestety też coaz bardziej brzuch ciągnie, i mam wrażenie że lada chwila, "coś" poleci :( no ale nic- czekam, zazwyczaj dostaję @ rano.

• JaJaga Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh tam! Rano miałam większą załamkę :) Po prostu jesteśmy wyjątkowymi parami, które mają udowodnić innym, że nie wszystko w życiu przychodzi łatwo i potrzeba dużo pokory, a jeśli się uda to wiemy jak to uszanować i docenić :)

• JaJaga Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym tylko, żeby naprawdę nas kiedyś spotkało to szczęście i nie były to tylko odległe marzenia... Wierzę.

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego