X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno na początku ciązy może być uczucie jak na @. trzymam kciuki za wasze testy.
    ja jeszcze trochę :(

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, kobietki moze poradzicie cos na wysoki testosteron?
    Bo mam 39 a lekow niewiem czemu na niego nie dostalam? Zbijam prolaktyne obecnie prawie miesiac z 29, diabetolog po badaniach wykluczyl cukrzyce i insulinooprnosc, a mam jeszcze pcos. I juz nie mam sily, ciagle zmiany lekarzy, ma gruba otoczke na jajnikach i nie ma owu , a na pekniecie tez nic nie daja, endo tez marne, ale biore dupka.. i tak juz nie mam sily.

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh....mówię Wam, ale mam dziś ochotę na M hihi :) No nic, kończę pisanie na dziś, muszę się lekko wyciszyć- bo jak to mój mąż brzydko nazywa: dostałam pierdolca, tzn mam ogromny przypływ energii- dziwne no nie...rano załamka, teraz zupełnie przeciwnie.

    Ja rano wstaję o 6.15, ale pewnie z wrażenia wstanę wcześniej. Dziewczyny, wiem, że to niewiele, ale życzę Wam spokojnej nocy i ale radosnego poranka :*

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje,ze nie wkurzylam nikogo tak wpadajac ni z gruszki ni z pietruszki :P

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oh już z wrażenia błędy robię :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie, ale ja niewiele pomogę :) nie czuję się na tyle pewna, aby doradzać jakiekolwiek leki...

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula204 wrote:
    Hej, kobietki moze poradzicie cos na wysoki testosteron?
    Bo mam 39 a lekow niewiem czemu na niego nie dostalam? Zbijam prolaktyne obecnie prawie miesiac z 29, diabetolog po badaniach wykluczyl cukrzyce i insulinooprnosc, a mam jeszcze pcos. I juz nie mam sily, ciagle zmiany lekarzy, ma gruba otoczke na jajnikach i nie ma owu , a na pekniecie tez nic nie daja, endo tez marne, ale biore dupka.. i tak juz nie mam sily.

    Ja w kwestii testosteronu też nic nie wiem:(. Może napisz do lekarza, trzeba trochę poczekać ale odpowiada na niektóre wiadomości.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga wrote:
    rano załamka, teraz zupełnie przeciwnie.
    Też tak mam i to dość często. Mój biedny mąż nie wie wtedy co robić. Najpierw żartuję, potem płaczę, za chwilę napada mnie głupawka i śmieję się do rozpuku, a potem znowu płacz... I tak w kółko. Mnie to denerwuje, a co dopiero innych :P

    Czarnula ja niestety też nie pomogę :(

    Dziewczyny trzymajcie się i dobrej nocki Wam życzę :) samych przyjemnych niespodzianek od rana :D dobre myśli przyciągają dobre rzeczy :D

    Płatek trzymam kciuki ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • messy99 Autorytet
    Postów: 354 537

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pozwoliłam sobie dołączyć do wątku koleżanki :) Ja również muszę rozpocząć badania niestety dwa lata bez zabezpieczania się nic nie dały. Jestem młoda mam 22 lata, nigdy nie miałam problemów z "tymi" sprawami. Niestety po dzisiejszej niespodziance powiedziałam DOŚĆ weź się w garść, rozczarowanie nic Ci nie da!

    nzjdgzu33y143688.png
  • messy99 Autorytet
    Postów: 354 537

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym bardziej, że do dziś byłam prawie pewna, że w końcu coś się wydarzyło jednak @ przyszła nagle, z wielkim bólem w krzyżu no i 3 dni za wcześnie ;( a może podpowiecie coś koleżanki z własnego doświadczenia, które rzeczy najważniejsze zbadać bo od gin mam tylko prolaktyne i progesteron.

    nzjdgzu33y143688.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Messy, ja miałam dość szeroki pakiet, to co Ty + testosteron, LH, FSH, TSH i jeszcze coś, wykonywane w różnych dniach cyklu.


    Am, Ladybird, tak jak mówiłam, nie spałam już od 5.30. Parę min temu zrobiłam test. Niestety jest tylko jedna mega wyraźna krecha i nic innego nie mam szans zauważyć. w sumie już wczorajsza temp mnie na to przygotowała.
    Dziś temp 36.5 :( Całe szczęście,że chociaż brzuch nie boli.

    No nic, w kolejnym cyklu moja pierwsza inseminacja... może zrobię ten test na wrogość śluzu, podpytam o to moją gin.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam powodzenia!

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia, po raz kolejny jest uczucie przykrości i smutku. Ale całe szczęście, mamy kolejne cykle, w których będziemy się starać. Mam tylko nadzieję, ze życie za długo nie będzie nas tak doświadczać.

    Jeszcze czekamy na wieści od Ladybird :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę się jeszcze na chwilkę do śpiącego męża przytulić i śmigam szykować się do pracy.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też jedna krecha. Miałam nadzieję, że chociaż Wam się udało. @ przyszły? Jeśli nie to jest jeszcze szansa. Miłego dnia kochane, lecę do pracy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 06:52

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję.
    Ja też czułam, że będzie negatywny i rano, gdy zobaczyłam jedną kreskę pomyślałam tylko: "wiedziałam" i było ok. Teraz jednak siedzę i czuję, że emocje dopiero wychodzą. Dlaczego to jest takie pokręcone? Nie chcę się nakręcać, spodziewam się jednej kreski tylko, a i tak potem jest mi ciężko. Staramy się 8 cykl, jeśli nam się wydłuży do 2 lat i więcej to chyba wpadnę w jakiś obłęd... Wkurzam się sama na siebie, bo próbuję przemówić sobie do rozsądku, ale z marnym skutkiem. Rozum swoje, a serce swoje.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :* cały czas staram się myśleć pozytywnie. Nie zawsze wychodzi, ale na razie daję radę. Naprawdę cieszę się, że tak mnie wspieracie. To dla mnie dużo znaczy, tym bardziej że moje przyjaciółki/koleżanki nie pomagają mi. Raczej dodatkowo mnie dołują :( Jesteście kochane :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek ,ja nie mam jakis szczegolnych objawów na @, dzien przed jestem nieporadna:P wszystko mi leci z rok a 2 dni przed gryze:P
    tym razem to czulam lekko jajnik kilka dni ale leciutko , bylo mi zimno i raz bylo mi nie dobrze ,a pozatym to 2 dni przed testem biust mialam inny :) niz zwykle to wszystko:P ale kazda ciaza jest inna:P

    Czarnulka ja niestety nie pomogę, nie znam sie na tym
    Messy witaj:) powiedz cos o sobie:)

    Szkoda że testy wyszły negatywne...
    Całuje i przytulam Was..
    Jednak dopóki @ nie ma nadzieja jest, wiec powtórzcie za 2-3 dni
    Aby wredota nie przyszła!!
    Sle wiruski!

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmuchawiec wrote:
    Szkoda że testy wyszły negatywne...
    Całuje i przytulam Was..
    Jednak dopóki @ nie ma nadzieja jest, wiec powtórzcie za 2-3 dni
    Aby wredota nie przyszła!!
    Sle wiruski!

    Dziękujemy, takie słowa zawsze mile widziane :) Ja jeszcze mam nadzieję, że nic straconego i @ nie przyjdzie :D i będzie zielono ;)

    A może jak jutro wstanę wcześniej (od wczoraj mam problem ze wstawaniem, śpię jak suseł i ledwo zmuszam się by wyjść z łóżka i jechać do pracy) to skoczę na betę i będę wiedziała co się święci.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry moje kochane :) tak bardzo mi przykro ze testy negatywne jak was czytalam to az mi sie smutno zrobilo :( ale dziewczynki glowa do gory bedzie dobrze uda sie napewno :)

    Am jestem jestem ale dzis z mezusiem pilezelismy dluzej bo jade na noc:( a od jutra wolne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 11:46

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ