X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Wiem, że Ci ciężko Kochana :( I bardzo mnie to boli w środku jak czytam , a nic nie mogę zrobić ..
    Dziewczyny dobrze doradzają, zamów sobie dziś obiad do domu :* i odpoczywaj <3 To jest teraz najważniejsze, żebyś się nie przemęczała <3
    Mąż ma moją kartę bo jego się złamała :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Podpisuję się pod tym rękoma i nogami.
    Ja jak poznałam mojego męża to po 4 miesiącach od dni poznania zaręczyluśmy się :-)

    A ja dla niego, rzuciłam dotychczasowego partnera, ten związek i tak był na wymarciu, bardzo w nim cierpiałam, z kolei jak zobaczyłam (tak właśnie - zobaczyłam) mojego małża wchodzącego do pubu w którym piłam z koleżanką bro, to mówie - ja cię kręce mój ideał.... :) no i okazało się, że mamy wspólnych dobrych znajomych i tak się zaczęło ;)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny!

    Dziękuję Wam za miłe przyjęcie, ale jakże tutaj mogło być inaczej :)

    A więc postanowione - zmieniam lekarza, co pewnie nie będzie takie łatwe, żeby kogoś kompetentnego znaleźć. W międzyczasie zrobię badania. Kurczę, ja też mam bojowe nastawienie, ależ WY motywujecie! <3

    Prima trzymaj się! Myśl pozytywnie bo to baaardzo dużo daje. Musi być dobrze, nie ma innej opcji, nawet nie przyjmuję tego do wiadomości! A co do zachcianek to dziewczyny dobrze mówią - zakupy przez internet, do domu. Rozpieszczaj się :)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ay TY chyba czytasz w moich myslach:) To samo mialam Primie napisac:)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Podpisuję się pod tym rękoma i nogami.
    Ja jak poznałam mojego męża to po 4 miesiącach od dni poznania zaręczyluśmy się :-)
    A ja na mojego dziada czekałam 8 lat! Nie chciał się wcześniej zaręczyć :( i już było u nas krucho, bo gotowa byłam zerwać. Ile można czekać? Wszystko się opóźniało łącznie z moim macierzyństwem (na które jestem gotowa już od kilku ładnych lat).
    Najpierw to ja o niego zabiegałam (zrobiłam ten pierwszy krok), potem chciałam się go pozbyć, ale dziad był uparty :D i chwała mu za to :P szkoda tylko, ze tak się potem ociągał :D widocznie tak miało być ;) teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i nie wyobrażamy sobie życia osobno-widziałam to w jego oczach 11 listopada, gdy wpadłam na plac budowy :D :D :D
    Maleficent wrote:
    A ja dla niego, rzuciłam dotychczasowego partnera, ten związek i tak był na wymarciu, bardzo w nim cierpiałam, z kolei jak zobaczyłam (tak właśnie - zobaczyłam) mojego małża wchodzącego do pubu w którym piłam z koleżanką bro, to mówie - ja cię kręce mój ideał.... :) no i okazało się, że mamy wspólnych dobrych znajomych i tak się zaczęło ;)
    Uwielbiam miłości od pierwszego wejrzenia :D

    Maleficent, PrimaSort, Paulina48 lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moj mi sie szybko oswiadczyl :)poznalismy sie w maju a rok pozniej nosilam dumnie juz pierscionek :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę tu o wielkich miłościach mowa:)

    Nie wiem czy padnie rekord my od oficjalnej daty kiedy jesteśmy razem 7.11 zaręczyliśmy się uwaga 24.12 :)

    a mój skarb już podczas wyjazdu na początku grudnia łaził w poszukiwaniu pierścionka zaręczynowego...co prawda ze ślubem było gorzej mieliśmy plan brać ślub latem...a problemy z dokumentami (tak to jest być obcokrajowcem) sprawiły że musieliśmy się dostosować do zaświadczeń i padło na ślub cywilny aż w styczniu...brrr...

    za to kościelny już mieliśmy w sierpniu jak chciałam ( co prawda prawie po dwóch latach)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię takie miłosne historie :)

    Ja po powrocie z pierwszej randki ze swoim mężem powiedziałam swojej współlokatorce:
    Nie Karola, w życiu, to nie jest to :P
    A jednak :)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój Tomi po 5 latach dał pierścionek! Na plaży w Bułgarii na wakacjach wieczorem przy świetle księżyca. Myślałam, że dostane rok wcześiej na wakacjach i byłam bardzo zawiedziona i na wszystkich zdjęciach mam obrażoną minę :)

    Amelia San, Maleficent, littleladybird, PrimaSort, 100krotka:), ewelinka2210, Marta29, Paulina48 lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    O widzę tu o wielkich miłościach mowa:)

    Nie wiem czy padnie rekord my od oficjalnej daty kiedy jesteśmy razem 7.11 zaręczyliśmy się uwaga 24.12 :)

    a mój skarb już podczas wyjazdu na początku grudnia łaził w poszukiwaniu pierścionka zaręczynowego...co prawda ze ślubem było gorzej mieliśmy plan brać ślub latem...a problemy z dokumentami (tak to jest być obcokrajowcem) sprawiły że musieliśmy się dostosować do zaświadczeń i padło na ślub cywilny aż w styczniu...brrr...

    za to kościelny już mieliśmy w sierpniu jak chciałam ( co prawda prawie po dwóch latach)

    A Twój mąż Polak?

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    A Twój mąż Polak?

    Nie pochodzi z Ukrainy...teraz to już mamy obywatelstwo ale kiedy zakochaliśmy się w sobie to byliśmy obcokrajowcami :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a długo mieszkasz w PL?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    a długo mieszkasz w PL?

    tak 1/3 swojego życia :)

    przyjechałam do Polski w 2002 roku :) i zostałam :)

    PrimaSort, ewelinka2210, Amelia San lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak myślałam bo piszesz pięknie :)

    PrimaSort, ewelinka2210, Amelia San lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 17 listopada 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Bo mamy takie same duże serduszka :)

    Serduszka macie największe pod słońcem!

    Ginka, PrimaSort, 100krotka:), Amelia San lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 17 listopada 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    tak myślałam bo piszesz pięknie :)

    dzięki w międzyczasie ukończyłam filologie polską :)

    no i specjalizacja redaktorsko-medialna zobowiązuje :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 17 listopada 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    dzięki w międzyczasie ukończyłam filologie polską :)

    no i specjalizacja redaktorsko-medialna zobowiązuje :)

    O jaaaa no to podziwiam :) A pracujesz w zawodzie?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 17 listopada 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    O jaaaa no to podziwiam :) A pracujesz w zawodzie?

    nie teraz mało kto pracuje w zawodzie...a żyć za coś trzeba

    poza tym pozmieniały mi się priorytety życiowe...i już nie fascynuje mnie latanie po mieście w poszukiwaniu newsów...stara się robię chyba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2015, 15:27

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    mój Tomi po 5 latach dał pierścionek! Na plaży w Bułgarii na wakacjach wieczorem przy świetle księżyca. Myślałam, że dostane rok wcześiej na wakacjach i byłam bardzo zawiedziona i na wszystkich zdjęciach mam obrażoną minę :)

    Padłam jak przeczytałam o tych obrażonych zdjęciach :D:D Dobre!


    Broszka w imieniu matki założycielki, która poszła pychcić cos zapewne pysznego na obiad, wypowiem się ja - opowiedz coś o sobie, ile masz lat, co porabiasz w życiu jak długo się starasz.. tyle ile uważasz za stosowne w opowiadaniu o sobie na tymże jakże zacnym portalu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2015, 13:34

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Padłam jak przeczytałam o tych obrażonych zdjęciach :D:D Dobre!


    Broszka w imieniu matki założycielki, która poszła pychcić cos zapewne pysznego na obiad, wypowiem się ja - opowiedz coś o sobie, ile masz lat, co porabiasz w życiu jak długo się starasz.. tyle ile uważasz za stosowne w opowiadaniu o sobie na tymże jakże zacnym portalu ;)

    Hmm a więc rocznik '88, pracuje w handlu, razem z mężem w jednej firmie, więc spędzamy ze sobą 24 godziny na dobę. Dzięki Bogu jeszcze się nie pozabijaliśmy:P małżeństwem jesteśmy od lipca, staramy się 4 cykl obecnie.
    Mam takie cudne zwierzę jak na avatarze i nie oddałabym za skarby świata:)
    To tak po krótce. Jeżeli macie ochotę to pytajcie :)

    PrimaSort, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
‹‹ 414 415 416 417 418 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ