X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) musi musi i bedzie :)

    dobrze mi tu z wami ale sily wyzsze wzywaja mnie do ogarniecia sie do pracy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawzajem :)

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, wróciłam z pracy i dopiero zauważyłam, że ta temp u Ciebie do nie do końca taka niska :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to ja się nie znam aż tak na temp, bo raczej nie mierzę w całym cyklu. Ale może jest szansa, skoro nie spada niżej, tylko pnie się w górę? :D Zaciskam kciuki

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wiem- bardzo Ci dziękuję :) znalazłam też ogólnie w sieci ciekawe info dla początkujących z szyjką hehe :)ale teraz po koniec cyklu to tylko się wprawiam, bo na poważnie zacznę pewnie od następnego mies.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, a ja właśnie, ze zrobię jutro :) dziś po pracy kupiłam- pewnie nic z tego, ale zrobię :) nie, że Cię podpuszczam, ale jeśli masz ochotę możemy "razem" hihi

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś rano powiedziałam M, że raczej się nie udało, bo zmierzyłam temp i jak na ciążową to ona nie wygląda. No i mi się oberwało :) Maż wie, ze za bardzo stersuje mnie to mierzenie, sprawdzanie i często mi powtarza, żebym tego nie robiła, bo widzi jak się tymi różnymi obserwacjami denerwuje- i ma racje. On mi tłumaczy, że chce się bardzo ze mną starać, ale nie chce, żeby mnie to dodatkowo stresowało, i mówi, ze jak będzie miało się nam udać to i bez tych wszystkich pomiarów wyjdzie....
    ehhhh

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch w miarę OK, momentami mnie jakoś zaboli, chciałabym powiedzieć, że nietypowo- ale nie będę sobie wkręcać...Rano było gorzej- w pracy nie mam nawet czasu myśleć, czy coś mnie boli, czy nie... a teraz na razie spokój. A Ty? czujesz coś na @ ? Oby nie :) Albo nie myśl o tym jak ja :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15 dzień po O. A Ty?

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki bety z piątku 3234 .

    To kiedy testujecie dziewczyny??

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie U Ciebie to "na dwoje babka wróżyła" :) ale lepiej, zeby na zielony punkcik na wykresie :)

    Moje objawy... hmmm ta niska temp- tyle tylko,że mierzę dopiero od 2 dni- ale wcześniej to w pracy chodziłam z wypiekami na twarzy i czułam "ciepełko", teraz jest normalnie :( dziś i wczoraj trochę ten brzuch. Piersi w ogóle- a dziwne bo zawsze mnie bolą przed @ co do szyjki to się nie wypowiadam, bo jeszcze nie umiem określić.
    No i mam wieczorami lekkie mdłości, ale to mi się w kilku ost cyklach zdarzało na 2-3 dni przed @
    Hmm..nic więcej

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa, no i do przedwczoraj miałam dość dużo śluzu, ale niestety od wczoraj sachara :/

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Dmuchawiec! Ale super :)

    dmuchawiec lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dmuchawiec, napisz coś więcej, czy coś czułaś przed @ szczególnego.

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak będziemy na wzajem się wspeirać :) moje mdłości to nic szczególnego- to są takie chwilówki, ale w poprzednich cyklach też pojawialy się zaraz przed @3mam kciukasy!

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka hejka :) wlasnie tez wczoraj mnie mdlilo myslalam ze pogonie do toalety ale udalo sie bez wymiotow :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga, Amelia San to jesteśmy trzy do testowania :) Życzę Wam plusików :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mnie niestety też coaz bardziej brzuch ciągnie, i mam wrażenie że lada chwila, "coś" poleci :( no ale nic- czekam, zazwyczaj dostaję @ rano.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh tam! Rano miałam większą załamkę :) Po prostu jesteśmy wyjątkowymi parami, które mają udowodnić innym, że nie wszystko w życiu przychodzi łatwo i potrzeba dużo pokory, a jeśli się uda to wiemy jak to uszanować i docenić :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym tylko, żeby naprawdę nas kiedyś spotkało to szczęście i nie były to tylko odległe marzenia... Wierzę.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ